Bitcoin Forum
April 27, 2024, 06:26:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
June 13, 2017, 05:55:33 AM
Last edit: June 13, 2017, 06:53:44 AM by kaysersozee

Şuan ne imza kampanyasına katılabiliyorum ne de yatırım yapabilecek durumdayım ama bunlar tecrübe oluyor sosyal medyadan para nasıl kazanılır karşılaştığım ilk örnek bu oldu, çeviriden nasıl kazanılır vs. Bir iki aya bu kampanyalarda ben de yerimi alırım umarım

Arkadaşlar newsletter campaign tam olarak nedir katılımcı sayısı da çok ilk katılımımı bununla sağlayabilirim belki

1714242390
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714242390
Reply with quote  #2

1714242390
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714242390
Hero Member
*

Ignore
1714242390
Reply with quote  #2

1714242390
Report to moderator
1714242390
Hero Member
*

Ignore
1714242390
Reply with quote  #2

1714242390
Report to moderator
1714242390
Hero Member
*

Ignore
1714242390
Reply with quote  #2

1714242390
Report to moderator
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 13, 2017, 08:53:57 AM

Bunun hardcapi kac btc? Bancordan sonra bunda vitalik ve sashada var ucuk bir yatirim gelebilir. Bancordan sonra bu en ucuk rakami alacaktir.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 13, 2017, 02:16:09 PM

Az sayıda token ve sıfır küsüratlarla elde edilebilecek olması epey değerli olacağı hissi oluşturdu bende. Waves'in kiralama özelliğini de kullanacaklar ama ne faydası olacak tam anlamadım yarın sakin kafayla tekrar okuyayım. Bu arada haftalık +2 post İngilizce olan ana konuya atılması şart mı yoksa burasıda kabul görüyor mu?

Ana konuya atılmalı. Buraya değil.

Arkadaşlar newsletter campaign tam olarak nedir katılımcı sayısı da çok ilk katılımımı bununla sağlayabilirim belki

Site haber bültenine e-mailinizle kayıt oluyorsunuz. Ama çok az bir ödül veriyor onu belirteyim zaten yüzlerce kişi katılmıştır bile.

Bunun hardcapi kac btc? Bancordan sonra bunda vitalik ve sashada var ucuk bir yatirim gelebilir. Bancordan sonra bu en ucuk rakami alacaktir.

1.000 PBT ve ilk gün biteceğini var sayarsak 3.000 BTC (7-9 milyon dolar arasında bir şey) hard cap.

Bu arada şunun açıklamasını da okudum resmi hesaptan, tüm PBT'ler ilk gün satışa açık, sınırlama yok. Bu durumda yeterli talep olursa 3.000 BTC yatırımla ICO bitmiş olacak.
mizrak
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 13, 2017, 02:43:38 PM

Benim anladigim proje ofis kiralama servisi veren Regus`un  kucuk bir versiyonu olacak , hisse sahipleride bildigimiz tarzda borsada degil de ,  blockchain de olacak , oyle devrim niteliginde bir sey yok, yani adam lokanta acsa ve ico yapsa ayni mantik , benim kacirdigim baska birsey mi var ? Vitalik ve Sasha da konu mankenleri ...
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 14, 2017, 10:48:41 AM

7-9 milyon dolar hardcap sasha nin vitalik'in oldugu bi ico için son derece düşük. ilk gün bitecek bu ico muhtemelen 30 dakikaya ulaşamadan hardcap'e ulaşacaktir burada önemli olan yatirimi ne üzerinden alacaklari olacak waves ethereum destekli olacak o kesin de acaba arada btc ile de yatirim kabul edeceklermi. son 1 haftada myetherwallet'dan dolayi iki büyük projeye giremedim. BAT ve BANCOR . uğraşiyorum uğraşiyorum gitmiyor etherler. myether node bulamiyor bilmem ne bir dünya olay en son gitti gibi oldu onda da pending'e düştü vs onaylanana kadar projeler bitti iade geldi kafayi yedim ikisinde de artik yeter yani hep mi beni buluyor anlamiyorum. neyse vardir her işte bi hayır diyerek devam edicez şimdi sıra primalbase'de sasha reyizin askerleriyiz diyerek ciktik yola Cheesy umarım buna dahil olabilirim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 14, 2017, 11:01:05 AM

Max 10dakika sürer oda transfer onay alması falan filan hiç uğraşmayın yatırımla. Yedirmezler markette kovalanılcak bir coin. Suan alacaklar belli bile olabilir.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 14, 2017, 11:15:44 AM

Max 10dakika sürer oda transfer onay alması falan filan hiç uğraşmayın yatırımla. Yedirmezler markette kovalanılcak bir coin. Suan alacaklar belli bile olabilir.

yok hocam o kadar da uzun boylu değil ya Smiley ico nun mantıgına aykırı. cryptopara denilen şeyin doğasına aykırı olur mu öyle şey ya yani sen gel sen gelme nasil ayiracaklar aynı anda yüzlerce transfer geliyor gidiyor hangi birini sallayacaksın da hangisini alacaksin. öyle şey olmaz. biraz uğraşmak gerekli geçen ki node muhabbetinde sağ üstte myetherwallet nod'unu değiştirip eth io olan kısım yapinca bazi arkadaşlar gönderebilmiş. bende üstteki arkadaş gibi baya uğraştim fakat gönderim yapamadim aynı hatayı bende de verdi ama nodu değiştirenler bi şekilde  yollayabilmişler belki de hayirli olan buydu Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
June 14, 2017, 11:49:25 AM

yok hocam o kadar da uzun boylu değil ya Smiley ico nun mantıgına aykırı. cryptopara denilen şeyin doğasına aykırı olur mu öyle şey ya yani sen gel sen gelme nasil ayiracaklar aynı anda yüzlerce transfer geliyor gidiyor hangi birini sallayacaksın da hangisini alacaksin. öyle şey olmaz. biraz uğraşmak gerekli geçen ki node muhabbetinde sağ üstte myetherwallet nod'unu değiştirip eth io olan kısım yapinca bazi arkadaşlar gönderebilmiş. bende üstteki arkadaş gibi baya uğraştim fakat gönderim yapamadim aynı hatayı bende de verdi ama nodu değiştirenler bi şekilde  yollayabilmişler belki de hayirli olan buydu Smiley

ilk saatte 3 btc bir primal token. 3000 btcyi tek transferde atabilecek bir suru adam var. Smiley ben de acikcasi cok hizli bir sekilde tamamlanacagini dusunuyorum.

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 14, 2017, 12:06:21 PM

Eğer Bancora yatırım yapacak Kişiler buraya da damlarsa çok erken bir şekilde biter diye tahmin ediyorum. Ama bakarsınız beklenildiği gibi olmaz yani kısacası kestirmek zor diyebilirim.
mstfprcn
Hero Member

Merit: 553

View Profile
June 14, 2017, 12:16:36 PM

5-10 dakikada tamamlanacaktır diye tahmin ediyorum.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
June 14, 2017, 12:26:17 PM

Beklenti yuksek bu coinde sistemlerinde orjinal prim yapabilir. Ve basarili olma ihtimali de var. Reklamı iyi yaptıkları kesin ama projelerini yapıp yapamayacakları netlesmesi yada inandirmalari lazim. Büyük yatırımcılar uzun vadeli girerler
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 15, 2017, 01:25:49 PM

Vitalik bu projeye gayriresmi olarak destek vermeye hazır olduğunu, ancak projenin danışmanı olmadığını açıkladı.

https://twitter.com/VitalikButerin/status/875328160325279744

Websitesinden de Vitalik'in ismini kaldırmışlar.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 15, 2017, 02:02:30 PM

Vitalik bu projeye gayriresmi olarak destek vermeye hazır olduğunu, ancak projenin danışmanı olmadığını açıkladı.

https://twitter.com/VitalikButerin/status/875328160325279744

Websitesinden de Vitalik'in ismini kaldırmışlar.

Şimdi bu kötü olarak mı yorumlanmalı?
Vitalik resmi danışman olsa da olmasa da proje güzel ve geleceği olan bir olay.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 15, 2017, 04:50:47 PM

Vitalik geçen gün artık ismimi her yerde kullanıp para toplayamayacaksınız çünkü bana hak ettiğim payı vermiyorsunuz diye sitem etmişti. Şimdi de resmen Primalbase'te olmadığını açıkladı. Yatırımcılar bu durumda projeye güvense bile akıllarında bir soru işareti oluşmaya başladı. Ben de Primalbase için yüklü girmeyi düşünüyordum ama şimdi kararımı yeniden gözden geçiriyorum. Yani ICO'ya mutlaka etkisi olmuştur.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 15, 2017, 05:12:26 PM

Şimdi tezos olunca birde bu haberlerden sonra rota tezosa kayabilir gibi geliyor. Buraya yatırım yapacaklar şüphe ile davranacaklar bakalım ne olacak.
Alyattes
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 15, 2017, 05:15:37 PM

Çok ilginç oldu, buradaki danışmanlar gerçekten kaliteliler ama yan yana koyunca, sanki Tezos daha ayakları yere basan bir proje gibi geldi. Burada ekip iyi olsa da, sanki proje fikri tutmayabilir. Tabi kimseye haksızlık etmeyelim, sonuçta bu projelerin hepsi emekten oluşuyor.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 15, 2017, 05:29:55 PM

Beklenti yuksek bu coinde sistemlerinde orjinal prim yapabilir. Ve basarili olma ihtimali de var. Reklamı iyi yaptıkları kesin ama projelerini yapıp yapamayacakları netlesmesi yada inandirmalari lazim. Büyük yatırımcılar uzun vadeli girerler

Amsterdam'da zaten bir konsept alan mevcut. İsteyenlerin ziyaretine de açık. Bunun ötesinde ne olabilirdi ki zaten. Hazır her şey yapılı olsa getirip de onu 1 PBT=3 BTC olarak vermezlerdi diye tahmin ediyorum.  Smiley

Şimdi tezos olunca birde bu haberlerden sonra rota tezosa kayabilir gibi geliyor. Buraya yatırım yapacaklar şüphe ile davranacaklar bakalım ne olacak.

Tezos ile bu projenin hiç alakası bile yok. Tamamen farklı iki hedefi olan proje bunlar. Ayrıca Primalbase'in zaten ICO'su sadece 3 bin BTC tutarında bitiyor. Bu da aslında hiçbir şey değil gibi.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 15, 2017, 06:11:46 PM

Amsterdam'da zaten bir konsept alan mevcut. İsteyenlerin ziyaretine de açık. Bunun ötesinde ne olabilirdi ki zaten. Hazır her şey yapılı olsa getirip de onu 1 PBT=3 BTC olarak vermezlerdi diye tahmin ediyorum.  Smiley

Tezos ile bu projenin hiç alakası bile yok. Tamamen farklı iki hedefi olan proje bunlar. Ayrıca Primalbase'in zaten ICO'su sadece 3 bin BTC tutarında bitiyor. Bu da aslında hiçbir şey değil gibi.

Hocam tezos 1 temmuzda bu olaydan sonra vitaliğin yaptığı açıklamadan sonra dedim. He büyük ihtimalle tamamlayabilir onda bir sıkıntı yok ama güven sarsıldı bence.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 15, 2017, 06:49:13 PM

Ne tezos ne de vitalik cok etkiler. Resmen ico degil icocuk. Toplanması gereken tutar cok düşük. Vitalik ayrıca cok negatif birşey solememiş. Sadece direk olarak projenin içinde olmayacağını söylemiş.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 15, 2017, 07:40:51 PM

Vitalik yanlis anlasilma demis ama yine de oraya Vitalik'in resmini koyarak kazandiklari hype keske bir yanlis anlasilmaya dayanmasaymis. Ustteki arkadasin da dedigi gibi cabuk bitecek bir ICO olur zira hedeflenen miktar bugun toplanan miktarlarindan yaninda pek bir sey de degil.

SONM bittikten sonra bunun imza kampanyasina girmeyi dusunuyordum ama o da cok dolmus. Baska kampanya bulmak lazim. Bi de bu gidisle blog kabul etmeyecekler.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 78 »
  Print  

Jump to: