Bitcoin Forum
June 27, 2024, 11:39:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2 GÜNDÜR ÇILDIRTAN RİG  (Read 525 times)
Sungur (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 18, 2017, 11:47:17 PM

Merhaba rigde sorunlar var müsait olan bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
1)Ekran kartı çalişiyor kasıyor yukarı gidiyorum kontrole gittimde ekran cizikler şeklinde şeyler var kapanmış durmuş sistem onarma ekranına atıyor (format tarzı şeyler denedim artık az oluyor)
2)Ethereumminer exe dosyası durduruldu diye hata veriyor formattan sonra pc donuyor programı çaliştirdiktan 30 saniye felan sonra ekran siyah olup geliyor.
3)Orjinal Biosdandır dedim orjinal bios romu yükledim karta yine aynı

Yardım Edebilcekleri Bekliyorum
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
June 19, 2017, 04:37:35 AM

Kartın ne olduğunu yazsan daha iyi olurdu..Driver yönünden sorun olmadığını farzediyorum.;

Ekranda çizikler çıkıyorsa aşırı derecede fazla o.c yapıyorsundur..
Ekran siyah olup geldiğinde sağ alt köşede ekran kartı sürücüsü devre dışı bırakıldı vs... yazıyorsa da o.c yada o.c yoksa psu ya yönel..
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 19, 2017, 09:14:57 AM

Kartın ne olduğunu yazsan daha iyi olurdu..Driver yönünden sorun olmadığını farzediyorum.;

Ekranda çizikler çıkıyorsa aşırı derecede fazla o.c yapıyorsundur..
Ekran siyah olup geldiğinde sağ alt köşede ekran kartı sürücüsü devre dışı bırakıldı vs... yazıyorsa da o.c yada o.c yoksa psu ya yönel..

Büyük ihtimalle overlockta sorun. fazla oc yapınca bu şekilde oluyor bir zamanlar benimde başıma gelmişti Smiley
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 19, 2017, 07:25:39 PM

gpu gitmişte olabilir.boş windows kurup sadece ekran kartını yükleyip zorlamayı dene.
çizgilenme olursa yapacak bir şey yok.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 19, 2017, 09:18:55 PM

Herkese merhaba,

Arkadaşımızla telefonda görüştüm ve yapılabilecekler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Umarım kartı kurtarabilir. Fakat mevcut bilgiler doğrultusunda zor görünüyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: