Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:05:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Çevrenizdekiler coin trade yaptığınızı biliyor mu?  (Read 3801 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 10:08:53 AM

Bende etrafımdaki arkadaşlara bazen bahsediyorum hatta bır arkadaşım 70 sat dan pink almıştı onu hiç unutmuyorum 500tl lik almıştı o zamanlar sanırım sonra bırakmıştı peşini sonra 9bin tl civarından satmıştı pinkleri.Efsane yukselmişti pink.Banada gittigi karadeniz gezisinden el emegi güzel bir biblo tekne getirmişti.
1715378701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715378701
Reply with quote  #2

1715378701
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715378701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715378701
Reply with quote  #2

1715378701
Report to moderator
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 30, 2017, 10:01:08 AM

benim uğraştığımı çevremdeki birçok insan biliyor, gördüklerinde varmı bişeyler, köşeyi döndün mü vs. gibi sorular soruyorlar.kovalıyoruz deyip geçiyorum sadece.bikaç arkadaşım tavsiyelerim sonucu araştırıp girdi bu işlere ufak çaplı al sat yapıyor
ama çoğundan ilk duyduklarında gelen tepki ponzi kumar gibi şeylerdi şu an onları attılar sanırım kafalarından
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 30, 2017, 10:34:58 AM

ailem arkadaşlarım biliyor, güzel tepkiler alıyorum açıkçası biraz teknolojik bir insanmışım gibi bakıyorlar benimde hoşuma gidiyor açıkçası yenilikleri takip etmek övgüler almak

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 30, 2017, 11:08:11 AM

İlk başlarda söylüyordum, altların çılgın yükselişi döneminde girenlerde oldu. Artık söylemiyorum riskli piyasa. Kazanan teşekkür etmez kendi kazanmış olur kaybeden senden bilir.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 30, 2017, 11:14:47 AM

Anlamayan arkadaşlar haberlerde fiyatın yükseldiğini görünce aramaya başlıyor gel yatırım yapalım diyorlar.  Grin İki arkadaşın parasını aldım waves'e bastım ne olduğunu bilmezler bana güvenirler. Kaç ay oldu waves'te kıpırdama yoktur sordukları zaman beklemedeyim diyorum bana vermeseler ne olacak, hırsıza kaptıracaklar parayı. 
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 11:19:10 AM

Ben ailme söylediğimde yalan dolan paran yükselince geri alabilecek misin ona bak paranı kurtar geri almaya bak paranı dediklerinde 1000tl ile yatırım yapmıştım 1000 tl oldu 3000 tl söyledim inanmadılar kendimi paralamaktan vazgeçtim haber vermiyorum artık. Geçenlerde ne oldu senin para diye soru yönelttiler kredi kartı borcumu yatırdım dedim geçiştirdim. Bilmelerine gerek olmadığını düşünüyorum şu saaten sonra. Bi ara Antalya'da işlenen btc cinayetini gözüme sokup duruyorlardı herhalde onu unuttular ses seda çıkmıyor artık.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 11:37:09 AM

bende ilk girdiğimde çok tavsiyede bulundum ama bir kaçı zarar edince suçluluk hissettim. o yüzden şuan almak isteyenlere bile aracılık yapmıyorum. kendileri alsınlar düşerse de kendi düşen ağlamaz misali üzülmesinler.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 30, 2017, 11:44:04 AM

Kimsenin neyle uğraştığınızı bilmesine gerek yok?
Yaşınız çok mu küçük anlamadım ki?
 yani şu güne kadar  size maddi olarak zerre yardımı olmayan insanlara şunlardan bahsetmeyin.
Hayır bahsediyorsunuz bari kolay yoldan kazanıyorum falan demeyin.Sonra geliyorlar cepte ne varsa boşaltıp çıkıyorlar.
Bende öyle sanıyordum yatırdığım 3 bin tl bana 600 tl olarak geri dönünce bu işin öyle yırtık dondan çıkıpta  yapılacak bir iş olmadığını anladım.
Bu işe emeğini verip vaktini harcayanlar kazanır.
Diğerleri başka adamların kazanmasına yardımcı olur sadece.
fkose58
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 11:46:45 AM

Babama göre ya para giderse,
anneme göre buna vereceğin parayla git ev araba al,
eşime göre rızkımızı buralara yatırıyorsun bunlarıda da kaybedeceksin,
teyzeme göre kumar,
arkadaşlarımdan bazılarına göre Merkez bankası desteklemiyor ya fişini çekerlerse nolacak herkes mağdur falan,
bazılarına göreyse niye daha önceden söylemedin diye tepki var.
Herkes bir şey diyor ama genelde milletin düşüncesi olumsuz bende diyorum para şekil değiştiriyor ve bizler geleceğin milyonerleriyiz. 😊
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 30, 2017, 11:50:49 AM

Bilse ne olur bilmese ne olur, bunu marifetmiş gibi anlatanların bir şey bilmediği çok açık. Trade yapmak kimseyi özel kılmıyor. Adam 6 yıl sonra bitcoin'i duyup yatırım yapmış onu anlatıyor şöyle böyle diye  Roll Eyes

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
October 30, 2017, 12:00:48 PM

Hocam ne yalan söyleyeyim bi kaç arkadaşıma söyledim resmen dalga konusu oldum ondan kelli kimseye tek kelime dahi söylememe kararı aldım. Adamlara hem iylik yapıyoruz hemde dalga konusu oluyoruz gerek yok öğrenmesinler daha iyi benim için. Atıyorum: Garanti x10 yapacak bi coin 1 centten satılsa 2 gün sonra kesin 10 dolar olacağını bilsem dahi tek kelime etmem çevremdekilere. Hak etmiyorlar geçenlerde bana bu kadar para nerden gelio diye sordular çalışıyorum dedim geçiştirdim. Fazla bi kazançım olmasa bile öğrenci ortamında her gittiğimiz yerde hesabı falan ben ödüyorum

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: