Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:13:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: ANN [DC] DenemeCoin  (Read 2676 times)
Calipson (OP)
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
July 02, 2017, 03:01:14 PM
Last edit: July 03, 2017, 06:36:48 AM by Calipson

Piyasaya denemecoin isminde coin çıkartmak istiyorum. Sizce neler yapmam lazım. Şimdiden teşekkürler
Toplam Coins:1.800.000 DC
Algoritma:Sha 256/PoW
https://github.com/Calipson/denemecoin

Denemecoin Wallet
https://github.com/Calipson/denemecoin/releases/tag/denemecoin-wallet

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 02, 2017, 03:18:07 PM

Waves dex ile 1 waves karşılığı kolaylıkla bı asset oluşturabilirsiniz.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 02, 2017, 03:30:06 PM

Toplam 1.800.000 coins
Kısaltımı DC
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 02, 2017, 04:12:15 PM

Coinler hazır wallet ler de hazır sadece exchange sitelerine kayıt yapmam lazım
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 02, 2017, 04:13:14 PM

Ne işe yarayacak bu coin?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 02, 2017, 04:17:21 PM

Ne işe yarayacak bu coin?

Ne olacak ki bozdur bozdur harca... Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
July 02, 2017, 05:03:52 PM

Coinler hazır wallet ler de hazır sadece exchange sitelerine kayıt yapmam lazım

Oldu o zaman hemen kayıt ol eklensin  Grin
Wallet hazır derken? Clone github derlemiş olmalısınız?
Argon18
Sr. Member

Activity: 442
Merit: 250

View Profile
July 02, 2017, 07:27:45 PM

Allah allah ilham gedi 3 dakikada coin çıktı ve şimdi exchangeler ile görüşmek kaldı. Vay canına yalnız sizin coininiz gibi milyonlarca coin var piyasada umarım biliyorsunuzdur. Birde adamlar boş yere reklam çalışması ve bir projeye oturtmuyor bir sebebi var. Ha tabi siz kendi arkadaş ortamınızda birbirinize yollayın.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 02, 2017, 07:31:12 PM

Nereden alabiliyoruz? Ben şansımı denemek istiyorum.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 02, 2017, 07:52:41 PM

Bende alırım maksat denemelik peki bu işi yapan kazanıyormu öyleyse bende çıkartcam bir coin

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 02, 2017, 08:18:42 PM

Benim de ilk denemem olacak. O yüzden denemecoin diye çıkartacağım.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 06:25:47 AM

Nereden alabiliyoruz? Ben şansımı denemek istiyorum.

Cüzdanı bilgisayarına yükle wallet da sana bir adres verilecek. D harfi ile başlayan adresi burada bana belirtirsen deneme amaçlı 100 DC gönderirim sana
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 03, 2017, 06:33:13 AM

Scam proje yap kardeşim,bu sıralar deli para toplanıyor topla parseli sonra salla millete tokenleri bırak uğraşsınlar.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 06:38:32 AM

Bende alırım maksat denemelik peki bu işi yapan kazanıyormu öyleyse bende çıkartcam bir coin

Cüzdanı bilgisayarına yükle wallet da sana bir adres verilecek. D harfi ile başlayan adresi burada bana belirtirsen deneme amaçlı 100 DC gönderirim sana
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 06:44:45 AM

Scam proje yap kardeşim,bu sıralar deli para toplanıyor topla parseli sonra salla millete tokenleri bırak uğraşsınlar.

Zaten projelerin hemen hemen hepsi scam proje. Hatta bitcoin bile scam proje. Adamlar bir proje ile geliyorlar. Tokenleri belirli bir dolar üzerinden satıyorlar. Bu paralar ile exchange sitelere kayıt yaptırıyorlar. Ondan sonra millet uğraşsın. Ama uzun soluklu bir proje olmaz dediğin.
cemxur
Newbie
*

Activity: 17

View Profile WWW
July 03, 2017, 06:50:16 AM

wallet ---> D7cjxZswvWmSbBMZTKmgNe6GaF7WecdDeB

bende şansımı denemek istiyorum,hertürlü desteğe varım

tasarım konusunda yardım istersen hemen başlayabilirim
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 03, 2017, 07:09:22 AM

bir şekilde türklerinde bu işin içine girmesi gerekiyor. çok geriden geliyoruz. bu teknoloji çok ilerlediğinde hiç yakalayamayacağız. dene hocam dene. deneye yanıla doğrusunu bulursun.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 07:11:49 AM

wallet ---> D7cjxZswvWmSbBMZTKmgNe6GaF7WecdDeB

bende şansımı denemek istiyorum,hertürlü desteğe varım

tasarım konusunda yardım istersen hemen başlayabilirim

100 DenemeCoin (DC) gönderdim.
cemxur
Newbie
*

View Profile WWW
July 03, 2017, 07:16:15 AM

tamadır birkaç bişey hazırlıyorum sana göndericem beğenirsen farklı şeylerde yaparım
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 03, 2017, 07:26:44 AM

Herkes böyle basit şekilde coin olusturabiliyorsa bu işin esprisi ne ? Önemli olan coinin piyasada bir karşılığınin olması. Borsada işlem görmeyen, herhangi bir finansal varlıkla takas edilemeyen bir coinden elinizde milyarlarca olması bir anlam ifade etmez.
cemxur
Newbie
*

View Profile WWW
July 03, 2017, 07:29:58 AM

Herkes böyle basit şekilde coin olusturabiliyorsa bu işin esprisi ne ? Önemli olan coinin piyasada bir karşılığınin olması. Borsada işlem görmeyen, herhangi bir finansal varlıkla takas edilemeyen bir coinden elinizde milyarlarca olması bir anlam ifade etmez.

piyasada karşılığının olması için önce coin nin yaratılması gerekmezmi , ilerde nasıl bir değere sahip olup olamayacağını bilemeyiz.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 03, 2017, 07:36:31 AM

Tebrik ederim. Smiley

wallet >>>DJvWcUFsZpuMuHfXHWyvQC1wToCNDwmzjw

Ben de denemek isterim. Smiley
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 07:39:45 AM

İnanmak başarmanın yarısıdır. Exchange siteleri, coinin listelenmesi için 5 BTC bile istemekteler. Türk Altcoin Exchange siteleri olmadığından dolayı 2 tane Exchange sitesine ekleme yapsam sorun olmaz.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 03, 2017, 07:55:37 AM

O işler öyle basit olmuyor. Önce bir yazılım altyapın olacak. C++/QT bilen ve işin peşini bırakmayacak 3-5 arkadaşınız olacak. Personeliniz demiyorum dikkat ederseniz. Bir kriptoparayı geliştirebilecek yazılım bilgisine sahip adamı maaşla çalıştıramazsınız. Bu işler gönül işi. 3-5 kişi gönlünü koyarsa ancak olur. Bitcoin'i Litecoin' i yada Dash' ı alıp ismini 'zırtcoin' yaparak tekrar derlemek iş değil. Bunu starter seviyesinde linux deneyimi olan herkez yapar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 08:12:47 AM

O işler öyle basit olmuyor. Önce bir yazılım altyapın olacak. C++/QT bilen ve işin peşini bırakmayacak 3-5 arkadaşınız olacak. Personeliniz demiyorum dikkat ederseniz. Bir kriptoparayı geliştirebilecek yazılım bilgisine sahip adamı maaşla çalıştıramazsınız. Bu işler gönül işi. 3-5 kişi gönlünü koyarsa ancak olur. Bitcoin'i Litecoin' i yada Dash' ı alıp ismini 'zırtcoin' yaparak tekrar derlemek iş değil. Bunu starter seviyesinde linux deneyimi olan herkez yapar.

Görüşlerin için teşekkür ederim. Bütün görüşlere saygımız var.
mysacrifice
Full Member

Activity: 364
Merit: 104

View Profile
July 03, 2017, 08:36:47 AM

Evet. Kriptografi yazılımı yazabilecek güvenilir arkadaş(lar) olmazsa olmaz gibi.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 08:44:01 AM

Evet. Kriptografi yazılımı yazabilecek güvenilir arkadaş(lar) olmazsa olmaz gibi.

Görüşleriniz için teşekkürler.
mjohn
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
July 03, 2017, 11:02:19 AM

Kimse kriptografi bilgisiyle doğmadı elbet, bunlar öğrenilecek şeyler, olumsuz yorumlara rağmen çalışmalarınızı takdir ediyorum.

Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 11:10:11 AM

Kimse kriptografi bilgisiyle doğmadı elbet, bunlar öğrenilecek şeyler, olumsuz yorumlara rağmen çalışmalarınızı takdir ediyorum.

Görüşleriniz için teşekkür ederim.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 03, 2017, 01:01:23 PM

Türkler olarak bu kadar tembelce proje yaptığımız için ülkemle gurur duyuyorum. Hiç bozmuyoruz istikrarı. Plansız, projesiz, en kısa yoldan para kazanmanın denemesi. Vizyonumuz müthiş.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 01:16:03 PM

Türkler olarak bu kadar tembelce proje yaptığımız için ülkemle gurur duyuyorum. Hiç bozmuyoruz istikrarı. Plansız, projesiz, en kısa yoldan para kazanmanın denemesi. Vizyonumuz müthiş.

Bu para kazanma amaçlı değil deneme amaçlı bir proje. O yüzden Denemecoin ismi ile çıkartacağım. Peki diğer projelerde seni çeken nedir? Adamlar şaşalı siteler ile ve olmayan bir dijital para ile ilkönce insanlardan para topluyorlar sonra exchange sitelerine kaydettirip alım satım işlerine giriyorlar. Onların vizyonu mu müthiş. Görüşlerin için teşekkür ederim.
TroubleMaker
Sr. Member

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 03, 2017, 01:33:01 PM

Yatırım yaptığımız projeleri genellikle 4-5 arkadaş araştırıyoruz. Herkes bir şey görüyorsa, o projede gelecek olduğunu düşünüyorsa, ICO'suna yatırım yapıyoruz.

Bu projelerin altyapılarına bakıyoruz ve genelde ETH base coinler daha ön plana çıkıyor bizim için.

Projenin kapsamına bakıyoruz. Yaptıkları çalışma geliştirilebilir mi? Başka projeleri de kapsayabilir mi?

Gerçekleştirilecek ICO süresi, hedefleri ve geri dönüş zamanları gerçekçi mi? Kayda değer şekilde işler mi?

Çok da tecrübeli değiliz ama şimdiye kadar yaptığımız yatırımlarda bu sorulara verdiğimiz cevaplar etkili oldu dostum.

Şimdiye kadar yatırım yaptığımız ICO'lar; BNT, Waves, Civic, Minexcoin, ...

Söylemek istediğim şey, denemecoin yapmak yerine gerçekten bir fikir bulup, kendince küçük bir whitepaper oluşturabilirsin. Bir kaç arkadaşına okut. Ne kadar boş olursa olsun, bir arka planı olsun fikrin. Geliştirilebilir bir şey olsun. Kimse 3 günde bir şey yapmıyor. Aylarca verilen emeklerin sonuçları bu ICO'lar. Deneme ile eline ne geçecek ki?
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2017, 01:56:46 PM

Yatırım yaptığımız projeleri genellikle 4-5 arkadaş araştırıyoruz. Herkes bir şey görüyorsa, o projede gelecek olduğunu düşünüyorsa, ICO'suna yatırım yapıyoruz.

Bu projelerin altyapılarına bakıyoruz ve genelde ETH base coinler daha ön plana çıkıyor bizim için.

Projenin kapsamına bakıyoruz. Yaptıkları çalışma geliştirilebilir mi? Başka projeleri de kapsayabilir mi?

Gerçekleştirilecek ICO süresi, hedefleri ve geri dönüş zamanları gerçekçi mi? Kayda değer şekilde işler mi?

Çok da tecrübeli değiliz ama şimdiye kadar yaptığımız yatırımlarda bu sorulara verdiğimiz cevaplar etkili oldu dostum.

Söylemek istediğim şey, denemecoin yapmak yerine gerçekten bir fikir bulup, kendince küçük bir whitepaper oluşturabilirsin. Bir kaç arkadaşına okut. Ne kadar boş olursa olsun, bir arka planı olsun fikrin. Geliştirilebilir bir şey olsun. Kimse 3 günde bir şey yapmıyor. Aylarca verilen emeklerin sonuçları bu ICO'lar. Deneme ile eline ne geçecek ki?

Nerede takılıyorum nerelerde sıkıntı çıkıyor, bir proje için kaç lira lazım, ekipte kaç kişi olması lazım, internet sitesinde neler olması gerekiyor onu öğrenmek için yapmaktayım. Şimdi diyelim proje çıkarttım en az 100-150.000 Dolar olması lazım. Bir de bu proje tutmazsa gitti çöpe 150.000 Dolar. Bir de çalışanların maaşı var. Bir de projeyi Türkiye de yaparsan eksi ile başlıyorsun. Uzakdoğu da başlasan + ile başlarsın.
Görüşlerine saygı duyuyorum ve teşekkür ederim.
TroubleMaker
Sr. Member

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 03, 2017, 02:08:46 PM

Nerede takılıyorum nerelerde sıkıntı çıkıyor, bir proje için kaç lira lazım, ekipte kaç kişi olması lazım, internet sitesinde neler olması gerekiyor onu öğrenmek için yapmaktayım. Şimdi diyelim proje çıkarttım en az 100-150.000 Dolar olması lazım. Bir de bu proje tutmazsa gitti çöpe 150.000 Dolar. Bir de çalışanların maaşı var. Bir de projeyi Türkiye de yaparsan eksi ile başlıyorsun. Uzakdoğu da başlasan + ile başlarsın.
Görüşlerine saygı duyuyorum ve teşekkür ederim.

Bahsettiğin her şey planın bir parçası işte hocam Smiley iyi niyetin için eyvallah. Kolaylıklar
kuperis
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
July 05, 2017, 06:58:33 AM

Basit bir whitepaper hazırlatıp, birkaç altcoin forumunda çevirtip başlayabilir. Yerinde olsam ilk işim bu olurdu. Daha sonrasında ise tasarımı hoş ve eksiksiz bir denemecoin.com sitesi kurup içerisine projelerden bahseden bir roadmap yayınlardım.

Supply sayısını da 200.000'den fazla tutmazdım, zaten tutma şansı az, piyasa da ne kadar az olursa o kadar iyidir anlamına gelir bu. Yavaş yavaş yobit, coinexchange.io gibi her coini portföyüne ekleyen coinleri de ekletip, ara ara buradaki forumda bilgi paylaşır ve gelecekte güzel şeyler olacağına dair insanlara mesaj verebilirdim.

Umarım, başarılı olursun.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 06, 2017, 08:48:18 AM

Basit bir whitepaper hazırlatıp, birkaç altcoin forumunda çevirtip başlayabilir. Yerinde olsam ilk işim bu olurdu. Daha sonrasında ise tasarımı hoş ve eksiksiz bir denemecoin.com sitesi kurup içerisine projelerden bahseden bir roadmap yayınlardım.

Supply sayısını da 200.000'den fazla tutmazdım, zaten tutma şansı az, piyasa da ne kadar az olursa o kadar iyidir anlamına gelir bu. Yavaş yavaş yobit, coinexchange.io gibi her coini portföyüne ekleyen coinleri de ekletip, ara ara buradaki forumda bilgi paylaşır ve gelecekte güzel şeyler olacağına dair insanlara mesaj verebilirdim.

Umarım, başarılı olursun.

Görüşlerin için teşekkürler
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 06, 2017, 09:38:30 AM

Görüşlerin için teşekkür ederim. Bütün görüşlere saygımız var.
Ne görüşü? Yaptığın olay bu senin.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 06, 2017, 12:38:07 PM

Bence sen de buradaki yapıcı eleştirilere bakıp bi yol haritası çizebilirsin kendine. Kolay bişey değil evet ama değerlemeler hiç belli olmuyor bi anda patlıyabilir. Sadece biraz özgün birşeyler katmaya bak.

Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 06, 2017, 04:17:52 PM

Bence sen de buradaki yapıcı eleştirilere bakıp bi yol haritası çizebilirsin kendine. Kolay bişey değil evet ama değerlemeler hiç belli olmuyor bi anda patlıyabilir. Sadece biraz özgün birşeyler katmaya bak.
Olumlu görüşlerin için teşekkürler
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
July 06, 2017, 07:03:15 PM

Söylendiği gibi coin çıkartmak kolay ver 1 wavesi al sana coin. Önemli olan proje de değil. Önemli olan pazarlamak. Şu piyasada insanların gözünü boyayabilirsen o zaman kralsın. Aynı projeler aynı boş vaatlerle milyonlarca dolar topluyor. Ortada fol yok yumurta yokken insanlar nereye para gömsemde o parayı katlasam derdinde. Şöyle piyasada sözü geçen, tanınan, üç beş tane adamı alıp kürekcoin diye coin çıkarsan yine de milyonları toplarsın. Sen var kendi reklamını yap. Ondan sonra gelsin paralar.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 07, 2017, 05:23:47 AM

Söylendiği gibi coin çıkartmak kolay ver 1 wavesi al sana coin. Önemli olan proje de değil. Önemli olan pazarlamak. Şu piyasada insanların gözünü boyayabilirsen o zaman kralsın. Aynı projeler aynı boş vaatlerle milyonlarca dolar topluyor. Ortada fol yok yumurta yokken insanlar nereye para gömsemde o parayı katlasam derdinde. Şöyle piyasada sözü geçen, tanınan, üç beş tane adamı alıp kürekcoin diye coin çıkarsan yine de milyonları toplarsın. Sen var kendi reklamını yap. Ondan sonra gelsin paralar.
senin görüşlerine tamamen katılıyorum. Piyasadaki coinlere bak 4 ve 5 altyapı üzerinden yapılmakta.Pazarlama çok önemli ve insanlara aldıkları zaman ne kadar kazandıracağı da çok önemli. İnsanlar kazanmak için alıyorlar kaybetmek için değil
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 07, 2017, 06:39:04 AM

Sadece pazarlama hiçbir şeydir. Proje fikri, uygulanabilirliği, fizibilite, sermaye, iş gücü daha birçok parametreye bağlıdır. İstisna olarak proje fikri iyi ise eğer diğer parametrelere bakmadan, biraz da şans yaver giderse, iyi projeler çıkabiliyor. Ancak çıkıpta, "al deneme projesi" bunu çok iyi pazarlarsak diğerlerinden hiç farkı yok demek, bence günlerini bu işe harcayan firmalara haksızlık yapmak demektir. O halde coin yapmanıza da gerek yok, bir tane site açın arama motoru diye iyi bir pazarlama ile Google'a rakip olursunuz.

Burada önemli olan amaç eğer siz gerçekten öğrenmek, tecrübe edinmek, denemek istiyorsanız mantıklı sayılabilir. Ancak bu projeye bel bağlayıp, "ya tutarsa" mantığı ile işe giriyorsanız, an itibariyle kaybetmeye mahkumsunuz. Temeli olmayan bir bina inşa etmek, onu süsleyerek satmak istiyorsunuz. Dediğim amacınız öğrenmekse, kolay gelsin başarılar.
Calipson (OP)
Newbie
*

View Profile
July 07, 2017, 02:40:06 PM

Sadece pazarlama hiçbir şeydir. Proje fikri, uygulanabilirliği, fizibilite, sermaye, iş gücü daha birçok parametreye bağlıdır. İstisna olarak proje fikri iyi ise eğer diğer parametrelere bakmadan, biraz da şans yaver giderse, iyi projeler çıkabiliyor. Ancak çıkıpta, "al deneme projesi" bunu çok iyi pazarlarsak diğerlerinden hiç farkı yok demek, bence günlerini bu işe harcayan firmalara haksızlık yapmak demektir. O halde coin yapmanıza da gerek yok, bir tane site açın arama motoru diye iyi bir pazarlama ile Google'a rakip olursunuz.

Burada önemli olan amaç eğer siz gerçekten öğrenmek, tecrübe edinmek, denemek istiyorsanız mantıklı sayılabilir. Ancak bu projeye bel bağlayıp, "ya tutarsa" mantığı ile işe giriyorsanız, an itibariyle kaybetmeye mahkumsunuz. Temeli olmayan bir bina inşa etmek, onu süsleyerek satmak istiyorsunuz. Dediğim amacınız öğrenmekse, kolay gelsin başarılar.
Görüşlerin için teşekkürler
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: