Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:48:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Altcoin Cüzdanları Çalıştırmak için VPS Önerisi  (Read 718 times)
HowToMining (OP)
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile
July 08, 2017, 04:50:09 PM

Altcoin cüzdanlarını çalıştırmak için Windows vps kiralamayı düşünüyoruz bir arkadaşın kullanığı vps yi test ettik ama vps de ekran kartı çok düşük olduğu için kullanımı çok zor oldu dedicated serverleri de gözden geçirdik ama fiyatları çok tuzlu bize önerebileceğiniz vps varmı ?  Firmanın bitcoin kabul etmesi ve hdd nin 200 gb dan fazla olması gerekiyor.
1715550487
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715550487
Reply with quote  #2

1715550487
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715550487
Hero Member
*

Ignore
1715550487
Reply with quote  #2

1715550487
Report to moderator
1715550487
Hero Member
*

Ignore
1715550487
Reply with quote  #2

1715550487
Report to moderator
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 08, 2017, 04:52:01 PM

Altcoin cüzdanlarını çalıştırmak için Windows vps kiralamayı düşünüyoruz bir arkadaşın kullanığı vps yi test ettik ama vps de ekran kartı çok düşük olduğu için kullanımı çok zor oldu dedicated serverleri de gözden geçirdik ama fiyatları çok tuzlu bize önerebileceğiniz vps varmı ?  Firmanın bitcoin kabul etmesi ve hdd nin 200 gb dan fazla olması gerekiyor.

Vultr olabilir gerekli konfürgasyon yapıldığında stabil olur , ayrıca btc ödemesi yapılabilir ama öncelikle kredi kartıyla ilk ödeme yapılması gerekir
HowToMining (OP)
Member
**

View Profile
July 09, 2017, 01:01:36 AM

Vultr olabilir gerekli konfürgasyon yapıldığında stabil olur , ayrıca btc ödemesi yapılabilir ama öncelikle kredi kartıyla ilk ödeme yapılması gerekir

Siteye göz gezdirdim ama kullandıkları diskler ssd olduğundan benim istediğim kapasite pahalıya geliyor ve ben bitcoin ile almak istiyorum o yüzden araştırmaya devam ediyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 09, 2017, 07:09:17 AM

Ekran karti ile walletin ne alakasi var acaba,ne gibi bir sorun oluyor gui walletlerde.Amazonu denedinizmi fiyatlari makul diye biliyorum.
HowToMining (OP)
Member
**

View Profile
July 09, 2017, 09:49:45 AM

Ekran karti ile walletin ne alakasi var acaba,ne gibi bir sorun oluyor gui walletlerde.Amazonu denedinizmi fiyatlari makul diye biliyorum.

Arkadaşın kiraladığı vps yi denedik vps lerde ekran kartı olmadığından işlemci gücü de düşüktü kullanmak baya zor oldu en basitinden program penceresini sağa sola çekmek tam ekran yapmak sıkıntı oluyordu
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
July 09, 2017, 10:43:44 AM

Dediğiniz sistemi kabul edecek firmalar yok uygun fiyatlı bulsanız bile. Öyle bir sistem olsa zaten herkes aylık kiralama ile kazıma işlemi yapar, ki çoğu Türkiye firmalarında verdiğiniz parayı kazıyarak çıkaramazsınız. Ayrıca mining yaptığını farkederse firmalar itiraz etmeye mahal bırakmadan kapatıyor bunun yüzlerce örneğini araştırarak görebilirsin.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 09, 2017, 11:18:19 AM

Arkadaşın kiraladığı vps yi denedik vps lerde ekran kartı olmadığından işlemci gücü de düşüktü kullanmak baya zor oldu en basitinden program penceresini sağa sola çekmek tam ekran yapmak sıkıntı oluyordu
Cluster sunucularim var,ufak capli bir datacenter diyelim gunluk yedeklerde aliniyor. bir guest os kurayim size 250gb alan atayim deneyin isterseniz 20/20metro hattim var.Mining yapmazsaniz 4 core falan atarim size.San storage tarafinda cok alan yok ama nas kismindan epey bir dilim kesebilirim iscsi olarak baglarim.Yurtdisi mi olsun istiyorsunuz acaba.
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 09, 2017, 01:27:20 PM

Cluster sunucularim var,ufak capli bir datacenter diyelim gunluk yedeklerde aliniyor. bir guest os kurayim size 250gb alan atayim deneyin isterseniz 20/20metro hattim var.Mining yapmazsaniz 4 core falan atarim size.San storage tarafinda cok alan yok ama nas kismindan epey bir dilim kesebilirim iscsi olarak baglarim.Yurtdisi mi olsun istiyorsunuz acaba.
Ne kadar güvenilir?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: