Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:32:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Trade Bot önerisi...  (Read 1165 times)
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
June 19, 2017, 06:14:37 PM

Kullandığınız ve kar ettiğiniz önerebileceğiniz bir trade bot var mı?
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
scodminer
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
June 20, 2017, 08:14:47 AM

Kullandığınız ve kar ettiğiniz önerebileceğiniz bir trade bot var mı?

Gunbot, bitcointalkda bulabilirsin sayfasını
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 20, 2017, 03:23:27 PM

gerçekten işe yarıyorlar mı deneyelim mi? Smiley
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 20, 2017, 03:29:05 PM

işe yarıyor mu bılmem de fıyatı 1 000 tl.bende nıyetlendım alcaktım gunbotu ama pahalı geldı Cheesy
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 20, 2017, 04:41:33 PM

işe yarıyor mu bılmem de fıyatı 1 000 tl.bende nıyetlendım alcaktım gunbotu ama pahalı geldı Cheesy
evet şimdi ben de baktım 1000TL'ye geliyor. çok para. manuel al sata devam Smiley
scodminer
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
June 20, 2017, 07:00:43 PM

evet şimdi ben de baktım 1000TL'ye geliyor. çok para. manuel al sata devam Smiley

abi ben gunbotun bütün sayfasını okudum neredeyse 5-6 saat harcadım Cheesy

mantığı bayağı iyi, büyük yatırımlar için mantıklı fiyat 0.01 btcden başlamıştı satıldıkça fiyatını artırıyor developer'ı bu saatten sonra yatırım küçükse mantıklı olmayabilir
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
June 21, 2017, 06:47:59 AM

Eğer takip edebilecek vaktiniz varsa manuel en iyisi bence. Ayrıca 1000 tl çok pahalı, ücretsiz veya daha ucuza bulunmuyor mu başka bir bot?
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
June 22, 2017, 12:41:17 AM

BOT un fiyatından daha ziyade bence ne kadar para ile trade yapacağınız ve ödediğiniz parayı BOT ne kadar sürede size kazandıracak. Örneğin 5 btc ile trade yapıp size dönüşü ortalama %5 den hesaplanırsa günlük 0.05 btc yapar. BOT da parasını yaklaşık 6 günde amorti eder. Ancak 0.5 btc ile trade yaparsanız dönüşü 2 ay alır. Tabi bu hesaba kümülatif artış katılmamıştır. O da çok fazla fark yaratmayacaktır.
drnkk
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
June 22, 2017, 07:24:36 PM

www.marginsoftware.de adresinde Leonardo adında fiyatı uygun bir software var.

Auto trade kısmı henüz mükemmel değil gelişmekte,
bu hafta itibariyle büyük bir update olacak belki yeni botlarda gelecektir.

Fakat Manuel trade konusunda özellikleri bakımından çok başarılı bir software.

Bunu kullanmaya başladıktan sonra, web interface ile trade yapmak amelelik gibi geliyor,
Developerı çok hızlı dönüş yapıyor support konusunda başarılı.

Ben yerli bir VPS kiralayıp onun üzerinde çalıştırıyorum takriben yılbaşından beri ve memnunum.
Verdiğim parayı çoktan çıkardı.

Bence siteyi inceleyin, videoları izlemeden de karar vermeyin.
Deneme amaçlı demo marketlerinde istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz,
ben gerek duymadım direk satın almıştım.

jon@marginsoftware.de mail adresinden her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Eğer almayı düşünen olursa Jonathan ile yazışırken
registration sırasında forum nickimi de iletirse, bende affiliate'den faydalanmış olurum.

İyi Günler

Bitrated user: drnk.
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
June 22, 2017, 09:52:31 PM

Arkadaşlar BOT konusunda çok ince eleyip sık dokumakta büyük fayda var. Gunbot gibi güvenilirliğini ıspatlamış botları kasdetmyorum ancak üye olduğum grublardan birinin yöneticileri tarafından bu gün gruba bir post atıldı. Atılan post ta pekçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir botun hack lendiği ve bu botu kullanan kullanıcıların paralarını bilinmeyen bir adrese transfer ettiği uyarısı yapıldı.
drnkk
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
June 23, 2017, 11:36:42 PM

Özelden biraz fazla mesaj geldi bazı soruları buradan cevaplayayım,
Tekrar da olsa başlık altında bilgi vermeyi daha kolay buldum.

Leonardo da, Auto trade'in biraz basit bir mantığı var, bence gelişmek için daha yolu var ama kullanması kolay.
Yıl sonuna doğru ise kendi stratejinizi yazabileceğiniz bir editor için update hedefliyorlar.
Ondan sonra çok farklı botlar ortaya çıkabilir, şimdilik iki botu var.

Margin bot: geçmişe dönük sizin belirlediğiniz bir süreyi izliyor,
Örneğin 100 saat,
100 saat içindeki en düşük değerin sizin belirlediğiniz bir %lik bandında emir periodik olarak güncelleniyor ve denk gelirse alım yapıyor,
sonra aynı mantıkla 100 saatlik en yüksek değere bakarak belirlediğiniz %lik bir bandında satış yapıyor.
yani market belli bir bandın etrafında seyrederken al sattan para kazandırıyor, ama ani düşme ve yükselmeleri türevsel olarak sezemiyor bu durumlarda kar ettirmeyebilir.
Stop loss özelliği geldi, aldığı fiyatın ayarlanabilir bir yüzdesinin altına inerse tekrar satışını yapıyor daha fazla zarar ettirmemek için.

Yani çalıştır unut tarzında bir mekanizması var aslında
Ben kendim parasını çoktan çıkarttım, sizin trade yeteneklerinize de bağlı.
Auto trade özellikleri ise market yatay bir seviyede yukarı aşağı seyrettiğinde özellikle iyi kar ettiriyor.
Aslında şöyle açıklamam gerek, 3 aylık zaman dilimine ayarlarsanız doğal olarak çok az order gerçekleşecek ama orderların fiyat aralığı ve karda geniş olacaktır.
kısa bir zaman dilimine ayarlarsanız daha sık order gerçekleşir ama fazla da başı boş bırakmamak lazım.

Static ping pong bot: Fiyatı veriyorsunuz burdan al burdan sat şeklinde çalışıyor,
yani taktik maktik yok bam bam bam.

Ben şahsen botlardan çok kendi manuel alım satımlarımı buradan yapıyorum,
çünkü görsel olarak çok güzel hakim markete, derinlik grafiği emir tablosu herşey var.
emir girmek çıkmak çok hızlı bir şekilde mümkün, girdiğiniz emri fare ile yukarı aşağı kaydırabiliyorsunuz, emrin fiyatını güncelliyor kendisi.
Grafikte verdiğiniz emir görsel olarak göründüğü için o noktaya sağ tıkladığınızda emri miktar veya fiyat olarak üzerinden güncelleyebiliyorsunuz.

Denemek tamamen ücretsiz,
bildiğim kadarıyla demo marketleri var alım satım yapıp kullanımını öğrenebilirsiniz.
İngilizcesi olanlar için arayüz zaten çok açıklayıcı,
her butonun pencerenin üzerinde mouse ile bekleyince tooltiplerde detaylı açıklamaları mevcut.

Leonardoya alıştıktan sonra ben web arayüzünden al-sat yapamıyorum çok ilkel geliyor.

Eğer satın alırsanız Poloniex kesinlikle almayın, poloniex'in kendisi çok kararsız,
bittrex kullanıyorum programla çok hızlı ve kararlı, ilk market zaten fiyatın içinde.
Ben poloniexle başlayıp sonradan bittrex eklemiştim,
hatta developer poloniexten çıkmak isteyenlere poloniex API keyini silmek kaydıyla yeni bir marketi bedavadan önerdi.

Makdos bilişimden VPS hizmeti almıştım ben, hala devam ediyor,
Yazılımı ona kurdum ve memnunum 7/24 orada açık emirleri güncelliyor,
googledan bakın, windows sanal server güncel fiyatları sitesinde var.

İlgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince ama 3 temmuza kadar tatilde olacağım.
Biraz yerli kullanıcısı olsa kendi aramızda gruplaşarak birbirimize yardımcı olabiliriz.

jon@marginsoftware.de mail adresinden ingilizce olmak kaydıyla Smiley her türlü konuda destek alabilirsiniz.
Developer özellikle fikirlere açık, mail yoluyla önerdiğim bir kaç değişikliği updatelerde getirdi.

Siteden alım için adım adım yönlendiriyor,
yeni api keyinizi oluşturun trade izni verin withdrawal izni vermeyin yeterli

Jonathan ile yazışarak register olacaksınız zaten,
forum nickimi kendisine de iletirseniz, bende affiliate'den faydalanmış olurum.
Aslında niyetim referans vererek alan yeterli sayıda türk kullanıcı olursa
developer ile konuşup türkçeleştirilmesine katkıda bulunmak istiyorum.

İyi Günler

Bitrated user: drnk.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: