Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:22:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı  (Read 21800 times)
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 02:56:29 AM

Ne kadar toplamıştı bu Rivetz 30-40k eth civarı diye hatırlıyorum. Arkadaş o kadar para topladın her iconun ilk durağı Hitbtc'den başka borsaya girememişsin hala ve günlük volume yerlerde.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 18, 2017, 03:07:06 AM

ilk fırsatta topuklamak lazım bundan da , kenarda duruyorlar ; epey çakıldı bu aralar da , bu ara çakılmayan bişey yok o yüzden fazla germiyor .

yine bi ton başka olay var , oralara kaymak lazım , net vakit kaybı şu an .

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 18, 2017, 06:34:44 AM

Ben bu projenin çok iyi işler yapacagından emindim ama çok tırt çıktı adamlar resmen yatıyor
benim için çok büyük hayal kırıklığı ve zarar oldu, günden güne eridi gitti
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 12:57:56 PM

buda monetha gibi süründürecek anlaşılan. forumda ilgi gören konular çöp olup gidiyor ilgi görmeyenler ise uçup gidiyor nasıl iştir çözemedim.rivetz in vaadettiği şey gerçekten çok iyi ama bu ekip bunu beceremeyecek sanırım.parayı topladıktan sonra sesleri kesildi dahada konuşmaya niyetleri yok gibi.
icoyada girmedim satında almadım bountyden gelen 3 5 bişey var oda çerez parası etmedi zaten.hayalkırıklığı oldu benim için rivetz
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 18, 2017, 03:22:23 PM

Çok ufak bi miktar yatırım yapmıştım unutmak zorundayım. Bu düşüşlerinin sebebi forktur diye umuyorum eğer ki değilse yandık bittik yatırdığımız para gazoz parası etmiyor şuan

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
October 18, 2017, 04:52:35 PM

Hayatımı bitiren tokenlerin başında gelir kendisi mahvetti ben büyük bir rivetz ICO yatırımcısıyım mahvoldum üzerine centraya girdik oda masallah sov yapıyor daha ne akdar düşecek diye bekliyoruz simdide DOVU bitti bakalım o ne kadar mahvedeck arkadas bu nasıl bir sanstır ya resmen adamlar parayı aldı gittiler çok biseyde istemiyorum ıco fiyatını yakalasınlar yıl sonuna kadar yeter yoksa o kızını harbi bulucam
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 12:36:05 AM

Hayatımı bitiren tokenlerin başında gelir kendisi mahvetti ben büyük bir rivetz ICO yatırımcısıyım mahvoldum üzerine centraya girdik oda masallah sov yapıyor daha ne akdar düşecek diye bekliyoruz simdide DOVU bitti bakalım o ne kadar mahvedeck arkadas bu nasıl bir sanstır ya resmen adamlar parayı aldı gittiler çok biseyde istemiyorum ıco fiyatını yakalasınlar yıl sonuna kadar yeter yoksa o kızını harbi bulucam

Bende halen karda olmama rağmen ICO'lardan yana dertliyim çünkü ICO sonrası alsaydım çok daha iyi konumlarda olacağım bir çok ICO geçirdik. Bu saatten sonrada kıyamet kopartacak bir proje olmadıktan sonra asla ICO'ya girmem. Rivetz için uzun vadede güzel şeyler olacak sabretmekten başka bir çaremiz maalesef yok.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
October 22, 2017, 01:09:35 PM

Bende halen karda olmama rağmen ICO'lardan yana dertliyim çünkü ICO sonrası alsaydım çok daha iyi konumlarda olacağım bir çok ICO geçirdik. Bu saatten sonrada kıyamet kopartacak bir proje olmadıktan sonra asla ICO'ya girmem. Rivetz için uzun vadede güzel şeyler olacak sabretmekten başka bir çaremiz maalesef yok.

Bakiyemi her gördüğümde bunun yerine coss a girseydim diyorum, şaka gibi yeminle.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 22, 2017, 09:01:29 PM

Bakiyemi her gördüğümde bunun yerine coss a girseydim diyorum, şaka gibi yeminle.
Benim de etherscan de baktığımda her seferinde o şişman kızın babasına anasına sövüyorum. Fork dicem de forkla da alakası yok diye düşünüyorum yani bişey yapmıyorlar elle tutulur. Beklemekten başka bi çaremiz yok napalım bekliceğiz

pitipawn
Full Member

View Profile
October 22, 2017, 10:46:18 PM

satıp çıktım , amına koyduğumun hamburger beyinli kaşarı ; dana gibi yayılmış oje sürüyo tırnaklarına , göt göbek dağılmış , ''rivetzi yönetiyor'' yazmış bi de facebooka.

sağdan bakıyorum  , soldan bakıyorum ; ne bi yaratıcılık , ne bi ice cold logic , bildiğin düz zengin obez . bunun türk versiyonları elinde ayponla avmde yaşıyo .

babası ayrı dana , telegramdan döşenecektim bunlara ; -lan dedim oğlum piti , adamlar iyi kötü yazılım mazılım biliyolar , bi terslerine gelirsin modemi alırlar evden .

demedim bişey, asilce kendi çapımda dumplayıp uzadım.

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 22, 2017, 10:48:38 PM

Satıp çıkmak mantıklı değil açıkcası şu anda bir hırsla bunu yapmak gereksiz belirli bir süreden sonra altların artması lazım yoksa altları tutmanın bizim için hiç bir mantığı kalmayacak bu gidişle. Rivetz içinde şu fork olayı bitsin ondan sonrasında bakalım ne olacak.
Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
October 22, 2017, 11:21:03 PM

Bu salak coini niye satmadınız ki bu zamana kadar?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
pitipawn
Full Member

View Profile
October 22, 2017, 11:40:47 PM

sazan avında kullanıyoruz , düşüyo arada

GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 12:28:02 AM

Ico fiyatı neydi bunun? Doğru düzgün hacmi yok, borsalara girememiş. Dünyanın parasını topladınız ne halt ediyorsunuz arkadaş?
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
October 23, 2017, 05:47:31 AM

en büyük handikapı borsalara girememesi oldu bence de . bounty'den gelen 300 küsür tane var elimde, satamadım bile hala Smiley
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 23, 2017, 03:31:56 PM

Hep ico fiyatının altındaydı zaten neden satalım ki biz paramızı düşük olsun diye mi yatırıyoruz? Beklemek zorundayız illa bi zaman dumplanacaktır.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 03, 2018, 01:56:35 PM

Şu anda 2 dolara falan yaklaştı rvt açıkcası hiç ummadığım bir coin 5xden fazla yaptı diyebilirim elinde olanlar bir baksın. Bu gazla 2 dolara kadar çıkabilir gibi duruyor habermi var anlamadım. Cheesy
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 03, 2018, 11:08:51 PM

ben umudu kesmistim rivetzden guzel artmis. 400 tane civari toplamistim zamaninda. coguda bountyden gelmisti  Grin cikayim gitsin o zaman beklemeye degmez.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 03, 2018, 11:20:06 PM

ben umudu kesmistim rivetzden guzel artmis. 400 tane civari toplamistim zamaninda. coguda bountyden gelmisti  Grin cikayim gitsin o zaman beklemeye degmez.

Kaç ay bekledi elden çıkardım onun da artacağı tuttu 3370 tane sattım 6400 sattan, keşke ico sonrası hemen satsaydım 17000 sattan..

sağlık olsun

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 05, 2018, 02:54:55 AM

Üst mesajlarda bende dahil herkes Rivetz'e kayıp durmuş fakat Rivetz bizi utandırmaya başladı bakalım neler olacak. Bugün biraz önce telegram kanalındanda önemli bir duyuru yapacaklarını söylediler. İnşallah güzel bir haber alırız.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 »  All
  Print  

Jump to: