Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:11:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kılıçdaroğlu: Güvenpark Yüruyüşu Başladi  (Read 1676 times)
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
June 16, 2017, 11:42:58 PM

k.k = sokak çocuğu
chp = sokak çocukları

sokaklara kim çıkar bilin bakalım? icraatı sıfır olan kimseler sokaklardan eksilmez

son zamanlarda sana göre-bana göre şeklinde adalet anlayışı hakim olmaya başladı

sorun belkide adalettedir, dünya adaletli değilki adalet bekleyelim

şeriat gelmeli ilahi kitabımızdan adalet uygulanmalıdır

Yurîdûne li yutfiû nûrallâhi bi efvâhihim vallâhu mutimmu nûrihî ve lev kerihel kâfirûn

Türkçe meali
Onlar ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.

zoruna giden varsa birde cehennemi düşünsün

şizofrenin tekinin yazdığı kitaba inananlar harbiden bıktı artık.
istediğiniz kadar şeriat diye de götünüzü yırtsanız bu ülke LAİK olarak kalacaktır.

ülkenin laik olmasından gocunmam
sizin laiklik anlayışınız eşittir din düşmanlığı

şeriat sözünü geçirmemin gayesi siz din düşmanlarını çekmekti dayanamayıp oltaya hemen düştünüz

ulan bitcoinin kurcusu belli değil nasılda tapıyorsunuz

sizlere göre bitcoin=
mükemmel bir icat arkasındaki beyin deha olmalı!
bitcoin keşfini bir kişi yapmış olamaz arkasında sağlam destek var
bulan kişi birden fazla üniversite okumuş olmalı fizik kimya matematik alanlarında uzman olabilir
vs vs

Allah denilince
onu biz icat ettik!
bizi Allah yarattıysa onu kim yarattı!
yaratıcı varsada Allah olmadığı kesin!
Allah varsada dünyaya karışmaz!
Allah varsa biz iyilerdeniz siz kötülerden Allah kesinlikle sizi sınıyor olmalı!

bla bla bla..

çıkarlarınıza yaratıcıyı alet etmekte sınır tanımassınız
bütün herşeyi geçeyim bitcoin yaratıcısını merak eden sizler dünyaya gelince tesadüfen oluştu palavrasına kendinizi zor bela inandırırsınız

Ve izâ kîle lehum âminû kemâ âmenen nâsu kâlû e nu’minu kemâ âmenes sufehâu, e lâ innehum humus sufehâu ve lâkin lâ ya’lemûn(ya’lemûne).

Onlara, “İnsanların inandıkları gibi siz de inanın” denildiğinde ise, “Biz de akılsızlar gibi iman mı edelim?” derler. İyi bilin ki, asıl akılsızlar kendileridir, fakat bilmezler.

yazdıklarınızdan muhakeme yeteneğinizin gelişmediği açıkça belli oluyor. ne yazık ki küçük yaşlardan durmadan aşılanan dogmalar, analitik düşünceyi tetikleyen eğitim anlayışından uzak okullar bunun sorumlusu. insan tanrıyı araştırmadan önce evreni araştırmalı. gözlemleyebildiğimiz ve yorum yapabildiğimiz evren, henüz vakıf olamadığımız birçok şaşırtıcı bilgi ile dolu. bunlar öğrenildikten sonra üzerine tanrı çerçeveli bir felsefe yapılabilir. ancak yine de ibrahim'in dinlerinin saçmalıklarına kulak asmadan yapılmalı bunlar.

ayrıca dünya tesadüfen oluşmamıştır.
ay da tesadüfen oluşmamıştır. (great impact theory)
insan da tesadüfen oluşmamıştır, canlılık da. (bknz. evrim)
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 16, 2017, 11:56:42 PM

Saçma sapan hareketler bunlar almış eline adalet diye pankartı yürüyor 5 yaşındaki yeğenim bu kasetci gandi den daha iyi liderlik yapar.
Mesela deniz gezmişlerin yürüyüşleri meşhurdur onların bir amacı vardır duruşu kararlılığı gösterir. Bunun yaptığı ne şimdi amk?

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
June 17, 2017, 07:29:31 AM

Arkadaşlar şu bir gerçek Yılmaz Özdil yazdı işte referandum da hayır oyu çıkan kısımlar hep sahil şeridi 1 tane il yokki evet çıksın,sahil kesimi egitim seviyesine bakıyorsun çogunluk lisans.Demek ki  bu adamlara cahiller oy veriyor,şimd biyolojiyi 1 saat düşürerek din dersinide arttırdılar,amaç düşünemeyen bağnaz bir gençlik yaratmak biliyor ki Atatürk'le uğraştıkları sürece gençlik daha çok Atatürk yolunda gidiyor.Okumuş kesim bunların sonu olacağından sürekli dinci kesim yetiştirmeye çalşıyorlar.Bugun açın bakın milli eğitim atamalarını 1000 din ögrt.alınırken 2 fen,3 mat,5 türkçe açıgı var.4+4 ile egitimi katlettiler zaten,şimdi ingilizce hazırlık sınıfları projesi var 5.sınıfta ama 4+4 gıbı birden geçirmiyorlar önce proje okulları belirleniyor.Benim bu ülkeden hiç umudum kalmadı ancak Atatürkcü ögretmenler oldugu sürece yürüyemeyecekler ama şimdide ögretmenleri sınava sokacaklar ona göre il içi atamalar yapılacak.Kendi adamlarını il içlerinde en güzel kurumlara yerleştirecekler.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
June 17, 2017, 09:25:19 AM

Saçma sapan hareketler bunlar almış eline adalet diye pankartı yürüyor 5 yaşındaki yeğenim bu kasetci gandi den daha iyi liderlik yapar.
Mesela deniz gezmişlerin yürüyüşleri meşhurdur onların bir amacı vardır duruşu kararlılığı gösterir. Bunun yaptığı ne şimdi amk?

Adalet istemek size göre saçma sapan bir hareket olabilir.Deniz BAYKAL'ın kaset ile ilgili kimi suçladığını biliyor musunuz?Kılıçdaroğlu'nun adalet istemesi için yaptığı pankartlı yürüyüşü saçma sapan bulan bir kişinin Deniz GEZMİŞ'in Mustafa Kemal yürüyüşünü örnek vermesi tam çelişki.Emin olun siz 1960-1970 li yıllarda yaşasaydınız Deniz GEZMİŞ'i asanların yanında olur ve GEZMİŞ'e küfürler ederdiniz.Biraz vicdan diliyorum size.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 17, 2017, 12:10:10 PM

Bu adamlar ülkemizi ne hale getirdiler fark edemiyorlar hala.Çok üzülüyorum
Yakında evlenecegim ama ülke dışına gitme istiyorum,türkiye artık yaşanmaz bir aldı
suriyeliside bıktırdı,akp zaten ülkeyi karış karış sattı
milletinde a.koydular zaten
fukara
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 26, 2017, 03:00:48 PM

Kılıçdaroğlu soros'un operasyonu ile partinin başına getirildi chp liyim ama bu adam da tehlikeli adam nato yu ülkeyi müdahale etmeyi davet etti daha diğer dediklerimi saymıyorum ama sanki akp iktidar da kalsin diye parti başına getirilmiş olabilir şüphelerim var bizim seçmeni oyalamak icin neyse ve ben muhalifim atatürk milliyetçisiyim ve gerçekleri görün akp bile soros desteği ile geldi
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 26, 2017, 03:19:51 PM

Böyle gerizekalı bir seçmeni olduğu için chp ne kadar sukretse azdır. Adamlar hersecimde sandığa gömülüyor .partiyi hdpkk ile ortak hareket eder duruma getirdiler. M.kemalin askerlerine it sürüleri diyen bu hdpliler degilmiydi. Ne zaman kanka oldunuz.
Daha sandığın yanından gecmemiş oyun nasıl sayildigini bilmeyen orda hangi görevliler var bilmeyen oylar çalındı diyor he yavrum he çay var içermisin.

Sizin gazetenin okurları için attığı manşet!

yobit.net is banned from signatures
mcoin61
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
September 14, 2017, 09:22:52 PM

o kadar yürüdüler hiç bir faydası olmadı sırf milletin gazını almak için yapılan işler.

https://svandis.io/
▲ SVANDIS ⇔ TOKEN SALE Q2 2018 ▲
▲TIMING IS EVERYTHING  ⇔ ALL DATA - ONE PLACE ▲
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: