Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:14:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobil Siber Güvenlik Platformu  (Read 952 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
July 04, 2017, 05:21:27 PM
Last edit: July 04, 2017, 08:03:01 PM by mirallas

Konu kapanmıştır. Yakında güncel bir konu açılacak, takipte kalın.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
July 04, 2017, 05:35:44 PM

çeviriyi başka birinin aldığı yazıyordu main thread'te ama siz aldınız sanırım. Güzel bir projeye benziyor dikkatimi çekmişti. Güzel bir çeviri bekliyorum Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
July 04, 2017, 05:36:42 PM

Benim de dikkatimi çeken bi proje tutacağını düşünüyorum.
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
July 04, 2017, 05:38:53 PM

çeviriyi başka birinin aldığı yazıyordu main thread'te ama siz aldınız sanırım. Güzel bir projeye benziyor dikkatimi çekmişti. Güzel bir çeviri bekliyorum Smiley
Cevirileri kapmak icin millet neler yapıyor neler. Slackten saldıranlar telegramda darlıyanlar, adam anlaşıyor ceviriye başlıyor sonra başkası cıkıyor rica minnet elinden kapıyor devlerle konusarak. Bunda da oyle bir durum var gibi görünüyor

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
July 04, 2017, 05:40:41 PM

Şimdi bununla sakladığımız dosya vs. dışardan kimse erişemeyecek öyle mi? IOS ve Android bile?
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
July 04, 2017, 05:44:47 PM

Güzel bir projeye benziyor.İncelemek gerekli.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Killermoney35
Full Member

View Profile
July 04, 2017, 05:47:36 PM

Cevirileri kapmak icin millet neler yapıyor neler. Slackten saldıranlar telegramda darlıyanlar, adam anlaşıyor ceviriye başlıyor sonra başkası cıkıyor rica minnet elinden kapıyor devlerle konusarak. Bunda da oyle bir durum var gibi görünüyor

Yorumdan sonra yabancı forumda konuya baktım spreadshette konuyu açan arkadaşın ismi var. Ama reserved da başka isim önce hangisi başvurdu bilemiyorum ama önce giren arkadaşın hakkıdır bence konu açmak. İkisinden hangisi önce başvurduysa diğerine müsade etmeli
nyks
Full Member

Activity: 196

View Profile
July 04, 2017, 05:47:52 PM

İco toplamadan da yapılabilecek bir proje milyon dolarları toplayıp bir güzel enayi silkeleyecekler. Rus mafyası el attı artık bu işe hem icolarda soyuyorlar hem bountylerde.
Scam ico projesi olmasa fikir olarak güzel bir proje ama toplanacak parayı kesinlikle haketmeyecek.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 04, 2017, 05:51:49 PM

biz ona literatürde göt yalama diyoruz ve bu yalama akımının öncüsüde hepinizin bildiği malum şahıs.
rezerve edilen çevirileri hatta çevirilmeye başlanılan çevirileri göt yalama operasyonuyla kendisine çevirmek benim nazarımda oçliktir.
Killermoney35
Full Member

View Profile
July 04, 2017, 06:06:13 PM

biz ona literatürde göt yalama diyoruz ve bu yalama akımının öncüsüde hepinizin bildiği malum şahıs.
rezerve edilen çevirileri hatta çevirilmeye başlanılan çevirileri göt yalama operasyonuyla kendisine çevirmek benim nazarımda oçliktir.

Hocam eğer dedikleriniz doğruysa onu yapan arkadaşa yazıklar olsun başka bişey demiyorum. Ortada bir emek var sonuçta benim nazarımda kul hakkı yemekten hiç bir farkı yok şu yapılanın 2-3 kuruş için sanal da olsa kimsenin hakkına girilmemesi lazım. Daha önce film forumunda altyazı muhabbetine böyle bişey gelmişti başıma. Şu anki durum aynısı sayılır. Lanet olsun emek hırsızlarına
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 04, 2017, 06:19:39 PM

sadece signature campaign mi var social media göremedim

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 04, 2017, 06:57:43 PM

Bu işinde boku çıktı, üç kuruş için burayı çöpe çevirdiniz, şimdide birbirinden çeviri kapmalar başlamış,
Şu ico, bounty furyası bitsede , şuralardan ölücü tayfa çekilse
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 04, 2017, 06:58:31 PM
Last edit: July 04, 2017, 07:13:32 PM by Kubra Dam

Hakaret eden/ithamda bulunan arkadaşlara aynı şekilde karşılık vermeyeceğim.

Kurallarda şu yazmasına rağmen ve yukarda rezerve listesinde adım yer almasına rağmen üzerinde çalıştığım konuyu açan arkadaşın hatası söz konusu. Zaten çalışmamış olsam, kendisine izin verecek olduğum söylemiştim.

6: We are not responsible to pay or accept any kind of translations if done without reserved approval. first get approval for your reservation than start translation

Buyrun konu da burda: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1989333.0

Onun dışında da başkasına verilecek olan projeyi kimseden gidip silahla tehditle alacak halim yok değil mi? Herhangi bir kampanyada kampanyanın başındaki adam yoğunluktan karıştırıp öyle bir hata yaptı diye bunu çarpıtarak anlatmayın. Kaç tane bu tip ithamda bulunuyorsunuz 1 tanesini de ispatlamış değilsiniz. Çünkü sebebi belli, projenin sahibine veya yöneticisine mesaj attığınızda onlar size gerekli cevabı veriyorlar net şekilde. Kuyruk acısı olan bazıları da bunu çarpıtarak ve hakaret ederek yazmaya devam edebilirler.

Bir kere sadece beyinsi'ye karşı bir hatam oldu, onda da beyinsi ile konuştuk isterse kendi çevirimi aynen verebileceğimi ve onun devam edebileceğini de söyledim. Çünkü benden çok daha haklıydı. Kendisi sağ olsun tolerans gösterdi ve ben devam ettim, ama onun boşa yaptığı çeviri kadarını ben ona başka projede (isim vermeyeceğim) white paper çevirisi konusunda yardım ederek yaptım. Bu bakımdan da emeğe ne kadar saygım olduğu açıktır. Daha da özeline girecek halim yok normalde bu bana yukarda hakaret edenler gibi özel mesajları üçüncü kişilere anlatan birisi değilim ama bunu yazmam gerekti.

Yine isim vermek istemiyorum, kaç tane arkadaşa yapacağım projelerde tolerans gösterdim kafalarına göre konu açıyorlar diye ağzımı açmadım. İsim vermeyeceğim tek tek. Gönüllü olarak yazmak isteyen varsa gelip yazabilir. Dediğim gibi normalde bir insanla aramda geçen şeyi asla üçüncü taraflara anlatacak birisi değilim.  
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
July 05, 2017, 05:56:50 PM

Hocam eğer dedikleriniz doğruysa onu yapan arkadaşa yazıklar olsun başka bişey demiyorum. Ortada bir emek var sonuçta benim nazarımda kul hakkı yemekten hiç bir farkı yok şu yapılanın 2-3 kuruş için sanal da olsa kimsenin hakkına girilmemesi lazım. Daha önce film forumunda altyazı muhabbetine böyle bişey gelmişti başıma. Şu anki durum aynısı sayılır. Lanet olsun emek hırsızlarına

İnsanlara bu işi ticarete dökmüş hatta şirketleşip birkaç kişi yaptıklarını düşünüyorum sayfalarca çeviriyi 15 dakikada yapıyorlar  Grin

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 06, 2017, 12:30:30 PM

Dünden beri bu projeyi arıyorum. Offtopic'e düşmüş  Grin Kim yapıyorsa yapsın da takip edeceğim bi proje tutucağı için.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: [1]
  Print  

Jump to: