Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:38:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Poloniex Exchange işlemlerinde yükseliş ve düşüşlerde Nereye coinleri Kaçıracğım  (Read 439 times)
mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 16, 2017, 09:10:00 PM

Sitenize yeni üyeyim ancak birkaç sorum olacak ortalama 100 usd gibi bir param var poloniex de şimdi param ufak az ama geçen günki bitcoin iniş ve çıkışlarını çok güzel yakaladım ki 2300 seviyelerinden satıp 2020 usd seviyelerinden geri aldım ancak şöyle bir sorumum oluştu karıma bakarken  hesapladığım kar marjindan daha az bir kar oluştu alış ve satış esnasında bitcoinden usd t ye sattım sanki usdt gerçek usd gibi değil. eth ye kaçsam o esnada eth de düşüşteydi.

Alım satım esnasında genelde hangi coine kaçıyorsunuz bir türlü mantıklı bulamadım direk alım satım esnasında hangi coinde durmam mantıklı olur.

birde aylık 100 tl gibi bir birikim düşünüyorum bu birikimleri alırken btcturk vb sitelerde aşırı kur farkı var tahmini olarak dün akşam 200 tl de 25-30 tl fark vardı ee zaten para kaç tl ki o parayı btc alıp uzun vadede o 25 tl kar edecek te benim ana parama gelecek. aylık olarak bana poloniex den nakite aktarım yapan bir arkadaş varsa ona transfer edebilsem 200 ü onun karşılığını bana yollayabilme şansı olur mu olursa güvenliği nasıl sağlarım.

14 yıldır bilişim sektöründeyim ortalama 2 yıl webmoney üzerinden alım satım yaptım ancak askerlik sonrası bıraktık yaş oldu 34 şimdi biraz da geleceğe yatırım yapma derdindeyim.

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714829919
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714829919
Reply with quote  #2

1714829919
Report to moderator
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
June 16, 2017, 09:29:25 PM

Şu anda zaten Crypto Currencyler'deki temel sorun paradan çıkış sorunu. Bunu biraz da kasti olarak zorlaştırıyorlar ki insanlar uzun süre Crypto'da kalsın volatility biraz azalsın...

Şu anda 2 way BTC ATM'leri en hesaplı BTC - Fiat çeviricisi olarak görünüyor, ama bunlar Ukrayna'da bile var Türkiye'de henüz yok, bu da bizim ülkemizin ne kadar geri kalmış bir yer olduğunu göstermesi açısından manidar.

Bir diğer hesaplı sistem dünyanın en popüler cüzdan uygulaması Coinbase'ten ETH veya BTC'yi direkt dolara çevirmek, ancak ona da Türkiye'den açılmış hesaplarda gene izin yok.

De facto durum budur.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: