Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:50:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Belli Noktalarda Gizli Bitcoin Dağıtıyorum (Bitcoin Define Avı) - Bölüm 1  (Read 14641 times)
ardacik (OP)
Sr. Member

Activity: 259
Merit: 250

Bitcoin Freak

View Profile
June 28, 2017, 10:58:01 AM
Last edit: September 10, 2019, 05:52:28 AM by ardacik

Arkadaşlar Merhaba;

Ankara'da aşağıdaki lokasyon'da 0.004 BTC bulunan bir wallet koydum bakalım ilk kim alacak Smiley

0.004 BTC az demeyin, ilerde artacaktır. Neredeyse 35 TL yapıyor, kim kime veriyor bu dönemde 35TL:)

Cüzdan Adresi: https://blockchain.info/address/1HRgubZtEpDkVDFwimv4cnwb7ZgVhv7cNB

Cüzdan Fotoğraf: https://i.hizliresim.com/lW1Y4X.jpg (Sağ bölümünde Private key var, detayları bilen biliyor zaten:)

Lokasyon: Eskişehir yolu üzerinde bir cafeye bıraktım. Park içindeki taşların arasında aslında bulmanız çok kolay. Ankara'yı bilen bulacaktır Cheesy

Tamamen eğlence amaçlıdır. Yolda giderken ölüm, kaza vs sorumluluklarınızdan ben mesul değilim Grin

Bölüm 1 - Konulan yerin fotoları

https://i.hizliresim.com/Ln3aoJ.jpg

https://i.hizliresim.com/r29QmB.jpg
1715082613
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082613
Reply with quote  #2

1715082613
Report to moderator
1715082613
Hero Member
*

Ignore
1715082613
Reply with quote  #2

1715082613
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715082613
Hero Member
*

Ignore
1715082613
Reply with quote  #2

1715082613
Report to moderator
1715082613
Hero Member
*

Ignore
1715082613
Reply with quote  #2

1715082613
Report to moderator
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 28, 2017, 12:23:49 PM

PR için sanırım daha güzel bir taktik olamazdı. Çok güzel bir düşünce tebrik ederim. Cheesy

Ankara'da değilim ancak ankarada olsam sırf eğlence olsun diye gider alırdım. Kazanan arkadaşa hayırlı olsun şimdiden.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
June 28, 2017, 01:51:00 PM

Oldukça güzel bir aktivite . Bulan arkadaş da devam ettirse tadından yenmez Smiley
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
June 28, 2017, 01:55:21 PM

Oldukça güzel bir aktivite . Bulan arkadaş da devam ettirse tadından yenmez Smiley

Ahaha ana fikir güzel ama bu fikir daha da güzel Cheesy
ardacik (OP)
Sr. Member

Bitcoin Freak

View Profile
June 28, 2017, 03:57:47 PM

Lokasyon ve fotolar eklendi, hadi bakalım ilk kim bulacak Smiley
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
June 28, 2017, 04:15:55 PM

Boyle eglenceli seyler guzel... miktar x10 olsaydi ve define avi 2-3 asamali olsaydi izlemek keyif verebilirdi... koydugunuz yerden ilgisiz birinin cekip cikarmasi ihtimali de var gibi gorunuyor... kimsenin bunun icin ciddi manada cekip ilgili yere gidecegini sanmiyorum.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 28, 2017, 04:17:23 PM

Bir mahsuru yoksa bunu neden yaptığınızı sorabilir miyim? Kimse kimseye bu devirde bedava para vermezde.  Shocked

ardacik (OP)
Sr. Member

Bitcoin Freak

View Profile
June 28, 2017, 04:29:26 PM
Last edit: June 28, 2017, 04:49:11 PM by ardacik

Boyle eglenceli seyler guzel... miktar x10 olsaydi ve define avi 2-3 asamali olsaydi izlemek keyif verebilirdi... koydugunuz yerden ilgisiz birinin cekip cikarmasi ihtimali de var gibi gorunuyor... kimsenin bunun icin ciddi manada cekip ilgili yere gidecegini sanmiyorum.

vallaha kimse yoktu. bir görevli dayı vardı o "ne yapıyor bu adam" gibisinden baktı ama durumu anlattım o da biliyor söz verdi ellemeyecek:)

Bir mahsuru yoksa bunu neden yaptığınızı sorabilir miyim? Kimse kimseye bu devirde bedava para vermezde.  Shocked

Böbrek.avi falan değil sonuçta ıssız bir tarlaya koymadım, herkesin olduğu merkezi bir alanda Grin

"bitcoin scavenger hunt" diye aratırsanız yurtdışında yapılıyor ve bir sürü yarışmaları mevcut takip etmesi oldukça keyifli. Konulan para 35TL öyle düşünün ne beni zengin eder ne de alanı. Ama birisi koysa ben gider alırdım sonuçta bedelsiz bitcoin Cheesy

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6jykrt/02_btc_free_korea/?st=j4h8huk0&sh=731fdb45 (mesela dün Kore'de yapılan bir yarışma) (0.2 BTC yapacak kadar bonkör değilim:)
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
June 28, 2017, 04:58:45 PM

Güzelmiş begendim.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
June 28, 2017, 05:54:06 PM

Hocam ben o dayıdan işkillendim keşke o görmeden yapsaydın kesin merak edip alır çocuklarına götürür hele bi bakın bu ne diye Cheesy bir de kağıdı çatlağın içine iyice soksaydın keşke görünürse alakasız kişiler çeker alır Cheesy
desperado596
Member
**

Activity: 95
Merit: 10

View Profile
June 28, 2017, 06:07:19 PM

Cok güzel bir uygulama olmus tebrikler fikir güzell umarım devam  eder herkes tarafından tutulur eglenceli olucaktir.
ardacik (OP)
Sr. Member

Bitcoin Freak

View Profile
June 28, 2017, 08:40:38 PM

Bahcivan dayiya soylesem coktan cekmisti bitcoinleri Grin

Para hala orada duruyor, yok mu giden bakan goren? Cok zor degil bu daha zorlari gelecek.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
June 28, 2017, 08:54:17 PM

Yakın olsam sırf eğlence amaçlı gezerken her yere bakardım. Uygulama artsa ne güzel olur, dışarı çıkıp parayı sokaktan toplar yemek yer dönerdik Cheesy
Tebrik ederim Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
June 28, 2017, 08:57:02 PM

Hocam çok güzel düşünmüşsünüz alan olmazsa 1 hafta sonra falan ankarada olucam miktar küçük olsa da maksat muhabbet olsun diye bulmaya çalşıcam Smiley
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 28, 2017, 10:36:08 PM

Arkadaşlar Merhaba;

Ankara'da aşağıdaki lokasyon'da 0.004 BTC bulunan bir wallet koydum bakalım ilk kim alacak Smiley

0.004 BTC az demeyin, ilerde artacaktır. Neredeyse 35 TL yapıyor, kim kime veriyor bu dönemde 35TL:)

Cüzdan Adresi: https://blockchain.info/address/1HRgubZtEpDkVDFwimv4cnwb7ZgVhv7cNB

Cüzdan Fotoğraf: https://i.hizliresim.com/lW1Y4X.jpg (Sağ bölümünde Private key var, detayları bilen biliyor zaten:)

Lokasyon: Eskişehir yolu üzerinde bir cafeye bıraktım. Park içindeki taşların arasında aslında bulmanız çok kolay. Ankara'yı bilen bulacaktır Cheesy

Tamamen eğlence amaçlıdır. Yolda giderken ölüm, kaza vs sorumluluklarınızdan ben mesul değilim Grin

Güzel fikir Tebrikler. Smiley Eğlencenin böylesi ..
Bir Hazine sandığı falan olsa kazıp bide gömücen, bir kaç ip ucu falan süper olur. Gerçi ünv. yıllarında olsa arkadaşlarla şimdi yola çıkmıştık bile,  Ankara'da olmamamıza rağmen.. Yalnız dikkat etmek lazım fazla gizli kapaklı olursa; malum OHAL deyiz. birilerine şifreli mesajlar bırakıyor diye fetöcü deyip sorguya çekebilirler. Smiley
Sonra işin yoksa bitcoini anlatacam diye uğraş devlete.Hayatını söndürürler adamın hele bide crypto lafı geçiyor ya... tamam. 80 yıldan evvel bırakmazlar.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
June 28, 2017, 11:13:40 PM

PR çalışması için yarın bende bir miktar paper wallet yapıp sehir merkezlerinde unutmayı düşünüyorum fikir için teşekkürler
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 29, 2017, 01:34:21 AM

Arkadaşlar Merhaba;

Güzel ve keyifli bir çalışma. Hala bulan yok mu? Merak ettim. Resimden yer tespiti yapan çıkarsa onun için kolay olur. O park bu park dolaşmadan eliyle koymuş gibi bulur. Konuyu takipteyim bakalım nasıl gelişecek.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
ardacik (OP)
Sr. Member

Bitcoin Freak

View Profile
June 29, 2017, 05:27:18 AM

arkadaşlar ya birisi aldı ya da dayı çöktü bana öyle geliyor hala gidip bakan yok mu Grin
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
June 29, 2017, 06:24:46 AM

ilgisiz birinin ordan almis olabilecegi ihtimali daha fazla... dayi cokmusse bile birsey anlamamistir. Nasil bozacagini dahi bilmez. Yirtip atar...  bu arada koreliler 0.2 btc ile oyun oynuyorlarsa onlari da tebrik etmek lazim. Bu tip seyler btc ilgisini artiriyor.
ardacik (OP)
Sr. Member

Bitcoin Freak

View Profile
June 29, 2017, 06:52:30 AM

ilgisiz birinin ordan almis olabilecegi ihtimali daha fazla... dayi cokmusse bile birsey anlamamistir. Nasil bozacagini dahi bilmez. Yirtip atar...  bu arada koreliler 0.2 btc ile oyun oynuyorlarsa onlari da tebrik etmek lazim. Bu tip seyler btc ilgisini artiriyor.

müsait bir zamanda gidip bakacağım duruyor mu diye
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: