Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:55:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Nasıl 5k usdt uçtu pisquare ve gablay12 ekürisinin marifetleri  (Read 15887 times)
jemedipras
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 27, 2017, 03:23:26 PM

elde olanlar belli, daha once de yazildi bu ikisi ayni kisi. kendisini kimine kadin kimine de erkek olarak yutturmus.  ama senin dedigin gibi sizofren falan degil. pek cok insana kazik atmis. bu isimlerle canakkale uni hocasi falan yok. o da uydurma. herkesi cok guzel yemisler. senin gibi dolandirici comarlari sayesinde de arada kaynamis hatta guvenilir insan imaji olusturmuslar.
Başka işin gücün yok mu senin ? Neden bu kadar ilgileniyorsun bu dolandırıcılık konusu ile ?

Atarli ergen yine gelmis, ben seni kovalamamismiydim tatli cocuk. Simdi sana tekrar soruyorum. Burada dolandiricilik konusunun konusulmasi seni neden bu kadar geriyor? Niye ortami bulandirmak icin yancinla beraber fazla mesai yapiyorsun? Soyle bakalim:

Gablay12 ve/veya pisquare ile ne tur bir organizasyonun icindesin?
Bu dolandiricilarin ne tip islerini goruyorsun
Bunlarla nasil bir alisverisin var?
Niye bu isimler gecince geriliyorsun?
Bu hesaplari size kim aldi?

Bu sorulara cevap bekliyorum, en kucuk bir hakaretinde seni ve 42 yasinda oldugunu iddia eden imla bilmez embesil yancini pazar alaninda tek tek dolasip IFSA eder, trust ini cope ceviririm.  bugun bayramin son gunu, hadi bakalim bir sonraki hero hesabin icin harclik toplamaya.

Son mevzuları takip edemedim bayramdan dolayı son cümlelerine karşılık yorum yapıyorum fakat trust sayfasını çöpe çevirince ne oluyor?

Siktir git bu forumdan forumun kalitesini düşürüyorsun çapsız herif.
sen niye durup duruken kasindin?
senin de capini ettigin kufurden biliyoruz, dolandirici comarinin yancisi. simdi sen soyle siktir git de canin sikilmasin
jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 27, 2017, 03:32:30 PM

elde olanlar belli, daha once de yazildi bu ikisi ayni kisi. kendisini kimine kadin kimine de erkek olarak yutturmus.  ama senin dedigin gibi sizofren falan degil. pek cok insana kazik atmis. bu isimlerle canakkale uni hocasi falan yok. o da uydurma. herkesi cok guzel yemisler. senin gibi dolandirici comarlari sayesinde de arada kaynamis hatta guvenilir insan imaji olusturmuslar.
Başka işin gücün yok mu senin ? Neden bu kadar ilgileniyorsun bu dolandırıcılık konusu ile ?

Atarli ergen yine gelmis, ben seni kovalamamismiydim tatli cocuk. Simdi sana tekrar soruyorum. Burada dolandiricilik konusunun konusulmasi seni neden bu kadar geriyor? Niye ortami bulandirmak icin yancinla beraber fazla mesai yapiyorsun? Soyle bakalim:

Gablay12 ve/veya pisquare ile ne tur bir organizasyonun icindesin?
Bu dolandiricilarin ne tip islerini goruyorsun
Bunlarla nasil bir alisverisin var?
Niye bu isimler gecince geriliyorsun?
Bu hesaplari size kim aldi?

Bu sorulara cevap bekliyorum, en kucuk bir hakaretinde seni ve 42 yasinda oldugunu iddia eden imla bilmez embesil yancini pazar alaninda tek tek dolasip IFSA eder, trust ini cope ceviririm.  bugun bayramin son gunu, hadi bakalim bir sonraki hero hesabin icin harclik toplamaya.

ulan CAHIL SAPIK şizofren bana bak iyi oku,

-ekiller diyor ki bu adamlara güvenmeyin ama delilleri de burada sunun, sen işine geleni alıp diyorsun ki yandaş
-o atarlı çocuk dediğin adam 36yı devirmiş ben de 42yi iş güç sahibi insanlarız, inanmıyorsan TAI nin cihazlarına ayar çektiğim gibi sana da bi güzel ayar çekim kendine gel.
-bana Türkçe öğreticek adamın alnını karışlarım, seninse dilimizi Afrika kıtasında öğrendiğin gerçeği de aşağıda belgeli.
benim yazdığım;
Teşekkürler deniyorum.
Rica ederim

senin anladığın "rica edicem denmez, edecegim denir"
şu manzaraya bakınca gene bir önceki postumda belirttiğim bold cümle ispatlanmış oluyor.
"Milletin ne anlatmaya çalıştığını anlamaktan yoksun olduğundan"
-şimdi senin burada ne bok yediğini anlamaya çalışalım;
millet iyi kötü kendini ifade etmiş, ancak sen daha önceki yazımda da belirttiğim gibi hedef saptırıp karı gibi sağa sola sataşmaktan başka bişi yapmamışsın.

Sonuç : HCHC nin başlattığı kampanyaya katılıyorum.
Sktir git bu forumdan jemedipras , canın cehenneme.

konu sahibi steampunkt ve EAL den ricam ya şu adamın ağzına bant yapıştırın ya da konuyu KİTLEYİN

imla ozurlusu embesil, nerede hata yaptigini anlayacak kapasiten olsa zaten o boku yemezdin. yazdiklarini iyice bir okumayi ogren sonra yaptigin hatayi belki bulursun.
simdi soldan sallanmadan ikile de ayranin dokulmesin.

EAL den ricam burada kufurbazlari susturmasi. kimin kufurbaz oldugu da cok acik.
steampunkt (OP)
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
June 27, 2017, 03:52:25 PM

Öncelikle hepinizn bayramı kutlu olsun.
Bu konuyu hem faydalı bir bilgi ve tecrübe olsun diye hem de soruşturmaya yardımcı olacaklara bir duyuru olur niyetiyle açmıştım.
Ama görüyorum kiö olay çığrından çıkmış. Lütfen bayramı birbirinize ve bu konuyu tyaküp edenlere zehir etmeyin.
Malum resmi tatil dolayısıyla yasal süreçte bir gelişme olmadı. Olduğunda da gerekli bilgilendirme yasaların izin verdiği ve benim gerekli gördüğüm kadarıyla burada yapılacaktır.
Burada bazı arkadaşlar bazı sorlama spekülasyonlarda bulunmuşlar ve neredeyse Gablay12'yi haklı çıkarmaya veya durumu berabere getirmeye uğraşmışlar. Onları utandırırı mı bılmıyoru m ama bana pm yoluyla ulaşan bilgilere göre bu kişinin mağdur ettiği başka şahıslar da var. Bana pm yoluyla çok değerli bilgiler gönderen fedakar arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Tekrar iyi bayramlar ve lütfen küfürleşmeyi başka yerde yapın ve bu konuyu sulandırmayın.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
June 27, 2017, 06:50:19 PM
Last edit: June 27, 2017, 07:00:28 PM by Cyper_BLC

Sen ne haysiyetsiz boş bi adamsın be jemediprasa , senin kendi saçmalıklarını, sanki biz yapıyormuş gibi göstermeye çalışıp, olayı çarpıtıyorsun.
sana söylenen, hak ettiğin her kelimeyi, bize karşı geri kullanıyorsun. (inanmayan yazdıklarını okusun) Şizofren manyağın tekisin, bu kafayla sen zaten tek bir kullanıcıyı dahi normal member yapamadan her türlü sktredilir ve bu döngüde boğulur gidersin, kimse de seni kale almaz. konumuz ne, senin konuşmalarına bak. Gelişmeleri yakından takip edeceğimize kalktık senin gibi, diline hakim olacak fındık kadar beyni olmayan bi aptala laf yetiştiriyoruz. tekrar söylüyorum; olanı biteni karıştırmaya çalışan bu beyinsiz velete kulak asmayın. bu foruma ve üyelerine zerre faydası dokunmayan amaçsız cahil serserinin tekidir.

aklıma gelmişken, bu konunun başlarında bol bol beddua eden çok samimi bir arkadaş vardı. Allah aşkına şu salağa da bi çift beddua şeker gibi gelir bu bayramda  Smiley
ben de edim şöle sağlam : EAL BOYUTUNDA KAFANA TAŞ DÜŞSÜN...

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
jemedipras
Newbie
*

View Profile
June 27, 2017, 07:16:18 PM

Cyper_BLC cok ayip cok, adamin 5k usdt'si gitmis sen hala burada neyin derdindesin. embesilsin iki lafi bir araya getiremeyecek derecede kor cahilsin ama kafasi guzel bir ergene benziyorsun. gel opuselim bayramlasalim, bu is fazla uzamasin. ama bundan sonra da kimseye yancilik yapmayacagina soz ver. biraz delikanli ol, her cagrilan yere tuzlukla kosturma.
AcidmaX
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
September 07, 2017, 08:43:56 PM

Arkadaşlar,
bilip bilmeden konuşmayalım. Gablay12 forumda çok eski üyelerden biri. Adı sanı, yeri yurdu belli bir kişi.
Bilenler bilir kendisi sağlam madencidir aynı zamanda.
Benim tahminim arada bir iletişim kopukluğu söz konusudur.
İnsanlar hakkında atıp tutmadan önce biraz sakin olup iletişim kanallarını zorlamak gerek.
Yapılan ticaret ile alakası olmayan dedektif ruhlu arkadaşlar konuyu iyice çorbaya çevirmişler.
Az sakin olun.

Bu arkadaş ile hiç çalışmadıysan,forumda insanların gözünde güvenilir kimseysen,bence seninde yorum yapmanda problem var.Bu arkadaş düpedüz üçkağıtcıdır.Dünya ticaretinin kendi ekseni etrafında döndüğünü zanneder,anlatır durur geldiğinde.Genelde yüksek hacimli iş yaptığında ilk 3 teslimatını sorunsuz yapar,son durumda çarpar.Bende bu şahsin resmi olabilicek tüm belgeleri var.Eminim bu yazıyıda okuyacak,ensesinde olduğumu bilsin yeterli Smiley o bu kullanıcı adını iyi biliyor.İşlem yapmamış,bu zat ile ticaret yapmamış insanlar yorum yapıp kalabalık yapmasın lütfen.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
September 08, 2017, 03:58:09 AM

Olaydaki son durum nedir acaba beyler 8 sayfa okumaya üşendim, 25kyı aktarıpta 5kda aklına dolandırmak gelmeside garipmiş
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 08, 2017, 12:56:21 PM

Bu konuya mesaj atan kimseyi kâle almayın. Bu hesapların hepsi istisnasız birbirine pozitif Trust vermiş multi üyelikler ve zaten kavga da multilerin kavgası. Bu yüzden dışarıdan bakınca ne olduğuna anlam veremiyorsunuz, birkaç multi grubu var. Bu forumda kimse güvenilir değil. Bence "EAL" dışında kimseyle alışveriş yapmayın. Ben "EAL" iyi bir insan olduğu için onu tavsiye etmiyorum sadece moderatörler yaptığı iş için para kazanıyor. Kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemez bundan dolayı sadece "EAL"e güvenebilirsiniz. Hiçbir şekilde Trustlara güvenmeyin, birçoğu yurt dışında zaten dolandırıldığınızla kalırsınız.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 08, 2017, 02:05:17 PM

dolandırılma olayı varsa arkadaş adına üzüldüm. 5k dolar az bir para değil.

ben de 2 defa internette dolandırıldım. bir seferinde elektronik sigara aldım sandım gelen kutudan 2 tane suluboya çıktı. diğerinde de eski ayakkabı çıktı. peşlerine düşmeye üşendim. 100 tl civarıydı ikisi de . yoksa kardeşim avukat bedavadan peşlerine düşebilirdim. neyse.

bir fikrim var bu konuyla ilgili. bu konuyu önümüzdeki hafta  gündeme getirmek istiyordum ama bu açılan konu üzerinden fikirlerinizi de almak istedim. herkes EAL moderatör konusunda hemfikir sanırım. ama o da bazen işi olduğu için yetişemeyebilir.ayrıca düşük hacimli işlerle ilgilenmek istemeyebilir.

şimdi ben örneğin 50-500 TL limitlerinde küçük meblağlar için escrowluk hizmeti yapmak istesem ve bunun için depozito ya da teminat adı altında en baştan EAL in emanetine 500 tl yatırsam nasıl olur? herhangi bir durumda gerekirse EAL olayı inceler ve ben bir yanlış yapmışsam karşı tarafın zararını EAL in emanetindeki benim 500 tl den keser ve yatırır.

yapacağım tüm işlemleri de bir başlık altında not alır gibi yazarım. olaylar karışırsa orası da bir rehber olmuş olur.

sizce iyi bir fikir olabilir mi?

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
September 08, 2017, 04:55:22 PM

Bu konuya mesaj atan kimseyi kâle almayın. Bu hesapların hepsi istisnasız birbirine pozitif Trust vermiş multi üyelikler ve zaten kavga da multilerin kavgası. Bu yüzden dışarıdan bakınca ne olduğuna anlam veremiyorsunuz, birkaç multi grubu var. Bu forumda kimse güvenilir değil. Bence "EAL" dışında kimseyle alışveriş yapmayın. Ben "EAL" iyi bir insan olduğu için onu tavsiye etmiyorum sadece moderatörler yaptığı iş için para kazanıyor. Kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemez bundan dolayı sadece "EAL"e güvenebilirsiniz. Hiçbir şekilde Trustlara güvenmeyin, birçoğu yurt dışında zaten dolandırıldığınızla kalırsınız.

bunlar iyi günler. eskiden 10 kişi 10ar multi takılırdık.

acidmax, gablay benim de bir işimi hiç etik olmayan bir şekilde bozdu. kendisini nasıl tanıttığını, nasıl da şark kurnazı olduğunu bilirim.

LixiR
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
September 11, 2017, 09:36:32 AM

Büyük geçmiş olsun, Dikkat edilmeli bu tarz şeylere ve Ref+ olunabilicek kişiler ile irtibat kurulup devam edilmeli.
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
July 25, 2019, 07:35:29 PM

Arkadaşlar bu konuyu açan steanpunkt ve çetesi, ki bunlar dolandırıcı çetesi çökertildi.Bu şebeke dolandırıldık ayağına iş çeviren, iftira ve şantajla para almaya çalışan tipler.Konuyu açan şahıs, steampunkt hakkında yaşadığı ülkede şahsım tarafından yasal işlem başlatılınca intihar etti.Klayve silahşörlerine, çok ağlayana inanmamayı toplum olarak öğrenmemiz gerekiyor.Bu karaktersizler beni de dolandırmaya kalktı. gablay12'ye ulaşamadım, onun için yazıyorum.Bana DM at, aynı tayfaya karşı açtığımız ve kazandığımız davaları emsal göster kardeşim.İntihar edip,hayatını kaybeden şebeke lideri için inanın üzüldüm zira öğrendim ki onunda paraya acil ihtiyaç gerektiren özel bir durumu varmış.Arkadaş, doğru yoldan para kazanmak mümkünken milletin hakkına uzanmayı hak görenler oldukça biz ülkece yol alamayız.Yurtiçinde ve dışında erkekleri nafaka ödemeye ve nafaka ödemek içinde gayri yasal yollara başvurmaya iten mahkemelerin zihniyetini kınıyorum.Hani kadı erkek eşitti?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 26, 2019, 12:53:36 AM
Last edit: July 26, 2019, 01:39:56 AM by Matthias9515

~snip~

Gablay ve pisquare’nin aynı telefon numaralarını kullanmaları nedeniyle aynı kişi olduğu ve kendi kendine escrow olduğu ortadadır ayrıca gerek kişinin davranışları gerekse konuyu saptırmak için uydurulan hikayeler, yan hesaplar, yazım ve kendini savunma stili kişinin psikolojik sorunlar yaşayan bir dolandırıcı olduğuna işaret eder. Yerel forumda neredeyse güvenilir üye yoktur. Bu tür konu saptırmayı amaçlayan mesajlarınız hiçbir şey ifade etmez, biz yeni üyelerin dolandırılmasına müsade etmeyeceğiz.

Bunun da altına imzamı atarım

newbie'lere tavsiyeler:
1. Bu forumda hiç kimseye güvenmeyin
2. Bu forumda bu güvenilir arkadaştır denen şahıslara da güvenmeyin
3. Çalıntı hesapların peynir ekmek gibi satıldığı bu pazar alanında bunlara hiç sesini çıkarmayan sözde güvenilir arkadaşlara hiç güvenmeyin.
4. Burada hala olan bitene makul bahane bulmaya çalışanlara güvenmeyin.
5. Tek işi newbi lere carlamak olan ama iş bu forumun güvenliğine gelince kuyruğunu kıstıran bilimum hero legendary hesaplara hiç güvenmeyin.
6. Bu forumdaki uyduruk trust sistemine güvenmeyin
7. Bu forumda şahsen tanıyıp bilip iş yaptığınız insanın bile her an şeytana uyabileceğini düşünün ve kesinlikle güvenmeyin.
8. Gablay12 ve pisquare den uzak durun güvenmeyin
9. Bu forumda babanıza bile güvenmeyin
10. Bu pazar alanı üzerinden iş yapmayın
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 26, 2019, 08:32:22 AM

Arkadaşlar bu konuyu açan steanpunkt ve çetesi, ki bunlar dolandırıcı çetesi çökertildi.Bu şebeke dolandırıldık ayağına iş çeviren, iftira ve şantajla para almaya çalışan tipler.Konuyu açan şahıs, steampunkt hakkında yaşadığı ülkede şahsım tarafından yasal işlem başlatılınca intihar etti.Klayve silahşörlerine, çok ağlayana inanmamayı toplum olarak öğrenmemiz gerekiyor.Bu karaktersizler beni de dolandırmaya kalktı. gablay12'ye ulaşamadım, onun için yazıyorum.Bana DM at, aynı tayfaya karşı açtığımız ve kazandığımız davaları emsal göster kardeşim.İntihar edip,hayatını kaybeden şebeke lideri için inanın üzüldüm zira öğrendim ki onunda paraya acil ihtiyaç gerektiren özel bir durumu varmış.Arkadaş, doğru yoldan para kazanmak mümkünken milletin hakkına uzanmayı hak görenler oldukça biz ülkece yol alamayız.Yurtiçinde ve dışında erkekleri nafaka ödemeye ve nafaka ödemek içinde gayri yasal yollara başvurmaya iten mahkemelerin zihniyetini kınıyorum.Hani kadı erkek eşitti?
kanıt?
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
July 26, 2019, 12:28:01 PM

3 yıllık konu hortlamış,    

@daisyliker  siz her ne kadar Gablay12 ye  kardeşim diye hitap etseniz de ve onu haklı görseniz de Gablay12 ve ekürisi  pisquare şüpheli kişilerdir.
Bu forum dışında başka forumlarda da hakkında  uyarılar vardır, yani şahıslar [Suspected]   Smiley

Bu konuyu açan ve  dolandırıldım  diyen şahısa da ben dolandırıldığına dair bize bir döküman sunmasını istemiştim (para ve USDT transferi vs hakkında ) ancak bir şey göndermedi ve söylemedi. Söylediğinize göre şahıs ölmüş zaten.

Konuda adı geçen taraflar zaten artık foruma uğramıyorlar bile.  Bu saatten sonra da onlara negatif trust vermek anlam ifade etmez sanırım.
daisyliker
Newbie
*

View Profile
July 31, 2019, 11:48:53 AM

Ben konuyu uzatmayacağım.Kimse babamın oğlu değil.Forumda 5-6 kişi bir olup birinden para sızdırmaya çalışıyor, diğerleri post kasma çabası içerisinde, kimileri boş vaktini öldürüyor.Çamur at izi kalsın bizim toplumumuzun nişanesi oldu.Ben, buradan sadece ilgili şahsa bana ulaşmasını ve elimdeki belgeleri kendisiyle çıkarsız ve karşılıksız paylaşarak emsal göstermesini öneriyorum.Yapar,yapmaz ona kalmış.Forumlar vs diyen arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin mahkemeleri var, haklı olan adam açar davasını.Bu forumda ya da başka forumda klavye silahşörleri istediklerini yaza bilirler, bok atmak ,çamur atmak kolay.Hele ortada bir de bir miktar para ya da para kazanma olanağı varsa.
Benim ticaret ilkem al gülüm ver gülümdür.Nakit veya takas.Ben bile dolandırıldıysam bu çete tarafından,bankadan para yollayıp geri almak için uğraştılar, daha öğrenecek çok şeyi var demektir.Ben bile derken çok akıllı olduğumdan değil, bir çok kez dolandırıldığım için daha temkinli olmamdan sebep böyle diyorum.Amaç, konuyu hortlatmak değil madur olanın maduriyetini gidermek.Bu benim bu konudaki son mesajımdır.Kimsenin cevap vermek için yazmasına gerek yok.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 31, 2019, 03:10:55 PM

İnsanlarin parasi çalindi, gablay12 tarafindan dolandirildilar. Davranışınız art niyetli, bence de bu konuya başka mesaj atmayın çünkü dolandiricilarin aklanmasına müsade etmem. İş ahlaki, etik ahlaki olmayan insanların bu toplumda yeri yok. Bu konuya beş sene sonra gelseniz de ben buradayım, kimse dolandiricilari aklayamaz eğer aklanmak isteyen varsa gelsin insanlardan çalinan parayi iade etsin. Bu işler bedava değil. Bugün olmasa öbür dünyada (varsa) cezası var.
daisyliker
Newbie
*

View Profile
August 02, 2019, 07:22:44 AM

Ben kimseyi aklamaya çalışmıyorum.Söz konusu kişiler ile konuyu algıladığım kadarıyla benzer bir durum yaşadım ve ben davalarımı kazandım.gablay12 kimi dolandırmış ya da mevzu da bilmediğim değişik bir nokta var mı bilmiyorum.Benim bildiğim, bu forumda BTC ve malzeme satışını domine etmek isteyen bir grup hem dolandırmak hem de iftira atmak suretiyle saldırdılar.

Belki sen de o gruptan ,o dolandırıcılardan birisin?HuhHuh?
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 02, 2019, 07:47:17 AM
Last edit: August 02, 2019, 08:14:21 AM by Matthias9515

Ben kimseyi aklamaya çalışmıyorum.Söz konusu kişiler ile konuyu algıladığım kadarıyla benzer bir durum yaşadım ve ben davalarımı kazandım.gablay12 kimi dolandırmış ya da mevzu da bilmediğim değişik bir nokta var mı bilmiyorum.Benim bildiğim, bu forumda BTC ve malzeme satışını domine etmek isteyen bir grup hem dolandırmak hem de iftira atmak suretiyle saldırdılar.

Gablay (giray), yıllar sonra adin Google’de çıktığı için kendini aklamaya geldin. Yazım stilin ve kendini savunma şeklin senin Gablay olduğunu kanıtlıyor. Her mesajın ad-hominem içeriyor. Bir buçuk yıldır online olmayan üyelikler (gablay12 ve pisquare) daisyliker (gablay’in bir başka yan hesabi) foruma geldikten sonra online oldu.

2018’de aktif olan pisquare bugün online oldu
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=819232
This user recently woke up from a long period of inactivity.
Archive

2018’de aktif olan gablay12 bugün online oldu
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=381608
This user recently woke up from a long period of inactivity.
Archive

Bu kadar zeki isen, topluluktan çaldığın parayı iade et. Daisyliker hesabinin da kendinin olduğunu ve bu şüpheli davranışlarınla yaptığın dolandırıcılıktan pişman olmadığını ve yeni insanları dolandırmaya geldiğini kanıtladın.

Konuda adı geçen taraflar zaten artık foruma uğramıyorlar bile.  Bu saatten sonra da onlara negatif trust vermek anlam ifade etmez sanırım.

Hayır, şahıs foruma geldi ve kendini zeki sanan bu arkadaşımız yaptığı dolandırıcılığı aklayabileceğini sandı. Bu şahsın globalde birini dolandırıp ülkemizin adını kirletmeden önce DT üyeleri tarafından taglenmesi gerekiyor. Ülkemiz zaten yeterince kötü bir şöhrete sahipken, Bitcoinle en ufak alakası olmayıp sadece forumu dolandırmak için burada olan bir kişiye (Legendary üyeye) müsade edemeyiz.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
August 02, 2019, 08:26:31 AM

Fena sıçmışsınız   Smiley  Bak dedektif çözmüş işi yukarıda.

Ben birkaç gün önce bu konuya son attığım post u yazarken gablay ın profiline bakmıştım ve uzun zamandır giriş yapmamış görünüyordu.
Demek ki ondan sonra giriş yapmış.

Belki ölen arkadaşta  hortlayıp gelir ve savunmasını yapar  Smiley

Çok geç verilmiş negatif trust olsa da, bugün bu işi halledelim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: