Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:54:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MSI Radeon RX 580  (Read 907 times)
ekngn (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
June 09, 2017, 08:55:32 PM

Arkadaşlar merhaba mining işinde yeniyim rig kurmak istiyorum fakar piyasada  kart bulmak imkansız gibi birşey . Dubai de MSI Radeon RX 580 8G 8GB 256-Bit kart buldum  450 $ a  ordan getirtirsem  garantisi olurmu ?  yada bu kartlar çok arıza çıkartıyor mu ?   rig kurmamı  tavsiye ediyormusunuz .
1715518498
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715518498
Reply with quote  #2

1715518498
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715518498
Hero Member
*

Ignore
1715518498
Reply with quote  #2

1715518498
Report to moderator
1715518498
Hero Member
*

Ignore
1715518498
Reply with quote  #2

1715518498
Report to moderator
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
June 09, 2017, 09:13:58 PM

Arkadaşlar merhaba mining işinde yeniyim rig kurmak istiyorum fakar piyasada  kart bulmak imkansız gibi birşey . Dubai de MSI Radeon RX 580 8G 8GB 256-Bit kart buldum  450 $ a  ordan getirtirsem  garantisi olurmu ?  yada bu kartlar çok arıza çıkartıyor mu ?   rig kurmamı  tavsiye ediyormusunuz .

Arkadaşım acele etme 450 dolarlık ürün alacaksın nakliyesi ve üstüne üstlük gümrük vergisi yüzünden maliyeti çok yüksek olur.Haziran 15 gibi birçok tedarikçiye ürün gelecek önceden ayırttırıp alabilirsin veya biraz daha bekle bir ay sonra kur.

Lucred
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
June 09, 2017, 09:14:11 PM

Çoğu firma global garanti vermez, MSI vermiyor diye biliyorum.
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
June 10, 2017, 08:35:43 AM

Arkadaşım acele etme 450 dolarlık ürün alacaksın nakliyesi ve üstüne üstlük gümrük vergisi yüzünden maliyeti çok yüksek olur.Haziran 15 gibi birçok tedarikçiye ürün gelecek önceden ayırttırıp alabilirsin veya biraz daha bekle bir ay sonra kur.

Nereden biliyorsunuz ürün geleceğini . kaynak sağlam mı  ?
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 10, 2017, 08:52:44 AM

450 usd yurtdisi urun icin fazla duruyor, garantisi de olmayacagini dusunursek alinabilcek bir risk gibi gormuyorum ben acikcasi
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 10, 2017, 06:39:26 PM

Doğru düzgün yere konu aç,  piç ettiniz forumu. Saygılı olun biraz
ekngn (OP)
Newbie
*

View Profile
June 10, 2017, 09:54:49 PM

Saygıdan bahsederken kullandığın kelimelere dikkat et. Konu açılmış cevap verilmiş konu kapanmış. 3 günde 1 foruma girip  canın sıkılınca yazacak yer mi arıyorsun. Ayrıca ortada  saygıdan bahsedilecek bi durumda yok algıda soru mu yaşıyorsun.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
June 10, 2017, 11:56:17 PM
Last edit: June 11, 2017, 12:06:25 AM by Cyper_BLC

bu arkadaşın ismi yavuz heralde  Angry , ekiller doğru söylüyor, bu bölüm pazar bölümü altcoin danışma bölümü değil. madem bu işe yeni başlayacaksın önce forum kuralları konusunda bilgi sahibi ol. alakasız alanlarda merak ettiklerini sorma. ayrıca 2 tane post atmışsın topu topu, adamın kaç günde bir girip yazdığını mı takip ediyorsun ? adam haklı olarak ikaz etmiş sen de dikkat etmemişim kusura bakmayın diyeceğine efeleniyorsun. ne ilginçsiniz arkadaş... buna otokontrol derler. kırmızıda geçene helal olsun denmez, çiçekçiyi ezene aferin denmez, havaya eğlencesine kurşun sıkıp gariban bi kızı felç bırakana şerefli denmez. konulan kurallara uyulacak ki adam gibi yaşanacak bi yerimiz olsun.

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 11, 2017, 12:22:22 AM

bu arkadaşın ismi yavuz heralde  Angry , ekiller doğru söylüyor, bu bölüm pazar bölümü altcoin danışma bölümü değil. madem bu işe yeni başlayacaksın önce forum kuralları konusunda bilgi sahibi ol. alakasız alanlarda merak ettiklerini sorma. ayrıca 2 tane post atmışsın topu topu, adamın kaç günde bir girip yazdığını mı takip ediyorsun ? adam haklı olarak ikaz etmiş sen de dikkat etmemişim kusura bakmayın diyeceğine efeleniyorsun. ne ilginçsiniz arkadaş... buna otokontrol derler. kırmızıda geçene helal olsun denmez, çiçekçiyi ezene aferin denmez, havaya eğlencesine kurşun sıkıp gariban bi kızı felç bırakana şerefli denmez. konulan kurallara uyulacak ki adam gibi yaşanacak bi yerimiz olsun.

O kadar beyin olsa bu hareketi yapmazdı zaten. Bencillik, saygısızlık, umarsızlık...Sonra birde zeytin yağı gibi üste çıkma çabaları   Smiley

Boş verelim gitsin ya...
Prodavach
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
June 11, 2017, 12:47:34 AM

Saygıdan bahsederken kullandığın kelimelere dikkat et. Konu açılmış cevap verilmiş konu kapanmış. 3 günde 1 foruma girip  canın sıkılınca yazacak yer mi arıyorsun. Ayrıca ortada  saygıdan bahsedilecek bi durumda yok algıda soru mu yaşıyorsun.

ekiller'i ne kadar tanıyorsunda saygı konusunda nasihat veriyorsun ? tanımadıgın kişiler hakkında yorum yapma istersen bence , amacım post kasmaksa yalnıs yerdesin cocuk.
ekngn (OP)
Newbie
*

View Profile
June 11, 2017, 12:12:11 PM

yaşınızdan  başından utanmadan genç ergenler gibi  3 5 arkadaşınızı daha çağırın klavye başında çoluk çocuk kavgası yapalım. işiniz gücünüz yokmu sizin forumun genç delikanlıları siz misiniz . sokak köşelerinde oturup sokağın hatta  mahallenin ona ait olduğunu düşünen zihniyet gibi yazdığınızı yorum sayısıyla forumu mu sahiplendiniz..

medeni insan gibi uyarı yapın yön gösterici olun ve  kelimelerinizi doğru dürüst seçin burada mahalle kabadayılığı yapmayın...
Prodavach
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
June 11, 2017, 12:51:17 PM

yaşınızdan  başından utanmadan genç ergenler gibi  3 5 arkadaşınızı daha çağırın klavye başında çoluk çocuk kavgası yapalım. işiniz gücünüz yokmu sizin forumun genç delikanlıları siz misiniz . sokak köşelerinde oturup sokağın hatta  mahallenin ona ait olduğunu düşünen zihniyet gibi yazdığınızı yorum sayısıyla forumu mu sahiplendiniz..

medeni insan gibi uyarı yapın yön gösterici olun ve  kelimelerinizi doğru dürüst seçin burada mahalle kabadayılığı yapmayın...

dostum bu seninki ne biliyormusun

bi telefoncuya gidip fiyat alıp (atıyorum 1000lira) , arka caddede 800'e satılıyor ordanmı alsam bilemedim demek gibi bişey oluyor. adamda sana afedersin ama siktir git ordan al der. ekiller'in tepkisi gayet normal. burası alıs-satıs bölümü. öneri alıcaksan ilan başlıgını düzeltte millet boşuna girip zaman harcamasın ilanı okumakla veya cevap vermekle

daha yeni uye olmuşsun , tanımadıgın insanlara öğüt vermen çok saçma. kimseye kabadayılık yaptıgımız yok
ekiller farklı şehirde ben farklı şehirdeyim şahıs olarak tanımam bi kaç alışverişim oldu ve düzgün bi adamdır.

sana o şekilde bişey yazdıysa haketmişsindir buna emin ol
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
June 11, 2017, 01:12:34 PM
Last edit: June 11, 2017, 01:29:35 PM by Cyper_BLC

ooof off biz bu pişkinlikle marsa-göğe değil anca yerin dibine gideriz. Angry  

hakikathen boşverdim gitti şu an... (bu arada konu yerini bulmuş, güzel olmuş)

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: