Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:59:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Türk Bitcoin Borsası  (Read 1329 times)
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 11, 2017, 01:52:12 PM

gelecek hafta içinde yeni bir borsa açılacagını duydum bazı gruplarda. bu arkadaşların yaptıgı hatayı yapmayın,dedenizin,babanızın ismiyle borsa acmayın.rakip gordugunuz diger borsaları kucumseyip,'' 1-2 yıla piyasayı toplucaz gibi'' sakasına bile olsa boyle bir yorum yapmayın.sosyal medeyayı etkili kullanın ki surekli buralarda bir yerlerde oldugunuzu hissedelim.

teknik olarak ise zaten  diger arkadaslar gereksinimleri yazmış.
1715284798
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715284798
Reply with quote  #2

1715284798
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715284798
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715284798
Reply with quote  #2

1715284798
Report to moderator
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 11, 2017, 02:03:37 PM

[/quote]

Btc'de yeni değiliz sadece forum kültüründe ben yeniyim Smiley

Hacim kısmı benim kafamı çok kurcalayan bir durum. Olası bir felaket senaryosu için kullanıcı mağduriyeti oluşmasın diye site ile hiç bir şekilde alası olmayan,
bir hesapta (banka hesabı olabilir vb) kullanıcılara ödeme yapabileceğimiz bir miktar bırakmak istiyoruz. Fakat bu sefer de site içi hacim yaratacak BTC, LTC, ETH satın alıp satışlara bırakamıyoruz, maddiyatımız çok yüksek değil. Ya hacim yaratacağız yada güvenli ilerleyeceğiz. Biz hacimden feragat edip güven kısmında ilerlemek istiyoruz.  Bizim ülkemiz de ki borsalarda ilk bu işe girer iken bu durumu nasıl çözdüler araştırmak lazım. Yoksa fake hacim mi yarattılar. Bu konuda beni bilgilendirir iseniz sevinirim.
(Bu arada hep felaket senaryoları üzerine konuşuyorum ama güvenlik konusu sizin olduğu kadar benim içinde çok önemli)
[/quote]

hacim konusunnda yapılacak şeyler basit eger elinizde belli miktar hacimi saglıyacak koin yoksa siteyi zaten hemen acmayın.diger borsaların yaptıgı kesinti den daha kucuk komisyonlar uygulayarak baslıyabilirsiniz.ya da ilk 1 aylık donemde komisyon almayıp hacim olsmasını saglayın.bu sure zarfında makerlarla surekli iletişim halilnde olup onların fikirlerini dinleyin. gercek piyasa yapıcılara diger borsalardan daha iyi oranlar sununki bu adamlar rakip sitelerdeki varlıklarını size taşımaya baslasınlar. bir kaç  başka fikir de var ama su anda ortada sadece ''uzerinde  çalışılan'' ve hersey yolunda giderse tahmini süresi 3  ay sonra işlemlere başlıyacak bir projeden bahsediyoruz...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: