Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:48:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Borsa Deneyi - Sonuç [Video]  (Read 1126 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
July 05, 2017, 12:17:01 PM

https://www.youtube.com/watch?v=guv5KJJO84Q

Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 05, 2017, 12:53:33 PM

32 gün ne çabuk geçti. Tebrikler, gayet güzel ve başarılı bir seri oldu. Mesaj gayet açık bir şekilde verildi diyebiliriz.
techman (OP)
Legendary
*

View Profile
July 05, 2017, 01:07:02 PM

32 gün ne çabuk geçti. Tebrikler, gayet güzel ve başarılı bir seri oldu. Mesaj gayet açık bir şekilde verildi diyebiliriz.

Teşekkür ederim Smiley

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 05, 2017, 01:28:29 PM

Güzel paylaşım .. 1 ayda yaklaşık  yüzde 27  çok iyi. Bu arada Key girip süpürmüşler bile.  Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 05, 2017, 01:40:52 PM

güzel bir video olmuş eline sağlık %27 de gayet güzel bi kar tebrikler
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 05, 2017, 02:49:18 PM

Yüzde 27 süper ötesi bir gelir, 1 ayda 100 bin lira 1 milyon lira yatırım potansiyeli olan insanları düşünün bir de arkadaşlar.

Bir kez daha gösterdi ki Bitcoin piyasası uzun vade de her zaman kazandıracak, Alp Bey'e her ne kadar yatırım tavsiyesi vermediğini söylese de yaptığı bu paylaşımdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Artık birçok insan bitcoin piyasasında yatırım yapabilmek içni kendinde daha çok cesaret bulabilecke.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 05, 2017, 03:15:09 PM

Yıllık %228 kar demek bu istikrar sürerse bütçesi fazla olan kişileri düşünemiyorum. Zaman sıkıntısı olmayanlar icin güzel bir çalışma tebrikler.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 05, 2017, 03:15:33 PM

Video güzel ama ben bir şeyi anlamadım hacimi düşük coinler de aldınız sanırsam peki onlrı şuan o seviyeden satabilecek misiniz? YAni o kısımda gözüken balance eğer o fiyattan satılırsa diye ama siz o fiyattan satamayabilirsiniz orası biraz kafamı kurcaladı. Yarışma güzel olmuş.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
July 05, 2017, 03:21:33 PM

Güzel bir deney olmuş, belli bir kara ulaşınca elden çıkarmak gerek aslında %50-60 kar fırsatı olmuş sonra %27'e düşmüş. Tabi bu bir deney ama bizler için kar oranını belirlemede iyi bir örnek oldu, teşekkürler.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
July 05, 2017, 04:54:25 PM

Hocam hazırladığın videoları izlerken keyif alıyorum lütfen videoları biraz daha sık hazırlayın Cheesy
techman (OP)
Legendary
*

View Profile
July 05, 2017, 05:20:03 PM

Video güzel ama ben bir şeyi anlamadım hacimi düşük coinler de aldınız sanırsam peki onlrı şuan o seviyeden satabilecek misiniz? YAni o kısımda gözüken balance eğer o fiyattan satılırsa diye ama siz o fiyattan satamayabilirsiniz orası biraz kafamı kurcaladı. Yarışma güzel olmuş.

Selam, o kısımda gözüken balance o coin için en yüksek alış emri baz alınarak oluşturuluyor olması lazım, satıp Bitcoin'e çevirirken sorun olmaz diye düşünüyorum.

iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
July 05, 2017, 09:13:37 PM

dakikayla hediyeyi kaçırdım, üzgünüm Smiley

in cryptography we trust
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 07, 2017, 01:07:04 AM

Yüzde 27 süper ötesi bir gelir, 1 ayda 100 bin lira 1 milyon lira yatırım potansiyeli olan insanları düşünün bir de arkadaşlar.

Bir kez daha gösterdi ki Bitcoin piyasası uzun vade de her zaman kazandıracak, Alp Bey'e her ne kadar yatırım tavsiyesi vermediğini söylese de yaptığı bu paylaşımdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Artık birçok insan bitcoin piyasasında yatırım yapabilmek içni kendinde daha çok cesaret bulabilecke.

Zaten demiyorlar mı para parayı çeker diye. Ne kadar fazla paran varsa o kadar hızlı ve yüksek oranda paralar kazanırsın. Borsalarda görüyorum adam milyon dolarlarla işlem yapıyor. O kişinin 10 dolar fark ile alıp sattığını hesab ediyorum, sadece o adamın 10dk içinde yapma potansiyeli olan kaarı bizler belki de hiç kazanamayacağız.

Bir çok kişi de 3-5000 lira ile bir iki yıla lambo almanın hayellerini kuruyor. Çok iyi hamleler ve de iyi bir şanş ile imkansız değilse de bir çok kişi için çok çok zor bir olay.

Bol kazançlar.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
bitcamilo
Full Member

View Profile
July 08, 2017, 11:55:25 AM

Alp hocam umarım satıp çıkmışsındır alt coinlerden eğer çıkmadıysan tahminime göre bu süre zarfında zarar yazmış olması lazım bilgi verebilirsen sevinirim Smiley
techman (OP)
Legendary
*

View Profile
July 08, 2017, 11:56:24 AM

Alp hocam umarım satıp çıkmışsındır alt coinlerden eğer çıkmadıysan tahminime göre bu süre zarfında zarar yazmış olması lazım bilgi verebilirsen sevinirim Smiley

Youtube'a koyduktan sonra tamamen keyfi bir şekilde kar ederek çıktım, baya çakılmış şu anda çıkmasam zarar yazıcaktı dediğiniz gibi.

bitcamilo
Full Member

View Profile
July 08, 2017, 11:59:38 AM

Youtube'a koyduktan sonra tamamen keyfi bir şekilde kar ederek çıktım, baya çakılmış şu anda çıkmasam zarar yazıcaktı dediğiniz gibi.

Sorma hocam duman olduk Smiley Market table'da kan gövdeyi götürüyor her yer kıpkırmızı Cheesy
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 08, 2017, 12:08:22 PM

cok ufak karla bende bu sıstemden cıktım ama keske zırvedeyken bıraksaymısım ama kader kısmet diyelım.. gene de bu saatten sonra bu sıstem zarar yazmaz heerhalde v
drclck
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
July 16, 2017, 11:35:11 AM

Elinize sağlık.  Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: