Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:35:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Syscoin Bilgi ve Teknik Analiz Sayfası  (Read 8651 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
July 02, 2017, 09:53:36 AM

Sys inanılmaz düştü btc nin düşüşünden belki de en çok etkilenen coin oldu 58 bandı da aşağı yönlü kırıldığına göre bundan sonraki en büyük destek noktası 5400 ler gibi gözüküyor muhtemelen 4kları da görecektir ne yapacağımızı şaşırdık doğrusu

Parçalı alımlarla ufak ufak gitmekte fayda var uzun vade zaten kazandıracak. Her hafta 3-5 kenara atmaya devam ediyorum. Umarım şimdilik bu seviyelerde gider sonrasında zaten tutulamayacak Smiley

ytd.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 02, 2017, 09:55:48 AM

Sys inanılmaz düştü btc nin düşüşünden belki de en çok etkilenen coin oldu 58 bandı da aşağı yönlü kırıldığına göre bundan sonraki en büyük destek noktası 5400 ler gibi gözüküyor muhtemelen 4kları da görecektir ne yapacağımızı şaşırdık doğrusu

Parçalı alımlarla ufak ufak gitmekte fayda var uzun vade zaten kazandıracak. Her hafta 3-5 kenara atmaya devam ediyorum. Umarım şimdilik bu seviyelerde gider sonrasında zaten tutulamayacak Smiley

ytd.

Hocam neye dayanarak bu kadar emin konuşabiliyorsun ?
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 02, 2017, 07:08:35 PM

Pump gruplarının lider grubu coini gruba söylemeden önce kendileri satın alıyor ve sonradan giren mallara pumplatıp 15x alıp çıkıyorlar. Sizde dımdızlak kalıyorsunuz, inanmayın.

yok bu pump grubu değil. tavsiye veriyor. zaten kendisinin 60 btc üzerinde yatırımı var gireceğin zamanı satacagın zamanına kadar yazıyorlar gruba girip inceleyin anlarsınız

Merhaba;

Arkadaş trade botu ile polo'da scalping yapıyor, bunun üzerine de fon kurmuş. Vermiş olduğu tip'ler 5 ay öncesinde bizim yatırım yaptığımız ve neredyse herkesin bildiği coinler. Polo'da fon çalıştıran biri margin ile pump kovalar. Dikkatli olun.

İyi dileklerimle

5 ay oncesinden coin biliyorsan niye paylaşmıyorsun paşam Smiley tayfuru bilirim uzun süredir takip ederim fonuna girmedim ama işini hakkı ile yapan az insanlardandır piyasada emeği coktur

Merhaba;

İlk postunuzu cevaben bana atmanızdan memnun oldum. Foruma hoş geldiniz.
Gerek forumda gerek WP gruplarında bu bilgiler duayenler tarafından paylaşılmıştı, sağ olsunlar sayelerinde çok kazandık, araştırmayı analiz yapmayı da öğrendik. Geriye dönük analizleri okuyarak konusu geçen paylaşımları bulabilirsiniz. Bulunduğunuz başlıkta da değil 5 ay 2 yıl öncesinden biligilenmiş oldunuz, kolay gelsin.

İyi dileklerimle

Tayfur bey ile konuştum, bot kullandığını ve hiç bir şekilde zarar yazmayacağını söyledi en kötü piyasada bile bot sayesinde zarar etme şansınız yok dedi böyle bir şey mümkün mü ?
CAS22
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 02, 2017, 08:42:01 PM

9k lardan aldık yarıladı nerdeyse yeniden yükselişe geçti.

eski değerini bulacaktır ve geçecektir de.

14k olması gereken değeriydi kriz olmasaydı.

şimdi tekrar bekliyoruz bakalım.

çin borsasında işlem görmeye başlıyoruz 9 k dan 6k'ya düşüyor.

böyle birşey yok. kabul edilemez yani akla ve mantıga aykırı.
CAS22
Newbie
*

View Profile
July 02, 2017, 08:48:52 PM

burada da btc hareketliyen analiz vs işlemez bunu öğrenmiş olduk.

destek noktası 6100 lerdi.

4k diyen arkadaş alkollü mü bakıyor grafiklere anlamıyorum
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
July 02, 2017, 10:52:28 PM
Last edit: July 05, 2017, 08:39:48 PM by CanErik

Pump gruplarının lider grubu coini gruba söylemeden önce kendileri satın alıyor ve sonradan giren mallara pumplatıp 15x alıp çıkıyorlar. Sizde dımdızlak kalıyorsunuz, inanmayın.

yok bu pump grubu değil. tavsiye veriyor. zaten kendisinin 60 btc üzerinde yatırımı var gireceğin zamanı satacagın zamanına kadar yazıyorlar gruba girip inceleyin anlarsınız

Merhaba;

Arkadaş trade botu ile polo'da scalping yapıyor, bunun üzerine de fon kurmuş. Vermiş olduğu tip'ler 5 ay öncesinde bizim yatırım yaptığımız ve neredyse herkesin bildiği coinler. Polo'da fon çalıştıran biri margin ile pump kovalar. Dikkatli olun.

İyi dileklerimle

5 ay oncesinden coin biliyorsan niye paylaşmıyorsun paşam Smiley tayfuru bilirim uzun süredir takip ederim fonuna girmedim ama işini hakkı ile yapan az insanlardandır piyasada emeği coktur

Merhaba;

İlk postunuzu cevaben bana atmanızdan memnun oldum. Foruma hoş geldiniz.
Gerek forumda gerek WP gruplarında bu bilgiler duayenler tarafından paylaşılmıştı, sağ olsunlar sayelerinde çok kazandık, araştırmayı analiz yapmayı da öğrendik. Geriye dönük analizleri okuyarak konusu geçen paylaşımları bulabilirsiniz. Bulunduğunuz başlıkta da değil 5 ay 2 yıl öncesinden biligilenmiş oldunuz, kolay gelsin.

İyi dileklerimle

Tayfur bey ile konuştum, bot kullandığını ve hiç bir şekilde zarar yazmayacağını söyledi en kötü piyasada bile bot sayesinde zarar etme şansınız yok dedi böyle bir şey mümkün mü ?

Merhaba;

Bu başlık daha fazla gereksiz bilgi ile kirlenmemesi için son kez bu konuda cevap yazıyorum. Her bot düşüşte kullanmasını bilmeyene zarar ettirir. Düşüşte sadece kar yapılan işlem margin trade diye biliyorum. Düşüşte nasıl bot'la kazanç sağladığını mantıklı bir şekilde açıklayabiliyorsa ne ala.

İyi dileklerimle
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
July 06, 2017, 09:59:57 PM

SYSCoin geliştiricilerinden :

Blockmarket Web kullanıma açıldığında, kullanıcı deneyimi Amazon veya eBay gibi düzenli bir e-ticaret deneyimine benzeyecektir. Fakat tabii ki, bu devasa pazarların paylaşımı ve şu an sahip oldukları kullanıcı deneyimi yaratmak için 20 yıllık bir tecrübe gerektirdi; Biz bu yeni teknolojinin başlangıcındayız.

Blockchain teknolojisi ile kurulmuş bir pazar, diğer pazarlara göre çok daha avantajlı olacaktır:

• Aracı yok - hiç kimse sizin satışlarınızdan pay almıyor. Bu, kredi kartı ücretlerini, paypal ücretlerini vs. ortadan kaldırır. Çevrimiçi brüt satışların tipik olarak% 3'ü bir aracığa gider, Blockmarket'te ise bu yoktur.
• Merkezi bir başarısızlık noktası yok. Düğümler tüm dünyada gereksiz ve dağınık olduğundan, ddos ​​saldırısı veya başka bir olayla başarısız olacak veri merkezi yoktur.
• Hosting ücreti alınmamaktadır. Yine, çünkü bu blok zincirde, mağazanızı açmak için barınma ücreti yoktur. Mağaza açmak ve barınma ücreti başlı başına bir sorundur bu da market sahiplerini blockmarket kullanmaya teşvik edecektir.
• Politik bir müdahale yok. Bazı kitapların yasadışı olduğu bir ülkede yaşıyorsanız, bu kitapları Ebay veya Amazon'da (veya o ülkede kullanılan herhangi bir platformda) satın alamaz veya satamazsınız. Merkezi olmayan bir model sansüre izin vermez. Hiç kimse blokchain üzerindeki alış ve satış işlemlerini kaldırabilir veya sansürleyemez. Bu, yasal ve ahlaki etkileri ile sorun yaratabilir. Hassas nesneleri gizlemeyi veya görüntülemeyi seçebiliriz, ancak bunları kaldıramayız. Herkes kendi arayüzünü oluşturabilir ve istediği ürünü satabilir.
• Filtreleri ve eklentileri içe aktarın. BM Web'i bu gelişmeden önce tamamlayacağız. İçe aktarma filtreleri, eBay \ Amazon gibi sitelerdeki tüm girişlerinizi blokmarket'e almanıza izin verir ve eklentiler, Shopify ve Prestashop gibi platformların Syscoin'i kullanmasını sağlar.

Blockmarket WEB basit bir web sitesi olacaktır. Satılık öğelerinizi ücretsiz olarak listeleyecek ve hiçbir arabulucusu olmayan ve sıfır ücretlere yakın ürünleri satın alabileceksiniz. Web arayüzü sağlandıktan sonra hedef pazarımız, bir kripto cüzdan kurabilen 70.000'den fazla kişiye, bir web sitesi kullanabilen 5 milyar'a kadar artar.

Kullanıcı arayüzünü daha basit, daha sezgisel ve özgürce kullanmaya teşvik edeceğiz. Giriş engelleri ve pazarı kullanmak için gereken teknolojik beceriler tam olarak hazır olmadığı için Şu anda Blockmarket'i tüccarlara ve yatırımcılara tanıtamıyoruz.

Blockmarket açıldığına ve kullanılabilir olduğunda, üç pazarlama yolumuz var.
• Geleneksel reklamcılık: socmed / google ads / articles, afiş reklamlar yöntemi ile tanıtım yapacağız.
• Tamamen yeni bir şey önerdiğimiz katma değerli kampanyalar yürüteceğiz.
• Forced-viral: bir liste oluşturmak otomatik olarak tweet'ler üretip insanları yeni teknolojimizle buluşturacağız.

Ayrıca bir Tüccar pilot programı başlatıyoruz. Burası çok fazla ürün satan tüccarları bulduk ve blok zincirine koymayı ve tüm süreci yönlendirmesini öneriyoruz.

Blockmarket buzdağının sadece görünen ufak bir ucu. Blockmarket için arka plan oluştururken, yüzlerce farklı blok zincir kullanımında kullanılabilen, sertleştirilmiş akıllı sözleşmeler seti geliştirdik. Syscoin API'si ile yasal belgeler, tıbbi veriler, bordro ve daha pek çok kavrama hizmet eden bir blokaj uygulaması hazırlayabiliriz. Blockchain Foundry'yi, dış firmalar için bu kullanım durumlarının bazılarında geliştirme başlatmaya başladık. Biz bir blok köprü geliştirme şirketiyiz. Ve bu sözleşmelerin çoğu Syscoin Blockchain'i kullanarak Syscoin belirtecine değer katacaktır.

Basit bir proje değiliz. Bir gece de başarılı olamayacağız. Biz uzun vadeli kalkınma ve büyüme için hazırız. Biraz para kazanabileceğiniz ve unutabileceğiniz projelerden biriyiz, çünkü bildiğiniz gibi, hayatta kalanlardan biri olarak diğer ucundaki bu teknoloji balonundan çıkan bir şirket kurmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Syscoin Takımı
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
July 07, 2017, 11:54:50 PM

SYS fiyatı göreceli olarak uygun da olsa son derece güçlü bir geliştirici takıma sahip, geleceğe yönelik beklentileri yüksek bir coin de olsa. Piyasadaki yoğun satıştan nasibini aldı. Önemli destek noktalarını birer birer aşşağı yönlü kırdı. ATH seviyesinden neredeyse %50 aşşağılara kadar fiyatı çekildi. Fiyatın biraz daha aşşağı gitmesi muhtemel görünüyor. Ancak pyasa toparlnmaya başlar ise bu fiyatları bir daha kolay kolay görmez.
UuR23
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
July 08, 2017, 01:51:06 AM

SYS fiyatı göreceli olarak uygun da olsa son derece güçlü bir geliştirici takıma sahip, geleceğe yönelik beklentileri yüksek bir coin de olsa. Piyasadaki yoğun satıştan nasibini aldı. Önemli destek noktalarını birer birer aşşağı yönlü kırdı. ATH seviyesinden neredeyse %50 aşşağılara kadar fiyatı çekildi. Fiyatın biraz daha aşşağı gitmesi muhtemel görünüyor. Ancak pyasa toparlnmaya başlar ise bu fiyatları bir daha kolay kolay görmez.

1 parti daha dump etkisi bekliyorum ben artik. Mayis ayi öncesine dogru fiyatlar yol aldi.
Hic bi ise yaramayan cok coin gereksiz degerler kazandi bunun yaninda saglam coinlerde nasibini aldi.

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 08, 2017, 04:57:39 AM
Last edit: July 08, 2017, 10:30:00 AM by _gavaraci_

Bu gün gördük kimin haklı olduğunu bişey bilmiyorsunuz  bari boş boş yorum yapmayın 2,3 hafta içinde çok daha fazla bile düşeceğini düşünüyorum daha önceki yorumum biraz iyimser bile kalmış tabi uzun vadede konuşmuyorum. YTD.
Ü
Edit: Bu yorum daha önce sysnin 4k ları görecebilecğiyle ilgili yazdıklarıma istinaden yapılmıştır.
CAS22
Newbie
*

View Profile
July 08, 2017, 09:02:15 AM

Bu gün gördük kimin haklı olduğunu bişey bilmiyorsunuz  bari boş boş yorum yapmayın 2,3 hafta içinde çok daha fazla bile düşecek daha önceki yorumum biraz iyimser bile kalmış tabi uzun vadede konuşmuyorum

%40-50 oranda yarılanmayan coin yok gibi.
neye göre düşecek diyorsunuz açıklarsanız yatırımcılar için faydalı olur.

serdar ortaç şarkılarındaki sözler gibi 'çok daha fazla bile' diyerek açıklamak dereye taş atmaktan farksız.

ayrıca bugün birleşik yazılır.

saygı ve sevgilerimle
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
July 08, 2017, 11:11:36 AM

Uzun vadeciyim o yüzden panik satışından uzak duruyorum ama durumlar kötü aldığım her seviyenin altına sarkıyor. Sabır bu işin anahtarı sakince beklemek gerek.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 09, 2017, 04:00:04 PM

Kalitesi belli coinlerde aslında çok panik yapmaya gerek yok. Doğru, altcoinlerde hemen hemen herkes %50'ye yakın kayıp yaşadı ama burada yaşanan kaybın hangi coinde olduğu çok daha önemli bir hal alıyor. Örneğin syscoin bence geliştirme ekibi, fikri, projesi ile birlikte düştüğü yerden geri kalkabilecek bir coin izlenimi var ama gidip adı sanı duyulmamış, zaten ederinin üzerinden seyreden bir coinde kitli kaldıysanız maalesef, piyasa düzeldikten sonra da o coinlerin fiyatı artmayacaktır.

Syscoin 3k seviyesine de inse, bunu zarar olarak görmemek lazım. Sadece sabredip eski seviyesine geleceği günleri bekleyeceksiniz.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
July 10, 2017, 02:01:36 PM

Bu gün gördük kimin haklı olduğunu bişey bilmiyorsunuz  bari boş boş yorum yapmayın 2,3 hafta içinde çok daha fazla bile düşeceğini düşünüyorum daha önceki yorumum biraz iyimser bile kalmış tabi uzun vadede konuşmuyorum. YTD.
Ü
Edit: Bu yorum daha önce sysnin 4k ları görecebilecğiyle ilgili yazdıklarıma istinaden yapılmıştır.

Maalesf doğru yine haklı olmayı istemezdim  Embarrassed
so_handsome
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
July 12, 2017, 11:35:25 AM

9000 lerden bu noktaya geldi baya manidar. bitcoinleri resmen eritti
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 15, 2017, 01:13:04 AM

Sys 'nin son durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bende sys'ye güvenenlerden olarak 3360 seviyelerinden bir miktar aldım. Ağustosa kadar daha düşmeye devam ederse parçalı şekilde almaya devam edicem.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 15, 2017, 01:17:33 AM

su ankı pıyasa da babama guvenmem ama sabırlı isenız 2 sene beklerım dersenız alın kenara koyun
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 15, 2017, 01:39:14 AM

2 sene beklermiyim bilmiyorum. Bakalım zaman gösterecek. 2700 seviyelerine gelirse bir parça daha almayı düşünüyorum. Şimdilik beklemedeyim. 

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
July 15, 2017, 03:18:32 PM

Bende alıp alıp yeni ico'lar çıktıkça onlara katılmak için bozuyorum Sad , ama ağustos sonundan önce 1 2 yıl saklamak amacıyla alacağım. Proje güzel uzun vadede çok büyüyeceğini tahmin ediyorum.

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
July 16, 2017, 12:45:50 PM

Sys 'nin son durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bende sys'ye güvenenlerden olarak 3360 seviyelerinden bir miktar aldım. Ağustosa kadar daha düşmeye devam ederse parçalı şekilde almaya devam edicem.

Bence kesinlikle çok doğru ve çok mantıklı bir strateji olmuş. Sadece bu coin için değil pekçok coin şu an için aynı durumda. Neredeyse tüm coinler uzun zamandır görmedikleri seviyedeler. Bu seviyeler dip seviyeler mi? Ben hiç bir coinin dibi olduğunu düşünmüyorum. Bence coinlerde dip seviye 1 satoshi. Ancak bu seviyeler yüksek kar marjı taşıyan seviyeler. Birkaç ay içinde bu seviyelerden alınan coinler yüksek ihtimal X2-X3 ve üzeri getiri sağlayacaklar. SYS coinde benim en çok inandığım coinlerden bir tanesi
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: