Bitcoin Forum
April 16, 2024, 06:36:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: waves DEX - PUMP/DUMP Takip/Analiz  (Read 6361 times)
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 09, 2017, 09:07:35 PM

Yarın primalbase için bountyler waves hesaplarına yollanınca bir düşüş gelebilir diye düşünüyorum primalbase tokenlerinde.Ama bountye katılanlar ellerinde tutmayı tercih ederse ne olur bilinmez ben yine de biraz aşağıdan alım emri girdim.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 10, 2017, 10:33:47 AM

WavesDEX güncellemesi yayınlandı.

v0.4.29 released this 8 minutes ago  (2017-07-10)

Bug Fixes
Changed payment window width for the recipient's address to fit

https://wavesplatform.com/downloads.html
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 23, 2017, 11:59:27 PM

3.26 wct'yi Ethereum ile alarak waves dex tarihine geçtim , ethereum ile wct alan ilk kişi olarak Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 24, 2017, 06:30:06 AM

3.26 wct'yi Ethereum ile alarak waves dex tarihine geçtim , ethereum ile wct alan ilk kişi olarak Smiley
desteğinizin devamını bekliyoruz hocam Smiley dex'te olan tüm coinler ile ilgili takası dex üzerinden yapıyorum, ufak da olsa bir katkımız bulunsun
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
July 24, 2017, 07:16:48 AM

Yarın primalbase için bountyler waves hesaplarına yollanınca bir düşüş gelebilir diye düşünüyorum primalbase tokenlerinde.Ama bountye katılanlar ellerinde tutmayı tercih ederse ne olur bilinmez ben yine de biraz aşağıdan alım emri girdim.

Bountyler 'in de tutacağını düşünüyorum.

Çok aşırı bir şekilde düşüş olması zor gibi .

Bounty'ciler direk olarak Bittrex veyahut Polo'yu beklerse fiyatlar da direk olarak güzel bir artış görebiliriz .

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 24, 2017, 08:12:09 AM

Bounty'ciler direk olarak Bittrex veyahut Polo'yu beklerse fiyatlar da direk olarak güzel bir artış görebiliriz .
Ne ettin ya polo waves'i eklememiş, waves'e en yakın projeyi borsasına mı ekleyecek. Ben hiçbir ihtimal vermiyorum buna. Adamlar nasıl bir imaj yarattıysa artık dünya da herhalde en çok bilinen crypto borsası. Yeni üye olan hop poloya, ico postlarının tamamının altında exchange olarak polo istiyor millet.  Angry
grkms
Sr. Member

View Profile
July 24, 2017, 08:46:22 AM

Ne ettin ya polo waves'i eklememiş, waves'e en yakın projeyi borsasına mı ekleyecek. Ben hiçbir ihtimal vermiyorum buna. Adamlar nasıl bir imaj yarattıysa artık dünya da herhalde en çok bilinen crypto borsası. Yeni üye olan hop poloya, ico postlarının tamamının altında exchange olarak polo istiyor millet.  Angry

Waves için poloneix ücret talep etti . Sasha ücreti kabul etmediği için eklenmedi Polo ' ya ..

Yeni üyelikle alakası olan bir durum değil . Projeyi detaylı bir şekilde takip etmediğin için yazıyor olabilir misin ?

yapılan açıklamalarında yeni bir exchange sitesine başlanacağı mevcut .

Etkili olarak da Bittrex - Polo  söylentisi mevcut .

krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
July 24, 2017, 08:58:02 AM

Güzel konu açmişsın Murathan abi. Waves i seviyoruz Smiley takipteyim..
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 24, 2017, 10:39:31 AM

Gözlerimiz yeni versiyonda, bu haliyle insanlar biraz uzak duruyor olabilirler. Ancak yeni versiyon geldiği zaman işlem hacmi de büyük oranda artacaktır. Buradan daha çok pump/dump haberi okuruz.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 24, 2017, 10:56:19 AM

Gözlerimiz yeni versiyonda, bu haliyle insanlar biraz uzak duruyor olabilirler. Ancak yeni versiyon geldiği zaman işlem hacmi de büyük oranda artacaktır. Buradan daha çok pump/dump haberi okuruz.

Bende sizin gibi düşünüyorum şuanda waves dex te işlem hacmi çok düştü sebebide yeni versiyonun çıkacak olması duyurulması gibi geliyor. Yeni versiyon çıkınca şuanki işlem hacminin 10 katı hemen görülür gibi geliyor.
btclife01
Sr. Member

View Profile
July 24, 2017, 11:59:31 AM

İşlem hacmi artıyor görünüyor. Fiyatın biraz kımıldaması işe yaramış anlaşılan.

@Niels:
$1,442,193.33
24h Dex Volume
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
July 24, 2017, 01:37:51 PM

Waves bende uzunca bir süredir takip ediyorum herkes gibi ama bir türlü doğru zamanda denk gelmemişti. Bu sefer hazır düşüşüde yakalamışken alım emrimi verdim ve trene atlayacağım. Zaman zaman günlük trade lerde yapan biri olarak waves i uzun vadede tutmak istiyorum. Umarım hepimize hayırlı olur.
grkms
Sr. Member

View Profile
July 24, 2017, 02:00:33 PM

Waves bende uzunca bir süredir takip ediyorum herkes gibi ama bir türlü doğru zamanda denk gelmemişti. Bu sefer hazır düşüşüde yakalamışken alım emrimi verdim ve trene atlayacağım. Zaman zaman günlük trade lerde yapan biri olarak waves i uzun vadede tutmak istiyorum. Umarım hepimize hayırlı olur.

Uzun vade düşünüyorsan ; Leasing ' e verebilirsin . 6 ay sonrasında veyahut 1 sene sonrasında baktığında yüzün gülecektir .
btclife01
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 10:52:15 PM

WavesDEX artık v1/2 (v0.5) yarısı gitti, yarısı kaldı.

v0.5.0
@xenohunter released this 11 hours ago
0.5.0 (2017-08-29)

Features
Aliases support

https://wavesplatform.com/downloads.html
https://github.com/wavesplatform/WavesGUI/releases
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
September 13, 2017, 02:08:04 AM

Bu Waves dex'te yer alan Oceanlab hakkında bilgisi olan var mı? 750 bin dolar civarı yatırım toplamışlar sanırım. Şu an ico fiyatı veya onun çok az altında işlem görüyor. Totalde 50 milyon coin olacağını varsayarsak şu anki fiyat bana düşük geldi. Waves dex'te volume olarak 3. sıraya yerleşmiş. Bana 30 tanecik göndermişler ayrıca bountysini kaçırmışız çünkü ayrı bir bounty konusu açmamışlar ana başlıkta yürütmüşler ki bence bu yasaklanmalı ana konuya bountyi koyuyorlar arada kaynayıp gidiyor.

Ana konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2055232.0

Web sitesi: https://oceanlab.eu/
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 13, 2017, 05:22:19 AM

Waves ICO'ların bounty özelliği nedir. ICO için bilgileri genelde blog sayfasından paylaşıyorlar, en gözde olanları paylaşılıyor diğerlerini de takip edebilirsin. Gizli değil sonuçta.

750.000 dolar nedir Sasha'nın elinin kiri verseymiş 1 milyon dolar hiç uğraşmasalardı ICO ile. Şimdilik uzak duruyoum ödül kampanyalarından yeni güncellemeler geldikten sonra patlama yaşarsa herkes ethereum kampanyalarına takılırken bizde waves kampanyalarında vakit geçiririz.
slmn
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 10:37:47 AM

Waves ICO'ların bounty özelliği nedir. ICO için bilgileri genelde blog sayfasından paylaşıyorlar, en gözde olanları paylaşılıyor diğerlerini de takip edebilirsin. Gizli değil sonuçta.

Ben blog sayfalarını takip etmiyorum forumdaki bounty alt başlığını takip ediyorum oraya açmaları gerek onu kastetmiştim.
slmn
Sr. Member

View Profile
September 18, 2017, 11:33:06 PM

Vay arkadaş şu oceanlab dikkatimi çekmişti ama girmedim şansıma tüküreyim 6x yapmıştım 3 günde dolar bazında.

750.000 dolar nedir Sasha'nın elinin kiri verseymiş 1 milyon dolar hiç uğraşmasalardı ICO ile.

Toplanan miktarin hiç bir önemi yok tekrar teyit etmiş oldum bundan sonra takılmayacağım bu konuya. Önce Neblio ile sonra Oceanlab ile. İkisi de 6x yaptı kısa sürede. Bancor gibi Sonm gibi uçuk para toplayanları da görüyoruz.
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
September 28, 2017, 02:06:52 AM

Vay arkadaş şu oceanlab dikkatimi çekmişti ama girmedim şansıma tüküreyim 6x yapmıştım 3 günde dolar bazında.

750.000 dolar nedir Sasha'nın elinin kiri verseymiş 1 milyon dolar hiç uğraşmasalardı ICO ile.

Toplanan miktarin hiç bir önemi yok tekrar teyit etmiş oldum bundan sonra takılmayacağım bu konuya. Önce Neblio ile sonra Oceanlab ile. İkisi de 6x yaptı kısa sürede. Bancor gibi Sonm gibi uçuk para toplayanları da görüyoruz.

Cheesy Genel oyle dusunsinki, geri kalan az miktardaki farkli dusunenler para yapsin  Smiley

market cap, toplanan para vs. bunlara takilmayin, proje onemli, atiyorum proje mukkemmel, cok yatirim aldi ama 1000 sene sonra yeterli kullanima ulasacak da, bilmem ne, bize para lazim, now Cool
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 04, 2017, 10:38:59 AM

Arkadaşlar wavesdex tam olarak nasıl kullanılıyor?
https://wavesplatform.com/ dan girince get client dediğimizde chrome eklentisine yönlendiriyor
https://chrome.google.com/webstore/detail/wavesliteapp/kfmcaklajknfekomaflnhkjjkcjabogm

Bunu kurdum lite client'ımız kuruldu, seed'imizi aldık adresimizi aldık tamam. Waves tabanlı diğer kriptoları nasıl alıyoruz?

İkinci sorum chrome eklentisi ne kadar güvenilir? Daha güvenilir bir yolu var mı?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: