Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:04:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: -  (Read 1128 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
June 26, 2017, 06:48:00 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:04:11 PM by Blacknavy

-
1714233885
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714233885
Reply with quote  #2

1714233885
Report to moderator
1714233885
Hero Member
*

Ignore
1714233885
Reply with quote  #2

1714233885
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714233885
Hero Member
*

Ignore
1714233885
Reply with quote  #2

1714233885
Report to moderator
1714233885
Hero Member
*

Ignore
1714233885
Reply with quote  #2

1714233885
Report to moderator
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 26, 2017, 07:00:14 PM

Waves der geçerim olmadı steem Wink
Ozza
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
June 26, 2017, 07:05:20 PM

Bence shift al. Ya da blocknet.

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
UuR23
Member
**

Activity: 84

View Profile
June 26, 2017, 07:19:16 PM

Ben şahsımca iota depoluyorum YTD

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 26, 2017, 07:21:42 PM

ben olsam etc alır geçerim.
Rick S
Member
**

Activity: 90

View Profile
June 26, 2017, 07:45:21 PM

gördüğün gibi herkesin tavsiyesi farklı yönde. ben de monero diyorum Wink
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 26, 2017, 07:57:26 PM

Düşüyor ayağına yatan,  kalkması kolay,  dandik dundik, market değeri düşük kimsenin almaya tenezzül etmediği coinler... Ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 26, 2017, 08:15:05 PM

düsüslerde sabir ve sogukkan coinlarini tavsiye ederim:) her ikiside kolay kolay kaybettirmez...
böyle zamanlar sakinlesmemiz, biraz dinlenmemiz icin firsattir... bol bol forumlari okuyup, yeni firsatlari  bulmakta mümkündür...
ama alim icin erken diye düsünüyorum... hele biraz yesillensin ortam...
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 26, 2017, 08:18:22 PM

Suan hicbirsey btc yada dolarda bekleyin. Daha coinler dipleri gormedi tepkiler cılız. Saglam tepkiler geldikten sonra alın.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 26, 2017, 08:42:07 PM
Last edit: September 30, 2019, 02:14:58 PM by Matthias9515

Şu an Paribu'da ki Bitcoinlerimi altcoin borsası olan Kraken'e aktarıyorum biraz altcoin toplayacağım.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 26, 2017, 08:57:39 PM

Düşüşte hiçbir şey alınmaz ya nakite geçilir ya Bitcoinde kalınır. Düşen bıçak tutulmaz diye bir tabir vardır borsada. Normal borsalarda bile bu durum geçerliyken aşırı volatilitesiyle bilinen kripto para sektöründe bu küçük karların peşinde koşmak çok büyük zararlar verebilir. Ortamın durulmasını beklemek en iyisi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 26, 2017, 09:06:13 PM

Düşüşte hiçbir şey alınmaz ya nakite geçilir ya Bitcoinde kalınır. Düşen bıçak tutulmaz diye bir tabir vardır borsada. Normal borsalarda bile bu durum geçerliyken aşırı volatilitesiyle bilinen kripto para sektöründe bu küçük karların peşinde koşmak çok büyük zararlar verebilir. Ortamın durulmasını beklemek en iyisi.

Şu an California'da öğlen saat iki ve Amerika'da haftanın ilk günü. Buda demek oluyorki şu andan itibaren insanlar Bitcoin düşüşteyken bundan yararlanmak için elinden geleni yapacak ve piyasa yükselecek.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 26, 2017, 09:10:12 PM

Şu an California'da öğlen saat iki ve Amerika'da haftanın ilk günü. Buda demek oluyorki şu andan itibaren insanlar Bitcoin düşüşteyken bundan yararlanmak için elinden geleni yapacak ve piyasa yükselecek.
Aynen kanki californiada suan millet banka kuyrugunda apple da kayıncom var btc için kavga cıkmıs
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
June 26, 2017, 09:31:52 PM
Last edit: September 30, 2019, 02:15:06 PM by Matthias9515

Aynen kanki californiada suan millet banka kuyrugunda apple da kayıncom var btc için kavga cıkmıs

Bu piyasadaki yatırımın birçoğu Amerika kıtasından geliyor. Bugün Amerika kıtasının ilk günü ve Avrupa'nın ikinci günü yani pazartesi günü atılmış olan Swiftler bugün banka hesabına geçiyor buda demek oluyorki şu andan itibaren yükseliş olacak. İster bana uy paranı katla, ister şakaya vur ben parama bakarım.
anu
Legendary
*

Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 27, 2017, 06:43:33 AM

Bu piyasadaki yatırımın birçoğu Amerika kıtasından geliyor. Bugün Amerika kıtasının ilk günü ve Avrupa'nın ikinci günü yani pazartesi günü atılmış olan Swiftler bugün banka hesabına geçiyor buda demek oluyorki şu andan itibaren yükseliş olacak. İster bana uy paranı katla, ister şakaya vur ben parama bakarım  Cool

Akıllıca bir analiz olmuş. Bu şin yarısı kıtalar arası zaman farklılıklarını takip etmek zaten. Üsteki soruya karşılık ben de Waves diyerek cevap veririm. Fiyat 4 doların kıyısından döndü. Yakın zamanda tekrar 5 üzerini görür siye düşünüyorum. Primalbase sebebiyle biraz elimden çıkarttım, üzülüyorum inceden Sad

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol