Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:02:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin alert ( alarm sistemi )  (Read 1760 times)
Pixsius (OP)
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
June 28, 2017, 12:30:42 PM

Merhabalar,

sağlıklı çalışan ( izlediğimiz bir coinin iniş-çıkışlarını alarm ile bize bildiren ) android uygulaması varmı ?
Boilr  kullanıyorum, dün 10sn bir güncelliyordu ve istediğim rakama geldiğinde alarm çalıyordu ama bugün 10 15dk da güncelliyor fiyatları, kafayı yedi program.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
June 28, 2017, 12:59:47 PM

Ayarlarında güncelleme sıklığını ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum. Set değerlenizi bir kontrol edin değiştirmiş olabilirsiniz.
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 28, 2017, 01:06:21 PM

Ayarlarında güncelleme sıklığını ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum. Set değerlenizi bir kontrol edin değiştirmiş olabilirsiniz.

defult 30sn olarak geliyor, 13sn olarak kulanıyordum ama kafayı yedikten sonra hangi süreyi set etsemde çok geç güncelliyor kendini şuan
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 28, 2017, 02:18:34 PM

Blockfolio kullanıyorum, tavsiye ederim. İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockfolio.blockfolio&hl=tr adresini kullanabilirsiniz.
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 28, 2017, 02:37:52 PM

Blockfolio kullanıyorum, tavsiye ederim. İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockfolio.blockfolio&hl=tr adresini kullanabilirsiniz.

onu beceremedim valla Cheesy
tamma ayarladım teşekkürler
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
June 28, 2017, 02:57:57 PM

En güzeli Blockfolio. İstediğiniz fiyatlara alarmı kurun, hedefe ulaştığında size bildirim gönderir.
Genelde reklamsız oluyor ama arada yeni çıkan ICOlar reklam veriyor. En son Status reklamı çıkmıştı.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 28, 2017, 03:12:24 PM

En güzeli Blockfolio. İstediğiniz fiyatlara alarmı kurun, hedefe ulaştığında size bildirim gönderir.
Genelde reklamsız oluyor ama arada yeni çıkan ICOlar reklam veriyor. En son Status reklamı çıkmıştı.

bildirim geldi ama normal sms sesi gibi geliyor, diğer program bangır bangır müzik çalıyordu anlaşılıyordu. sıradan msj geldi sandım öylesine bakayım dedim programdan gelmiş meğerse Smiley bu biraz sıkıntı benim için
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
June 28, 2017, 03:53:28 PM

Hocam arkadaşlarla blockfolio kullanıyoruz. Güncellemesi, alarm mekanizması, al-sat geçmişi ve portfolyo grafik incelemesi vs. Müthiş. Tavsiye ederim.
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 28, 2017, 03:57:20 PM

Hocam arkadaşlarla blockfolio kullanıyoruz. Güncellemesi, alarm mekanizması, al-sat geçmişi ve portfolyo grafik incelemesi vs. Müthiş. Tavsiye ederim.

hocam alarm mekanizması çok kötü geldi bana sadece msj sesi geldi bildiğin. bangır bangır uyarıcı bir ses eklenemiyormu buna ?
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
June 29, 2017, 01:01:23 AM

hocam alarm mekanizması çok kötü geldi bana sadece msj sesi geldi bildiğin. bangır bangır uyarıcı bir ses eklenemiyormu buna ?

Ayda 1 ethereum verirsen ben seni istediğin alarmla ararım, bangır bangır uyarırım istediğin price geliyor diye Cheesy

edit: Tercih senin tabi ama soruna net cevap vermem gerekirse hiç fikrim yok ama bir yolunu bulursam söylerim dostum. Smiley
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
June 29, 2017, 09:30:36 AM

Şu an için en aktif ve sağlıklı bilgiyi Blockfolio ' dan alabilirsin .

Sürekli değerleri farklar vererek alarm ' larını kurmanı tavsiye ederim . Gün  içersinde birden fazla güncelle ..
WaDa
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
June 29, 2017, 09:37:43 AM

Bi Kişide benim konuyu vermemiş ya Grin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1951554.0
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 29, 2017, 09:43:15 AM

Blockfolio ve Trader info yu tavsiye ederim. 2 sinde de alarm var. ayarlayabiliyorsun. Coin izlemk için Trader infonun arabirimini daha çok seviyorum ufak grafiği ile gösteriyor . Renkler falan bana daha güzel geliyor. Blockfolio da ise manuel olarak elindeki portföyü girip herhangi bir api kullanmadan veya borsaya girmeden elindekilerin değerlerini görebiliyorsun ki bence çok kullanışlı.

Aslın da borsaların bu kdar yatırımı var neden android uygulamaları olmaz onu anlamıyorum. Hatta ücretli bile olsa kullanılabilir. Hele ki bu şekilde alarm kurulabilse falan.
WaDa
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 09:47:47 AM

Blockfolio ve Trader info yu tavsiye ederim. 2 sinde de alarm var. ayarlayabiliyorsun. Coin izlemk için Trader infonun arabirimini daha çok seviyorum ufak grafiği ile gösteriyor . Renkler falan bana daha güzel geliyor. Blockfolio da ise manuel olarak elindeki portföyü girip herhangi bir api kullanmadan veya borsaya girmeden elindekilerin değerlerini görebiliyorsun ki bence çok kullanışlı.

Aslın da borsaların bu kdar yatırımı var neden android uygulamaları olmaz onu anlamıyorum. Hatta ücretli bile olsa kullanılabilir. Hele ki bu şekilde alarm kurulabilse falan.

Bittrex borsasının ios uygulamasını kullanıyorum gayet kullanışlı sadece grafik yok ancak api key girip al sat yapabiliyorum 1 aydır al sat yapıyorum çok kullanışlı tavsiye ederim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1949595.0

Ayrıca poloniex in de ios ve android uygulaması çıkmış buda çok kullanışlıdır.
kullanmadım ama yakında kullanıp bi konu açmayı düşünüyorum...

https://www.appannie.com/en/apps/ios/app/1234141021/
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 29, 2017, 10:01:09 AM

arkadaşlar bu bildirim sesini değiştirmeyi bir benmi göremiyorum ?
neite99
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 10:11:42 AM

Bende boilr kullanıyordum ama blockfolioyu yeni gördüm açıkçası biraz denedim hoşuma gitti bununla devam edeceğim.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
June 29, 2017, 01:22:07 PM

IOS için blockfoliodan daha iyi bir uygulama bulamadım. Gayet kullanışlı tavsiye ederim. Alternatif tavsiyelere de açığım  Grin
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
June 29, 2017, 02:29:10 PM

Blockfolio dışında gerisi yalan ilk başta biraz zorluyor ama sonra başka bir şeye ihtiyacınız kalmıyor Smiley
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
June 29, 2017, 02:32:29 PM

https://coinwink.com/
Blockfolio iyidir, alternatif olarak Coinwink'i tavsiye ederim. SMS ve mail olarak bildirim alabiliyorsunuz.
Pixsius (OP)
Member
**

View Profile
June 29, 2017, 03:11:18 PM

Blockfolio dışında gerisi yalan ilk başta biraz zorluyor ama sonra başka bir şeye ihtiyacınız kalmıyor Smiley

blockfolio'yu  ne kadar kaar yada zarar ettim diye izlemek için kullanıyorum ( bildirim sistemi çok iyi değil /gecikme yaşanabiliyor/bildirim sesi yetersiz )
PoloTracker'i fiyat Up-Down için kullanıyorum ( tepkimesi ve bildirim müziği çok güzel )
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: