Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:35:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: Kako kupujete svoj bitcoin?  (Read 9801 times)
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
July 05, 2018, 11:31:01 PM
 #161

a najbolje preko foruma, bilo je slučajeva kad su određeni članovi davali i popust na btc od cijene na coinmarketcapu, najbolje postaviti u trgovinu kupujem/prodajem na forumu, netko tko prodaje će se već javiti, bar je meni tak bilo najjednostavnije kupovat/prodavati

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
July 06, 2018, 03:28:46 AM
 #162

Nisam kupovao bitcoin ali sam prodavao i to preko bitcoin-mjenjacnica.hr . To mi se cini kao najpouzdaniji nacin. Upisao sam svoje podatke i broj racuna od zagrebacke banke , te poslao bitcoin sa blockchain accounta. Nakon par minuta sjela mi uplata na racun banke. Vjerujem da je isto tako jednostavno kupiti bitcoin. Jedini minus je mozda malo veca provizija, ali meni je sigurnost na prvom mjestu.  Smiley
parwe
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile WWW
July 08, 2018, 07:55:51 PM
 #163

Konzum veliki u radničkoj u zagrebu ima bankomat od btc pa eto navalite
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!