Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:11:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Başımıza kötü bir şeyler gelirse bitcoin'lere ne olacak?  (Read 24364 times)
yusuftkngr
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 10:50:34 PM

Ben çevremdeki kişilere bu işi öğretmeye çalışıyorum ve birçok kişiye gerekli bilgileri verdim.Private keyimi özel bi yerde sakladım ve benle beraber 2 kişi bunu biliyor başıma birşey geldiği takdirde bu kodu kullarak hesabımdaki parayı çekebilir.Yardım kuruluşuna veya ihtiyacı olan birine vermesini söylerim öncesinden.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
May 22, 2018, 09:03:49 AM

Ben yok olduktan sonra kimin yiyip yiyemeceği çok önemli değil esasında . Zaten sıkıntı hafıza kaybında olacaktır . Smiley
bachberry
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
May 22, 2018, 11:11:16 AM

Şimdilik ölmeyecekmiş gibi kazanma derdindeyim, kazandıktan sonra size yetişmeye çalışırım ben de elimdekilerin ne olacağını düşünürüm, ya da tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok sizi sürekli takip etmem gerek  Grin
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 22, 2018, 11:58:46 AM

Valla ben hanımla ikimizin ortak kasasına bir adet sifreli flash içine attigim private key ile koydum. Birimize bisey olursa diğeri ikimize bisey olursa ne olursa olsun Smiley
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:59:06 PM

ben hanıma yeterli seviyede coin piyasasını öğrettim şifrelerim ve gerekli dökümanları eski usul bi kara kaplı deftere birde flash a yedekleyip sadece ikimizin bildiği biyere sakladım, sonra Türk borsalarında hanıma hesap açtım olurda bana bişey olursa kimseden yardım istemeden Türk borsalarına aktar sat dedim  Cheesy
Tabi ikimiz aynı anda gidersek çocukta çok küçük Angry biraz daha düşünmeliyim sanırım  Cheesy
güzel ve kasvetli bir konu imiş Cheesy

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
vipmert7
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
May 23, 2018, 06:59:15 PM

Kullandığın tüm borsa, wallet şifreleri, 2FA kurtarma kodları, mail hesap bilgileri evin içindeki kilitli bir dolaba koyulur ve ailene başıma birşey gelirse buraya bakın denilebilir. Hatta daha da ileriye gidip her borsa girişinin nasıl yapıldığının, alım-satım olayının, kripto parayı nakite çevirme olayını video olarak kayıt edebilirsin.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
May 24, 2018, 09:01:52 PM

Şuan çoğu kişinin yedek bir planı olmadığını düşünüyorum ama bu konu üzerine kesinlikle mesai harcanmalı. Belki servet niteliğinde büyük miktarlar crypto olarak muhafaza ediliyor ve Allah göstermesin kişinin başına birşey gelse cryptolar hangi borsalarda, cüzdanlarda tutuluyor ve bunların şifreleri kullanıcı adları neler, eğer kişinin eşi çocuğu bunları bilmiyorsa bu paralar maalesef sonsuza kadar ulaşılmaz olacak. Gerçekten de korkutucu bir senaryo.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 24, 2018, 10:43:26 PM

Hayat bu ne olacağı belli olmaz tabi ama bunu çok fazla düşünmemek lazım gibi duruyor. Yapabileceklerimiz ise kısaca belli bir kaç kişi ile paylaşmak olabilir. Guvendigimiz bazı insanlar.
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
May 26, 2018, 11:28:01 AM

artık güvendiğimiz pc ya da cüzdanımızı kullanacak biri el atar  belki biraz dua eder.Olmuş ile ölmüşe pek çare olunmuyor .
mustafacemil
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 27, 2018, 01:22:48 AM

Bütün bilgilerim mailimde var, bana bişey olursa mailimi bilen bikaç kişi eminim olayı çözerler ve bütün yatırımımı çekebilirler. Mailim çalınırsa da yapacak bişey yok şimdilik
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 27, 2018, 04:00:20 AM

Bence elimizden geleni yapalım tabi de nasip değilse ne yapsak boş. Bütün olasılıkları hesaplamamız imkansız
gozlukluHobbit
Newbie
*

Activity: 41

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:06:14 AM

Ben bilgisayarımda tutuyorum benden sonra açacaklar kesin bulurlar private keylerimi, eğer bulamzsalar da çöp olur bütün varlığım ben olmadıktan sonra olup olmaması çok da önemli değil
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
May 27, 2018, 10:51:00 AM

En mantiklisi notere gidip vasiyetname vermek, valla benim mailde şurda bura kaydı var ama bize bişey olsa kim nereden bulacak biraz zor iş gibi...
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1517

View Profile
May 27, 2018, 11:08:35 AM

En mantiklisi notere gidip vasiyetname vermek, valla benim mailde şurda bura kaydı var ama bize bişey olsa kim nereden bulacak biraz zor iş gibi...

Bu tarz bilgileri tanımadığınız insanlarla paylaşmayın. Kime devretmek istiyorsanız ona şimdiden anlatın, neyi nasıl alacağını, nasıl muhafaza edeceğini, nerede sakladığınızı. Olmadı sadece yerini paylaşın ve içine nasıl kullanabileceğine dair not düşün.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
May 27, 2018, 07:05:29 PM

Güvendiğim birine söyledim.şifreler şunlar şöyle yaparsın diye dinlemedi bile.ağzından yel alsın diye.ama şifreleri kaydettiğim yeri biliyor en azından.gerek kalmamasını umarım ama çok güvendiğiniz birine söyleyin ve hatta uygulamalı öğretin derim.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 27, 2018, 07:13:57 PM

Miras hukukunda böyle bir düzenlenme yok böyle bir düzenlenme olmasa bile serveti olan biri birisine parasını nasıl devralacağını söyleyecektir elbet.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 28, 2018, 04:42:11 PM

hocam onlar blok zincirde aynen kalır hiç bir şey olmaz, ama kimse kullanamaz çünkü sizin, o bitcoinler
fatihguven
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
May 29, 2018, 09:36:19 AM

çöp olacaklar çööp. başımıza bişey gelmeden voleyi vurmalıyız
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
May 29, 2018, 12:22:46 PM

Yakında bu konuda da birkaç ICO görebiliriz. Size bişey olursa miras işleriyle ilgilenecek siz sağken göremeyecek ama öldüğünüzde şifrelerinize ulaşacak ve mirasçılarınıza dağıtacak
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 29, 2018, 04:51:50 PM

hocam onlara kimse ulaşamaz, nasıl şu an başınıza hiç bir şey gelmezken bile bir problem olmuyorsa ileride de olmaz,     sadece o keyleri bilen kişi sizin kripto paralarınıza ulaşabilir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: