Bitcoin Forum
June 29, 2024, 09:53:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin mi ETH mi ?  (Read 3526 times)
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
June 13, 2017, 08:22:13 PM

bitcoinin zamanla geriliyeceğini yenilikçi projelerin ön plana çıkacağını düşünüyorum.Etherium yenilikçi olduğu için bitcoini geçeceğine inanıyorum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
major3444
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 12:25:20 PM

Arkadaşlar merhaba
Ben uzun vadeli yatırım düşünüyorum kısa süreli al sat yapmak istemiyorum sizce bu durumda hangisine yatırım yapmalıyım?
Benim gönlümden geçen ETH ama RİPPLE de Btcturk borsasına girdi şuan uygun olması cezbediyor ama ne kadar pirim yapar bilemiyorum ve keşke Bitcoine yetişebilseydik diyorum onu kaçırdık sanırım.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 21, 2018, 12:54:03 PM

hocam 1.8 bitcoinin tamamını eth ye yatırmanızı tavsiye etmem en azından %50-50 yapın,

benim asıl önerim ise sepet oluşturmanız olacaktır.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 21, 2018, 12:57:30 PM

Hocam kendine bir sepet yap ve bu sepetin içinde %40 BTC  %30 da eth bulundur bunların ikside güvenli liman olarak kabul edilen coinlerdir. Tek birisine para yatırıp bekleme.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 21, 2018, 01:10:19 PM

Yatirimi ikisi arasında böl bence de. Arkadaşların da söylediği gibi. Konu ilk açıldığında btc fiyatı neydi. Ozman benim daha kripto paralarla hiç alakam yoktu bilgim dahi yoktu. Keske olsaydı keşke

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 02:14:00 PM

bence bunu sormanız bu işn heralde çok yenisiniz yoksa bu soruyu sormazdınız tabiki btc he btc sonra hangisi derseniz tabiki etheerum dur
flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 21, 2018, 06:24:35 PM

Bitcoin mi Ethereum mu sorusunun cevabı er ikisine de yatırım yapılması gerektiğidir. Dijital para pazarı liderliğini Bitcoin çeker, her iki kripto parayı da destekleyen sayısı çok fazla yatırım yapanlar mutlaka Bitcoin ve Ethereum alır.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 21, 2018, 07:04:53 PM

Dostum bence her ikisinede hatta bir de diğer potansiyel alt coinlerden de bulup paranı bölerek gir. Çünkü ya hep derken , hiç olmasın. Örneğin parayı üçe  bölüp ikisi ile btc ve eth alırsın. Kalan payla birkaç alt coin tekrar alınabilir. Örneğin neo gibi..
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 21, 2018, 07:07:22 PM

iki ay önce sorsaydınız ethereum derdim ama bugün bitcoin diyorum. iki ay sonra ne diyeceğim belli olmaz.  Smiley
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 21, 2018, 07:12:06 PM

Uzun vadede hangisi daha çok kazandırır ? Bugün ETH'nin grafiğine baktım ve 1 günde 280'lerden 320'lere yükseldiğini gördüm.Açıkçası biraz cezbetti. 1.8 bitcoinim var.Sizce birazı veya tamamı ile ETH almalı mıyım ? Yine uzun vadede ETH , BTC'den daha popüler olur mu ?

Benden önce 1-2 kisi daha yazmis ama bence ikiside. hatta ben olayi 1 adim daha ileri tasiyorum ve birazda market capi kucuklerden al diyorum soyle 0,2 btc kadar falan.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 21, 2018, 07:57:28 PM

Benim tercihim herzaman ethereum üzerine olmuştur hem daha karlı hemde daha güvenilir geliyor  bana.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 21, 2018, 07:59:42 PM

Şu an BTC yatırım için daha uygun.daha önce ulaştığı 19k'ya ulaşması pek zor olmasa gerek.19k'yı kırdıktan sonra ETH'ye geçilebilir.Dengeyi iyi korumak lazım.Yüksek iken değil düşük iken girilir yükselince satılır.Ters döngü olabilir ETH'den BTC'ye geçişler şu ara hızlanabilir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 21, 2018, 08:04:29 PM

Teknoloji olarak şahsen ben ethereum derim, ethereum daha çok hoşuma gitmiştir, fakat genel öngörü olarak baktığımız da ethereum un bitcoin fiyatını geçebileceğine pek de ihtimal vermiyorum, elbette aşağı yukarı fiyatları dengelenebilir ama bitcoini geçeceğini zannetmem.

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 08:05:34 PM

Bana göre bu sene içerisinde Bitcoin daha fazla kazandıracak ama 2019'da yine bir altcoin yükselişiyle karşılaşabiliriz.. Ben Bitcoin'e güvenli yatırım gözüyle bakıyorum, paramı katlamakla fazla uğraşmıyorum yeterki param güvenli bir şekilde değerlensin.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
February 21, 2018, 08:06:24 PM

Benim için bitcoin şu sıralar mantıklı.Alınabilincek fiyatlarda şuanda yakın zamanda sağlam bir pump bekliyorum.Zaman gösterecek

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 08:39:56 PM

iki ay önce sorsaydınız ethereum derdim ama bugün bitcoin diyorum. iki ay sonra ne diyeceğim belli olmaz.  Smiley

Ben de aynı düşüncedeyim. Düşen bitcoin olunca çıkış trendinde önce babalar yükselir. Fakat uzun vadede etheriumu tek geçerim. Eth nin önünde daha gidecek çok yol var. Zaman onun lehine çalışacaktır...
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
February 21, 2018, 08:47:49 PM

Etherumun önü açıkda Piyasalar çok kötü bu kadar kötü bir Piyasada şu anda bir şeyleri kestirebilmek mümkün değil. Btc her daim bir randımanlı ilerler ama etherum daha farklı olmalı bana göre.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 09:14:45 PM

Etherumun önü açıkda Piyasalar çok kötü bu kadar kötü bir Piyasada şu anda bir şeyleri kestirebilmek mümkün değil. Btc her daim bir randımanlı ilerler ama etherum daha farklı olmalı bana göre.

Piyasada bu kadar İCO varken üstelik neredeyse hepsi ETH üzerinden yapılmaktayken. ETH ye olan talep ETH yi hiç beklemediğimiz yerlere taşıyabilr. Sadece şu bitcoin stabil bir düzeye gelsin yeter.
token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:32:33 PM

Bana göre Bitcoin in inişleri çok sert olduğu için kar yapıp yapmayacağınız kaçtan gireceğinize bağlıi şu an 10500$ lerde iken 19000$ leri gördügünü biliyoruz, ancak ETH bitcoine göre bir debze daha stabil gibi. Risk almak istemezseniz genelde 700$-800$ bantlarında ortalaması. Yatırımınızı bölmenizde fayda var...
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 21, 2018, 09:39:26 PM

Kaç aylık konuyu hortlatmışsınız resmen bugün.valla bu sıra btcde kalmak mantıklı duruyor ama ben ethereum ve altcoinlerde takılı kaldım malesef ve bu fiyatlardanda bozma taraftarı değilim o yüzden ya bismillah hold yapalım dedik ve o şekilde bekliyorum hala.
üçüncü bi seçenekte USDT eğer düşüşün süreceğini düşünüyorsanız usdt çok akıllıca olabilir

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: