Bitcoin Forum
June 28, 2024, 10:06:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [DENT]Dent: Dünya Mobil Veri'sini Özgürleştiriyor ve Token'lı Hale Getiriyor  (Read 11472 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 30, 2017, 03:23:28 PM

Acaba imzamızı ne zaman değiştirebileceğiz bilen var mı ?

Aslında imza ya girerken hangi tarihe kadar kalmamız gerektiği bir yerler de yazardı ama bu sefer bulamıyorum.

Not: jamalaezaz ann konusunda kaldırabilirsiniz demiş.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974726.700

Sadece listede adını görüp post sayımı tamamlanmış olanla kaldırabiliyor. Sayımları yapılmamış kişilerin imzayı tutması lazım.

Bende kaldırdım imzayı hesaplamalar yapılmışmı acaba
dent pek iyi bir ico olmadı bence,kesinlikle çöp bir proje olacagına inanıyorum
hayırlısı olsun hepimiz için

Eğer sizin listede sayımlarınız yapılmadıysa ve imzanızı kaldırdıysanız sıra size gelince sıfır stake alırsınız imza yerinde olmadığı için söylemiş olayım. Ama mesajlarınız sayıldı her şey tamamsa kaldırmakta serbestsiniz.

theviralexchange kısmında ben 3000 token kazandım arkadaşlar sizlerde durum nedir
bu 3000 token 10cent bile eder etmez yani gerçekten 1 sakız bile alınmaz bununla
sosyal medya bounty ödülüne bakarmısınız resmen vakit kaybı

Evet az vermiş cidden herkes bu kadar mı alabildi sosyal medya'dan? Yoksa daha fazla alabilenler oldu mu TVE'den acaba?
kripto para
Hero Member

Merit: 501

View Profile
July 30, 2017, 03:26:07 PM

Acaba imzamızı ne zaman değiştirebileceğiz bilen var mı ?

Aslında imza ya girerken hangi tarihe kadar kalmamız gerektiği bir yerler de yazardı ama bu sefer bulamıyorum.

Not: jamalaezaz ann konusunda kaldırabilirsiniz demiş.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974726.700

Sadece listede adını görüp post sayımı tamamlanmış olanla kaldırabiliyor. Sayımları yapılmamış kişilerin imzayı tutması lazım.

Bende kaldırdım imzayı hesaplamalar yapılmışmı acaba
dent pek iyi bir ico olmadı bence,kesinlikle çöp bir proje olacagına inanıyorum
hayırlısı olsun hepimiz için

Eğer sizin listede sayımlarınız yapılmadıysa ve imzanızı kaldırdıysanız sıra size gelince sıfır stake alırsınız imza yerinde olmadığı için söylemiş olayım. Ama mesajlarınız sayıldı her şey tamamsa kaldırmakta serbestsiniz.

theviralexchange kısmında ben 3000 token kazandım arkadaşlar sizlerde durum nedir
bu 3000 token 10cent bile eder etmez yani gerçekten 1 sakız bile alınmaz bununla

Evet az vermiş cidden herkes bu kadar mı alabildi sosyal medya'dan? Yoksa daha fazla alabilenler oldu mu TVE'den acaba?
Yanlış bilgi vermeyin.
Jamal "Everyone" yani "Herkes" imza ve avatarını kaldırabilir dedi. Son sayıları not almıştır, kontrolü geç yapacaktır henüz stake'i belli olmayan kullanıcıların.
Jamal yanlış iş yapmaz.
Everyone  is Free to remove the signature and Avatar now.. all post counting are done.

Thank you all.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 30, 2017, 03:37:46 PM

Jamal yanlış iş yapmaz
dediniz beni bitirdiniz hocam,siz sanırım jamal'ı tanımıyorsunuz
adam yüzünden insanlar bountyden sogudu,adama verilen güvensiz trustları görmediniz herhalde
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 03:52:40 PM

Yanlış bilgi vermeyin.
Jamal "Everyone" yani "Herkes" imza ve avatarını kaldırabilir dedi. Son sayıları not almıştır, kontrolü geç yapacaktır henüz stake'i belli olmayan kullanıcıların.
Jamal yanlış iş yapmaz.
Everyone  is Free to remove the signature and Avatar now.. all post counting are done.

Thank you all.

Kasten yanlış bilgi verdiğim falan yok. Kaç tane bounty yaşadık hepsinde sakat sakat işler oldu. Ben ismimin üzerinde tamam işaretini görmeden asla kaldırmam imzayı. Sonra kime dert anlatacaksın çok merak ediyorum. Kaç hafta tutulan imza sonuçta. Listeler bembeyaz neresine kaydettiğine güveniyorsunuz adamın çok merak ettim.

Jamal yanlış iş yapmaz
adam yüzünden insanlar bountyden sogudu,adama verilen güvensiz trustları görmediniz herhalde

Neyse ben yazacağımı yazdım hocam. İsteyen dikkate alır isteyen imzasını kaldırır o mesaja güvenerek. Herkesin kendi seçimi. Bana PM ile bounty'lerde yaşanan ne problem mesajları geliyor bir bilseniz. Sanki keyfimden isminizin onay aldığını görene kadar tutun diyorum imzayı.
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
July 30, 2017, 04:01:45 PM

Jamal yanlış iş yapmaz mı?
Jamal varsa arkana bakmadan kaçacaksın. Adam bütün bountylerimi sildi attı bugüne dek. Bu kadar yavaş çalışan ve keyfine göre davranan, adam kayıran başka birini görmedim. Adam bana steemitten yazdığım blogu editlediğimi ve hile yapmaya çalıştığımı söyledi. Steemitten 2 ay önceki yazıya edit yapabilecek becerim olsa bountyye katılmazdım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 30, 2017, 04:11:31 PM

Bende de 2100 mü ne var bir sakız parası etmemesi çok normal hocam, bu cemalin yönettiği kampanyalarda sosyal medya zaten çok az veriyor bi de kampanya viraldeyse kazanç sıfıra yakın oluyor. Allahtan şu anki bounty kampanyalarında viral ile çalışan yok.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 04:31:23 PM

Jamal yanlis is yapmaza sesli guldum arkadas latife yapmis herhalde.Jamalin cetesi var kardesim sen 100 twit atarsin 50 tanesini saymaz gider kendi ekibindekilere yazar seninkileri diklesirsen bir bahane bulur atar seni.Birde blog yazilarinda cok rahat yapar bunu ,bn  onde gidenidir kendisi
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 30, 2017, 05:22:48 PM

Kasten yanlış bilgi verdiğim falan yok. Kaç tane bounty yaşadık hepsinde sakat sakat işler oldu. Ben ismimin üzerinde tamam işaretini görmeden asla kaldırmam imzayı. Sonra kime dert anlatacaksın çok merak ediyorum. Kaç hafta tutulan imza sonuçta. Listeler bembeyaz neresine kaydettiğine güveniyorsunuz adamın çok merak ettim.

Jamal yanlış iş yapmaz

Neyse ben yazacağımı yazdım hocam. İsteyen dikkate alır isteyen imzasını kaldırır o mesaja güvenerek. Herkesin kendi seçimi. Bana PM ile bounty'lerde yaşanan ne problem mesajları geliyor bir bilseniz. Sanki keyfimden isminizin onay aldığını görene kadar tutun diyorum imzayı.

Jamal, burada yazan kişilere göre insanların emeğini çalıp kendine kazanç sağlayan birisi. Şimdiye kadar gördüğüm tüm yorumlar bu anlamdaydı, o yüzden "yanlış iş yapmaz" yorumuna ben de güldüm.
Ama Kubra Dam'ın, yukarıda bold yaptığım yorumuna resmen koptum Smiley
Çok yaşayın hocam Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 06:19:43 PM

Bende de 2100 mü ne var bir sakız parası etmemesi çok normal hocam, bu cemalin yönettiği kampanyalarda sosyal medya zaten çok az veriyor bi de kampanya viraldeyse kazanç sıfıra yakın oluyor. Allahtan şu anki bounty kampanyalarında viral ile çalışan yok.

Bu bence TVE ile ilgili bir durum gibi. Normalde sosyal medya kampanyaları orta karar bir ödül veriyor diye biliyorum her ne kadar katılmasam da.

Dent'i düzenleyen tokenmarket, bounty yöneticisi jamalaezaz, bu iki kombinasyon bu forumda karşılaşabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. Tokenmarket escrow olarak tuttuğu coinleri kimseye ödemedi Insurex kampanyasında. Jamalaezaz denen lavuk aynı anda on proje alıp hepsini haftalarca geciktirmesiyle meşhur. Doğru düzgün yaptıkları bir tane iş yok. Siz hala bu sahtekarların kampanyalarına giriyorsanız kendiniz kaşınıyorsunuz. Bunların çıkardığı ICO'ya para yatıranın zaten aklına şaşarım. Bkz. Monaco. Borsaya girdiği gibi dibi boylayacak yeni bir çöp coin doğdu.

Bunu lokal konuda ağlaşmak yerine gidip de ilgili kişilere, ilgili başlıklar altından söylemeyi denersen o legendary hesabın belki bir işe yaramış olur hocam. Bir adamdam madem bu kadar tiksiniyorsunuz, belli ki tek de değilsiniz neden bunu açıkça ilan etmiyorsunuz global kısımdan çok merak ediyorum. Gelip de buraya yazmanın inan hiç anlamı yok.

Jamal yanlış iş yapmaz

Jamal, burada yazan kişilere göre insanların emeğini çalıp kendine kazanç sağlayan birisi. Şimdiye kadar gördüğüm tüm yorumlar bu anlamdaydı, o yüzden "yanlış iş yapmaz" yorumuna ben de güldüm.
Ama Kubra Dam'ın, yukarıda bold yaptığım yorumuna resmen koptum Smiley
Çok yaşayın hocam Smiley

Hahahah ben de güldüm şimdi tekrar okuyunca, sağ olasın. Kasti anlam vermek için yazmamıştım aslında.  Cheesy
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 30, 2017, 06:30:09 PM

Kendimi ortaya atayım o zaman, Dent'te mesaj sayım hesaplanmadan çıktım kampanyadan.
Bakalım herkesi biçtiği bu kampanyadan kaç token alabileceğim.

sebastianpenguen
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
July 30, 2017, 07:14:09 PM

Bunun borsaya giriş tarihi belli miydi? İnşallah şu günlerde borsaya girmek gibi bir hata yapmazlar yoksa belini zor doğrultur bence yiyeceği dump ile beraber.

Piyasada herkes btc satın alma peşinde altkoinlerin hepsi çökmüş durumda.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 08:06:55 PM

Kendimi ortaya atayım o zaman, Dent'te mesaj sayım hesaplanmadan çıktım kampanyadan.

Toplamda 86 milyon tane DENT dağıtılacaktı. Fena bir rakam değil aslında ama kalabalık artık kampanyalar. Bakalım göreceğiz ne düşecek insanların payına.

Bunun borsaya giriş tarihi belli miydi? İnşallah şu günlerde borsaya girmek gibi bir hata yapmazlar yoksa belini zor doğrultur bence yiyeceği dump ile beraber.

Exchange'lere giriş tarihi belli değil. Henüz o şekilde bir açıklama gelmedi. Zaten bu sıra exchange açıklaması yapacaklarını düşünmüyorum herkes kendi derdinde, exchange'ler de bitcoin bcc durumuyla meşguldür. Altcoin'lerde çöküş var ama bundan sonra ibre değişebilir de. Ne olacağını bilemeyiz.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 08:12:15 PM

Hocam siz neden bahsediyorsunuz sabah zaten jamal imzalar kalkabilir listelere baktik kirmizi ile isaretledik diskalifiye olanlari dedi.Hepimiz kaldirdik imzalari,sizin kahramanlik yapmaniza gerek yok yani  daha bizimkilerde
sayilmadi anlayacaginiz
trollercoaster
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1001

View Profile
July 30, 2017, 08:34:01 PM

Bunu lokal konuda ağlaşmak yerine gidip de ilgili kişilere, ilgili başlıklar altından söylemeyi denersen o legendary hesabın belki bir işe yaramış olur hocam. Bir adamdam madem bu kadar tiksiniyorsunuz, belli ki tek de değilsiniz neden bunu açıkça ilan etmiyorsunuz global kısımdan çok merak ediyorum. Gelip de buraya yazmanın inan hiç anlamı yok.

Tamam kubra biliyoruz sen de tokenmarketin çevirmenisin ama biraz anlayış göster bu adamlar o kadar zamanını harcayıp 2 saniyede göz gezdirilip yapılan analizlerle zamanı çalınan kişiler. Gelip de buraya yazmanın çok anlamı var, insanlara nereye ne yazacaklarını söyleyecek kadar egolu da gözükmüyorsun halbuki. Ama şimdi gelip "git yüzüne söylesene o zaman hı hı" diyerekte ne kadar çocuk akıllı biri olduğunu belli etmiş oldun. Neyse git çevirdiğin projeyi açtığın konuyu savun ama jamalı savunma gözünü seveyim. Kolay gelsin.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 08:42:31 PM

Tamam kubra biliyoruz sen de tokenmarketin çevirmenisin ama biraz anlayış göster bu adamlar o kadar zamanını harcayıp 2 saniyede göz gezdirilip yapılan analizlerle zamanı çalınan kişiler. Gelip de buraya yazmanın çok anlamı var, insanlara nereye ne yazacaklarını söyleyecek kadar egolu da gözükmüyorsun halbuki. Ama şimdi gelip "git yüzüne söylesene o zaman hı hı" diyerekte ne kadar çocuk akıllı biri olduğunu belli etmiş oldun. Neyse git çevirdiğin projeyi açtığın konuyu savun ama jamalı savunma gözünü seveyim. Kolay gelsin.

İki gün önce satın aldığın hesapla bana ayar vermeye sakın kalkışma. Gerçekte kimsin bilmiyorum, umrumda da değil ama forumu çöplüğe çevirdiniz. Yukarıda yazdıklarımdan malum şahsı savunduğumu çıkardıysan çok ciddi bir okuma problemin olduğuna işaret eder bu. Alttaki mesajlarıma bak bakalım, ne zaman savunmuşum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1987549.msg20492589#msg20492589

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1987549.msg20434307#msg20434307

Burda lokalde gelip ağlaşmanın mantığı yok. O arkadaş gidip projelerin ana sayfalarında argümanlarını yazarsa proje sahipleri de ona göre ortadaki memnuniyetsizliği farkında olur. Benim kastettiğim şey budur.
trollercoaster
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1001

View Profile
July 30, 2017, 08:47:08 PM

Burda lokalde gelip ağlaşmanın mantığı yok. O arkadaş gidip projelerin ana sayfalarında argümanlarını yazarsa proje sahipleri de ona göre ortadaki memnuniyetsizliği farkında olur. Benim kastettiğim şey budur.

Sana diyorumki insanların zamanı çalınıyor hakları yeniyor hala diyosun buraya gelip ağlaşmanın mantığı yok. Bırak insanlar isyanlarını dile getirsin hem daha fazla stake kazanırsın he? Senin yapman gereken şey bu kadar insanın temsilcisi olarak haklarını arayıp konuşmak. Buraya gelip "e ben de biliyorum da işte benlik bişi yok gidin onlara yanın derdinizi" demekle kimseye kattığın bişey yok.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 08:53:04 PM

Sana diyorumki insanların zamanı çalınıyor hakları yeniyor hala diyosun buraya gelip ağlaşmanın mantığı yok. Bırak insanlar isyanlarını dile getirsin hem daha fazla stake kazanırsın he? Senin yapman gereken şey bu kadar insanın temsilcisi olarak haklarını arayıp konuşmak. Buraya gelip "e ben de biliyorum da işte benlik bişi yok gidin onlara yanın derdinizi" demekle kimseye kattığın bişey yok.

Ben gerekeni çoktan yaptım merak etme... Yakında görürsün etkilerini. Bugün satın aldığın hesapla ilgili sesin çıkmadı bakıyorum? Esas hesabınla yazarsan bu teraneleri daha mutlu edersin forum ahalisini.

Diğer konuya gelince kimsenin şahsi asistanı falan değilim, kusura bakma. Ben zaten tek tek herkesle ilgileniyorum PM'den bilen gayet iyi biliyor. Bu şikayetlerin yeri global kanallar, buraya gelip 1900 tane şikayet yazısı da yazsan hiçbir şey değişmeyecek. Zaten hesap satın alacak kadar boş vakti olan birisi olduğuna göre bunu biliyor olman lazımdı.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 08:57:58 PM

Kubra zaten tokenmarketin ve jamalın ne mal oldugunu ana başlıkta yazmışlar konuyu savunuyorsan orayıda takip etmen gerekiyor,seni severim ama bazen diyorum gıcıklığın tutuyor diye,hem burda böyle ağlamak yazmak falan olmuyor.Zaman geliyor hepimiz biribirimizle kapışıyoruz ama eninde sonunda bir şekilde tekrar fikir alışverişlerinde bulunuyoruz.Yaptığın yorum gereksizti kardeşim
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 09:14:44 PM

Kubra zaten tokenmarketin ve jamalın ne mal oldugunu ana başlıkta yazmışlar konuyu savunuyorsan orayıda takip etmen gerekiyor,seni severim ama bazen diyorum gıcıklığın tutuyor diye,hem burda böyle ağlamak yazmak falan olmuyor.Zaman geliyor hepimiz biribirimizle kapışıyoruz ama eninde sonunda bir şekilde tekrar fikir alışverişlerinde bulunuyoruz.Yaptığın yorum gereksizti kardeşim

Yukardaki mesajlar gayet açık, ikincil üçüncül şekilde destek yapmanıza gerek yok. Benle alakalı şahsi yorumlarınızı PM'den yaparsanız konuyu gereksiz yere meşgul etmemiş olursunuz. Bunun yeri burası değil. Onun dışında projelerle ilgili zaten biliyorsunuz olumlu/olumsuz her türlü görüşle ilgili beyin fırtınası yapıyoruz.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 31, 2017, 04:54:43 PM

Toplamda 86 milyon tane DENT dağıtılacaktı. Fena bir rakam değil aslında ama kalabalık artık kampanyalar. Bakalım göreceğiz ne düşecek insanların payına.

Exchange'lere giriş tarihi belli değil. Henüz o şekilde bir açıklama gelmedi. Zaten bu sıra exchange açıklaması yapacaklarını düşünmüyorum herkes kendi derdinde, exchange'ler de bitcoin bcc durumuyla meşguldür. Altcoin'lerde çöküş var ama bundan sonra ibre değişebilir de. Ne olacağını bilemeyiz.
110 stake vermiş bana da, %50 üzerinden hesaplamış. 51 mesaj atmıştım sadece...
Artık hangi mesajları beğenmediyse.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: