Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:09:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı  (Read 21800 times)
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 22, 2017, 04:35:16 PM

Proje iyi gibi. İmza dolu ama bir şekilde girmek lazım. Çok kalabalık projelere göre daha iyi getirisi olabilir bence.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 22, 2017, 05:05:37 PM

Jamal bu tarz iste yeni cikan projelerin bounty yoneticiligini yapiyor ama hakkiyla yapmiyor.Herkesler sikayetci hakkinda birden fazla proje yonetmeye calisiyor ortalama 6-8 tane ve hesaplamalari cok gec ve adaletsiz yapiyor.Kendi cetesi var onlara basiyor odulluleri diye soyleyen cok var

Adam hep aynı kişilere çeviri işini veriyor. Çeviriyi yapacak kişilerin listesi daha duyuru yapılmadan bütün dillerde belli. Bunu böyle yaptığını söylemekten de çekinmiyor. Çeviri işlerinin tamamını verdiği kişiler arasında Newbie olan dahi var.

Kendisini de Other languages kısmında bile bulamayacağınız Urducaya yazmış. Büyük ihtimalle Urduca çeviri de yapmıyordur.

Kısaca çok haksızlık dönüyor, ama kimsenin umurunda değil nedense.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
July 22, 2017, 05:11:27 PM

İlgilenen arkadaşlar Rivetz'in kısa videolarına göz atabilirler.

Rivetz securing transaction data for an Android App:
https://www.youtube.com/watch?v=NsrXoxx6CJE

Spending Rivetz Bitcoin with a BitPay Point of Sale terminal:
https://www.youtube.com/watch?v=uJqVaaAcytU

bende sosyal medya kampanyasına katıldım ve güzel bir projeye. son günlerde çalınan ETH leri ve MEW deki cüzdanların hacklenmesini düşününce bence iyi iş yapar. ico için %20 bonus iyi olmuş ama ico için sabit bir fiyat varmı? ben göremedim yada gözden kaçırmışım sanırım. ico maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 22, 2017, 05:21:50 PM

bende sosyal medya kampanyasına katıldım ve güzel bir projeye. son günlerde çalınan ETH leri ve MEW deki cüzdanların hacklenmesini düşününce bence iyi iş yapar. ico için %20 bonus iyi olmuş ama ico için sabit bir fiyat varmı? ben göremedim yada gözden kaçırmışım sanırım. ico maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

1 ETH = 333.33 RVT olarak açıklanmıştı. Ben de duyurmuştum 2 gün önce.  Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013294.msg20247754#msg20247754

İletişim konusunda sıkıntılı bir proje. ICO bitiş tarihini bile ögrenemedim 3 gündür. White paper'da ilgili yer bile boş.

bu projeyi ico sayfasinda biraz inceledim. detayli olarak bakamadim ama begendim. tesekkurler ceviri icin

Rica ederim.  Smiley

Yukarda paylaştım aynı videoyu aslında ama dikkat etmediniz sanırım.  Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013294.msg20271346#msg20271346

Smiley Aynen görmedim o mesajı sosyal medyada görünce direkt attım buraya neyse sağolun uyarı için. Bu pre-sale mevzu neden bu kadar önemli hale geldi anlamadım çok soruluyor.

Pre-sale'a katılmak isteyen arkadaşlar vardı ama 150 ETH malum acayip yüksek olduğu için onla ilgili sorular geliyordu limit azalmayacak mı diye. Bir de pre-sale olunca token'lar epey uyguna geliyor normal ICO'ya göre bundan dolayı soruluyor.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 05:31:17 PM

Şu anda Telegram kanalından sorduğum soruyu bizzat CEO Steven Sprague cevapladı arkadaşlar.

Rivetz ICO 25 Ağustos 2017'de bitecek arkadaşlar.

Veya Hard Cap'e ulaşıldığı zaman bitecektir.

Ekip sanırım yoğun gerçekten açılışa yaklaşmışken çünkü bunu öğrenmek bile günler aldı.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 23, 2017, 02:17:16 AM

2 hafta sürer dedim ama 1 ay sürecekmiş, mesaj işini biraz yavaşlatayım en iyisi hard capa ulaşıp kısa sürede bitirebileceklerini zannetmiyorum.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 04:21:40 AM

ARKADAŞLAR RIVETZ ICO'NUN BAŞLANGICINA ARTIK 60 SAATTEN AZ BİR SÜRE KALDI!

Lütfen ama lütfen scam girişimlerine karşı dikkatli olalım. Son zamanlarda neler olduğunu biliyorsunuz.

Site hacklenebilir, aksilik olabilir bunlar hep ihtimal dahilinde artık.

Takipte kalalım: https://twitter.com/rivetzcorp

2 hafta sürer dedim ama 1 ay sürecekmiş, mesaj işini biraz yavaşlatayım en iyisi hard capa ulaşıp kısa sürede bitirebileceklerini zannetmiyorum.

Bizzat CEO kendisi cevap verdi mesajıma 25 Ağustos 2017'de bitecek şeklinde kabul edebiliriz çünkü zaten hard cap'e ulaşması pek mümkün gözükmüyor bana sorarsanız. Ama belli mi olur neler oluyor ICO'larda sürprizlere de açık olmak lazım.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 23, 2017, 12:05:20 PM

son durumda o zaman imzaları 25 ağustos'a kadar tutmamız mı gerekiyor? bu kadar uzun süreceğini tahmin etmemiştim:(
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 01:07:31 PM

İmza kampanyasında çok fazla kişi olmasına rağmen ben bu imzanın kazandıracağını düşünüyorum. ICOda güzel para toplanacaktır.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 02:41:34 PM

son durumda o zaman imzaları 25 ağustos'a kadar tutmamız mı gerekiyor? bu kadar uzun süreceğini tahmin etmemiştim:(

Son durumda 25 Ağustos 2017'ye kadar duracak imzalar. Hatta 25 ağustos'tan 1-2 hafta sonrasına kadar duracak çünkü ICO biter bitmez imzaların kaldırılma durumu yok genelde. Neden bu kadar güceniyorsunuz onu anlamıyorum ben, bir ICO'nun 1 ay sürmesi gayet normal bir durum. Birçok kampanya var bundan ayrılıp size uygun olanlardan birine geçin bence geç olmadan o zaman.

İmza kampanyasında çok fazla kişi olmasına rağmen ben bu imzanın kazandıracağını düşünüyorum. ICOda güzel para toplanacaktır.

Her şey olabilir çünkü satışa göre ödülleri şekillendirecekler bounty safyasından da okuduğunuz üzre yani ortada sabit bir bounty miktarı yok. Projeyi beğenen çok kişi var, arkasındaki ekip de gayet ciddi tipler ama hiç kestiremiyorum ben şahsen ne yapacağını. Çok yüksek yatırım da alabilir, orta karar devam da edebilir 30 gün boyunca. Bekleyip göreceğiz mecburen. Zaten fazla zaman kalmadı başlamasına.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
July 23, 2017, 03:09:18 PM

0,68$ birim İco fiyatı.Toplam coin sayısına baktığımızda yüksek fiyatı bence.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 23, 2017, 04:38:18 PM

Bu mesaj olayının 25 ağustosa doğru bitmesi sıkıntı oldu ben 2-3 gündür onlıne olamadım açıkcası. Belki yine olmayabiliriz ama yatırım toplanmayabilirse neden o gün son oluyor orasını anlamadım.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 04:40:47 PM

Yani toplam RVT miktarını düşününce haklısınız ama aynısı başka projelerde de oluyor. Neticede kolay kolay hard cap gelmeyeceğinin hepimiz farkındayız büyük bir sürpriz yapıp bizi yanıltmazsa eğer tabi.

Bu mesaj olayının 25 ağustosa doğru bitmesi sıkıntı oldu ben 2-3 gündür onlıne olamadım açıkcası. Belki yine olmayabiliriz ama yatırım toplanmayabilirse neden o gün son oluyor orasını anlamadım.

Ben de sizin sorunuzu anlamadım açıkçası hocam. "Yatırım toplanmayabilirse neden o gün son oluyor" derken cidden ne demek istediniz ki? Yazarsanız cevaplayayım bildiklerime göre. Ayrıca dediğim gibi ICO bittikten sonra 1-2 hafta daha imzalar kalıyor da biliyorsunuz. Hemen biter bitmez imza kaldırma durumu sanmıyorum. Yalnız insanlar 25 Ağustos'a niye takıldı hiçbir anormallik yok süre olarak.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 23, 2017, 04:57:59 PM

Yani toplam RVT miktarını düşününce haklısınız ama aynısı başka projelerde de oluyor. Neticede kolay kolay hard cap gelmeyeceğinin hepimiz farkındayız büyük bir sürpriz yapıp bizi yanıltmazsa eğer tabi.

Ben de sizin sorunuzu anlamadım açıkçası hocam. "Yatırım toplanmayabilirse neden o gün son oluyor" derken cidden ne demek istediniz ki? Yazarsanız cevaplayayım bildiklerime göre. Ayrıca dediğim gibi ICO bittikten sonra 1-2 hafta daha imzalar kalıyor da biliyorsunuz. Hemen biter bitmez imza kaldırma durumu sanmıyorum. Yalnız insanlar 25 Ağustos'a niye takıldı hiçbir anormallik yok süre olarak.

Benim dediğim aslında mesaj sayısı durumu 25 ağustosa kadar tamamlayın denmiş ana konuda ben bu durumu diyorum imzaları tutmak problem değil sonuç itibariyle. Kısacası mesaj olayıda ico olayı gibi devam etmeli öyle değilmi?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 05:10:47 PM

Benim dediğim aslında mesaj sayısı durumu 25 ağustosa kadar tamamlayın denmiş ana konuda ben bu durumu diyorum imzaları tutmak problem değil sonuç itibariyle. Kısacası mesaj olayıda ico olayı gibi devam etmeli öyle değilmi?

Mesaj olayı da ICO ile birlikte devam ediyor zaten yani burda yanlış veya farklı olan şeyi anlamadım cidden.

ICO 25 Ağustos'a kadar devam edecek aynı şekilde insanlar da mesaj atmaya devam edecek. Her zaman olduğu gibi.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 10:09:45 PM

25 ağustos olayı iyi olmuş boşuna kendimizi kasmayalım o zaman yavaş yavaş atalım postları nasıl olsa daha çok var proje tutarsa çok iyi olur.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 23, 2017, 10:50:59 PM

Mesaj olayı da ICO ile birlikte devam ediyor zaten yani burda yanlış veya farklı olan şeyi anlamadım cidden.

ICO 25 Ağustos'a kadar devam edecek aynı şekilde insanlar da mesaj atmaya devam edecek. Her zaman olduğu gibi.

ico başladıktan 2 gün sonra biterse de 25 ine kadar imzalar kalacak mı?

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 11:29:55 PM

25 ağustos olayı iyi olmuş boşuna kendimizi kasmayalım o zaman yavaş yavaş atalım postları nasıl olsa daha çok var proje tutarsa çok iyi olur.

Yani sizin bileceğiniz iş tabiki ama ICO bir anda biterse hard cap'e ulaşırsa o zaman tabiki imza kampanyası da o anda noktalanmış oluyor. Aynı problem InsureX'de yaşandı çünkü bir anda bitirdiler ICO'yu orda mesela.

ico başladıktan 2 gün sonra biterse de 25 ine kadar imzalar kalacak mı?

ICO ne zaman biterse tüm kampanyalar, imza da dahil olmak üzere o anda bitirilir. İmzaların kaldırılma süreci ayrı bir şey yapılan sayımların ve kontrollerin uzunluğuna bağlı olarak değişiyor.

Şurda da aynısını ifade etmeye çalışmıştım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013294.msg20316427#msg20316427

Yani ICO 25 Ağustos'tan önce biterse imzalar duracak diye bir şey yok tabiki de.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 24, 2017, 03:24:58 AM

Arkadaşlar RIVETZ Token Satışının Başlamasına Artık Sadece 36 Saat Kaldı!

Bakalım Nasıl Bir Başlanıç Olacak. Yorumlarınız Görüşleriniz Nasıl Belirtin Lütfen.

https://rivetzintl.com/token-sale/

https://twitter.com/rivetzcorp

arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 24, 2017, 03:49:12 AM

Bence son zamanlarda çoğu icoda gördüğümüz gibi hızlı bir başlangıç yapar 10-15 bin eth gibi sonra yavaş yavaş damlamaya devam eder, çok iyimser değilim umarım şaşırtırlar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: