Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:23:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Aventus - Organizasyon Bilet Satımlarında Karaborsa Problemine Çözüm  (Read 10816 times)
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
July 25, 2017, 08:09:16 AM

Az goruntulenmeden oturu blog yazımı kabul etmemişler sanırım
30 goruntulenme almışım.Ulen arkadaş adamlar her turlu dalavereyi yapıyorlar

senin bikaç bloguna denk gelmiştim projeler hakkında nedir ne değildir okumaya calişirken türkçe blog yaziyosun ve olabildigince de diğerlerinden translate edip yapiştiriyosun tabi bu benim sorunum değil fakat daha detayli ve en azindan anlaşilabilir cümleler kurabilirsin blog yazip stake almak için yapiyosun tabi seni de anliyorum ama en azindan daha anlaşilabilir yazabilirsin bloglari yani translate işleminden sonra şöyle bir göz gezdirsen daha iyi olur gibi ben ve tanidigim 3 4 arkadaş gerçekten blog okuyoruz ve tr forumda türkçe blog yazan çok yok o yüzden biraz daha özenle daha başarili olunabilir görüşündeyim.
Su bitcoin dunyasinda birbirini cekemeyen bizim gibi bir millet yoktur muhtemelen.En az %70 kendi cevirilerim blog yazilarim.Ilk zamanlar 3-4 blog yazisina ozenmeden cevirdim gectim,sonraki 15-17 blog %70 ve uzeri kendi cevirilerim bazi cumleleri ceviremedigimde trans etmisimdir.Kimseye birsey ispat etmeme gerek yok acikcasi.Ama forumda belli basli adamlar var baskalarinin bounty konularinda birseyler kazanmamasi icin ellerinden gelen baltalamayi yapiyorlar.

ben o bahsettiklerinden değilim senin de ne yaptigin inan ki beni ilgilendirmiyor ben sadece gördüğümü yazdim üstelik kötü bişi de demedim. %70 kendi çevirilerim ne demek böyle sacma bişi duymadım. %100 kendin yapsan ne olur  sen kendi fikrini kendi görüşünü katmadiktan sonra bi mantigida yok hepsi zaten bloglarin birbirlerine benziyor herkes birbirinden translate ediyor fikir edinme anlaminda zaten edilmelide ama üstüne bişi katilmadiktan sonra olay sadece blog yazayim stake kazanayima dönüyor. neyse herkes işinde gücünde bende cok takilmayayim bence.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
1715347438
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715347438
Reply with quote  #2

1715347438
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
July 25, 2017, 04:27:20 PM

Bounty v1 bitti. Bounty v2 konusu dün açılacaktı ama ekiple konuşulması gerekiyormuş. Şimdi yeni konunun açılmasını bekliyoruz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 04:57:44 PM

ben o bahsettiklerinden değilim senin de ne yaptigin inan ki beni ilgilendirmiyor ben sadece gördüğümü yazdim üstelik kötü bişi de demedim. %70 kendi çevirilerim ne demek böyle sacma bişi duymadım. %100 kendin yapsan ne olur  sen kendi fikrini kendi görüşünü katmadiktan sonra bi mantigida yok hepsi zaten bloglarin birbirlerine benziyor herkes birbirinden translate ediyor fikir edinme anlaminda zaten edilmelide ama üstüne bişi katilmadiktan sonra olay sadece blog yazayim stake kazanayima dönüyor. neyse herkes işinde gücünde bende cok takilmayayim bence.
Sacmalikla ne alakasi var arkadasim %70 whitepaperi kendim cevirip kendi kelimelerimle yorumluyorum geri kalan takim ve resimleri sagdan soldan aliyorum.Siz antipatik baktiginiz icin anlamak istemiyorsunuz.Gerci sizin fikirleriniz zerre umrumda degil ama bana cevap hakki dogdugundan cevap vermek zorunda kaldim.Hadi saglicakla kalin
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 25, 2017, 05:01:57 PM

Hocam ben severek okuyorum mesela bugun sizin sayenizde investfeed projesine yatirim yaptim,hemen geldi mew e.Keske sizin kadar paylasimci olsa herkez.Ne sorsam cevapladiniz yeri gelmisken tekrar tesekkur hocam
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
July 26, 2017, 11:22:42 AM

Aventus yeni kampanya duyuruldu. Bu sefer haftada 15 post istiyorlar ve çoğunluğu altcoin bölümünde olmalıymış. Şartları artık daha zor olmuş.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 26, 2017, 11:38:08 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2046955.0

İkinci bounty konusu burada. İlk bounty konusu zannediyorum forum kuralları yüzünden kapandı.

Ağustos sonu bir tarihte ICO yapılacak.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 26, 2017, 12:06:03 PM

Bounty ikiye ayrıldı peki blog ödülleri ne oldu? Gönderilen bloglara stakeler yazılmamış hala. Şimdi yeni dönem için bloglar İngilizce olacak, en az 500 kelime içerecek denmiş. Önceki kampanyadaki haklarımız korunur umarım. Son dönemlerde hiçbir kampanya blog ödülünü vermedi, hepsi bir şekilde üstüne yattı.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 27, 2017, 04:14:14 PM

İkinci kampanyaya da katılacaktım ama kuralları baya katılaştırmışlar. Haftalık 15 mesaj istiyor ve en az 8 mesaj İngilizce bölümünde olmalı. Keşke ana konuya mesajı kaldırmasalardı diyor insan bu kuralı görünce. Bari sosyal medyaya katılalım dedik onda da en az 2500 takipçi istiyor Smiley Neyse ilk kampanyadan kazandıklarımızla yetineceğiz artık.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 06, 2017, 08:16:22 AM

Selamlar, iki yeni blog post var.

https://blog.aventus.io/video-walkthrough-of-the-aventus-alpha-2d0d722813ed - Aventus alpha sürümünün kullanımını anlatan video
https://www.coindesk.com/blockchain-startups-take-ticket-touting-will-gain-traction/ - Blockchain kullanarak bilet platformu yapan girişimlerin değer kazanacağından bahseden coindesk makalesi.

Bu arada ana konu değişmiş, onu da bugün güncelleyeceğim.

olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 06, 2017, 09:43:17 AM

İlk mesajı da tamamen güncelledim. Sorularınız olursa whitepaper da Türkçe, yine de yardımcı olabilirim.
julslet84
Full Member

Activity: 150
Merit: 110

View Profile
August 06, 2017, 10:16:57 AM

2. kampanyaya gösterilen ilgi 1.'ye göre daha az oldu sanırım. şartları da biraz daha zorlaştırmışlar onun da etkisi olabilir.
ama ICO sunu merakla beklediğim ve başarılı gördüğüm projelerden bir tanesi Aventus.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 06, 2017, 07:37:28 PM

Aventus’tan Yeni Guncelleme

Merhaba Aventus toplulugu. Gelecek ay boyunca cok fazla ilerleme kaydettik ve kaydetmeye de devam edecegiz. Bu yuzden, sizleri her iki haftada bir yeni guncellemeler hakkinda bilgilendirmeyi planliyoruz.
Kötü Haber: Token Satış Tarihinin Ertelenmesi, Kripto Borsalarındaki Volatilitesi
Malesef, hem CoinDash hem de Parity Multising Wallet’in son zamanlardaki  guvenlik aciklari ve kripto paralarin hizla deger kaybetmesine sebep olan yatirimcilarin menfaatlerinin kaybetmesinden dolayi, token satislarimizi agustosun sonuna erteleme karari aldik. Ote yandan, diger token satislarindaki geri donusleri gordukten sonra, biz dogru karari aldigimiza inaniyoruz ve bu sayede de bu kararin herkesin yararina olacagini hissediyoruz.
Iyi Haber: Stratejik Gelisim, Musteri Edinimi ve Alfa Performansi
Stratejik Gelisim
Gectigimiz gunlerde en yeni eklentimizi toplulugumuza duyurduk. Urunumuzun basindaki isim olan Andy Grant, yazilim altyapisini gelistirme ve buyutme konusunda onlarca yillik tecrubeye sahip ve ayni zamanda TicketLogic’in eski CTO su ve Glue Works’un kurucusudur. Andy sertifikali bir Scrum Master ve Agile direktorudur. Bizlere gelistirme ekibinin organizasyonuna iliskin olarak urun stratejimizi ve rotamizi sekillendirmemizde yardimci olmustur.
Gectigimiz birkac haftadan bu yana, sektordeki mekanlar, organizatorler, sanatci yoneticileri gibi farkli katilimci gruplarinin temsil eden musterilerin geri bildirimleri ile akilli kontrat tabanli biletleme yazilimini gelistiriyoruz. Sistemimizi baslangicta mevcut biletleme sistemleriyle paralel olarak piyasaya sunacagiz ve ve platformumuzu kullanan müşterilerimiz kendilerini hazır hissettiğinde tam olarak kendi sistemimizi uyarlayacağız.
Musteri Edinimi
Gecen hafta, Joy Records’la olan ortakligimizin bir parcasi olarak bu sene Holloween’da yapilmis olan ilk dogrulama deneyimimizi duyurmustuk. Bu deneme bizim icin heyecan vericiydi. Binlerce insan tarafindan kullanilacak olan urunumuzun  size uygun olan bir versiyonunu gostermek icin sabirsizlaniyoruz.

Arka planda gercekten adil bir bit de gerceklesiyor. Bir onceki bolumde de belirtildigi gibi, su an mekanlar, organizatorler ve sanatci yoneticilerini temsil eden musterilerle birlikte calisiyoruz. Bu calismamiz hakinda da onumuzdeki birkac hafta icinde detayli bir bilgi yayinlayacagiz.

Ayrica bir durumu da not etmek istedik; Los Angeles’ta bulunan ve buyuk hitlere ev sahipligi yapmis olan bir plak sirketiyle de ortakligimiz var. Size bir ip ucu vermek isterdik ama ayrintilari sizlere birkac hafta icinde verecegiz gibi gozukuyor. Bizi izlemeye devam edin!
Alfa Performansi
Gectigimiz haftalarda kabul almis olan alfa surumumuzun geri bildirimleri icin Aventus ekibi olarak mutesekkiriz. Ayrica bizlere zaman ayirip dusuncelerinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Simdiye kadar;
20’den fazla etkinlik olusturuldu
Yaklasik olarak 150’den fazla bilet satin alindi
Ikincil piyasada 40 tane bilet listelendi
20 bilet şu ana kadar platforma sürüldü, eşleşti ve satıldı

Web3 guncellemeleri ile alfa uzerine calisiyoruz ve bug miktarini en aza indirgemeye calisiyoruz. Onumuzdeki bir ya da iki hafta icinde alfa’nin yenilenmis bir versiyonunu hazirlamis olacagiz! Bizi izlemeye devam edin.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 06, 2017, 07:50:26 PM

Güzel gelişmeler var bakalım uzun vadeli yatırım yapılabilecek bir coin.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 08, 2017, 12:36:38 PM

Aventus takımı Haziran ayında yapılan Ethereum Londra Buluşması'nda projelerini sundular.

İlgili makale: https://blog.aventus.io/video-of-aventus-presentation-at-the-ethereum-london-meetup-in-june-8c6932155beb

Sunum videosu: https://www.youtube.com/watch?v=2bzhFgcCEoE
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 09, 2017, 06:01:35 AM

takim calisiyor aventus tutacak bir proje gibi

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 09, 2017, 06:08:33 AM

takim calisiyor aventus tutacak bir proje gibi

Projeyi bende beğeniyorum yatırım yapmadım ama belki sonra borsadan biraz alırım
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 09, 2017, 06:53:41 AM

Aklı başında bir proje icoya katılamadım bende o dönem bir türlü fırsat yaratamadım ama büyük bir borsaya girerse
kesinlikle alım yapacagım ilk projelerden
umarım bittrex veya poloniex gibi borsalara girer.
gangnam2016
Full Member

Activity: 190

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
August 09, 2017, 07:09:02 AM

Siz yatırım yapamadım deyince ben mi yanlış gördüm diye baktım. ICO daha başlamamış arkadaşlar.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
August 16, 2017, 05:40:45 PM

Merhaba, Aventus ICO detayları açıklandı. ICO bir hafta sürecek, 6 Eylül - 13 Eylül arası sürecek.

10 milyon toplam tokenden 6 milyonu satışa sunulacak. 1 Ethereum karşılığında 92 Aventus alınacak. Bence makul bir hedef koymuşlar. Toplamda 15 milyon dolar.

https://blog.aventus.io/aventus-token-sale-full-details-383314e36c95
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 16, 2017, 10:43:48 PM

Merhaba, Aventus ICO detayları açıklandı. ICO bir hafta sürecek, 6 Eylül - 13 Eylül arası sürecek.

10 milyon toplam tokenden 6 milyonu satışa sunulacak. 1 Ethereum karşılığında 92 Aventus alınacak. Bence makul bir hedef koymuşlar. Toplamda 15 milyon dolar.

https://blog.aventus.io/aventus-token-sale-full-details-383314e36c95

Evet bence de makul bu ico takip edicem yok nümüzdeki günlerde. Tesekkurler
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: