Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:35:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Poloniex den bittrex e gönderdigim ETH yolda kayboldu  (Read 4970 times)
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 24, 2017, 09:55:33 AM

Transferim bugun gerçekleşti supportan hala cevap yok inş tamamı ile düzeltir kendini....

LTC çekim talebinde bulunup, aynı TXid verilen diğer üyelerin durumu nedir?

Yakın zamanda açılan bazı konularda ETC, BTS çekiminde sıkıntı olmadığı yazılmıştı, eğer LTC işlemleri de en geç 1 gün içinde oldu ise, LTC de orta seviyede hızlı işlem yapılanlar listesine eklenebilir.

LTC ile alakalı Poloniex birkaç gün önce Withdrawal/Deposit seçeneğini kapatmıştı, belki bu tip sorunlar rapor edilince inceleme yapmak için böyle bir tedbir aldılar.

ETH transferleri ise ICO lar nedeniyle neredeyse tüm borsalarda sıkıntı oluşturdu. Hatta cüzdandan gitti görünüyor, ama yerine ulaşmadı diye bazı cüzdanlar scam olarak twitterde reklam edildi!

Ara-ara bazı coinlerde ağ veya şu bu sebeplerle sıkıntı oluyor, ama Poloniexin BTC ile ilgili aldığı birçok destek talebinin bunlar gibi bir açıklaması da yok!
1715240123
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715240123
Reply with quote  #2

1715240123
Report to moderator
1715240123
Hero Member
*

Ignore
1715240123
Reply with quote  #2

1715240123
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715240123
Hero Member
*

Ignore
1715240123
Reply with quote  #2

1715240123
Report to moderator
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 24, 2017, 08:06:42 PM

son 10 gündür ETH tabanlı yapılan okadar fazla ico olduki artık ETH altyapısı bunu kaldıramadı. bence buna bir çözüm bulmaları gerekiyor aksi taktirde ETH gittikçe değer kaybedecek.
herkese geçmiş olsun umarım en kısa sürede sorunlar çözülmüş olur.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
June 24, 2017, 09:55:56 PM

Vallahi yuhhh 30 saati geçti halen coinotronun yolladığı 1 eth m Poloniexe yansımadı…  bundan sonra bittrex ile calisicam bu polo tüm pislik cikti
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 24, 2017, 11:41:49 PM

Yukardakiyle aynı tarihte bi transferim daha var hala bu durumdalar ticketlere cevap yok zaten
Ayrıca nav gönderdim oda bu durumda 😡
seje
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 12:05:51 AM

Yukardakiyle aynı tarihte bi transferim daha var hala bu durumdalar ticketlere cevap yok zaten
Sizde sabırlar dilerim cidden agzimizi bozacak hale getirdiler…
ideal35
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
June 25, 2017, 12:18:07 AM

Polo tarafına ne eth geliyor ne eth çıkıyor ... Tx veriliyor ama boş .. Tam bayramda durum çok sıkıntılı oldu...
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 25, 2017, 04:36:19 AM

https://etherchain.org/tx/0x30b1d6abc734bc2930b964a0a78f62a80ed014ff9d002e22eeb5936ac696186b

Arkadaslar bir turlu hesabima gecmiyor
Block:   3904582 | 21600 Confirmations

6.gun sanirim bu nedir boyle confirmation 3 yila falan tamamlanir bu gidisle.Napacaz nasil yapacaz ustune gonderdim 0.20 daha belki duzelir diye oda gelmedi,ayni sekilde kaldi.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 25, 2017, 04:56:31 AM

Do NOT use CONTRACT addresses for mining if it consumes more than 40000 gas.

Nanopoolda soyle bir yazi var bende poloya kaziyorum ama gitmiyor kazilanlar arkadaslar.Bu 40000 den fazlami azmi bittrex nasil bilecegiz bunu.Yoksa direk mew emi kazmamiz lazim
seje
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 01:37:05 PM

Bu işe yıllarını vermiş biri bize herhangi bir öneride bulunmayacak mı acaba? Sad
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 25, 2017, 04:00:53 PM

Arkadaslar benim etherler 6 gunun sonunda geldi,polo sanirim blockchaini sonunda resetledi herhalde.
Neso
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 28, 2017, 05:35:08 PM

Arkadaşlar son durum nedir şimdi bloklu 0.1 eth alabilmek adına polodan 1 eth alıp bittirexe atıp geri poloya çakıcaktım malum 1 eth altı işlem yapmıyor  attığım eth 3 günde gitmişti şimdi geri göndermeye korkuyorum Smiley son durum nedir poloda atan oldumu bu gün transfer kitli idi açıldımı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
seje
Sr. Member

View Profile
June 28, 2017, 06:42:03 PM

Arkadaşlar son durum nedir şimdi bloklu 0.1 eth alabilmek adına polodan 1 eth alıp bittirexe atıp geri poloya çakıcaktım malum 1 eth altı işlem yapmıyor  attığım eth 3 günde gitmişti şimdi geri göndermeye korkuyorum Smiley son durum nedir poloda atan oldumu bu gün transfer kitli idi açıldımı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Hocam aman diyorum 2.5 gun oldu halen kici kirik 1 etc m bile gelmedi…
Neso
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 28, 2017, 08:58:58 PM

tamamdır teşekkürler .
seje
Sr. Member

View Profile
June 28, 2017, 09:05:38 PM

tamamdır teşekkürler .
rica ederim…
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 30, 2017, 06:51:35 AM

Oha bri hafta olacak nerdeyse. Bu kadar da gecikme yaptığını bilmiyordum. Yazık ya. Ben bıraktım zaten Polo ya yaklaşmıyorum daha. Ne halleri varsa görsünler. Sanırım bunlar piyasaya hakim olduklarını düşünüp problemleri pekte umursamıyorlar.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
seje
Sr. Member

View Profile
June 30, 2017, 03:48:01 PM

Oha bri hafta olacak nerdeyse. Bu kadar da gecikme yaptığını bilmiyordum. Yazık ya. Ben bıraktım zaten Polo ya yaklaşmıyorum daha. Ne halleri varsa görsünler. Sanırım bunlar piyasaya hakim olduklarını düşünüp problemleri pekte umursamıyorlar.

4 gün oldu benımde kıcı kırı

k 1 etc mi halen hesaba geçmediler pislik bunlar ya...
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 30, 2017, 06:55:17 PM

Bu "Awaiting Approval" olayı ile Globalde bir araştırma yapmak lazım.

Neden bazı gönderiler "Pending"den farklı olarak(sıraya alınmıyor da) böyle bir denetimden geçiyor?!
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: