Bitcoin Forum
July 06, 2024, 11:18:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 26 Haziran TSİ 16:00'da EOS Jeton Dağıtımı Başlıyor - Yorumlarınız Neler?  (Read 683 times)
niko83 (OP)
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 25, 2017, 12:01:19 AM

26 Haziran 2017 TSİ 16:00'da EOS token dağıtımının ilk etabı başlıyor. 1,000,000,000 (bir milyar) EOS ERC-20 uyumlu Token (Jeton) dağıtılacak. EOS nedir diyenler şuradan öğrenebilir: https://www.blokzinciri.org/haber/eos-epik-blok-zinciri-isletim-sistemi/

Peki acaba EOS'un ne olduğunu bilenler bu satış hakkında ne düşünüyorlar? Ben umutluyum, ilk etapta biraz yatırım yapmayı planlıyorum.

EDİT: Böyle bir başlık varmış ama dibe düşmüş, neden öyle bir şey olmuş ki? Konu çok güncel.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
June 25, 2017, 05:24:07 AM

Eth rakibi eth ile ico yaparsa ve 1 yıllık yatırım isterse normal boyle olması . iyi çalışma olabilir ama tuhaf durumu var boyle.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
June 25, 2017, 05:39:16 AM
Last edit: June 25, 2017, 08:05:42 AM by nopedope89

Bir türlü ısınamadım EOS' a . Şimdi yakın zamanda TEZOS varken buna yatırım yapamayacağım . Yatırım yapacaklara bol kazançlar.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 25, 2017, 07:48:09 AM

Tezos'un ardından EOS'a biraz zor sıra gelir benim için açıkçası beklemem gerekiyor, ama ileride ne olur bilemem. EOS'un geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 25, 2017, 11:02:09 AM

EOS ve TEZOS uzun soluklu projeler ve tam manasıyla kimseyi tatmin etmişe benzemiyor. Büyük meblağ ile girmekten kaçınmak gerekiyor. Ben izlemekten yanayım bunların yerine aramızda kalsın kimseye söylemeyin primalbase ICO'suna girip paramı katlayacağım, buradan gelen kar ile artık diğerlerine bakarım. İkisi arasında bir tercih yapmam gerekseydi yani EOS vs TEZOS dersek TEZOS hakkında çok bir bilgim yoktur, EOS ekibi daha güven verici geliyor. Proje kadar ekibe ve sağlamlığına bakıyorum. Uzun soluklu olduğu için sağlamlıkları biraz havada kalıyor şimdilik.  
Pages: [1]
  Print  

Jump to: