Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:51:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Re: [ANN][OAX] openANX - Merkezi Olmayan Borsaların Gerçek Dünya Uygulaması  (Read 324 times)
UuR23 (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
June 22, 2017, 01:33:21 PM

https://i.resimyukle.xyz/NeAL1.jpg

Bu kadar hızlı yatırım alacağını düşünmemiştim. Bravo valla .

Böyle olacağı çok barizdi. Asya menşeili bir grup ve orada inanılmaz aktifler. Aralarında dünyanın en büyük bankalarında senelerce çalışmış insanlar var. Her gün birer tane Asya ülkesi gezdi ekip nerdeyse. Hatta ordaki buluşmalardan bir tanesine giden birisi "Bize sunum yapan ekip bitkin duurumdaydı ve konuşmakta zorlanıyorlardı bu hiç hoş değildi" falan dedi. Sunumu yapan kişi de halbuki CEO'lardan birisi Dave Chapman imiş. Adam, haklısınız ama emek vermeden bir şeyler olmuyor. Günlerdir sizlere ulaşmak için farklı farklı ülkeleri ara vermeden dolaşıyoruz demişti. Neyse ben zaten 19 tane full WeChat grubu görünce bu iş tamam demiştim sabah.

https://i.hizliresim.com/3qj0B4.jpg

https://i.hizliresim.com/Pr69vN.jpg

Bir sonraki açtığım konuya scam yazan ilk 5 kişiden birine çekilişle hediye ETH yollayacağım.  Smiley

Yanlis anlamada problem tanitim seklinde kanimca.Cogu mesajini ve cevirilerini okudum genelinde ayni sey var. Buda iyimser kisiliginden kaynaklaniyor sanirim. Yaptigin tanitimlarda konusma tarzinin fazla iyimser yönde olmasi insanlarin aklina scam düsüncesi getiriyor. Fazla duygu lu yaziyorsun yazilarini Cheesy Cheesy

1715615460
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715615460
Reply with quote  #2

1715615460
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715615460
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715615460
Reply with quote  #2

1715615460
Report to moderator
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 22, 2017, 01:46:57 PM

Yanlis anlamada problem tanitim seklinde kanimca.Cogu mesajini ve cevirilerini okudum genelinde ayni sey var. Buda iyimser kisiliginden kaynaklaniyor sanirim. Yaptigin tanitimlarda konusma tarzinin fazla iyimser yönde olmasi insanlarin aklina scam düsüncesi getiriyor. Fazla duygu lu yaziyorsun yazilarini Cheesy Cheesy

Al-sat tavsiyesi, ICO pompalaması yapan başkalarıyla karıştırma beni. Bana 1 tane mesajımı gösterir misin içinde şu ICO'ya yatırım yapın iması barındıran? Bütün yazdığım konular geçerli, bulursan getir koy buraya. Tam aksine ICO çılgınlığına karşı x5 x10 pump beklentisiyle ICO'ya girmeye çalışan bilgisiz insanları her zaman sakinliğe davet eden, dikkatli olmaları gerektiğini söyleyen benim.

Bir projenin ekibiyle ilgili de olumlu yönleri de belirtmeyeceksek neye yarayacak. Adamlar günlerdir eşek gibi Güney Kore'den başladı ülke ülke mola bile vermeden gezdi. Onu anlattık diye mi battı sana şimdi anlamadım.
UuR23 (OP)
Member
**

View Profile
June 22, 2017, 01:56:29 PM

Al-sat tavsiyesi, ICO pompalaması yapan başkalarıyla karıştırma beni. Bana 1 tane mesajımı gösterir misin içinde şu ICO'ya yatırım yapın iması barındıran? Bütün yazdığım konular geçerli, bulursan getir koy buraya. Tam aksine ICO çılgınlığına ve x5 x10 pump beklentisiyle ICO'ya girmeye çalışan bilgisiz insanları her zaman sakinliğe davet eden, dikkatli olmaları gerektiğini söyleyen benim.

Bir projenin ekibiyle ilgili de olumlu yönleri de belirtmeyeceksek neye yarayacak. Adamlar günlerdir eşek gibi Güney Kore'den başladı ülke ülke mola bile vermeden gezdi. Onu anlattık diye mi battı sana şimdi anlamadım.

1. Batan bisey varsa bana degil sana batmis düzgün konus kalkan yerlerine dikkat et.

2. Ben sana kötü bisey yazmadim kendi fikrimi acikladim sadece ama havandan anlama kabiliyetini de yitirip kafani baska yerlere vermeye baslamisin anlasilan.

Ayrica burasi forum babanin yeri degil haddini bil bi dahakine ona göre konus !!!

UuR23 (OP)
Member
**

View Profile
June 22, 2017, 01:59:38 PM

Ha ha komplekse bak sundaki özelden fake hesapla degil kendi hesabinla yaz demis. Bilmeni isterim ki fake degil bu benim kendi hesabim neyin paranoyasi bu Cheesy Cheesy

Yeniyim ben bu forumda sadece cahil degil Cheesy Cheesy

Pages: [1]
  Print  

Jump to: