Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:45:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] - HIVE PROJESİ - Dünyanın ilk kripto para fatura finansman platformu!  (Read 4592 times)
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 22, 2017, 06:42:01 PM

Valla yatırımlar çok yavaş ilerliyor ama bir yandan da CoinAgenda tarafından 2017'nin en iyi icosu seçilmiş enteresan.

https://twitter.com/CoinAgenda/status/888176500582764544
Bu olay alınan yatırımları hızlandırabilir. Isındığım bir proje hala beklemedeyim gidişatı izliyorum, ufak bir yatırım için.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 22, 2017, 07:14:25 PM

Türk olması iyi bitcoin Türkiye ve Türkler arasında da daha fazla tanınması gerekli

Danışmanın ismi Türk ama Slovenya'da ikamet ediyor sanırım. Bu forumdaysa bir mesaj atıp kendini tanıtsa hiç fena olmaz aslında. Onun dışında projenin diğerlerinden ne farkı var merak ettim. Mesela Populous aynı amaçla yola çıktı ve borsada fiyatı 10'a katladı. Hive ondan daha iyi ne sunuyor?

Upppp!! Güzel soru sormuş arkadaş ama merak ettim 1 ay sonra neden bir anda canlandı bu başlık?
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 22, 2017, 08:04:25 PM
Last edit: July 22, 2017, 08:37:54 PM by hiburak

Türk olması iyi bitcoin Türkiye ve Türkler arasında da daha fazla tanınması gerekli

Danışmanın ismi Türk ama Slovenya'da ikamet ediyor sanırım. Bu forumdaysa bir mesaj atıp kendini tanıtsa hiç fena olmaz aslında. Onun dışında projenin diğerlerinden ne farkı var merak ettim. Mesela Populous aynı amaçla yola çıktı ve borsada fiyatı 10'a katladı. Hive ondan daha iyi ne sunuyor?

Populous, bir fatura alım satım platformu. Populous üzerinden bir şirket ödemesi tamamlanmamış bir faturayı önceden satarak erken ödeme alabiliyor.

Hive projesine gelirsek, projenin ilk aşamasında bir Hive fonu oluşturulacak, ve bu fon ile küçük firmalara fatura finansmanı sağlanacak. Başlangıçta sağlanacak finansmanların komisyonları şirketlerle ilgili yeterli veri olmadığından normalden yüksek olacak. Bu esnada şirketlerin geçmiş verileri tutulmaya ve kredi puanları oluşturulmaya başlanacak.

Sonraki aşamada ise oluşturulan kredi değerlendirme sisteminin ve geçmiş verilerinin yatırımcılara açık hale getirilip, yatırımcıların doğrudan fatura finansmanı sağlayabilmelerinin önü açılacak.

Özetle, Hive'ın uzun vadede gelmek istediği yer şirketlerin kredi değerlendirmeleri ve denetimleri için önemli bir ekosistem haline gelmek, gerekli altyapı kurulduktan sonra fatura finansmanı haricinde kredi puanı yüksek firmaların anlık krediye ya da bir takım farklı hizmetlere erişebilmelerine sağlayan bir platform haline gelmek.
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 23, 2017, 05:20:42 AM

Populous, bir fatura alım satım platformu. Populous üzerinden bir şirket ödemesi tamamlanmamış bir faturayı önceden satarak erken ödeme alabiliyor.

Hive projesine gelirsek, projenin ilk aşamasında bir Hive fonu oluşturulacak, ve bu fon ile küçük firmalara fatura finansmanı sağlanacak. Başlangıçta sağlanacak finansmanların komisyonları şirketlerle ilgili yeterli veri olmadığından normalden yüksek olacak. Bu esnada şirketlerin geçmiş verileri tutulmaya ve kredi puanları oluşturulmaya başlanacak.

Sonraki aşamada ise oluşturulan kredi değerlendirme sisteminin ve geçmiş verilerinin yatırımcılara açık hale getirilip, yatırımcıların doğrudan fatura finansmanı sağlayabilmelerinin önü açılacak.

Özetle, Hive'ın uzun vadede gelmek istediği yer şirketlerin kredi değerlendirmeleri ve denetimleri için önemli bir ekosistem haline gelmek, gerekli altyapı kurulduktan sonra fatura finansmanı haricinde kredi puanı yüksek firmaların anlık krediye ya da bir takım farklı hizmetlere erişebilmelerine sağlayan bir platform haline gelmek.

uzun vadede cok iyi bir proje gibi ama kisa vadeli alim satim icin fazla potansiyel goremedim. belki ilk borsaya ciktiginda biraz kar ile satilir. guzel aciklama olmus tesekkurler

gogo1903
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 08:36:01 AM

umut verici, fena degil toplanan para. pazartesiye kadar yuzde 6 bonus da veriyorlar. daha 20 gun var ico bitimine. takipte kalmakta fayda var biraz daha

hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
July 25, 2017, 12:56:08 PM
Last edit: July 25, 2017, 01:18:12 PM by hiburak

An itibari ile toplanan miktar:

559 BTC
5309 ETH

Toplam:
2,543,123 USD

Bonus Oranı: %6
ICO'nun bitmesine 20 gün var.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 25, 2017, 07:27:03 PM

559 BTC
5309 ETH

Toplam:
2,543,123 USD

Bonus Oranı: %6
ICO'nun bitmesine 20 gün var.

Yılın ICOsu tarzında bişey seçildi. Bu 20 gün içerisinde aldığı yatırım artıcaktır.

hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 04, 2017, 09:23:24 PM

749 BTC
5754 ETH

Toplam:
3,418,830 USD

Bonus Oranı: %3
ICO'nun bitmesine 10 gün var.

https://www.hive-project.net/
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 07, 2017, 05:18:06 PM

Konuyu hortlatmak gibi oldu da. Yılın ICOsu seçilmesinden sonra yatırımlar hızlandı. Şuan 5.1mi geçtiler. Bountysine girmiştim bakalım nasıl olacak. Hemen satma taraftarıyım çünkü kimse fatura kullanmaz kriptolarda  Grin

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 07, 2017, 06:11:22 PM
Last edit: August 07, 2017, 06:51:58 PM by primeer

Konuyu hortlatmak gibi oldu da. Yılın ICOsu seçilmesinden sonra yatırımlar hızlandı. Şuan 5.1mi geçtiler. Bountysine girmiştim bakalım nasıl olacak. Hemen satma taraftarıyım çünkü kimse fatura kullanmaz kriptolarda  Grin

Hocam öyle diyorsun ama Populous'un pazar değeri 200 milyon dolar. Populous kullanan varmı merak ediyorum. Bana sorarsan proje yatırımcısına kazandırdığı sürece kimsenin kullanıp kullanmaması önemli değil.
hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 07, 2017, 07:28:23 PM
Last edit: August 08, 2017, 11:53:04 AM by hiburak

MİNİMUM HEDEFİNE ULAŞILDI!

Toplanan miktar:
1049 BTC
5892 ETH

Toplam:
5,094,294 USD

ICO'nun bitmesine 7 gün var.

neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
August 08, 2017, 01:21:10 AM

Yılın icosu seçilmesine rağmen minimum miktara zar zor ulaşabildiler piyasadaki durumlarında etkisi olmuştur tabi. Slovenya ağırlıklı bir ekibi olan başka ico var mıdır bilmiyorum uzun vadede iş yapabilirler takipteyiz bakalım.
gogo1903
Full Member

View Profile
August 08, 2017, 06:16:48 AM
Last edit: August 10, 2017, 05:27:09 AM by gogo1903

minimum hedefe ulastilar. adamlarin minimum hedefi 5 milyon. projenin asil degeri cok daha yuksek zamanla gosterir kendini. yilin ico secilmesi iyi bir reklam olabilir ama bu gercekten en iyi ico su oldugu anlamina gelmiyor sizinde bildiginiz gibi. ama guzel bir proje ben hala takipteyim

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 09, 2017, 09:07:53 AM

Güzel para topluyorlar normal ayarda bir ico icin,
hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 10:11:13 AM

ICO BUGÜN SONA ERİYOR!

Toplanan miktar:
1152 BTC
9989 ETH

Toplam:
7,883,829 USD

hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 10:14:19 AM

BTC yerine, özellikle ETH katılımlarında ciddi bir artış söz konusu. Bunun da bitcoinin son günlerdeki performansıyla bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
August 14, 2017, 04:49:12 PM

BTC yerine, özellikle ETH katılımlarında ciddi bir artış söz konusu. Bunun da bitcoinin son günlerdeki performansıyla bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum.

valla bende öyle düşünüyorum yanliş bilmiyorsam hocam basili token yok şuanda değil mi ? yani mew'den   eth olarak yatirim yaptigimizda direkt olarak hesabımıza yansımıyor tokenler. eğer öyleyse aslinda yatırım yapilabilir gibi duruyor hala. yani ilk baştan giren kişiler %20 yada %15 maks bonus ile girdiler sonra kademe kademe azaldi ve şuanda bonus mevcut değil fakat yatirim iyi toplandi e proje yılın projesi seçilmiş şimdi aklima takilan tek şey burada ilk başta eth ve btc olarak  girenler özellikle btc ile girenler zaten hali hazirda katladilar gibi düşünüyor olabilirler  o yüzden girmeye cekiniyorum fakat daha dağitim yapilmadi diye biliyorum eğer öyleyse gireceğim icosuna.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 10:49:15 PM

ICO BAŞARIYLA SONA ERDİ!

Toplanan miktar:
8,530,867 USD

hiburak (OP)
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 10:59:55 PM

valla bende öyle düşünüyorum yanliş bilmiyorsam hocam basili token yok şuanda değil mi ? yani mew'den   eth olarak yatirim yaptigimizda direkt olarak hesabımıza yansımıyor tokenler. eğer öyleyse aslinda yatırım yapilabilir gibi duruyor hala. yani ilk baştan giren kişiler %20 yada %15 maks bonus ile girdiler sonra kademe kademe azaldi ve şuanda bonus mevcut değil fakat yatirim iyi toplandi e proje yılın projesi seçilmiş şimdi aklima takilan tek şey burada ilk başta eth ve btc olarak  girenler özellikle btc ile girenler zaten hali hazirda katladilar gibi düşünüyor olabilirler  o yüzden girmeye cekiniyorum fakat daha dağitim yapilmadi diye biliyorum eğer öyleyse gireceğim icosuna.

Evet aynen dediğiniz gibi. 14 gün sonra 375 milyon adet token ico'da toplanan paraya olan katkınıza oranlarak dağıtılacak.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
August 15, 2017, 12:34:57 AM

Minimum miktara ulaşmak için baya can çekiştiler ama son hafta yatırımlar arttı. Takip edeceğim projelerden biri sağlam borsalara da girebilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: