Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:28:01 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] SPECTIV: Merkezsiz Sanal Gerçek Yayın Platformu | Token Ödüllü  (Read 4320 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 06, 2017, 12:10:24 AM

Selam arkadaşlar, halka arz kuralları değişmiş.

Artık Sigs sabit fiyat 50 centten satılacak. Dolayısıyla Ethereum fiyatı ICO'dan önce sabitlenecek.

Sigs Fiyatı: $0.50/Sig
Maksimum: $40M
Minimum: $2M
Bu proje için iddaalı olduğunu düşünüyorum rakamların. Ama projenin kendisi de iddaalı önceden de dediğim gibi kısa vadede iyi iş yapar ancak uzun vadede işin içine unicornlar da dahil olunca kaybolup giderler.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
July 06, 2017, 12:19:27 AM

Bancor'daki gibi bi olay yaşanabilir mi ? ico fiyatının altına düşmesi gibi. yoksa projedekiler bi wall kurmayı düşünüyor mu ?
gangnam2016
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
July 06, 2017, 12:22:55 AM

Selam arkadaşlar, halka arz kuralları değişmiş.

Artık Sigs sabit fiyat 50 centten satılacak. Dolayısıyla Ethereum fiyatı ICO'dan önce sabitlenecek.

Sigs Fiyatı: $0.50/Sig
Maksimum: $40M
Minimum: $2M
Bu proje için iddaalı olduğunu düşünüyorum rakamların. Ama projenin kendisi de iddaalı önceden de dediğim gibi kısa vadede iyi iş yapar ancak uzun vadede işin içine unicornlar da dahil olunca kaybolup giderler.

aslinda haklisiniz. bir suru video platform projeleri yapildi son donemlerde. adamlar da bunu daha ziyade vr alaninda kullanmak istemis. belki tutabilir. ethtrader'da muhabbeti donecek gibi yakinda, oradan anlariz.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 06, 2017, 06:15:39 AM

Bu koşu bandı durumu nedir arkadaşlar mesela burda koşarken gozluk takarak sankı çayır çimende koşuyormu havası mı verecek,sırf bunun için çok büyük beklentiye girmemek gerekir diye düşününoyurm
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 06, 2017, 06:32:07 AM

Bancor'daki gibi bi olay yaşanabilir mi ? ico fiyatının altına düşmesi gibi. yoksa projedekiler bi wall kurmayı düşünüyor mu ?

eğer 40 milyon dolar yatırım toplamayı başarırsa sonu Bancor gibi olabilir. 5-10 milyon civarı yatırım toplarsa yatırımcısına kazandırma ihtimali yükselecektir.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
July 06, 2017, 11:51:49 AM

güzel proje aslında gerçektende bu aralar herhalde sıcaklardan projeler fazla araştırılmıyor. üzerine düşülmüyor. sanırım çok fazla çeviri ve proje sunulduğu için insanlar bırakıyor.

bounty den çok ico muhabbeti dönmeye başladı. bunun nedeni olarak da kaliteli projelerin reklama ihtiyacı olmadığı sadece yatırımı alıp hızla geliştirmeye başlamak olduğunu görmekteyiz. kripto para piyasaları büyük fon sahiplerinin dikkatini çekmiş artık. onlarla yapılan protokol ve ön satışlar bounty kampanyalarından daha değerli oluyor.

gerçek yayın olması çok güzel ve bunun kriptolu olarak merkezsiz sunulması çok güzel. yatırımcılardan çok sosyal medya kullanıcıları için bu sistem ilginç ve ilgi çekici olacaktır. başarılı olacağını düşünüuyorum. ilk yapılan her zaman değerli olur. sistem arayüzz ve grafiklerini daha iyileştirmesi gerekiyor. kalite artık günümüz teknolojisinde çok ön planda. görsellik önemli bir fark yaratmalı ki bir şey tutsun.

başarılar. Smiley
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 06, 2017, 02:45:15 PM

İmza kampanyasına %50, Blog/Makale Kampanyasına %10 ayırmışlar. Sırf bu yüzden bounty'e katılmayacağım. Ayıptır yahu.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 07, 2017, 06:16:55 AM

Hesaplamalar çok yanlış yapılıyor,ilk çıktıgı gunden beri 13 post attım günlük 1 post kabul ediliyor denılıyor.Facebook kampanyasına katıldım gun gun tarıhlerıyle postları attım paylaşımları yaptım ve hepsını emek safedıp bounty konusuna linkledim,ama 5 adet falan sayılmıs.Bounty yonetıcısı dallamanın teki çok belli.
Bundan sonrada yapmam artık
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 07, 2017, 06:23:48 AM

Bende twitter kampanyasına katıldım aynı dedıgınız gibi dostum benımde hiç vermemişler ama ben bounty konusuna linklememiştim.Birde orda gunde 5 adet ama 1 tanesı geçerli diyor.O zaman neden 5 adet atalım ki.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
July 07, 2017, 07:01:21 AM

Gelecekte çok yaygınlaşacak bir teknoloji ama ilk etaplarda kazandırmaya bilir belki.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 07, 2017, 08:51:44 AM

Gelecekte çok yaygınlaşacak bir teknoloji ama ilk etaplarda kazandırmaya bilir belki.

katılıyorum  uzun vaadede projelerini gerçekleştirirlerse yada gerçekleşyirmek için gereken alt yapıyı sağlarlarsa kazandırır şuanki durumda hayalden ötede değil
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 12, 2017, 10:36:16 AM

Güzel proje son zamanlarda aşırı ico çıkıyor,fikir güzel birşeyler yapabilir.Yatırım yapacak arkadaşlar varmı acaba
,sosyal medya ödülüne katıldım ama yatırımda yapmayı duşunmeye başladım
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 12, 2017, 04:49:27 PM

Bunun bounty yöneticisi tam mal
13 gun boyunca üst üste her gün 1 adet twit attım rt yaptım
her gunu tek tek linkledim bounty konusunda
adam 5 adet twit saymış,o zaman neden uğraştırıyorsun bizi güzel kardeşim
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
July 12, 2017, 05:17:05 PM

İmzasında sıkıntı yok. Mesajlarımı hep saymıs ama zaman zaman notlar düşebiliyor kaliteyi artır daha fazla ingilizce post gibi. Sırf localde takılacaksanız uygun değil. Birde artık 50 mesaj atılması gerekiyor ico bitene kadar. Haftalık 12 atana ek stake veriyorlar
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 13, 2017, 03:01:01 PM

Bounty'sine katılacaktım, stake işlerinden felan hoşlanmadığımdan katılmadım keşke katılsaydım diyorum şimdi. Waves'in allah belasını versin, kaç gündür daha üyelik güncellemesi bile yapmadı.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 13, 2017, 04:09:52 PM

bounty konusuna tek tek twitter ve facebook paylaşımlarını lınklemek gerekiyor
faceook takı lınkı nasıl aldıklarını bıle bulamadım ben adamlar destan gıbı lınk paylaşıyor
birde alıntı yapıyorlar eskı lınklerınden
cık ugraşılmaz
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 13, 2017, 04:37:05 PM

Bounty kampayası yöneticisinin tek tek not düşmesi hoşuma gitti demekki gerçekten ilgileniyor o kadar kişiyle.Tabiki katılımcılar biraz daha tedirgin bir şekilde mesaj atıyordur bu durumda umarım bu zorluklara değecek bir ödül alırsınız karşılığında.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
July 13, 2017, 04:54:33 PM

Konusu çok hareketsiz kalmış. Herhalde çok uzun sürdüğü için millet takip etmiyor. ICO Eylül'ün 2. haftası bitecek. Kim bilir o zamana kadar kripto para dünyasında neler neler olacak.
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359

View Profile
July 16, 2017, 06:26:10 PM

Evet ben de bu projenin tutabileceğini düşünüyordum ancak fazla hareketsiz kalmış, tabi ne olacağı belli olmaz takipte fayda var, saygılar.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 16, 2017, 07:45:32 PM

Ico satisi basladimi bunun arkadasllar o kadar cok ico yigildi ki hangisini takip ettigimi karistiriyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: