Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:13:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı  (Read 21800 times)
ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
July 25, 2017, 06:17:17 PM

yine bir ICO erteleme kararı .. Proje sahipleri de piyasadaki dalgalanma ve belirsizliklerden oldukça etkilenmiş durumdalar.
Projeyi ve yatırımcıları korumaya çalışıyorlar sanırım.
Geç olsun güç olmasın.
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
July 25, 2017, 06:33:34 PM

bence ertelenmesi yerinde bir karar btcnin belirsizliğindeki son günlere girerken icoların pek talep alacağını düşünmüyorum en azından belirsizlik ortadan kalktıktan sonra piyasa dahada hareketlenecektir.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 25, 2017, 06:54:01 PM

yine bir ICO erteleme kararı .. Proje sahipleri de piyasadaki dalgalanma ve belirsizliklerden oldukça etkilenmiş durumdalar.
Projeyi ve yatırımcıları korumaya çalışıyorlar sanırım.
Geç olsun güç olmasın.

Maalesef etkilendiler doğal olarak hele o ethereum hack olayından sonra on milyon dolarlar düzeyinde hırsızlık oldu düşünsenize. En ufak bir hata bir projenin imajını ve geleceğini yerle bir edebilir. Kimse bunu istemiyor.

bence ertelenmesi yerinde bir karar btcnin belirsizliğindeki son günlere girerken icoların pek talep alacağını düşünmüyorum en azından belirsizlik ortadan kalktıktan sonra piyasa dahada hareketlenecektir.

Bana kalırsa da sıkıntı yok, şüphe duyup acele ICO yapılacağına daha yatışmış şartlarda daha mantıklı hareket edilmesi her daim en iyisi olur. Ağustos'tan sonra biraz daha şekillenecek gibi ortadaki tablo.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 26, 2017, 11:41:58 PM

Rivetz ile alakalı bir video yayınlandı, yeni bir video izlemek isterseniz linkler aşağıda arkadaşlar.

https://vimeo.com/227025118

https://twitter.com/RivetzCorp/status/890217017537695744

Yeni bir röportaj daha yayınlandı arkadaşlar, alttaki twitter linkinde mevcut.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 27, 2017, 06:38:46 AM

Sayın Kubra Dam, başlığı sürekli güncel tuttuğunuz için teşekkür ediyorum. ico ertelenmesinin imza kampanyasına olacak etkisini biliyor musunuz acaba? kolay gelsin.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 28, 2017, 12:33:02 AM

Arkadaşlar ICO'yu ertelemenin sebebini detaylıca anlattı CEO. Kısacası şu anki mevcut modelden daha güvenli olacak bir ICO sistemi üzerinde çalıştıklarını söylemişler.

Google authenticator kullanımı falan da bu seçenekler arasında. Nasıl bir modelle karşımıza geleceklerini göreceğiz. Detaylı açıklama altta.

"We have worked hard to make sure that the Rivetz ICO is a utility token. It is not a security the token is used to power the attestation of the health and integrity of the service. The token is also used to help build and compensate the ecosystem that helps to build the platform for secuirty. We have made no changes in our current plan.  It is important for all involved the we understand we are selling a product and the product is used to enable advanced security services. We are working with a number of exchangs and online wallets to support the token as part of thier access control and support a higher quality transaction than is possbile with just a google authenticator. The ICO is an inovative way to secure the resouces to deliver to everyon the secuirty the need for a strong crypto future where we do not have to worry as much about spam addresses our devices can verify, We do not have to worry about malware stealing our keys our devices can protect them, We do not have to worrry about man in the middle attacks or man in the browser redirecting a spend our devices can assure the address.  No security solution is perfect but we can dramatically improve on the current models that ar hard to manage and are scary for customers. We are on plan and need to continue to build support."

Sayın Kubra Dam, başlığı sürekli güncel tuttuğunuz için teşekkür ediyorum. ico ertelenmesinin imza kampanyasına olacak etkisini biliyor musunuz acaba? kolay gelsin.

Rica ederim. Sorduk kendilerine ama cevap vermediler yani sorduğum şey ICO yine 1 ay mı sürecek sorusuydu. Çünkü ICO 1 ay sürerse haliyle bounty de eylül ortası veya sonuna kadar sarkmış olacak gibi duruyor.

BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 28, 2017, 10:16:11 AM

Imzalar planlanandan fazla tutulmak zorunda kalinacak. Stake olarak alinmaya devam edilecek diyebilirsiniz ama dagitilacak miktar ayni oldugundan degisen bir sey olmayacak. Sure uzadigu icin belki yeni katilimcilar olacak ve payin orani da degisecek.
Adil olmasi acisindan imza kampanyasina verilen miktar artirilmali.

Bu nacizane benim dusuncem...

julslet84
Full Member

Activity: 150
Merit: 110

View Profile
July 29, 2017, 01:09:33 PM

ben de projeyi inceledim ve oldukça beğendim. mantıklı ve uygulanabilir bir proje. ekip sağlam ve gerçekten ciddi çalışılmış. ICO nun ertelenmesi tatsız oldu tabi biraz ama açıklamaları makul ve kabul edilebilir. projeye verilen bu kadar emeğin piyasadaki dalgalanmalar yüzünden başarısız olmasını istemiyorlar.
imza kampanyasına katıldım, az bir süre kaldı ICO'ya. umarım başarılı olur.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
July 29, 2017, 01:53:03 PM

Icosuna katılıp alım yapacaktım o gün ertelediler.Elimde nakit olursa yeni tarihte yatırım yapmayı düşünüyorum.Proje çok mantıklı geldi.

yobit.net is banned from signatures
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 29, 2017, 03:12:10 PM

Ben ico icin 2 ether ayirmistim ama ertelendi simdi ne zaman baslayacak acaba tekrar.Ilk gun icin bonus ne kadar olacak.Birde presale de ertelendimi yoksa o yapildimi acaba.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 29, 2017, 06:03:40 PM

proje çokgüzel başından beri takip ediyorum ama imza o kadar kalabalık ki fazla bişey vermez düşüncesiyle girmedim şimdi ico da uzadı imzacılar için iyi olmadı daha fazla tutmak zorunda kalacaklar belki bu sebepten ayrılanlar olabilir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 29, 2017, 09:00:10 PM

Pre-sale'da bonus %20 arkadaşlar. Yalnız tabiki de minimum 150 ETH gibi yüksek bir sınır mevcut.

Şu aşağıdaki linklerde de son SEC açıklamaları sonrası The New York Times ve Reuters'da CEO'nun kısa yorumu mevcut.

https://t.co/V7yckKoPcW

https://t.co/no6hTBHD3Y

Ben ico icin 2 ether ayirmistim ama ertelendi simdi ne zaman baslayacak acaba tekrar.Ilk gun icin bonus ne kadar olacak.Birde presale de ertelendimi yoksa o yapildimi acaba.

Bir değişiklik olmadığı takdirde 10 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak. CEO, hard cap'e erken ulaşılmadığı sürece 30 gün süreyle de satışın süreceğini söyledi.

Sayaç: https://rivetzintl.com/sale

ben de projeyi inceledim ve oldukça beğendim. mantıklı ve uygulanabilir bir proje. ekip sağlam ve gerçekten ciddi çalışılmış. ICO nun ertelenmesi tatsız oldu tabi biraz ama açıklamaları makul ve kabul edilebilir. projeye verilen bu kadar emeğin piyasadaki dalgalanmalar yüzünden başarısız olmasını istemiyorlar.
imza kampanyasına katıldım, az bir süre kaldı ICO'ya. umarım başarılı olur.

Son zamanlarda erteleme yapan projerler arasında en geçerli sebebe sahip projenin bu olduğu kanaatindeyim. Bir kere yapılsın ama temiz yapılsın ICO.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 11:24:11 AM

150 ether çok ciddi bir rakam arkadaşlar,bu projede gerçi çok ciddi ama anlamadıgım bu adamların yapmaya çalıştıkları şey knox gibi birşey degilmi.Samsungun zaten buna benzer bir teknolojisi var neden bu adamlarla anlaşma saglasınlar aklıma yatmıyor bir turlu
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
July 30, 2017, 11:38:09 AM

Yine bir tokenmarket jamalaezaz ortaklığında yapılan scam. Dent konusunda yazdıklarımı okumadıysanız oraya bir bakın. Bu dolandırıcılara bir kuruşunuzu bile kaptırmayın.
En iyi ihtimalle token piyasaya girer, borsada serbest düşüş yaşanır. ICO fiyatının üçte birinden işlem görür. Gelecek sene bu coinin adını bile hatırlamayacağız.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 03:59:03 PM

RIVETZ ICO İÇİN 11 GÜN KALDI ARKADAŞLAR!

Detaylar: https://rivetzintl.com/sale

150 ether çok ciddi bir rakam arkadaşlar,bu projede gerçi çok ciddi ama anlamadıgım bu adamların yapmaya çalıştıkları şey knox gibi birşey degilmi.Samsungun zaten buna benzer bir teknolojisi var neden bu adamlarla anlaşma saglasınlar aklıma yatmıyor bir turlu

Her projeye zaten normalde bu rakamlarda girenler oluyor. Bunlar zaten belli kişilerin sahip olduğu varlıklar yani düşünsenize adam çat diye 30-40 bin $'lık pre-sale girişi yapıyor, o da sadece 1 projeye. Başkalarına da giriyordur. Sayıları da azdır elbette haliyle.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
July 30, 2017, 06:58:58 PM

Keşke imza kampanyasında postlarda ufak bi sayım yapsalar da, anlasak ne kadar eksiğimiz gediğimiz var.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 30, 2017, 07:08:47 PM

Keşke imza kampanyasında postlarda ufak bi sayım yapsalar da, anlasak ne kadar eksiğimiz gediğimiz var.

Valla kampanya yöneticisi malum arkadaş böyle bir şey beklemek hayal olur siz kendiniz sayacaksınız kaç mesajınız olmuş 75 karakter üstü ve konu dışı gibi yerlere atılmayan.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 07:11:44 PM

Valla kampanya yöneticisi malum arkadaş böyle bir şey beklemek hayal olur siz kendiniz sayacaksınız kaç mesajınız olmuş 75 karakter üstü ve konu dışı gibi yerlere atılmayan.

Yani doğru yorum ekleyecek bir şey bulamıyorum üstüne, bu kadar zor bir şey değil arkadaşlar.

Formda yazıyor zaten kaç post ile başladığınız. 33 post ile başlamışsınız. Yalnız tabi tüm postlarınız imza kurallarına uygun muydu orasını bilemeyiz tek tek bakmadan.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ONNw53fySvp4w7vTW9DW6MRLXbvPWTivnDP0uA77jEg/edit#gid=1595715270

Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
July 31, 2017, 05:47:39 PM

Stakesleri spreadsheette güncellemişler. Ancak total weeks diye birşey eklemişler. Bir 50 mesaj daha istemiyorlardır umarım  Grin
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 31, 2017, 06:08:00 PM

Stakesleri spreadsheette güncellemişler. Ancak total weeks diye birşey eklemişler. Bir 50 mesaj daha istemiyorlardır umarım  Grin

Önemli bir şey değil, hesaplama yaparken kolaylaştırmak için koymuş onu. Zaten bu kafayla tüm postların sayımı yine ICO bitişine bırakılırsa durum diğer bounty'lerdeki gibi olacak.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: