Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:45:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitstamp'e ulaşmayan swift transferi  (Read 679 times)
mag13 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 04, 2017, 07:47:56 AM

Selamlar,
Geçtiğimiz perşembe günü Bitstamp'e swift yoluyla para göndermiştim. Bugün 4 iş günü oldu ama para hala Bitstamp hesabıma geçmedi. Daha önce gönderdiğim paralar maksimum 2 iş gününde geçiyordu. Konuyla ilgili Bitstamp'e mail attım, teknik bir sorundan dolayı gecikme var dediler ama tedirgin oldum açıkçası. Transfer işlemini iptal edip parayı geri almanın bir yolu var mı?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 04, 2017, 10:54:24 AM

Selamlar,
Geçtiğimiz perşembe günü Bitstamp'e swift yoluyla para göndermiştim. Bugün 4 iş günü oldu ama para hala Bitstamp hesabıma geçmedi. Daha önce gönderdiğim paralar maksimum 2 iş gününde geçiyordu. Konuyla ilgili Bitstamp'e mail attım, teknik bir sorundan dolayı gecikme var dediler ama tedirgin oldum açıkçası. Transfer işlemini iptal edip parayı geri almanın bir yolu var mı?

Hayır, bizde başka bir borsada on gün beklemiştik hatta ticketlere cevap alamadık daha sonra Twitter, Ticket, Forum nereden bulduysam ticket numarasıyla borsayı etiketleyerek taciz ettik, sorunumuzu çözdüler
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 04, 2017, 02:19:55 PM

Selamlar,

Hayır, bizde başka bir borsada on gün beklemiştik hatta ticketlere cevap alamadık daha sonra Twitter, Ticket, Forum nereden bulduysam ticket numarasıyla borsayı etiketleyerek taciz ettik, sorunumuzu çözdüler

Borsa ismini verebilirsen bizlere de tecrube olur. Hangi borsa olduğunu bilirsek önceden ona göre tedbir alırız.

Daha önce btc-e hakkında bu tip gecikmeler olarak şikayetlere çok denk geldim. Büyük ihitmal btc-e dir diye tahmin ediyorum.

Bu aralar POLOda da problemler çok oluyor.

Kolay gelsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: