Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:34:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Anında Al-Sat Sitesi !!!  (Read 1589 times)
RandomStaR (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
June 09, 2017, 07:04:02 PM

Arkadaşlar bu konuyu çok araştırdım ve forumda okudum ama böyle bir site bulamadım.Örneğin gece 9200 den alıp sabah 10200 e satarsam kâr ederim.Sizin bildiğiniz böyle bir bastığın anda alıp bastığın anda satan bir site varmı yani.Siz biliyorsunuzdur ama yinede söyleyim;bazı siteler gördüm ayarlıyorsunuz düştüğü anda alıyor ama yükselince satma ayarı varmı bilmiyorum.
1715618046
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715618046
Reply with quote  #2

1715618046
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715618046
Hero Member
*

Ignore
1715618046
Reply with quote  #2

1715618046
Report to moderator
1715618046
Hero Member
*

Ignore
1715618046
Reply with quote  #2

1715618046
Report to moderator
1715618046
Hero Member
*

Ignore
1715618046
Reply with quote  #2

1715618046
Report to moderator
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
June 09, 2017, 07:34:20 PM

Ya ben ne söylediğinizi anlamadım ya da siz ne aradığınızı bilmiyorsunuz. Araştırarak bulup bu işlemi yapamayacağınızı düşündüğünüz bir site örnek verebilir misiniz? Keza tüm trade siteleri içinde bu dediğinizi yapamayanı ben görmedim. Zaten işleri bu Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
June 09, 2017, 10:43:52 PM

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets buradaki çoğu sitede işlem yapabilirsiniz. Ama tam olarak ne yapmak istediğinizi bir daha düşünün.

Ayarlayayım demişsiniz, ayarlama işlemlerini yapan botlar da var.

Düşünce alacak derken, neye göre düşünce alacak? Neye göre yükselince satacak? Olay öyle gözünüzde canlandırdığınız, düşündüğünüz gibi olmuyor pek.

Kağıt üstünde yazıp çizerek tekrar düşünün derim.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 09, 2017, 11:09:26 PM

Arkadaşlar bu konuyu çok araştırdım ve forumda okudum ama böyle bir site bulamadım.Örneğin gece 9200 den alıp sabah 10200 e satarsam kâr ederim.Sizin bildiğiniz böyle bir bastığın anda alıp bastığın anda satan bir site varmı yani.Siz biliyorsunuzdur ama yinede söyleyim;bazı siteler gördüm ayarlıyorsunuz düştüğü anda alıyor ama yükselince satma ayarı varmı bilmiyorum.

Bir çok sitede Stop/Limit Emir denilen bu olayı yapabilirsin.

Bu tip bir emir ile (otomatik olarak) istediğin fiyata gelince alabilir veya istediğin fiyata gelince satabilirsin.
mizrak
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 09, 2017, 11:13:30 PM

Ben anlatıyım tekrar.BTC düştüğünde satın almak yükseldiğinde satmak istiyorum ama komisyon kazık gibi olmayacak.Böyle bir borsa sitesi varmı.Ayarlayacağım kendi düştüğünde alacak,yükseldiğinde satacak.Ve ya manuelde olabilir yeterki olsun.Ben bulamadım kusura bakmayın.

Hocam size tavsitem exchange siteleri nasil calisir bunu bir ogrenin yada borsada bir emtia nasil alinir satilir youtube`dan bir ogrenin belki olaya hakimsiniz ama kendinizi aciklarken kullandiginiz kelimeler bu ise yabanci oldugunuzu ve direk kamikaze`ye baglamis biri oldugunuz imajini veriyor, dedigim biraz daha ogrendikten sonra sizi uzmeyecek bir miktar para ile denemenizi tavsiye ederim.
Ponzibasqan
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 10, 2017, 03:25:15 AM

BTCTurk ün mobil uygulamasını kullan anında al sat yapabilirsin.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 04, 2017, 05:37:47 AM

Okcoin sitesinde alıp satabilirsin. Stop limit emirleri de var. Üstelik alım satım işlemlerinde de kazık gibi komisyon ödemezsin. Maker fee sıfır. Umarım işine yarar. Link aşağıda.

https://www.okcoin.com/

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
betbetbet
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 3

View Profile
July 04, 2017, 07:52:29 PM

ipini koparan geliyo  Grin
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 05, 2017, 12:22:02 AM

Benim de bu konuda mesajım var. Ne demeye çalıştığını açıklar mısın? Ne demek ipini koparan geliyo? Bir cümle kurup öylece bırakıp gitmişsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 05, 2017, 12:26:03 AM

Benim de bu konuda mesajım var. Ne demeye çalıştığını açıklar mısın? Ne demek ipini koparan geliyo? Bir cümle kurup öylece bırakıp gitmişsin.

Bunu Legendary ler herolar seniorlar demiyor daha jr gelmiş diyor saçmalamış resmen .

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 06, 2017, 12:01:32 AM

Bunu Legendary ler herolar seniorlar demiyor daha jr gelmiş diyor saçmalamış resmen .

Hesapları karıştırmışdır,  yoksa demez  her halde.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 06, 2017, 09:22:46 AM

O zaman Sizin dediğiniz gibi aklıma Paribu geliyor şu anda hem komisyon oranları iyi hemde çekimler falan kısa sürüyor.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
July 07, 2017, 08:16:54 AM

Her site anında alıp satmanıza izin verir de sorun alacak ve satacak adam bulmak. Doğrudan bitcoin alıp satan bir site yoktur kanımca.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 09, 2017, 07:45:29 PM

Sanırım sorduğun sorunun en uygun cevabı pariteler listesine btc yide ekleyen forex şirketleri olabilir. Bunlardan biri benimde kullandığım Fx Choice. İstediğin fiyattan anlık olarak , (anlık olarak derken gerçek anlamda anlık olarak btc exchange sitelerindeki gibi birisinin senin teklifinle eşleşmesini beklemeden) istediğin miktarda (lot ta) alırsın istediğin fiyattan anlık olarak satarsın yada bekleyen emir olarak girersen btc/usd şu fiyata geldiğinde al, şu fiyata geldiğinde sat dersin. Her durumda işlemlerin anlık olarak gerçekleşir

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
drclck
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
July 16, 2017, 11:08:26 AM

BTCTurk, Paribu gibi yerlerden gerçekleştirebilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: