Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:51:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BCN gidişatı ne olur?  (Read 975 times)
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
July 07, 2017, 10:57:27 AM

Merhabalar;

1M BCN alımı yapmayı düşünüyor bir-iki sene sonrasına yatırım olarak. bir sene içinde 0.00000002 'den 0.00000165 seviyelerine yükseldi şuan için ise 0.00000074 fiyatına düştü, benim endişem ise uygun zamanda satın alamama ile ilgili yani 0.00000074  fiyatına aldığım BCN ileride 0.00000010 fiyatına düştüğünde ister istemez zarar etmiş olurum.

Sizce BCN alımını şuan mı yapmam gerekiyor yoksa biraz daha beklemem doğru mu olur? birde 1-2 sene sonra sizce BCN durumu ne olur?
1715453469
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715453469
Reply with quote  #2

1715453469
Report to moderator
1715453469
Hero Member
*

Ignore
1715453469
Reply with quote  #2

1715453469
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715453469
Hero Member
*

Ignore
1715453469
Reply with quote  #2

1715453469
Report to moderator
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 07, 2017, 01:24:06 PM

Benim tahminim bu tarz coinler 1-2 senede çöp olur belki daha kısa sürede ytd.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 07, 2017, 02:00:47 PM

1 2 sene mı bu coın 7-8 ay önce 1 satoshı ile 10 satoshi arasında gdp gelıyordu.o fıyatlara gelecektır emın olun.bence kesınlıklıkle bu fıyattan alınmaz.10-20 satoshiye dustugunde alarak sansınıızı deneyevılırsınız...
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 07, 2017, 02:22:47 PM

Piyasada daha kaliteli projeler mevcut.Ama tabi ki alıp almamak sizin kararınız.
hisalih (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 07, 2017, 04:49:16 PM

Benim tahminim bu tarz coinler 1-2 senede çöp olur belki daha kısa sürede ytd.

1 2 sene mı bu coın 7-8 ay önce 1 satoshı ile 10 satoshi arasında gdp gelıyordu.o fıyatlara gelecektır emın olun.bence kesınlıklıkle bu fıyattan alınmaz.10-20 satoshiye dustugunde alarak sansınıızı deneyevılırsınız...

Piyasada daha kaliteli projeler mevcut.Ama tabi ki alıp almamak sizin kararınız.

yorumlar için teşekkür ederim BCN için çöp olma ihtimali var bu aslında çoğu coin için geçerli bir durum ama 2014 yılında başlamış olan bu coin için en azından 1-2 seneden daha fazla hayatta kalma imkanı var diye düşünüyorum. fiyatın biraz daha düşüp kenarda daha fazla olarak saklayacağım.  piyasada binlerce alt coin var ben syscoin - bitshares - bcn - stratis - lana ve siacoin olarak zaten yatırımlar yapıyorum ama amacım düşük fiyattan alıp birden artış imkanı olan coinleri bir kenarda tutmak istiyorum.

hatta yukarıda görüldüğü gibi yobit hesabımdan çöp coinler için bile yatırım yaptım biraz. hatta cryptopia üzerinden transfer işlemini başarabilirsem oradan'da daha yeni çıkmış ve doge karşılığında binlerce satılan coinlerdende ileri yönelik yatırım yapmayı amaçlıyorum ama az bir miktar para yatıracak olsam'da acaba çöp olmuş mu yada fiyatı artar mı diye düşünmeden bir kaç sene sonra baktığımda olduğu yerse saymayan bir coin düşünüyorum benim analiz ettiklerim yukarıda ama önerdiğiniz çok düşük fiyatlara alt coinler var ise ileri yönelik onlar içinde yatırım yapabilirim.
honolo
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
July 08, 2017, 04:22:44 AM

BCN Cryptonight algoritmasını kullanan ilk coin. Yakın zamanda bütün Cryptonight coin'leri etkileyen çift harcama yapılmasına neden olan bir açık bulundu. Açığı ilk Monero ekibi fark etti ve düzeltti. BCN daha geç düzeltme yaptı ve o sırada bu açıktan faydalanmalar oldu. Bu olumsuzluğa rağmen BCN'de bu yükseliş nasıl oldu anlamadım. Belkide bu durumu manipüle etmek isteyenler fiyatı bilerek arttırdı.

Başka bir haberde, BCN ekibi insanların kendi takip edilemeyen coin'lerini oluşturacakları bir sistem üzerinde çalışıyor.

BCN hala büyük borsalarda işlem görüyor. Geçmişteki işlem hacmi (son 3-4 aylık hacimden bahsetmiyorum) ile 50 kere poloniex'den çıkartılması gerekirdi. Bitmemiş olmasının nedenini ilk CryptoNight olmasından dolayı insanların saygı duyduğunu düşünüyorum  Grin

Bir iyi bir "kötü" haber verdim. Bende şu anki fiyatın yüksek olduğunu düşünüyorum. Ancak yeni proje netleşmeye başladıktan sonra her şey değişebilir.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
July 08, 2017, 06:53:58 AM

bu gibi tek yada çift haneli sathoshili fiyatlara sahip coinlere yatırım yapmam ve yapılmamasının da taraftarıyım. ama tabi zamanında doge ile kazananları da biliyoruz. siz kendi araştırmanızı iyi yaptıysanız zaten hiç kimsenin yatırım tavsiyesi verme durumu olamaz. her şeyi zaten biliyorsunuzdur. yine benim nacizhane tavsiyem bunun yerine yerini sağlamlaştırmış ve henüz bir huge pump görmemiş assetlere yönelin. ytd.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
hisalih (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 08, 2017, 08:30:05 AM

BCN Cryptonight algoritmasını kullanan ilk coin. Yakın zamanda bütün Cryptonight coin'leri etkileyen çift harcama yapılmasına neden olan bir açık bulundu. Açığı ilk Monero ekibi fark etti ve düzeltti. BCN daha geç düzeltme yaptı ve o sırada bu açıktan faydalanmalar oldu. Bu olumsuzluğa rağmen BCN'de bu yükseliş nasıl oldu anlamadım. Belkide bu durumu manipüle etmek isteyenler fiyatı bilerek arttırdı.

Başka bir haberde, BCN ekibi insanların kendi takip edilemeyen coin'lerini oluşturacakları bir sistem üzerinde çalışıyor.

BCN hala büyük borsalarda işlem görüyor. Geçmişteki işlem hacmi (son 3-4 aylık hacimden bahsetmiyorum) ile 50 kere poloniex'den çıkartılması gerekirdi. Bitmemiş olmasının nedenini ilk CryptoNight olmasından dolayı insanların saygı duyduğunu düşünüyorum  Grin

Bir iyi bir "kötü" haber verdim. Bende şu anki fiyatın yüksek olduğunu düşünüyorum. Ancak yeni proje netleşmeye başladıktan sonra her şey değişebilir.

yorum için teşekkürler aslında kötü bir haber vermemişsin diyebilirim Smiley çünkü çoğu çıkan altcoin üreticileri böyle bir açık karşısında ne yapacağını bile bilmiyorlar. BCN ekibi ise karşılaştıkları soruna geç bile olsa hem çözüm üretecek hemde ürünü geliştirecek tecrübeye sahip diye düşünüyorum. litecoin uzun süre 4$ seviyelerinde gidip gelirken yaptıkları bir yenilik ile 47 dolar seviyelerine ulaştı belki bahsettiğiniz gelişme sağlanır ise daha iyi konumlara gelecektir.

bu gibi tek yada çift haneli sathoshili fiyatlara sahip coinlere yatırım yapmam ve yapılmamasının da taraftarıyım. ama tabi zamanında doge ile kazananları da biliyoruz. siz kendi araştırmanızı iyi yaptıysanız zaten hiç kimsenin yatırım tavsiyesi verme durumu olamaz. her şeyi zaten biliyorsunuzdur. yine benim nacizhane tavsiyem bunun yerine yerini sağlamlaştırmış ve henüz bir huge pump görmemiş assetlere yönelin. ytd.

yorum için teşekkür ederim. bir kaç coin önerirseniz onları'da düşünebilirim amacım düşük fiyatlardan yatırım yapıp millipiyango 'yu vurmak diyebilirim. zamanında siacoin 0.00000008 seviyelerinde 1M aldığım siacoin 0.00000586 seviyelerini görünce iyi bir kazanç bırakmıştı şuan için 0.00000382 seviyelerinde ama önerilen her coin için teklife açığım hatta

https://coinmarketcap.com/all/views/all/#BTC     yer alan  Paccoin gibi 6.152e-11 BTC    değerine sahip coinler için bile yatırım yapabilirim.

turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 08, 2017, 09:10:53 AM

ben bu coinleri nedense zimbabve dolarına benzetiyorum. trilyon dolar basıyorlar ama değeri 1$ ancak oluyor.
Xnergy
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
July 08, 2017, 09:42:41 AM

yorum için teşekkür ederim. bir kaç coin önerirseniz onları'da düşünebilirim amacım düşük fiyatlardan yatırım yapıp millipiyango 'yu vurmak diyebilirim. zamanında siacoin 0.00000008 seviyelerinde 1M aldığım siacoin 0.00000586 seviyelerini görünce iyi bir kazanç bırakmıştı şuan için 0.00000382 seviyelerinde ama önerilen her coin için teklife açığım hatta

https://coinmarketcap.com/all/views/all/#BTC     yer alan  Paccoin gibi 6.152e-11 BTC    değerine sahip coinler için bile yatırım yapabilirim.

[/quote]

Merhabalar foruma yeni üye oldum,Coin işini 2-3 gündür inceliyorum.

Bu kadar bol sıfırı görünce kafam karıştı  Cheesy 50 katımı kazanmış oldun benmi hesaplayamadım. şu anki değeri 9650dolar  civarı.İlk ne kadar yatırmıştınız Siacoin için.Teşekkürler.
hisalih (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 08, 2017, 11:20:03 AM

ben bu coinleri nedense zimbabve dolarına benzetiyorum. trilyon dolar basıyorlar ama değeri 1$ ancak oluyor.

benimde amacım o zaten bir-kaç M kenarda tutup örnek 1-2M BCN alıp daha sonra bir-iki sene sonra bırakın 1$ 'ı 50cent bile olsa bundan büyük piyango olmaz diye düşünüyorum.

Merhabalar foruma yeni üye oldum,Coin işini 2-3 gündür inceliyorum.

Bu kadar bol sıfırı görünce kafam karıştı  Cheesy 50 katımı kazanmış oldun benmi hesaplayamadım. şu anki değeri 9650dolar  civarı.İlk ne kadar yatırmıştınız Siacoin için.Teşekkürler.

@Xnergy ben btc 'nin 25$ olduğu zamanlardan beri araştırma yapıyorum yapıyorum diyebiliriz yukarıda ortalamayı biraz farklı vermişim ilk başta 0.00000008 zamanında sia coin alıp sattım artış olunca diğer yatırım yaptığım coinler artış gösterince bu sefer siacoin için 1M yatırım yaptım 0.00000025 fiyatlarında 1M kadar o zaman btc değeri 1.346 dolar gibi bir şeydi, 300 dolar gibi bir fiyata geldi aradan kısa zaman geçtiğinde 6 btc 'ye sattım btc adedi o zaman 2400 dolar gibi fiyatlara yükseldi, eski konularıma bakarsan zaten görürsün açtığım bir başlıkta öneri isterken.

Bu işte aslında önemli olan sabır ve bende olmayan bi şey diyebilirim hatta genesis mining üzerinde aldığım bir hizmette litecoin kazımı yapıyordum 4$ civarında uzun zaman devam ettiğinden dolayı bilgisayara format atarken bilerek ve isteyerek cüzdanı yedeklemedim bu yüzden 80 litecoin bildiğin çöp durumda duruyor havada şuan ise 47 dolar oldu ama aradan 1-2 sene nerede ise geçti diyebilirim. biraz sabır gerekiyor ve şans hatta dün burada yukarıda çöp coin için görsel paylaştım orada HTC alımı yaptığım da 0.00000003 seviyelerindeydi şimdi ise 0.00000012 'den satış yapabiliyorum birazda takip etmek gerekiyor ama benden kat kat iyi olan arkadaşlar var forumda ben yatırım yapayım bir 5 sene sonra sırtım yere gelmesin diyorsan onların tavsiyesini alabilirsin
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
July 08, 2017, 11:30:33 AM

Bcn piyasaya sıcak paranın girmesiyle yükselişe geçen bir coin. Bakarsanız toplam supply yüksek olan coinlerle başladılar küçük balıkları avlamak için.
2 yıl için çok riskli bir yatırım onun yerine potansiyeli olanlara bi bakın derim.
Decred,waves,factom,eos  Wink
Pages: [1]
  Print  

Jump to: