Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:20:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Türk Borsaları - Para çekimi  (Read 1185 times)
lastguard (OP)
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
June 17, 2017, 09:25:12 AM

Evet arkadaşlar merak ettiğim bir konuda sizlerin tecrübesini öğrenmek istiyorum. Herhangi bir türk btc borsasından 50 bin tl üzeri çekim yapmış kimse varmı? yaşadığınız herhangi bir sorun oldumu bunları öğrenmek istiyorum. Borsaların kendi destek departmanlarından çok elle tutulur bir cevap alamadım.

Böyle bir tecrübesi olan kimse yok mu aramızda?

ignorance is bliss.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 17, 2017, 09:36:55 AM

Hangi borsayı kullanıyorsun? Neden 50 bin tl üzerinde çekim yapmış olmayalım, 50 bin liranın üstünde çekim yapmış bir çok üyemiz bulunmaktadır. Sorun deyince mesela hangi sorundan bahsediyorsun.
lastguard (OP)
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
June 17, 2017, 10:46:27 AM

bankaların takibine girmek, maliyenin takibine girmek gibi sorunlardan bahsediyorum.

ignorance is bliss.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 17, 2017, 11:04:42 AM

Anladım, açıkçası ben o rakamlara ulaşmadım bitcoin fiyatı yükseldikten sonra epey bir üyemiz çok çok üstüne çıkmıştır diye tahmin ediyorum.
Forum içerisinde geçmiş dönemlerde sorun yaşayan bir üyeye rastlamadım ancak kimsenin sorun yaşamadığı anlamına gelmez. Bildiğin gibi ortalık karışık, bitcoin meselesine de devlet tam anlamıyla eğilmedi bugün sorun yaşamıyor olsak bile önümüzdeki süreçte sıkıntılar doğabilir. Maliyeye gelirsek ne yapacakları hiç belli olmaz bugün karışmazlar iki sene sonra senden hesap sorarlar. Hesabını veremeyeceğin işlemi yapmayacaksın elimizden başka bir şey gelmez.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 17, 2017, 11:11:38 AM

Evet arkadaşlar merak ettiğim bir konuda sizlerin tecrübesini öğrenmek istiyorum. Herhangi bir türk btc borsasından 50 bin tl üzeri çekim yapmış kimse varmı? yaşadığınız herhangi bir sorun oldumu bunları öğrenmek istiyorum. Borsaların kendi destek departmanlarından çok elle tutulur bir cevap alamadım.

Böyle bir tecrübesi olan kimse yok mu aramızda?

TR de işlem yapılan borsaların konuları okunursa, senin yazdığının çok daha üzererinde çekimler yapıldığı görülebilir*. Ve şimdiye kadar bahsettiğin sorunla/konuyla alakalı bir konu başlığı açılmadı.

Bunlardan bir tanesi aşağıdaki mesajın altındaki mesaj.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1789755.msg19574154#msg19574154
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 17, 2017, 12:05:33 PM

Paribuda 50-100 bin çeken arkadaşlar var. Maliye takibine takılacak diye birşey yok. bakmışsınız 100 bin çeken takılmamış ama 50 bin çeken takılmıştır. ama ne zaman takılacağıda muamma belki de hiç bir zaman takılmazsın biraz şansına kalmış Cheesy
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
June 17, 2017, 12:13:08 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1890805.0
Şöyle bir konu var, zamanında açıldığında inanmayan bayağı kişi vardı ama şimdi hesapları kapatılan, uyarı alan birçok kişi var. MASAK, Maliye vs konuda tartıştık. Okumanızı tavsiye ederim
HartmaniA
Hero Member

View Profile
June 17, 2017, 12:18:42 PM

Şöyle bir konu var, zamanında açıldığında inanmayan bayağı kişi vardı ama şimdi hesapları kapatılan, uyarı alan birçok kişi var. MASAK, Maliye vs konuda tartıştık. Okumanızı tavsiye ederim

Konuda bahsedilen hesapların kapatılması bireysel hesap açıp daha sonra ticari hesap olarak kullanmalarından kaynaklanıyordu, hesabım kapatıldı diyen arkadaş daha sonra böyle bir açıklama yapmıştı. En para bireysel hesabınızı kapattık ticari hesap açın diye hesabımı kapattı demişti diye hatırlıyorum.
btclife01
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
June 17, 2017, 12:55:45 PM

Konuda bahsedilen hesapların kapatılması bireysel hesap açıp daha sonra ticari hesap olarak kullanmalarından kaynaklanıyordu, hesabım kapatıldı diyen arkadaş daha sonra böyle bir açıklama yapmıştı. En para bireysel hesabınızı kapattık ticari hesap açın diye hesabımı kapattı demişti diye hatırlıyorum.

Yukarıda yazıldığı gibi, o twiti atan ve konuyu başlatan kişi daha sonra bir açıklama mesajı paylaşmış ve konunun işlemler sonucu hesap kapatma olmadığını yazmıştı.

Açıklamyı kaydeden varsa, paylaşırsa tam olarak hatırlarız.
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
June 17, 2017, 07:19:59 PM

Bankaların sadece ücretsiz servislerini kullanıp bankaya para kazandırmazsanız bankalar hesabınızı kapatır. Birikim hesabına üç beş kağıt atın bakın kimse size ses çıkarıyor mu?

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 17, 2017, 07:55:50 PM

Bankaların sadece ücretsiz servislerini kullanıp bankaya para kazandırmazsanız bankalar hesabınızı kapatır. Birikim hesabına üç beş kağıt atın bakın kimse size ses çıkarıyor mu?

Çok haklısınız. Aslında yeni kullanıcıların sürekli bunu sormasının asıl nedeni sürekli her şey artacak sürekli para kazanacaklar gibi büyük bir yanılgı içerisinde olmalarından dolayı. Ama daha bir şey görmediniz merak etmeyin.
sebastianpenguen
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
June 17, 2017, 08:38:31 PM

Doğru söze cidden ne denir. Bankalar da az şerefsiz değil kendilerinin işine yaramayan onlara para kazandırmayan durumlarda sırf ibnelik olsun diye işlemlere zorluk çıkarttıklarına eminim. Sorunun cevabına gelince de 1 btc zaten olmuş 10 bin lira. Yani bir çok üyenin onlarca btcsi olduğuna göre 50 bin liranın çok çok üzerinde bile tek seferde işlem yapanlarımız vardır elbet.
drclck
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
July 16, 2017, 12:06:59 PM

Güzel bir düşünce katılıyorum Smiley
HartmaniA
Hero Member

View Profile
July 17, 2017, 07:44:17 AM

Güzel bir düşünce katılıyorum Smiley

Bende her ay 20 lira Telefona yüklüyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım sürekli de işlem yapıyorum:) Yol gösterici Güzel fikirler de çıkıyor Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: