Bitcoin Forum
June 28, 2024, 10:19:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Monkey Capital - Merkezi Olmayan Hedge Fonu (Güncellendi)  (Read 6811 times)
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 04, 2017, 08:25:46 AM

ico hesap mı paylaşacaklar yoksa wawes Dexte wawes atıp mı alıcaz wawes dex bir türlü wawes atamadım yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler wp no 5424789014

elinde waves tamamını işaretliyorsan olabilir dex yapıtor biraz içerde bırakman gerek.
ruska
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 04, 2017, 12:44:11 PM

şuan proje hakkında anlayamadığım şeyler oluyor. MNY dexte satılmaya başladı ico gelmeden ve kaç gündür yetkililerden ses seda yok herhangi bir açıklama yapmıyorlar ve coevalin fiyatıda 1 bitcoine yaklaşmanın aksine diplere çakıldı.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 04, 2017, 05:46:58 PM

yok artık lebron james coeval daha sabah 250 usd idi şimdi 1125 usd https://coinmarketcap.com/assets/coeval/
mny de 0.10 dan 0.037 usd ye yükseldi sabah mny alan 3 e coeval alan varsa 5 e katladı.çok agresif davranıyor bu coinler heralde başlangıç olduğu için ileriki zamanlarda böyle olursa ya sevinçten yada üzüntüden kalpten götürür insanı
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 04, 2017, 05:48:17 PM

yok artık 1700 usd oldu coeval hayretle izliyorum
ruska
Newbie
*

View Profile
August 04, 2017, 08:38:37 PM

şu anda 244 dolar saniyelik bir çıkış olmuştu manipule ediyorlar herhalde anlamadım.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 04, 2017, 08:39:38 PM

Bende 244 dolar gözüküyor hocam anlık. 1-2 saat önce dediğiniz rakamlara anlık ulaşmış ama mantıklı değil bu işin içinde bir şey var. Uzun vadeli alım yapmak istiyordum coeval değil de mnyden ama şu an beklemeye geçtim, takım ne açıklamalar yapacak bakalım.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 04, 2017, 08:53:43 PM

Bu kadar dalgalanması pek normal gelmedi bana. Projenin iş yapacağını düşünüyorum coeval 200-230 doların altına pek düşmüyor, aslında şimdi alıp icoya ucuzdan girmiş olabiliriz. Belki de daha da düşer bilemeyiz tabi ama daha şimdiden böyle yükselip alçalıyorsa ico başlangıcında bir roket görebiliriz.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 05, 2017, 10:15:58 AM

ico fiyatı ne olacak bunun ve şu an ico yapılmadığına göre kimler satıyor anlamadım daha ödüller de dağıtılmadı, coeval bazında bakarsak mny fiyatı yerlerde geziyor almayı deneyeceğim bi miktar bakalım
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 05, 2017, 11:29:05 AM

konu başlığını baştan sona okudum ama ne çeviri yapan ne de bir başkası tam olarak açıklamamış. bunların 49.000 küsür coeval i var bununla monkey arasında ne fark var. yani elinde monkey bulunduran ile coeval bulunduran arasında ne gibi bir fark var. coeval farklı bir fon mu mesela ?
ayrıca ico yeni başladı neden piyasada işlem görüyor. bu sorulara kimse cevap vermemiş.
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 05, 2017, 01:44:35 PM

konu başlığını baştan sona okudum ama ne çeviri yapan ne de bir başkası tam olarak açıklamamış. bunların 49.000 küsür coeval i var bununla monkey arasında ne fark var. yani elinde monkey bulunduran ile coeval bulunduran arasında ne gibi bir fark var. coeval farklı bir fon mu mesela ?
ayrıca ico yeni başladı neden piyasada işlem görüyor. bu sorulara kimse cevap vermemiş.

Diğer kampanyalarla ilgilendiğim için monkey capital başlığına çok vakit ayıramadım öncelikle kusuruma bakmayın.
49,000 Coeval şirket ve erken yatırımcılara ait olan kısmı. Maximum coeval arzı 100,000 aynı zamanda maksimum MNY arzı 1,000,000,000 token.
1 coeval karşılığında 10,000 mny token verilecek. Şuanda 1 coevale sahipseniz, ICO'ya yatırım yapmasanız bile ICO bitiminde elinizde 1 coeval varsa karşılığında 10,000 mny alacaksınız. Yani monkey fiyatı her zaman coevale endeksli olacak. ICO'ya hangi coin ile katıılacak olursanız olun, fiyatını coeval belirleyecek.

Madem MNY alıyoruz bu coeval ne işe yarıyor diyorsanız da. Şimdi monkey tokenleri aldınız ve yatırım yapılması için fona aktardınız. 3 ay, 6 ay fona bıraktığınız süreye ve yatırım miktarınızın büyüklüğüne bağlı olarak kar oranınız değişkenlik gösterecek. Diyelim ki 6 aylığına fona 30,000 Monkey token verdiniz. 6 ay sonunda kar payınızı nasıl alacaksınız, işte tam bu noktada coeval token kullanılıyor. 6 ay sonunda hem 30,000 monkey tokeni hem de kar payınızın miktarına göre coeval tokeni alacaksınız. Şirket bu sirkülasyonu sağlayabilmek için yılda 2 kez coeval satın alacak ve monkey tokenlerini fona yatıran katılımcılara kar payı olarak ekstra coeval tokeni dağatacak. Yani işin özü temettü ödemelerinin yapılması için Monkey Capital Şirketi coeval tokeni kullanacak.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 05, 2017, 02:11:44 PM

Alisilmisin disinda davranislar sergileniyor. Bu adamlar ne yapmaya calisiyor. Ben halen anlayabilmis degilim. El altindanmi sattilar bu coinleri ne yaptilar. Bi aciklama falanda yapmiyorlar.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 05, 2017, 03:19:02 PM

valla koyuncu sistem güzel gibi görünüyor ama uygulumada ne çıkarılacak yada söylenin yerine getirilip getirilmeyeceğini sağlayacak bir sistem yok.
örn olarka akıllı kontratta böyle bir sistemin uygulanması daha gerçekçi olurdu. kontratte alım yapılacak imktarı kitlerleridi ve sistem dağıtım zamanı alıma geçerdi ama waves nasıl yürür bakalım
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 06, 2017, 04:48:06 PM

daha ico yapılmadan piyasada nasıl dolanıyor bu coinler madem dağıtıldıysa niye ico yapılıyor şu an fiyat çok düşük bir miktar almayı düşündüm fakat sahte falan olur diye geri vazgeçtim.dex te çok yüklü alım emirleri vardı sabah icodan önce topluyor millet heralde.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 06, 2017, 05:55:14 PM

daha ico yapılmadan piyasada nasıl dolanıyor bu coinler madem dağıtıldıysa niye ico yapılıyor şu an fiyat çok düşük bir miktar almayı düşündüm fakat sahte falan olur diye geri vazgeçtim.dex te çok yüklü alım emirleri vardı sabah icodan önce topluyor millet heralde.

Şu durum beni de işkillendirdi, yatırım yapacağım bir projeydi fakat daha ico başlamadan mny 'nin borsada işlem görmesi çok garip gerçekten. Bu gelişmeler ekiple ilgili beklentiyi düşürüyor
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 07, 2017, 11:22:06 AM

Şu durum beni de işkillendirdi, yatırım yapacağım bir projeydi fakat daha ico başlamadan mny 'nin borsada işlem görmesi çok garip gerçekten. Bu gelişmeler ekiple ilgili beklentiyi düşürüyor

valla sahte gerçek bilmiyorum 50 waves bozup 183k mny aldım çok ucuz şu an, çok kısa zamanda sert hareketler yapabiliyor o yüzden yakında bi pump yada ani dalgalanma olursa satarım diye aldım.haktan hayırlısı
ruska
Newbie
*

View Profile
August 07, 2017, 12:44:42 PM

satın almayın kesinlikle scam coin
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
August 08, 2017, 08:14:21 AM

bende dexten bi miktar aldım bakalım batarsada üzülmem 20 waves satıp aldım bugün ico var bakalım belki hareket gelebilir diye bekliyorum

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 09:34:01 AM

Amma olay olmuş ben hala idrak edemedim ne oldugunu
dex üzerinden işlem yapılan monkey gerçekmi yoksa birileri sahte asset ile söğüşlemeyemi çalışıyor
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 08, 2017, 09:39:01 AM

Amma olay olmuş ben hala idrak edemedim ne oldugunu
dex üzerinden işlem yapılan monkey gerçekmi yoksa birileri sahte asset ile söğüşlemeyemi çalışıyor

yeşil tık var mny de gerçek görünüyor slackten yazdım bi kaç kişi gerçek diye cevap verdi yönetici de itiraz etmedi yorumlara. ya herro ya merro zar atmış gibi hissediyorum şu an kendimi
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 08, 2017, 10:34:46 AM

Ben bu dex olayını çözemedim gerçi çok ilğilenmedim ama coinleri yazmayınca listelenmiyor sanırım değilmi tek tek çagırıyoruz
birde elimizdeki waves ile direk takas oluyormu ordaki assetler yoksa btc ye falanmı çevirmemiz lazım wavesleri
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: