Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:21:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Nasıl 5k usdt uçtu pisquare ve gablay12 ekürisinin marifetleri  (Read 15887 times)
jemedipras
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 26, 2017, 06:55:30 AM

Peki sen sunu anlayabildin mi?
burada hero hesapla kasinti kasinti racon kesmen hic bir ise yaramiyor. bu hesabi parayla satin almadiysan elbette bu forumda bir sorumlulugun var. cunku bu insanlar hakkinda diyorsun ki:
"Fakat kesin olarak şunu diyebilirim ki; Yalancıdır, düzenbazdır. Kendi kafasına göre çakaldır."
ama sonra "Ortada bir dolandırılmaya dair somut ibare olmadıkça,  kimsenin kimseye  "Dolandırıcıdır" deme hakkının olmadığından bahsediyorum"
Sen kafan gore istedigin yargida bulunacaksin ama is buna uygun davranmaya gelince yan cizeceksin. Enn hafif deyimiyle tutarsizsin.
Simdi benim yazdiklarimi sen dogru duzgun oku ve dusun. Anlayabilecegini umuyorum.

Hesabımın Hero olması sana dokunuyor ise git kendi hesap seviyendekiler ile konuş. Tribe gitme böyle.

Ben yukarıda çözüme ulaşabilecek bir durumdan bahsediyorum. Senin ne faydan var? Ne yani çıkıp "Gablay12 dolandırıcıdır, pisquare hırsızdır  vurunn  şerefsize"  diye ortalığı galyana getirip  sadece  ses çıkartmak mıdır doğru olan.

Söyler misin ne faydan var senin şu yazdıkların ile ? Elinde ne var ? ne koyabilirsin ortaya ?  Elinde bir bok yok. Sadece zırlıyorsun burada.
Benim elimde ise var. Ve onu ortaya koymadan önce gerçekleri anlamak benim hakkım .

Senin tarzın basit ve kolay olan ve bir boka  yaramayacak olan. Çığırtkansın yani, başkada bir halt değil.

guzel kardesim ne kastirmissin yahu, hem de seviyeni belli etmissin. hero heasbin piyasadaki ederi 0.1 BTC. parasi neyse vereyim de once bir ortamin duzeyi yukselsin. madem bunun ekmegini yiyorsun o zaman sorumlulugunu da yerine getirecektin. madem bu insanlar senin tanimina gore sizofrendi, duzenbazdi, yalanciydi neden kimseyi uyarmadin da simdi piyasaya cikiyorsun. kucuk esnaf bile dukkaninin etrafinda hirsiz cakal barindirmaz. sen aman isim bozulmasin hesabiyla sesini cikarma sonra gel burada aklinca racon kes. ahlaken tutarsizligin yuzune vurulunca da o bildik tepkiyi vermissin. ortami boka sardirmissin. demek ki baska da bir numaran yokmus.

Sen kafayı hesaplarla bozmuşsun. Senin dünyan bu kadar işte. Fazla tatava yapma hadi ikile. Senin gibi çok lafazan gördük burada.
Benim burada ne olduğumu kim olduğumu az çok forum ahalisi bilir. İşim gücüm yok senin gibi yeni hesap açmış zıpçıktıya mı racon keseceğim?   Kessem yarısı boşa gider.  Bu işlere çok meraklı tripli bir adamsan  git forum yöneticisine  sor  hesabımı içini rahatlat.

Üyeliği açıp lap diye bu konuya dalmışsın başka bir numaran yok, kalkmış benden hesap dökümü istiyorsun.  Soğan halkası.
Kesin bu işle bir alakan var seninde, çıkar ortaya merak etme.
Git bir hesap daha aç onunlada  saldır. Hadi bakim.

vay laflara gel. sogan halkasi, kessem yarisi bosa gider falan, aferin. bir kurtlar vadisi ozentisi var galiba. maalesef bir nesli boyle gozlerimizin onunde kaybettik. ama dikkat et bak guzel arkadasim, seviyen dustukce hero hesabinin fiyatini dusuruyorsun.  en iyisi sen ikile de daha fazla zarara girme.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 26, 2017, 07:20:19 AM

Peki sen sunu anlayabildin mi?
burada hero hesapla kasinti kasinti racon kesmen hic bir ise yaramiyor. bu hesabi parayla satin almadiysan elbette bu forumda bir sorumlulugun var. cunku bu insanlar hakkinda diyorsun ki:
"Fakat kesin olarak şunu diyebilirim ki; Yalancıdır, düzenbazdır. Kendi kafasına göre çakaldır."
ama sonra "Ortada bir dolandırılmaya dair somut ibare olmadıkça,  kimsenin kimseye  "Dolandırıcıdır" deme hakkının olmadığından bahsediyorum"
Sen kafan gore istedigin yargida bulunacaksin ama is buna uygun davranmaya gelince yan cizeceksin. Enn hafif deyimiyle tutarsizsin.
Simdi benim yazdiklarimi sen dogru duzgun oku ve dusun. Anlayabilecegini umuyorum.

Hesabımın Hero olması sana dokunuyor ise git kendi hesap seviyendekiler ile konuş. Tribe gitme böyle.

Ben yukarıda çözüme ulaşabilecek bir durumdan bahsediyorum. Senin ne faydan var? Ne yani çıkıp "Gablay12 dolandırıcıdır, pisquare hırsızdır  vurunn  şerefsize"  diye ortalığı galyana getirip  sadece  ses çıkartmak mıdır doğru olan.

Söyler misin ne faydan var senin şu yazdıkların ile ? Elinde ne var ? ne koyabilirsin ortaya ?  Elinde bir bok yok. Sadece zırlıyorsun burada.
Benim elimde ise var. Ve onu ortaya koymadan önce gerçekleri anlamak benim hakkım .

Senin tarzın basit ve kolay olan ve bir boka  yaramayacak olan. Çığırtkansın yani, başkada bir halt değil.

guzel kardesim ne kastirmissin yahu, hem de seviyeni belli etmissin. hero heasbin piyasadaki ederi 0.1 BTC. parasi neyse vereyim de once bir ortamin duzeyi yukselsin. madem bunun ekmegini yiyorsun o zaman sorumlulugunu da yerine getirecektin. madem bu insanlar senin tanimina gore sizofrendi, duzenbazdi, yalanciydi neden kimseyi uyarmadin da simdi piyasaya cikiyorsun. kucuk esnaf bile dukkaninin etrafinda hirsiz cakal barindirmaz. sen aman isim bozulmasin hesabiyla sesini cikarma sonra gel burada aklinca racon kes. ahlaken tutarsizligin yuzune vurulunca da o bildik tepkiyi vermissin. ortami boka sardirmissin. demek ki baska da bir numaran yokmus.

Sen kafayı hesaplarla bozmuşsun. Senin dünyan bu kadar işte. Fazla tatava yapma hadi ikile. Senin gibi çok lafazan gördük burada.
Benim burada ne olduğumu kim olduğumu az çok forum ahalisi bilir. İşim gücüm yok senin gibi yeni hesap açmış zıpçıktıya mı racon keseceğim?   Kessem yarısı boşa gider.  Bu işlere çok meraklı tripli bir adamsan  git forum yöneticisine  sor  hesabımı içini rahatlat.

Üyeliği açıp lap diye bu konuya dalmışsın başka bir numaran yok, kalkmış benden hesap dökümü istiyorsun.  Soğan halkası.
Kesin bu işle bir alakan var seninde, çıkar ortaya merak etme.
Git bir hesap daha aç onunlada  saldır. Hadi bakim.

vay laflara gel. sogan halkasi, kessem yarisi bosa gider falan, aferin. bir kurtlar vadisi ozentisi var galiba. maalesef bir nesli boyle gozlerimizin onunde kaybettik. ama dikkat et bak guzel arkadasim, seviyen dustukce hero hesabinin fiyatini dusuruyorsun.  en iyisi sen ikile de daha fazla zarara girme.

Sen önce bi dökül... Kimin çomarısın ?  Konuyu açanın mı ?
Ağzından  "Hesap" kelimesi düşmüyor bir türlü.   Alalım sana bir hesap rahatla istersen. Konudan çıktın, namluyu bana çevirdin, aklı sıra beni madara edip kendini kahraman edeceksin, büyük balık avlayacaksın öyle mi ?

ilk önce sana yukarıda döşenen laflara yanıt ver de, sonra benim kişiliğimi tartışmak için ayrı konu açarsın.
Konuya dön, elinde ne var ? Çözüm için ne fayda sağlayabilirsin ? Yaygara yapmaktan başka....
jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 26, 2017, 07:46:41 AM

elde olanlar belli, daha once de yazildi bu ikisi ayni kisi. kendisini kimine kadin kimine de erkek olarak yutturmus.  ama senin dedigin gibi sizofren falan degil. pek cok insana kazik atmis. bu isimlerle canakkale uni hocasi falan yok. o da uydurma. herkesi cok guzel yemisler. senin gibi dolandirici comarlari sayesinde de arada kaynamis hatta guvenilir insan imaji olusturmuslar.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
June 26, 2017, 08:32:41 AM

Herkes birbirine girmiş bu ne yav, satıcının dolandırıcılığı net galiba hala gelip cevap vermediğine göre ama alıcı arkadaşta burada bizimle belgeleri paylaşmadı sanırım gözümden kaçmadıysa.
ekiller
Legendary
*

View Profile
June 26, 2017, 08:44:08 AM

elde olanlar belli, daha once de yazildi bu ikisi ayni kisi. kendisini kimine kadin kimine de erkek olarak yutturmus.  ama senin dedigin gibi sizofren falan degil. pek cok insana kazik atmis. bu isimlerle canakkale uni hocasi falan yok. o da uydurma. herkesi cok guzel yemisler. senin gibi dolandirici comarlari sayesinde de arada kaynamis hatta guvenilir insan imaji olusturmuslar.

Senin elinde ne veri var onu diyorum ben. Bu yazdıkların zaten bilinen şeyler.
 Bu iki isim aynı anda foruma girer  biri ilan açar diğerini escrow gösterir, hepte onu gösterir ve öyle ticaret yapmaya çalışırdı.
Pisquare benden de Gaybay12 yi escrow göstererek mal almaya çalıştı fakat kabul etmedim. (Yok efendim ekran kartı alacakmış, ve ben önce ekran kartını Gablay efendiye gönderecekmişim o kontrol edecekmiş, bilgisayarına sokup çıkaracakmış, sağlamsa sonrada Pisquare hazretleri paramı ödeyecekmiş)  Götümle güldüm geçtim.

Bu zırtoların ne mal olduğu belliydi, lakin kimseye zarar vermedikleri için kimse ses etmiyordu . Ufak ticari anlaşmazlıklar ile alış-veriş yapmış  kişilerde durumu sineye çekmiş ve ses etmemişler. Ayrıca, güvenilir insan imajları falan da yoktu. Tam tersine  güvenilmez görünüyorlardı. Bunu anlamak için geriye dönük açtıkları konulara göz atmak yeterlidir.  Boyna birisi satış ilanı açıp diğeri  escrow oluyordu. Bu işte bi ibnelik olmadığını anlamamak için aptal olmak gerekir.

İmajları  dolandırıcıdan ziyade kendi götünü sağlama almaya çalışan ve bunun için 2. bir kullanıcı profili oluşturmuş şahısa benziyordu. Yani korkak ve düzenbazlar  dememin nedeni bu. Kendine göre bir düzen oluşturmuş. Kimseye bir nebze güveni yok.   Öyle ki; bu kişiler, forumda ki binlerce TL lik BTC ye paraya escrowluk eden  gerçek escrowlara bile güvenmiyor, onun için kendi kendine escrowluk edecek bir hesap oluşturmuş gibi görünüyorlardı. Böyle kişilere "Kendi götünden uyuz"  denir.

Gelelim sana, ben 2 yıldır bu forumdayım hiç senin gibi kaz kafalı bir çengelköy hıyarı görmedim. Foruma girmişin ilk yapıştığın konu bu "Dolandırıcılık" konusu. Başka işin gücün yok mu senin ? Neden bu kadar ilgileniyorsun bu dolandırıcılık konusu ile ? Çünkü bu konu ile muhtemelen bir alakan  var. Yada uzmanlık alanına giriyor dolandırıcılık ki; bu konuda bilgili olduğunu sanıp burada yazıyorsun.

Daha selamın aleyküm demeden  bu konuya girip cavcav konuşup duruyorsun, Ben diyorum ki; Elimde bu şahısların bilgileri var gerekir ise sunarım ve kimsenin kimseyi dolandırmasına göz yummam. Ama bunu yapmam için konuyu açan kişinin gerçekten dolandırılmış olduğunu bilmem lazım, aksi halde yaptığım yanlış olur diyorum. Sen kalkmış beni onları savunmakla suçluyorsun. Ben kimse gereksiz yere zor durumda kalmasın diye uğraşır iken, sen götünde paçalı don ile  yağlı güreşe girmeye çalışıyorsun. Bir insan ancak bu kadar hıyar olabilir.  

Benden bu kadar. Buyur sen çöz olayı engin tecrüberin ile ve suçluyu, suçsuzu bul ve yakala.

jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 26, 2017, 09:22:02 AM

bilmem farkinda misin ama burasi pazar alani. dolandiricilik meselesi herkesin ortak sorunu. gediklilerin tavri da bu yuzden onemli. newbie geliyor bakiyor adam hero olmus bu hirsizlara destek cikiyor. kafalari karistiriyor, sulari bulandiriyor. sana basitce soruyorum madem elinde bilgi vardi da neden simdiye kadar gotunu kaldirip sesini cikarmadin. ama yanciligin meydan cikinca da kufure boka sardirmayi biliyorsun.
neyse yine de sende biraz gelisme goruyorum. aferin. bir kac mesajla seviyeni boktan cikarip pacali dona ve hiyara ancak cekebildik. ama olsun hala umut var.

forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
June 26, 2017, 01:02:30 PM

newbie'lere tavsiyeler:
1. Bu forumda hiç kimseye güvenmeyin
2. Bu forumda bu güvenilir arkadaştır denen şahıslara da güvenmeyin
3. Çalıntı hesapların peynir ekmek gibi satıldığı bu pazar alanında bunlara hiç sesini çıkarmayan sözde güvenilir arkadaşlara hiç güvenmeyin.
4. Burada hala olan bitene makul bahane bulmaya çalışanlara güvenmeyin.
5. Tek işi newbi lere carlamak olan ama iş bu forumun güvenliğine gelince kuyruğunu kıstıran bilimum hero legendary hesaplara hiç güvenmeyin.
6. Bu forumdaki uyduruk trust sistemine güvenmeyin
7. Bu forumda şahsen tanıyıp bilip iş yaptığınız insanın bile her an şeytana uyabileceğini düşünün ve kesinlikle güvenmeyin.
8. Gablay12 ve pisquare den uzak durun güvenmeyin
9. Bu forumda babanıza bile güvenmeyin
10. Bu pazar alanı üzerinden iş yapmayın

Biraz ağır olmuş, ve konu gereksiz yere fazla uzamış, savcılığa gidin suç duyurusunda bulunun, madem para yolladınız, dekont, whatsapp yazışmalarınız, hatta bu forumdaki mesajlar da dahil çıktısını alıp delil olarak ekleyin imkânınız varsa avukat tutun hatta, dediğiniz gibi bir mevzu varsa ki konunun muhataplarının savunma amaçlı bu konuya cevap yazdıklarını görmedim, iki tarafı da tanımıyorum ama dışarıdan bakınca bu da sizin haklı olduğunuz izlenimini yaratıyor bende.
Muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz mağdur olduysanız ve bu ticarette para döndü ise geç olsa da hakkınız varsa geri alırsınız.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
June 26, 2017, 03:21:06 PM
Last edit: June 26, 2017, 03:31:50 PM by Cyper_BLC

elde olanlar belli, daha once de yazildi bu ikisi ayni kisi. kendisini kimine kadin kimine de erkek olarak yutturmus.  ama senin dedigin gibi sizofren falan degil. pek cok insana kazik atmis. bu isimlerle canakkale uni hocasi falan yok. o da uydurma. herkesi cok guzel yemisler. senin gibi dolandirici comarlari sayesinde de arada kaynamis hatta guvenilir insan imaji olusturmuslar.

Nasıl bir seviyesiz cahil adamsın sen ki kalkmış zerre tanımadığın kişilere ithamlar yağdırıyor, sinirlerini bozuyor ve sonra da kalkıp aferin sende gelişme var falan diyebilecek kadar pişkinlik yapıyorsun. Utanmaz tavırlarla belkide senden yaşlı ve güvenilir bu insanlara iftiralar atıyorsun. YETER ! Neyse derdin defol git savcılıkta ara. Burada hiç kimse senin ne amaca hizmet ettiğini anlamış değil. Milletin ne anlatmaya çalıştığını anlamaktan yoksun olduğundan, EAL den rica edicem senin şuradaki asıl üyeliğin neymiş bir araştırılsın ip den useragent larından. Çünki belli ki yeni üye olmana rağmen sanki aylardır buralardaymışsın gibi konuşuyor milleti kasıyorsun. Densizliğine son ver ve biz de neler dönüyor bir anlayalım.

Not: bu arada elin oğlu CM9.6 yı çıkartmış arkadaşlar şahane özellikler eklenmiş bilginize (DAG dosyası boyutu izleme - GPU oryantasyonu vs..)

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
June 26, 2017, 03:39:10 PM

Nasıl bir seviyesiz cahil adamsın sen ki kalkmış zerre tanımadığın kişilere ithamlar yağdırıyor, sinirlerini bozuyor ve sonra da kalkıp aferin sende gelişme var falan diyebilecek kadar pişkinlik yapıyorsun. Utanmaz tavırlarla belkide senden yaşlı ve güvenilir bu insanlara iftiralar atıyorsun. YETER ! Neyse derdin defol git savcılıkta ara. Burada hiç kimse senin ne amaca hizmet ettiğini anlamış değil. Milletin ne anlatmaya çalıştığını anlamaktan yoksun olduğundan, EAL den rica edicem senin şuradaki asıl üyeliğin neymiş bir araştırılsın ip den useragent larından. Çünki belli ki yeni üye olmana rağmen sanki aylardır buralardaymışsın gibi konuşuyor milleti kasıyorsun. Densizliğine son ver ve biz de neler dönüyor bir anlayalım.

Not: bu arada elin oğlu CM9.6 yı çıkartmış arkadaşlar şahane özellikler eklenmiş bilginize (DAG dosyası boyutu izleme - GPU oryantasyonu vs..)

Teşekkürler deniyorum.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
June 26, 2017, 03:54:07 PM

Teşekkürler deniyorum.

Rica ederim

jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 26, 2017, 05:56:04 PM

sen kime ne yazdiginin farkinda bile degilsin. uscmussun guzel arkadasim. konu sahibi ben degilim. ayrica kimin kimden daha yasli oldugu biraz muglak degil mi. belki de bayram harcligiyla gidip hero account almis bir ergenin atariyla ugrasiyorum sabahtan beri.  cocuk bel alti seviyelere inmis ona nedense gikin cikmiyor, ama burada seviyeyi her turlu trollemeye karsi korumaya calisan adama rororo. yemezler guzel kardesim. siz birbirinize yancilik yapmaya devim edin ama haddinizi de bileceksiniz. ayrica senin de cehaletin yazdiklarina vurmus. rica edicem denmez, edecegim denir. simdi defol git nereden kimin ipsini arayacaksan ara. densiz herif.

ekiller
Legendary
*

View Profile
June 26, 2017, 07:48:39 PM

sen kime ne yazdiginin farkinda bile degilsin. uscmussun guzel arkadasim. konu sahibi ben degilim. ayrica kimin kimden daha yasli oldugu biraz muglak degil mi. belki de bayram harcligiyla gidip hero account almis bir ergenin atariyla ugrasiyorum sabahtan beri.  cocuk bel alti seviyelere inmis ona nedense gikin cikmiyor, ama burada seviyeyi her turlu trollemeye karsi korumaya calisan adama rororo. yemezler guzel kardesim. siz birbirinize yancilik yapmaya devim edin ama haddinizi de bileceksiniz. ayrica senin de cehaletin yazdiklarina vurmus. rica edicem denmez, edecegim denir. simdi defol git nereden kimin ipsini arayacaksan ara. densiz herif.

Bırakın bu salağı ya. Yazabileceği tek konu bu olduğu için burada  atıp tutup post kasmaya çalışıyor.  Söyleyecek bir lafı olmadığı için konuyu milletin hesabına getiriyor, yok öyle yazılmaz böyle yazılır a getiriyor.  Kendi yazılarına bi bak önce hoşşaf.  Sonra dikelirsin.  Olmayan itibarın şuan  sıfırında  altında.  Git kendine  yeni bir hesap açıp sıfırdan giriş bu işe.   Senin gözünde herkesin hesabı para ile satın alınmış. Sıkıntın bu ise  yürü git sende sende al ağlama burada.  Ezik ezik konuşup vaktini çalma burada milletin. 

Adam olana  adam gibi muamele var burada. Kimsenin hesabına düzeyine bakılmaz. Bu foruma  yeni üye olmuş haftalarca sohbet ettiğim yardımcı olduğum nice arkadaşlar var.  O hesap takıntısı bir tek senin gibi tripli eziklerde var.  Cheesy Onlarda böyle hemen kendini belli ediyor zaten.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 26, 2017, 07:57:20 PM

Pisquare'in Usdt satılır ilanına yazmıştım. Bir kaç gün sonra gablay12 den mesaj geldi. Escrow oydu. Piquare den de işleme  onay mesajı istedim  forum pm üzerinden. Geldi. Ayrıca buradaki bir arkadaş üzerinden pisquarein iletişim bilgilerini biliyordum. Oradan da teyid geldi. İşlemlere başladık. Toplam 30 k için anlaşmıştık. Ben parayı gönderdim  Önce 25 k usdt geldi. Kalan 5 k için hesapları limitli olduğu için beklemem gerektiğini söylediler. Ptesi sabaahı başlamıştık işlemlere. Dün sabah 5k hala gelmemişti. Whatsapp üzerinden yazışıyorduk. Dünden hem pisquare hem de gablay12 arazi durumda.

Doğrudan son mesaja giderek konuyu çözemeyen/aradaki mesajlardan hiçbirini okumamış/OPye bakmayan üyeler için konuyu OPden alıntı yaptım.

Alıcı gözüyle konu yukarıda alıntıladığım gibidir.

Aracı buna şöyle bir cevap yazmıştı(tam cevap değil ama konu ile alakalı);

Self modere bir sayfa olmasına rağmen burada yazılanlar silinmeyecek, ben bunu sağlarım.

Şahsıma yapılan ithamlar onur kırıcı.Bu arkadaşın art niyetli, suçlayıcı, bel altı vuran üslubunu tasvip eden kalitesi belli, galeyana gelen kitle,işin doğrusunu bile bilmeden mesaj kasanlar vs. ben yoruldum.İşim gücüm var, çoluk çocukla muhattap olabilecek bir lüksüm yok.
İnsanı taciz eden üslupla yazan kişileri aynı üslupla sizde karşılaşırsınız bir gün diye uyarmak istiyorum.

Hakkı olan, hakkını istediği mercide arayabilir.Çamur at izi kalsın, düşük kültür seviyesine ait bir saldırı mekanizması.Bu karaktersize destek verenler olabilir, umurumda değil.Ben çok daha büyük meblağlarla iş yaptım.Herkesle iş yapmak zorunluluğum olmadığı gibi, bazı ürünlerin temini için insanlar para vs yollamak istediklerinde teminde sorun yaşanma olasılığı varsa kabul etmedim.Bahsedilen 5.000 USD için de onur ve şerefimi lekelemem.İsteyen, istediği yorumu yapabilir.İllaki talep eden olursa VPN kaldırıpta yazmam da mümkündür.

İşlerim dolayısıyla bir süredir siteye zaman ayıramıyorum, her yazdığınızı da okuyamam.İlla ki bir şey diyecekseniz pm atabilirsiniz (karaktersizler hariç).

Satıcı konuya hiç dahil olmamıştır.

3 üye de Forumda paylaşım yapmayı bıraktı. Fakat foruma giriş yaptıklarını görüyoruz. Ayrıntıları merak edenler PM ile bu kişilere ulaşabilir.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
June 26, 2017, 11:14:24 PM

sen kime ne yazdiginin farkinda bile degilsin. uscmussun guzel arkadasim. konu sahibi ben degilim. ayrica kimin kimden daha yasli oldugu biraz muglak degil mi. belki de bayram harcligiyla gidip hero account almis bir ergenin atariyla ugrasiyorum sabahtan beri.  cocuk bel alti seviyelere inmis ona nedense gikin cikmiyor, ama burada seviyeyi her turlu trollemeye karsi korumaya calisan adama rororo. yemezler guzel kardesim. siz birbirinize yancilik yapmaya devim edin ama haddinizi de bileceksiniz. ayrica senin de cehaletin yazdiklarina vurmus. rica edicem denmez, edecegim denir. simdi defol git nereden kimin ipsini arayacaksan ara. densiz herif.

Hayatımda bir çok aptal gördüm ama hatalı olduğunu bile anlayamayacak kadar aptalını ikinci kez görüyorum. bizi bu şerefe nail ettiğin için çok teşekkürler...
 Sözlerimin tamamı konu sahibine değil atıp tutmandan, sağa sola sataşmandan dolayı sanaydı. kalın harfler ile belirttim tekrar anla diye. EAL nin devreye girmesi an meselesi, az daha zorla... bu arada 42 yaşında bir mühendisim. geceme renk kattın, güzel güldürdün bizi. okuması bozuk embesil çocuk...

gangnam2016
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 26, 2017, 11:57:10 PM

gablay12'nin oldum olası bir şeyler karıştırdığını sağdan soldan duyuyordum. bir insanın işine karışıp doğrudan anlaştığı bir işi elinden aldığını bizzat biliyorum. o yüzden bu yazılanlara şaşırmadım.

bu arada beyler gereksiz yere geriliyorsunuz.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 27, 2017, 07:12:05 AM

Başka işin gücün yok mu senin ? Neden bu kadar ilgileniyorsun bu dolandırıcılık konusu ile ?

Atarli ergen yine gelmis, ben seni kovalamamismiydim tatli cocuk. Simdi sana tekrar soruyorum. Burada dolandiricilik konusunun konusulmasi seni neden bu kadar geriyor? Niye ortami bulandirmak icin yancinla beraber fazla mesai yapiyorsun? Soyle bakalim:

Gablay12 ve/veya pisquare ile ne tur bir organizasyonun icindesin?
Bu dolandiricilarin ne tip islerini goruyorsun
Bunlarla nasil bir alisverisin var?
Niye bu isimler gecince geriliyorsun?
Bu hesaplari size kim aldi?

Bu sorulara cevap bekliyorum, en kucuk bir hakaretinde seni ve 42 yasinda oldugunu iddia eden imla bilmez embesil yancini pazar alaninda tek tek dolasip IFSA eder, trust ini cope ceviririm.  bugun bayramin son gunu, hadi bakalim bir sonraki hero hesabin icin harclik toplamaya.

BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
June 27, 2017, 10:19:46 AM

hocam peki neden dekont filan atmıyorsun ve kaç gün geçti dava filan açtınız mı
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
June 27, 2017, 11:57:05 AM

Başka işin gücün yok mu senin ? Neden bu kadar ilgileniyorsun bu dolandırıcılık konusu ile ?

Atarli ergen yine gelmis, ben seni kovalamamismiydim tatli cocuk. Simdi sana tekrar soruyorum. Burada dolandiricilik konusunun konusulmasi seni neden bu kadar geriyor? Niye ortami bulandirmak icin yancinla beraber fazla mesai yapiyorsun? Soyle bakalim:

Bu sorulara cevap bekliyorum, en kucuk bir hakaretinde seni ve 42 yasinda oldugunu iddia eden imla bilmez embesil yancini pazar alaninda tek tek dolasip IFSA eder, trust ini cope ceviririm.  bugun bayramin son gunu, hadi bakalim bir sonraki hero hesabin icin harclik toplamaya.

Son mevzuları takip edemedim bayramdan dolayı son cümlelerine karşılık yorum yapıyorum fakat trust sayfasını çöpe çevirince ne oluyor?

Siktir git bu forumdan forumun kalitesini düşürüyorsun çapsız herif.

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 27, 2017, 02:23:12 PM

Önce konuyu merakla takip ediyordum, sonradan merakın yanına şaşkınlık da karıştı, saldırılar, ithamlar vb. , takibe devam ediyorum.
Okurken edindiğim izlenimler şunlar, forumda bilgi,tecrübe,kapital vb. çeşitli anlamlarda öne çıkan birkaç kişi var ve yeri geldiğinde bu arkadaşlardan alışveriş ya da bilgi paylaşımı şeklinde yararlanıyoruz (elbette her sözleri kanundur demek değil bu), ama bir kitle var ki, her fırsatta bu kişilere laf sokmayı görev edinmiş. Kuyruk acısı demeyelim de haset diyelim bence.
mhanbostanci uzun süredir bu işin ticaretini yapan, ekonomi/trade konusunda uzmanlaşmış, hiçbir işleminde şüphe kırıntısı bulunmayan ve çoğunluğun escrow olarak tercih ettiği bir arkadaşımız, ekiller ise bana göre forumda madencilik ve buna bağlı olarak donanım/konfügirasyon/elektronik konusunda bilirkişi, öyle işlere girmeyi düşünecek olsam bedelini de ödemek suretiyle danışmanlığına başvuracağım bir arkadaş, üstelik ikisi de (forumu takıp edenler bilir) yenilere/acemilere gayet yardımcı. Şimdi böylelerine saldıracaksan elin güçlü olmalı, öyle "hırsızı koruma" vb. söylemlerle olmaz o iş, benim düşüncem budur.
Olaya gelince, bazı arkadaşlar eski alışverişlerini referans alarak sakin olun demişler ama 5.000 doları göndermeyip, ortalarda görünmeyen (ama başka konularda mesajı olduğunu biliyoruz) bir kişi hakkında bence artık, harp olmuştur, darp olmuştur diye iyi niyetli bakılmaz.
Ben geçen haftalarda internetten 230 liraya tezgah altı buzdolabı sattım ve 2 yıl daha garantisi vardı, alan kişiye garanti belgesini postayla göndereceğimi söyledim ve bir türlü fırsat olmadı/unuttum vb., son derece rahatsızım, bayram bitse de ilk iş göndersem derdindeyim, halbuki alet Beko ve arıza olsa servis zaten barkoddan okutup garantiyi görecek, belge falan sormayacak bile. Bunu kendimi övmek için falan yazmadım, 230 lira sonuçta ama rahatsız ediyor. Oysa buradaki rakam belli, kişinin öncesinde kaç parayı göndermiş olduğu önemli değil, 15.000TL taahhütünü yerine getirmemiş ve bununla ilgili hiçbir şey yapmayan, iletişimi engelleyen birinden bahsediyoruz, bu artık rahatlık ya da küçük bir sorun çıkması durumu değil.
Ama ekiller'in bilgi paylaşımı için kanıt istemesini de %100 haklı buluyorum, her şey bir yana, bu işin hukuki yaptırımı var kardeşim, sen kimsin de başkasının özel bilgilerini paylaşıyorsun diye sorarlar adama.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
June 27, 2017, 02:23:43 PM
Last edit: June 27, 2017, 02:42:16 PM by Cyper_BLC

Bu sorulara cevap bekliyorum, en kucuk bir hakaretinde seni ve 42 yasinda oldugunu iddia eden imla bilmez embesil yancini pazar alaninda tek tek dolasip IFSA eder, trust ini cope ceviririm.  bugun bayramin son gunu, hadi bakalim bir sonraki hero hesabin icin harclik toplamaya.

ulan CAHIL SAPIK şizofren bana bak iyi oku,

-ekiller diyor ki bu adamlara güvenmeyin ama delilleri de burada sunun, sen işine geleni alıp diyorsun ki yandaş
-o atarlı çocuk dediğin adam 36yı devirmiş ben de 42yi iş güç sahibi insanlarız, inanmıyorsan TAI nin cihazlarına ayar çektiğim gibi sana da bi güzel ayar çekim kendine gel.
-bana Türkçe öğreticek adamın alnını karışlarım, seninse dilimizi Afrika kıtasında öğrendiğin gerçeği de aşağıda belgeli.
benim yazdığım;
Teşekkürler deniyorum.
Rica ederim

senin anladığın "rica edicem denmez, edecegim denir"
şu manzaraya bakınca gene bir önceki postumda belirttiğim bold cümle ispatlanmış oluyor.
"Milletin ne anlatmaya çalıştığını anlamaktan yoksun olduğundan"
-şimdi senin burada ne bok yediğini anlamaya çalışalım;
millet iyi kötü kendini ifade etmiş, ancak sen daha önceki yazımda da belirttiğim gibi hedef saptırıp karı gibi sağa sola sataşmaktan başka bişi yapmamışsın.

Sonuç : HCHC nin başlattığı kampanyaya katılıyorum.
Sktir git bu forumdan jemedipras , canın cehenneme.

konu sahibi steampunkt ve EAL den ricam ya şu adamın ağzına bant yapıştırın ya da konuyu KİTLEYİN

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: