Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:59:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ücretli / Ücretsiz Yardım Edin Lütfen Poloniex Sorunsalı  (Read 1272 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 25, 2017, 09:44:07 AM

Merhaba ben 5-6 Gün önce 2 ayrı hesaptan bittrex hesabıma btc gönderdim ''awaiting approval'' a takıldı bi kaç gün sonra nav gönderdim oda aynı şekilde takıldı artık korkmaya başladım ticketlerede cevap vermiyorlar tamam genel sorun bi gün kontrol ederler dedim ama bugün 2 ayrı hesaptan xem ve xrp gönderdim ilk gönderdiğim hesapta sıkıntı olmadı tak diye geçti heralde sorun çözüldü diğerleride çözülecek dedim diğer hesabımdanda xem gönderdim aynı dakikalar içerisinde ancak o yine takıldı.  Huh

NOT : ŞIKLARI DOLDURUP YETERSİZDE OLSA TİCKET GÖNDERDİM MAİL ONAYIDA YAPTIM HESAPLAR 2FA KORUMALI

artık ne yapacağımı bilmiyorum elimi ayağımı polodan çekip bittrexe geçmek istiyorum ücretli ücretsiz yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim...
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
June 25, 2017, 10:28:49 AM

ücretlik bişey yk poloda 1 aydan fazla olan sorunlardan kaynaklanıyor ve polo sürekli müşteri kaybediyor bilerek bile yapacaklarını düşünüyorum.
takip kodları düştüyse sorun olmaz ama gönderilmesi uzun sürer. ticketa cevp beklicen yapcağın bir şey yok ingilizcen çok iyi ise konuşma bakımından telfonları da vardı yanlış hatırlamıyorsam siteden incelersin ara istersen.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 11:26:23 AM

ücretlik bişey yk poloda 1 aydan fazla olan sorunlardan kaynaklanıyor ve polo sürekli müşteri kaybediyor bilerek bile yapacaklarını düşünüyorum.
takip kodları düştüyse sorun olmaz ama gönderilmesi uzun sürer. ticketa cevp beklicen yapcağın bir şey yok ingilizcen çok iyi ise konuşma bakımından telfonları da vardı yanlış hatırlamıyorsam siteden incelersin ara istersen.

Gönderdiğim ticketlere bakarsanız ingilizcemin çok iyi olduğunu görürsünüz 🤣 Ağlanacak halime gülüyorum Sad
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
June 25, 2017, 01:48:15 PM

Poloda kuruşun kalmaz merak etme dönüş yaparlar sorunu çözerler..

UuR23
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
June 25, 2017, 01:53:23 PM

Bende de uzun süreli problemler olmustu ama yatirdilar sonunda hep.

Gelecektir seninkilerde yakinda oluyor borsalarda bu tür seyler devamli

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
June 25, 2017, 01:54:42 PM

Polo genel olarak sorunlu bu ara ama işlemin 2 farklı hesap kullandığın için sistem askıya almış olabilir daha önce başıma geldi trollbox işe yaramıştı.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 25, 2017, 02:19:33 PM

Bence merak etme sorunun çözülür diye düşünüyorum bir kaç kişi'de bu şekilde sorun yaşamıştı ama daha sonrasında geçde olsa hesaplara geçiş oluyor.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 25, 2017, 09:42:13 PM

Hocam sorununuz çözülür ama Poloniex çok fazla sıkıntı baş göstermeye başladı son zamanlarda ve böyle de gidecek gibi duruyor. Polo o kadar problem arasında ne yapacak bilmiyorum ama işlem miktarı düşük olduğu için sizin işleminizin daha çok gecikeceğini söylemem sanırım yanlış olmaz.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 25, 2017, 10:26:57 PM

hocam hesaplarla ilgili 2FA aktif hale getirmek buna benzer sorunların yaşanmasını önler gibi. benim başımada geldi ve 2FA aktif olmadan işlem yapmak isteyince uzunca bir süre bekletti, daha sonra 2FA aktif edip işlem yaptığımda sorunsuz transfer yapıldı. polo son günlerdeki genel sorunu aşarsa coinler sıkıntısız cüzdanınıza ulaşır bence.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
June 26, 2017, 12:02:14 AM

Hocam polo son açıklamasında kendisinin dahi tahmin etmediği büyüme sebebiyle işlemlere yetişemediği, insanların korkmaması gerektiğini ve sürekli yeniden ticket açarak istemi hepten tıkamamasını rica ediyordu. Ticket ların yüzde 60-70 i takrar eden ticket larmış ve zaten yavaşlayan sistemi içinden çıkılmaz hale getiriyormuş. Kripto paralarda geri alma hemen hemen hiç olmaması sebebiyle trader ları korumak amaçlı çekme işlemleri için, manuel giriş yapıyorlarmış lütfen sakin olun diyordu adamlar en son 😊😂😂🤣🤣

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

enginmetin
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
June 26, 2017, 09:20:03 AM

arkadaşlar. 3 gündür polonexte uğraşıyorum. ama diğer cüzdanlarıma polodaki coinleri aktaramıyorum. sürekli invalid adress deyip duruyor. nedir sorun. başka kimsede oluyor mu?  Huh Huh Huh Huh
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 26, 2017, 11:22:11 AM

tekrar xem gönderdim tekrar aynı sorunla karşı karşıyayım  Huh Huh bu sefer başka internet cafeden sadece o hesaba girdim
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 26, 2017, 11:27:51 AM

tekrar xem gönderdim tekrar aynı sorunla karşı karşıyayım  Huh Huh bu sefer başka internet cafeden sadece o hesaba girdim

farklı ip'lerden pc'lerden girmeyin tek bir pc ile polo kullanın. o da ev bilgisayarınız olsun. Bence bu işlerim hepsi yakın zamanda yerini bulacak gerçekleşecek paniğe gerek yok.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 26, 2017, 11:30:33 AM

farklı ip'lerden pc'lerden girmeyin tek bir pc ile polo kullanın. o da ev bilgisayarınız olsun.

neden hocam Sad
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 26, 2017, 11:37:23 AM

farklı ip'lerden pc'lerden girmeyin tek bir pc ile polo kullanın. o da ev bilgisayarınız olsun.

neden hocam Sad

Çok farklı ip ve merkezlerden girince polo gönderimleri direkt onaylamak yerine bekletebiliyor. Benimde böyle 2-3 gün askıda kalıp onaylanmamıştı şimdi aynı pc üzerinden sadece 5 dakikada onay alıyorum. Şimdilik bir sıkıntı yok gibi duruyor bende inş olmazda. Şikyetler artarsa Poloniex şikayetleri diye bir başlık açılabilir.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 26, 2017, 11:43:07 AM

neden hocam Sad

Çok farklı ip ve merkezlerden girince polo gönderimleri direkt onaylamak yerine bekletebiliyor. Benimde böyle 2-3 gün askıda kalıp onaylanmamıştı şimdi aynı pc üzerinden sadece 5 dakikada onay alıyorum. Şimdilik bir sıkıntı yok gibi duruyor bende inş olmazda. Şikyetler artarsa Poloniex şikayetleri diye bir başlık açılabilir.

ben evdeki wifiipi ile cepten + cebin kendi internetiyle + internet cafelerden giriyorum Sad

sorunun nedenini bulduk sanırım Sad

şimdi çözümü bulmak gerek bu durumu onlara nasıl anlatabilirim bilmiyorum
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 26, 2017, 07:42:46 PM

Burada IP/VPN sorunu olduğunu yazmak için işlemleri "Awaiting ..." mesajıyla beklemeye alınan üyelerin de konuya dahil olması lazım.

Eğer bunların içinden bir kişi bile modem tarafından sağlanan IP dışında başka bir yol kullanmadan(VPN, Mobil vs.) işlemini gerçekleştirmiş ve yine de sorun yaşıyorsa, veya VPN ya da Mobil kullandığı halde çekimleri kısa sürede hallolan üyeler varsa, başka bir problem vardır.

Son günlerde işlem yapan(bekleyen veya gerçekleşen) birkaç üye yorum yazarsa karşılaştırma yapmak mümkün olabilir.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 12:26:39 PM

Hala Herhangi bi gelişme yok lütfen bana twitterdan bunlara nasıl ulaşabilirim yardımcı olurmusunuz.
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
June 29, 2017, 12:43:38 PM

Hocam yardımcı olmayı çok isterdim ama size tek tavsiyem bir yolunu bulup polodan biran önce çıkmanız gerçekten son 2-3 aydır iyice saçmaladı. Ticketlere cevap vermiyor oto cevapları da bir işe yaramıyor.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀