Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:25:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Doge Coin Cüzdan Hakkında  (Read 1021 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 12, 2017, 12:04:51 PM

Selamlar. dogecoin.com sitesi üzerinden doge wallet'in windows versiyonunu indirip kurdum. Bu cüzdanın verdiği adrese de polonoix'da bulunan dogecoinleri gönderdim. Sorun şurada ki iki gündür cüzdan sistem güncelleştirmesini yapamadı, "blok zinciri güncelleniyor" ibaresi var ve işlem çok yavaş ilerliyor. Program bu süreçte yaklaşık 6 gblık dosya indirmesi yapmış ve hala coinlerim cüzdana düşmedi. Merak ettiği bu güncellemeden sonra coinlerin cüzdana düşmeme gibi bir ihtimal var mıdır? Görüşü ya da önerisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 12, 2017, 12:21:04 PM

Selamlar. dogecoin.com sitesi üzerinden doge wallet'in windows versiyonunu indirip kurdum. Bu cüzdanın verdiği adrese de polonoix'da bulunan dogecoinleri gönderdim. Sorun şurada ki iki gündür cüzdan sistem güncelleştirmesini yapamadı, "blok zinciri güncelleniyor" ibaresi var ve işlem çok yavaş ilerliyor. Program bu süreçte yaklaşık 6 gblık dosya indirmesi yapmış ve hala coinlerim cüzdana düşmedi. Merak ettiği bu güncellemeden sonra coinlerin cüzdana düşmeme gibi bir ihtimal var mıdır? Görüşü ya da önerisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

tüm bloklar inince, coinlerin cüzdanda gözükür,ama vakit alabilir.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 12, 2017, 12:21:54 PM

Cüzdan blokları indirme işlemini tamamladıktan sonra dogeleri cüzdanınızda görebilirsiniz. Bu yönden içiniz rahat olsun. Herkeste olan bir durum bu.

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 12, 2017, 12:35:39 PM

Adresler doğru ve https://dogechain.info/ sitesi üzerinden işlemi görebiliyorsanız sıkıntı yok demektir. Core kurulumları dosya boyutları ve internet bağlantısına bağlı olarak zaman alan işlemlerdir.
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
June 12, 2017, 12:48:35 PM

Cevaplar için çok teşekkürler. Güncelleme bitince sonucu yazarım.
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
June 13, 2017, 05:16:42 AM

Gece bilgisayarı açık bıraktım, nihayet üçüncü günde işlem tamamlandı. Bu süreçte 21gb veri indirmiş ve coinler şu anda cüzdanda görünüyor. Yanıt veren tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.
cptmfs
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
September 02, 2017, 12:49:33 PM

Gece bilgisayarı açık bıraktım, nihayet üçüncü günde işlem tamamlandı. Bu süreçte 21gb veri indirmiş ve coinler şu anda cüzdanda görünüyor. Yanıt veren tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.

Hocam hızlı mi ilerliyordu bloklari indirme , benim cuzdan 6 saatten beri 3 yil 37 haftadan 3 yil 36 haftaya anca gelebildi sizinde bu kadar yavasmiydi ilerlemeniz bu biyerlerde hizlaniyormu  yoksa bu şekilde aylar sürer
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
September 03, 2017, 04:47:15 PM

Hocam hızlı mi ilerliyordu bloklari indirme , benim cuzdan 6 saatten beri 3 yil 37 haftadan 3 yil 36 haftaya anca gelebildi sizinde bu kadar yavasmiydi ilerlemeniz bu biyerlerde hizlaniyormu  yoksa bu şekilde aylar sürer

Size tavsiyem cüzdan olarak Multidoge'u kullanın. Diğer cüzdan blok indirmeyi çok yavaş yapıyor. Multi de ise 10 mb'lık bir veri indirmesinden sonra sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: