Bitcoin Forum
December 15, 2017, 01:56:06 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Pci-E Çoklayıcı Lazım - Acil  (Read 442 times)
cabri
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
June 08, 2017, 09:55:56 AM

Pci-e çoklayıcı lazım en kısa zamanda nereden bulabilirim. Türkiye de bir yer tavsiye ederseniz sevinirim.
https://sc02.alicdn.com/kf/HTB14aOfRFXXXXcEXXXXq6xXFXXXA/Hot-selling-PCIE-to-PCIe-riser-4.jpg

Edit: Topluca getirtsek kaç kişi almak ister? Takribi 125-150 TL arası bir ücret tutar vergisi ile

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Prodavach
Jr. Member
*

Activity: 54

View Profile
June 08, 2017, 11:23:08 AM

Pci-e çoklayıcı lazım en kısa zamanda nereden bulabilirim. Türkiye de bir yer tavsiye ederseniz sevinirim.

Edit: Topluca getirtsek kaç kişi almak ister? Takribi 125-150 TL arası bir ücret tutar vergisi ile

forumda satan bi arkadas vardı ama eşinde kaldımı bilmiyorum. ilanlara iyi bak bi kaç sayfa geride kalmıs olabilir
baskanx
Sr. Member

Activity: 294

INS Ecosystem

View Profile
June 08, 2017, 12:28:02 PM

kaç adet istiyorsun getirteyim

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
niko83
Full Member

Activity: 227

View Profile
June 08, 2017, 02:46:20 PM

Ben de şu alttakine taksam işe yarar mı diye merak ediyorum, denemek istiyorum ama çok da pahalı meret. Bilgisayarı bile köküyle birden 85 liraya satıyorlar. Gerçi GPU bulduk da çoklayıcı kaldı. İki kasa aldım ikisi de yatıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-2-el-masaustu-hp-dc5800-bilgisayarda-dev-kampanya-416234938/detay/
khasank
Full Member

Activity: 135

View Profile
June 09, 2017, 02:01:31 AM

Merhaba, resimdeki ürün elimde mevcuttur.
Fiyatım : 150tl isterseniz verebilirim.

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.