Bitcoin Forum
April 28, 2024, 11:21:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 10, 2017, 04:31:45 PM

Selam primalbasein imza kampanyasına girebilirmiyim?

Girebilirsin hocam jr. member kabul ediyor.  Haftalık şartlarına iyi bak boşa uğraşmış olursun.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957769.msg19444982#msg19444982
ilk kez bir imza kampanyasına gireceğim. işin acemesiyim. hata yapmam inşallah
1714303261
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714303261
Reply with quote  #2

1714303261
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714303261
Hero Member
*

Ignore
1714303261
Reply with quote  #2

1714303261
Report to moderator
1714303261
Hero Member
*

Ignore
1714303261
Reply with quote  #2

1714303261
Report to moderator
1714303261
Hero Member
*

Ignore
1714303261
Reply with quote  #2

1714303261
Report to moderator
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
June 10, 2017, 04:43:18 PM

Vitalik + Sasha = Para Basar PARA

1000 PBT var, ilk gün fiyatı 3 BTC olacak. Yani İlk gün 3000 BTC toplayıp 9 milyon dolara ulaşarak hemen bitebilir. Yerimizi alalım. Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 10, 2017, 05:05:14 PM
Last edit: June 10, 2017, 06:18:06 PM by Kubra Dam

ekip efsane . wavesten adamin dibi sasha reyiz. ve ethereum dan vitalik başğanim var. ico ya bende girmeyi istiyorum fakat bunun tartişmasini biz daha önce yapmiştik . totalde farkettiyseniz 1ooo tane coin satişta ve sanirim haftalara bölmüşler..şöyle bir olay var ico ile ilgili. minimum giriş tutari gibi bişi olacak onunla ilgili araştirip bilgi sahibi olan varsa bizlerle paylaşirsa seviniriz. benim anladigim adamlar saniyorum tanesini 5 btc den felan satacaklar.  yani 1 PBT  = 5 BTC  şeklinde olacak ve en küçük kesir olarakta 0.0001 PBT demişler oda 0.0005 btc ye denk gelicek. satarken ama bu şekilde satacaklarmi bilmiyorum. proje sağlam proje işte sağlam adamlar mi gelsin demişler anlamadim yani. diğer türlü de sacma olur yani kimse tutupta 1pbt için 5 btc yi gömmez sanirim o yüzden en küçük kesirliden işlem yaptircaklar diye düşünüyorum Smiley

sağlam projeye tabi sağlam ico manager atamişlar . tutupta jamal hıyarını koyacak halleri yoktu. ama kampanya şartlarina sylonun karar verdiğini düşünmüyorum proje yöneticileri bu şekilde istemişlerdir muhtemelen.
Haftalara bölmüşler derken anlamadım hocam tam ne demek istediğini? Diğer satış sorusunu %100 emin olmak için bir daha sordum minimum satış miktarı konusunda.
Edit: Cevap geldi, küçük fraksiyonlar şeklinde almak da mümkün olacakmış ICO'da, bunla ilgili bilgilendirici bir duyuru yapılacakmış yakında.

Bu projenin ICO'suna girmeyi düşünüyorum. Danışmanlar Vitalik Buterin ve Sasha Ivanov olunca ister istemez heyecanlandırıyor. Gerekirse 2 sene beklerim ama fiyatın hak edeceği yerlere geldiğini görürüm. Uzun vadeli yatırım planı olarak not ettim. 26 Haziranda önlerden yerimizi alırız.
Ben de ilk defa bir ICO'ya katılmayı bu kadar ciddi olarak düşünüyorum. WeWork olayını da inceleyince iştahım kabardı iyice.

Vitalik + Sasha = Para Basar PARA

1000 PBT var, ilk gün fiyatı 3 BTC olacak. Yani İlk gün 3000 BTC toplayıp 9 milyon dolara ulaşarak hemen bitebilir. Yerimizi alalım. Smiley
Ben de merak ediyorum ilk günden hatta ilk saatlerden ICO limiti doldurup kapanır mı diye. Hiç belli olmaz, düz mantık cap 8-9 milyon dolar gibi duruyor ve hiç de ihtimal dışı değil.

Yönetici 'sylon' kriter bakımından nirvanaya ulaşmış. Twitter için minimum 5000 takipçi isteyen bir kampanya ilk defa görüyorum. Ayrıca eğer yanlış görmediysem imza kampanyası perşembe günü açılıyor ve haftalık stake alma şartı salı gününden önce gerekenleri yerine getirin şeklinde. Yani ilk hafta 4 günde tamamlanmasını istiyor yoksa stake vermiyor, ben mi yanlış anladım?
İlk hafta perşembe gününe denk geldiği için öyle oldu. Yoksa salıdan salıya şeklinde normal 1 haftalık periyotlarla devam edecek imza stake sayımları. Bu ilk hafta için 13 haziran salıya kadar şartları yerine getirmek gerekiyor haliyle.

bunlar kafayı kırmış. Twitter icin bildiğin fenomen arıyorlar. blog icinde milyon takipcili siteleri. Ulan o adamlar 0.5-1 btc ye o işi yaparmı? uçmuşlar.

3000+ takipçili hesabım var katılamıyorum, harbiden uçmuşlar
Bu kuralları Sylon falanmı belirliyor yoksa başka birimi 5000 takipçi falan nerde yazıyor oha diyecem harbiden.? Onun dışında bu ico baya dikkat çeker yalnız ama kurallar çok katı. Konuda konuşuluyormuş sanırım.
Valla ne yalan söyleyeyim arkadaşlar haklısınız yani. Ana bounty konusunda da sorulmuştu bu soru ve ödül miktarı twitter için dikkat ederseniz çok yüksek ve o yüzden böyle bir kriter konuldu diye söylendi.

İmza kampanyası waves imza dağıtımından sonra başlasaydı çok güzel olurdu waves'ten çıkar buna girerdim beklemeden. Olsun waves candır hiç yoksa ne geleceğini biliyoruz. Olmadı Primalbase ICO suna katılırım.
Waves imzasını bilmiyorum ne kadar sürüyor ama erken biterse girin derim ben şahsen buna.

ilk kez bir imza kampanyasına gireceğim. işin acemesiyim. hata yapmam inşallah
Aklına takılanlar olursa sormaktan çekinme dostum konuya da yazabilirsin özel mesajla bana da sorabilirsin.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 10, 2017, 06:53:32 PM

Yeni başladı çok veir diye bende girdim ama şartları çok ağır haftalık 13 imza ve 2 tanesi ana konuya atılacak haftalık 13 mesajı tamamlayamayanlar stake alamayacak yapıcı mesaj demişler birde sanırım kısa postlarıda saymayacaklar. Çok fazla zaman ayıramayacak olanlar daha kolay imzaları tercih etsin bunlar spammer avcısı gibi görünüyor.

Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 10, 2017, 06:58:57 PM

Yeni başladı çok veir diye bende girdim ama şartları çok ağır haftalık 13 imza ve 2 tanesi ana konuya atılacak haftalık 13 mesajı tamamlayamayanlar stake alamayacak yapıcı mesaj demişler birde sanırım kısa postlarıda saymayacaklar. Çok fazla zaman ayıramayacak olanlar daha kolay imzaları tercih etsin bunlar spammer avcısı gibi görünüyor.
Bu twitter ve blog sartlarina gore haftalik 20-25 duzgun mesaj atmaniz lazim bence cunku tek tek inceleyebilirler. Kampanya yoneticisi cok titiz.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 08:39:02 PM
Last edit: June 10, 2017, 09:09:51 PM by PrintMule

ekip efsane . wavesten adamin dibi sasha reyiz. ve ethereum dan vitalik başğanim var. ico ya bende girmeyi istiyorum fakat bunun tartişmasini biz daha önce yapmiştik . totalde farkettiyseniz 1ooo tane coin satişta ve sanirim haftalara bölmüşler..şöyle bir olay var ico ile ilgili. minimum giriş tutari gibi bişi olacak onunla ilgili araştirip bilgi sahibi olan varsa bizlerle paylaşirsa seviniriz. benim anladigim adamlar saniyorum tanesini 5 btc den felan satacaklar.  yani 1 PBT  = 5 BTC  şeklinde olacak ve en küçük kesir olarakta 0.0001 PBT demişler oda 0.0005 btc ye denk gelicek. satarken ama bu şekilde satacaklarmi bilmiyorum. proje sağlam proje işte sağlam adamlar mi gelsin demişler anlamadim yani. diğer türlü de sacma olur yani kimse tutupta 1pbt için 5 btc yi gömmez sanirim o yüzden en küçük kesirliden işlem yaptircaklar diye düşünüyorum Smiley

sağlam projeye tabi sağlam ico manager atamişlar . tutupta jamal hıyarını koyacak halleri yoktu. ama kampanya şartlarina sylonun karar verdiğini düşünmüyorum proje yöneticileri bu şekilde istemişlerdir muhtemelen.
Haftalara bölmüşler derken anlamadım hocam tam ne demek istediğini? Diğer satış sorusunu %100 emin olmak için bir daha sordum minimum satış miktarı konusunda.
Edit: Cevap geldi, küçük fraksiyonlar şeklinde almak da mümkün olacakmış ICO'da, bunla ilgili bilgilendirici bir duyuru yapılacakmış yakında.

arkadaşin dedigini ben   aslinda  bonus olarak düşünüyorum yani ilk gün 3 btc demişler. 2 - 7 . günlerde 4 btc diyor yani ben bonus olarak düşünmüştüm normalde hani olur ya ico başlar ilk gün girenler %40 ekstra bonus alir vs öyle bişi varmi diye baktim ve ilk gün 3 btc sonra ki 4 btc vs onu bonus olarak dusunuyorum suanda.  1 pbt : 5 btc demişler. acaba ilk gün 1 pbt : 3 btc şeklinde olacak ve o gün satişlar öyle yapilacak.2 - 7 gün lerde ise 4 btc kalan günlerde de (kalırsa tabi )1 pbt dedikleri gibi 5 btc den satilacak. yani ben bunu böyle yorumladim.. şuan düşününce de mantıklı geldi aslinda.bu şartlarda ico başlar başlamaz ilk günkü satişlarin kısa sürede tükenecegini düşünüyorum .

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 10, 2017, 08:44:59 PM

Gözümde bir anda lauda belirdi nedense oda böyle spammerları yakalayıp affetmeyen adam. Enteresan hakikaten bir icoda bu kadar çok sıkı tutulması bu ico tuttuğu zaman imzadakiler iyi alır çünkü yarısı elenmiş olacak gibi duruyor.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 09:12:54 PM

Gözümde bir anda lauda belirdi nedense oda böyle spammerları yakalayıp affetmeyen adam. Enteresan hakikaten bir icoda bu kadar çok sıkı tutulması bu ico tuttuğu zaman imzadakiler iyi alır çünkü yarısı elenmiş olacak gibi duruyor.

abi sylon tehlikeli bir adam ben encryptonun icosundan biliyorum elemanı. twitter facebook vs girmiştim adam ince ince bakiyor bildigin. haftalık yapiyor bide hesabını kapatip geçiyor. varsa ama bi sıkıntı veya haksızlık mesaj atiyoun anında düzeltiyor. normalde cogu proje de yaparsan bi cakallik multi hesap karalar üstünü geçer. adam banlatiyor Smiley var bi yerlerden illa ki bi kac tanidik ama işini de hakkıyla yapiyor bi ara cok muhabbeti dönmüştü  zaten böyle sağlam projeye böyle sağlam manager yani olacak o kadar. bu arada çeviri için teşekkürler.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 09:50:06 PM

abi sylon tehlikeli bir adam ben encryptonun icosundan biliyorum elemanı. twitter facebook vs girmiştim adam ince ince bakiyor bildigin. haftalık yapiyor bide hesabını kapatip geçiyor. varsa ama bi sıkıntı veya haksızlık mesaj atiyoun anında düzeltiyor. normalde cogu proje de yaparsan bi cakallik multi hesap karalar üstünü geçer. adam banlatiyor Smiley var bi yerlerden illa ki bi kac tanidik ama işini de hakkıyla yapiyor bi ara cok muhabbeti dönmüştü  zaten böyle sağlam projeye böyle sağlam manager yani olacak o kadar. bu arada çeviri için teşekkürler.

Arkadaşlar proje ciddi. Belki 40-50 milyon dolar hedefleyen bir proje değil orası zaten belli ama projenin çok büyük önemi var ICO boyutunun dışında farklı çevrelerden en önemli birkaç kişiyi bir araya getiriyor. Hatta belki fiziksel anlamda bile bir araya getirecek ilerde.

Neden derseniz birincisi Vitalik ve Sasha'nın alenen desteklediği ve arkasında duracağı en net projedir. İkincisi Waves platformu için çok önemli bir olay. Böyle bir projeye de ciddi birisi yakışırdı. Bu bakımdan Sylon son derece disiplinli bir bounty menajeri olarak en iyi şekilde ödül kampanyasını yönetecektir.  

Bu arada mutlaka projeyle ciddi ilgilenenler Slack kanalına katılmanızı mutlaka tavsiye ediyorum:

http://project-primal.herokuapp.com/

What are the terms?

Terms and conditions and more specific info will all be posted before the ICO, thank you for your patience.

Burada da resmi hesaptan bu ICO katılım şartları gibi şeylerin detaylı bilgisinin paylaşılacağı söylendi. Ben de gördüğüm an duyuracağım bunu.

yes, I fully support this project, the idea of this project was born while discussing issues in the existing model of co-working industry with Dmitry.
As for Vitalik - Dimtry talked to him while he was in Moscow, and Vitalik liked the idea.
I'm an advisor to the project and we'll use Primalbase office space.

Bu mesaj da bizzat Waves geliştiricisi Sasha'nın kendi hesabı. Kısaca şöyle diyor: Projeyi tamamen destekliyorum, proje fikri Dmitry (Bitcoin Institute kurucusu) ile ortak çalışma alanları konusunu tartışırken doğdu. Dmitry, Vitalik ile Moskova'da görüştü ve Vitalik fikri çok beğendi. Ben projenin danışmanıyım ve aynı zamanda biz Primalbase ofis alanını kullanacağız.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 11, 2017, 12:29:22 AM

Ulen ben onu 500 okudum yaa gittik bide her boku rt ettin,8-10 twitte attik,hayrina hizmet etmisim vay arkadas.Neyse bi dua etsinler bari.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 11, 2017, 08:28:46 PM

whitepaper Türkçe çevirisini çok başarılı buldum. Kubra Dam eline sağlık.
Regus diye bir şirket var böyle bir iş merkezinin bir katını satın alıyor full bizınız bir ortam yapıyor sonra şirketlere kiralıyor.                       
yürür bu iş.  Adamlar ICO dan aldığı topladığı paraya gayri menkul satın alacak.
4 PBT si olan yatırımcı eğer müsaitse özel ofis kullanma hakkına sahip.
4 lokasyonda (Amsterdam, Berlin, Londra, New York ve Singapur) önceden rezervasyonunu yapıp ofis kullanabiliyorsun.
Regus bu iş için yıllık akıllara ziyan para istiyor.

stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
June 11, 2017, 09:42:40 PM

Yukardaki koyduğunuz şey gerçekten wavesin başındaki sasha ivanovsa bu proje uçar da gider yani zaten astronomik bir limitleri de yok eğer ilk gün tüm tokenler satılacaksa 3.000BTC yani 9 milyon dolar falan oluyor üst limit. Doğru mudur? Bi de diğer arkadaşın da sorduğu mesela ilk gün tüm tokenlar satışa açık mıdır?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 11, 2017, 10:13:53 PM

whitepaper Türkçe çevirisini çok başarılı buldum. Kubra Dam eline sağlık.
Regus diye bir şirket var böyle bir iş merkezinin bir katını satın alıyor full bizınız bir ortam yapıyor sonra şirketlere kiralıyor.                       
yürür bu iş.  Adamlar ICO dan aldığı topladığı paraya gayri menkul satın alacak.
4 PBT si olan yatırımcı eğer müsaitse özel ofis kullanma hakkına sahip.
4 lokasyonda (Amsterdam, Berlin, Londra, New York ve Singapur) önceden rezervasyonunu yapıp ofis kullanabiliyorsun.
Regus bu iş için yıllık akıllara ziyan para istiyor.

Teşekkür ederim hocam güzel yorumun için. Regus baya büyük cidden. İstanbul'da da baya mekanları var en az 5-6 tanesini biliyorum. Fiyatlarını bilmiyorum ama ne civardadır. WeWork de çok deli gibi. Genelde Amerika odaklılar ama ABD dışında 15 ülkede falan da yeleri var. WerWork'un mesela sadece New York'ta sallamayayım ama belki 30 tane yeri vardır. Çok fazla da kullanıcısı var orda baya popüler. Fiyatları da geliri iyi olan insanlar için hiç abartılı seviyede değil ABD şartlarında. WeWork'un değerinin 20 milyar dolar olduğunu falan söylüyorlardı toplamda düşünsenize.

Primalbase de ufaktan başlayıp tutturur da devamını getirirse önü açık olabilir. İlk başta senin de saydığın 4 tane lokasyon kesin zaten açılacak ama ilerde bunun ötesinde yerler de planlanıyor. Hong Kong, Prag, San Fransisco, Toronto, Barcelona, Tokyo ve İsviçre’de bir yerde olmak üzere planlanıyordu.

Yukardaki koyduğunuz şey gerçekten wavesin başındaki sasha ivanovsa bu proje uçar da gider yani zaten astronomik bir limitleri de yok eğer ilk gün tüm tokenler satılacaksa 3.000BTC yani 9 milyon dolar falan oluyor üst limit. Doğru mudur? Bi de diğer arkadaşın da sorduğu mesela ilk gün tüm tokenlar satışa açık mıdır?

Buna net cevap veremiyorum çünkü henüz kesin belli değil. Açıklandığında duyuracağım. Bir de meraklısı varsa röportaj tarzında yine soru cevap oldu ve yeni yayınlandı okuyabilirsiniz alttan:

https://medium.com/@primalbase/q-a-2-primalbase-ico-b9ae5d2a6cd5
https://medium.com/@primalbase/q-a-3-primalbase-ico-376300ffbaa0
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
June 12, 2017, 09:34:06 PM

konudaki bütün mesajları okudum ve güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. imza kampanyasına katılmak istiyorum ama açıkçası korktum biraz Smiley
bazı sorularım var:
1-) imza kampanyası için türkçe bölümünde yaptığımız mesajlar sayılacakmı?
2-) mesajlar için ekstra kategori ayrımı var mı? ( yeni başlayanlar falan olmaz gibi.)
3-) imzaya katıldık ve 2 hafta sorunsuz geçti ama 3.hafta bıraktık diyelim. bu durumda önceki haftalardaki stakeler hesaplanacak mı?
4-)küçük bir miktar yatırım yapmak istiyorum ama en az nekadarlık yatırım para kazandırır kestiremedim. birde yatırımlar ETH olarakmı yapılacak yoksa BTC olarak mı?

şimdilik bu kadar Grin Grin Grin Grin

CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
June 12, 2017, 09:51:46 PM

vitalik varsa bu proje iş yapabilir sonuçta etherium sayesinde isim yaptı. sırf onun için bile icoya girilebilir.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 12, 2017, 09:55:51 PM

vitalik ve saşanın ekmeğini yemeyen rus kalmadı Cheesy ico düzenleyim vitaliğin böceklenmesi için adamla foto çektiriyorlar elemanda genç heeycanlı direk abilerinin yanına gidiyor.
Cheesy
bu projenin tutmucağı anlamında demedim vitalik saşa diye atlamayın tercümesi var üşenmeden whitepaperi okuyun kişiler reklamdır ama para kazandıracak olan projenin kendisi
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
June 12, 2017, 10:00:11 PM

vitalik ve saşanın ekmeğini yemeyen rus kalmadı Cheesy ico düzenleyim vitaliğin böceklenmesi için adamla foto çektiriyorlar elemanda genç heeycanlı direk abilerinin yanına gidiyor.
Cheesy
bu projenin tutmucağı anlamında demedim vitalik saşa diye atlamayın tercümesi var üşenmeden whitepaperi okuyun kişiler reklamdır ama para kazandıracak olan projenin kendisi

projelerin yatırım alması için reklam  şart. iyide reklamı olacak. projenin sağlamlığından öte ekibin çalışkanlığıda önemli. istediği kadar proje sağlam olsun ekip tembelse boş.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 12, 2017, 10:17:30 PM

Cheesy

projelerin yatırım alması için reklam  şart. iyide reklamı olacak. projenin sağlamlığından öte ekibin çalışkanlığıda önemli. istediği kadar proje sağlam olsun ekip tembelse boş.

projenin sağlam olması zaten ekibe bağlı sattığı hayalin güzelliği değil salında . sağlamdan kastım ekip zaten.
vitalikin olduğu resimleri artık kimse sallamıyor fazla her bokta adamın fotosu çıkıyor. Cheesy yakıdna bende foto çekilcem ganareyle Cheesy (bok attığım çocuk milyoner Smiley bu ayrı ironi)
USScrypto
Hero Member

Activity: 602

View Profile
June 13, 2017, 05:00:35 AM

Az sayıda token ve sıfır küsüratlarla elde edilebilecek olması epey değerli olacağı hissi oluşturdu bende. Waves'in kiralama özelliğini de kullanacaklar ama ne faydası olacak tam anlamadım yarın sakin kafayla tekrar okuyayım. Bu arada haftalık +2 post İngilizce olan ana konuya atılması şart mı yoksa burasıda kabul görüyor mu?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 13, 2017, 05:45:14 AM

Az sayıda token ve sıfır küsüratlarla elde edilebilecek olması epey değerli olacağı hissi oluşturdu bende. Waves'in kiralama özelliğini de kullanacaklar ama ne faydası olacak tam anlamadım yarın sakin kafayla tekrar okuyayım. Bu arada haftalık +2 post İngilizce olan ana konuya atılması şart mı yoksa burasıda kabul görüyor mu?

Main ANN konusu denmis o yuzden zannediyorum sadece Ingilizce bolumundeki konuya yazabiliyorsunuz. Bu kurallar da guzel zira Sylon spam gorurse affetmez, daha cok kazanirsiniz. Smiley Bancor'dan cikan arkadaslar da buraya girecek sanirim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 78 »
  Print  

Jump to: