Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:35:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Royal Kingdom Coin (ICO)  (Read 2266 times)
ksnhll (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

The Cryptocurrency Investor

View Profile
July 12, 2017, 01:17:22 PM
Last edit: August 10, 2017, 08:56:56 AM by ksnhll

Şuana kadar yalnızca Tezos ICO'suna katılmış biri olarak bu coinin ICO'suna da üzmeyecek bir miktarla giriş yaptım. Bu coin hakkında forumdaki tecrübeli arkadaşların yorumlarını da almak isterim. İngilizce sıkıntısı olan arkadaşlar varsa diye ICO'nun şuradaki açıklamalarını da içerecek şekilde burada özet geçmek istedim.

Coin websitesi: https://royalkingdomcoin.com/

Dubai hükümeti blockchain üzerine kurulu akıllı şehir kurma hedefini ve 2020 yılına kadar tüm devlet dökümanlarının blockchain üzerine taşınacağını ilan ettiği için Royal Kingdom Enterprise bu amaçla Dubai'nin blockchain altyapısına katkı sağlayan şirketlerden biri olabilmek için kurulmuş. Royal Kingdom Coin (RKC) ise bu şirketin piyasaya sürdüğü coinidir.

Ek olarak detaylarını yeni öğrendiğim tomorrowex distributed exchange çalışması var.

RKC ve ICO hakkında özet bilgi vermek gerekirse;

- ICO başlamış olup geri sayım sayacında 1 ay süreceği görülmektedir
- RKC, ERC20 uyumlu Ethereum tabanlı bir tokendir. Smart contract kodlarını bu adresten inceleyebilirsiniz.
- RKC tokeni direkt olarak smart contract'a ETH göndererek veya Venture Kingdom adlı kendilerinin kurduğu exchange sitesinden satın alabiliyoruz.
- RKC token maksimum adedi 15 milyon ile sınırlandırılmış ve ileride bu rakam arttırılamayacak. ICO havuzunda ise tokenlerin yalnızca %18'i (2 700 000 adet RKC) satışa koyulacak. Token satış fiyatı smart contract kodu tarafından belirleniyor. Satın alındıkça token fiyatı smart contract tarafından artırılacak şekilde kodlanmış. Bunu yapmalarındaki amaç ise; fiyat belirli bir yüksek değere ulaştığında insanlar almayı istemeyecek ve o nokta tokenin nihai market değeri kabul edilecek. ICO sonlandığında satılmamış tokenlar RKC alan kişilere ellerindeki token sayısıyla orantılı olacak şekilde dağıtılacak. Token alım satım işlemleri ICO sonlandıktan sonra başlayacak, o zamana kadar RKC ticareti yapılamayacak.
- İlki 1 Şubat 2018'de olmak üzere aylık kazanç ikramiyesi dağıtılacak. Her ay net kârın %50'si ile borsadan RKC satın alıp RKC sahibi kişilere yine orantılı şekilde dağıtılacak.

Ayrıca 0x6ccb56947ea1d6efdc81acfbacd8263ddfa9b202 smart contract sayfasından Ethereum girişleri takip edilebiliyor.

Kafanıza takılan sorular için mail adresleri ico@royalkingdomenterprise.com
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
July 12, 2017, 01:48:08 PM

ICO çok yavaş başladı. Yavaşta ilerliyo üzmeyecek bi rakamla girmemen iyi olmuş bence. Çok büyüyeceğini sanmıyorum tabi de balina faktörleri de var.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 12, 2017, 01:56:28 PM

valla anlatılan baya süslü cümleler olmuş ancak yermi zaten çöyle bir durum var ico kurallanı incelemedim de üst limit yok ise sorun değil ico sonunda belli eder kendini ancak ico hardcap falan var ise başlangıçtan oluşan kendini belli eder.ayrıca bir çok arap tabanlı ico mevcut böyle proje için bunlara yaptırabilirmeleri gerek ve daha mantıklı .
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 02:02:54 PM

valla anlatılan baya süslü cümleler olmuş ancak yermi zaten çöyle bir durum var ico kurallanı incelemedim de üst limit yok ise sorun değil ico sonunda belli eder kendini ancak ico hardcap falan var ise başlangıçtan oluşan kendini belli eder.ayrıca bir çok arap tabanlı ico mevcut böyle proje için bunlara yaptırabilirmeleri gerek ve daha mantıklı .

Dilim döndüğünce çeviri yapmaya çalıştım hocam eğer varsa süslü cümleler adamlara ait diyelim. Yorumunu tam anlayamadım ama whitepaperlarında 15 000 000 coinin %2'sini ICO'dan çok önce ön satış olarak yatırımcılara satmışlar çalışmalara öyle başlamışlar.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
July 12, 2017, 02:10:28 PM

Dilim döndüğünce çeviri yapmaya çalıştım hocam eğer varsa süslü cümleler adamlara ait diyelim. Yorumunu tam anlayamadım ama whitepaperlarında 15 000 000 coinin %2'sini ICO'dan çok önce ön satış olarak yatırımcılara satmışlar çalışmalara öyle başlamışlar.

seni kastetmedim sitelerine göz gezdirdimde ondan ... ayrıca ön satış olayı bana hikaye gibi geliyor. pre sale yapmış olsa böyle büyük düşünen proje için kesinlikle duyulurdu. ayrıca dediğim bulunduğum yerde ico sayfasını açamıyorum  üst limitleri varsa ve böyle bir durumda ön satışda yüzde 2 yapmış bir satışın en azından 1 saat içinde yüzde 50 tamamlanmış olmalı. üst limit varsa.
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 02:39:59 PM

seni kastetmedim sitelerine göz gezdirdimde ondan ... ayrıca ön satış olayı bana hikaye gibi geliyor. pre sale yapmış olsa böyle büyük düşünen proje için kesinlikle duyulurdu. ayrıca dediğim bulunduğum yerde ico sayfasını açamıyorum  üst limitleri varsa ve böyle bir durumda ön satışda yüzde 2 yapmış bir satışın en azından 1 saat içinde yüzde 50 tamamlanmış olmalı. üst limit varsa.

Ben sizin kadar hakim değilim hocam olaya. Bakalım hayırlısıyla zaman gösterecek nedir ne değildir. Adamlar çok marketing yapmadık şuan için başlangıç iyi diyorlar. Gelen yatırımlarla ekip üyesi sayısını artıracaz filan diyorlar. Dediğim gibi üzmeyecek bir miktarla giriş yaptım, tamamen çöp te olabilir fakat şuan için kağıt üzerinde iyi görünüyor. Ben 1 RKC=0,0004 ETH değerinden aldım şuanda  0,00198 civarında.

Şuanda daha çok az tabi ki topladıkları miktar henüz 100 000$. Bakalım ak mıdır kara mıdır zaman gösterecek.
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
July 12, 2017, 03:04:56 PM

Şuana kadar yalnızca Tezos ICO'suna katılmış biri olarak bu coinin ICO'suna da üzmeyecek bir miktarla giriş yaptım. Bu coin hakkında forumdaki tecrübeli arkadaşların yorumlarını da almak isterim. İngilizce sıkıntısı olan arkadaşlar varsa diye ICO'nun şuradaki açıklamalarının özetinden de burada bahsetmek istedim.

Coin website adresi: https://royalkingdomcoin.com/

Dubai hükümeti blockchain üzerine kurulu akıllı şehir kurma hedefini ve 2020 yılına kadar tüm devlet dökümanlarının blockchain üzerine taşınacağını ilan ettiği için (https://www.ibm.com/blogs/blockchain/2017/04/blockchain-in-dubai-smart-cities-from-concept-to-reality/) Royal Kingdom Enterprise bu amaçla Dubai'nin blockchain altyapısına katkı sağlayan şirketlerden biri olabilmek için kurulmuş. Royal Kingdom Coin (RKC) ise bu şirketin piyasaya sürdüğü coinidir.

- RKC, ERC20 uyumlu Ethereum tabanlı bir tokendir. Smart contract kodlarını bu adresten inceleyebilirsiniz.
- RKC tokeni direkt olarak smart contract'a ETH göndererek veya Venture Kingdom adlı kendilerinin kurduğu exchange sitesinden satın alabiliyoruz.
- RKC token maksimum adedi 15 milyon ile sınırlandırılmış ve ileride bu rakam arttırılamayacak. ICO havuzunda ise tokenlerin yalnızca %18'i (2 700 000 adet RKC) satışa koyulacak. Token satış fiyatı smart contract kodu tarafından belirleniyor. Satın alındıkça token fiyatı smart contract tarafından artırılacak şekilde kodlanmış. Bunu yapmalarındaki amaç ise; fiyat belirli bir yüksek değere ulaştığında insanlar almayı istemeyecek ve o nokta tokenin nihai market değeri kabul edilecek. ICO sonlandığında satılmamış tokenlar RKC alan kişilere ellerindeki token sayısıyla orantılı olacak şekilde dağıtılacak. Token alım satım işlemleri ICO sonlandıktan sonra başlayacak, o zamana kadar RKC ticareti yapılamayacak.
- İlki 1 Şubat 2018'de olmak üzere aylık kazanç ikramiyesi dağıtılacak. Her ay net kârın %50'si ile borsadan RKC satın alıp RKC sahibi kişilere yine orantılı şekilde dağıtılacak.

Ayrıca 0x6ccb56947ea1d6efdc81acfbacd8263ddfa9b202 smart contract sayfasından Ethereum girişleri takip edilebiliyor.

güzel bir ico ama benim kafama birşey takıldı. her ay net karın %50 si dağıtılırken borsadan RKC satın alacağız diyorlar ama böyle bir durumda kim satacak sizce? yani kardan payından feragat ederek neden satsınlar çözemedim. farklı bir yöntem olsaydı daha mantıklı olurdu bence. yinede katılanlara bol şans.

ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 03:10:26 PM

Şuana kadar yalnızca Tezos ICO'suna katılmış biri olarak bu coinin ICO'suna da üzmeyecek bir miktarla giriş yaptım. Bu coin hakkında forumdaki tecrübeli arkadaşların yorumlarını da almak isterim. İngilizce sıkıntısı olan arkadaşlar varsa diye ICO'nun şuradaki açıklamalarının özetinden de burada bahsetmek istedim.

Coin website adresi: https://royalkingdomcoin.com/

Dubai hükümeti blockchain üzerine kurulu akıllı şehir kurma hedefini ve 2020 yılına kadar tüm devlet dökümanlarının blockchain üzerine taşınacağını ilan ettiği için (https://www.ibm.com/blogs/blockchain/2017/04/blockchain-in-dubai-smart-cities-from-concept-to-reality/) Royal Kingdom Enterprise bu amaçla Dubai'nin blockchain altyapısına katkı sağlayan şirketlerden biri olabilmek için kurulmuş. Royal Kingdom Coin (RKC) ise bu şirketin piyasaya sürdüğü coinidir.

güzel bir ico ama benim kafama birşey takıldı. her ay net karın %50 si dağıtılırken borsadan RKC satın alacağız diyorlar ama böyle bir durumda kim satacak sizce? yani kardan payından feragat ederek neden satsınlar çözemedim. farklı bir yöntem olsaydı daha mantıklı olurdu bence. yinede katılanlara bol şans.

O kısmı sorup öğrenmek lazım hocam. Yani bu durumu piyasadan RKC satın alacağımız için fiyatının artmasını sağlayacak şeklinde söylüyorlardı ama insanlar kar edeceği coini çok uçuk rakamlara mı satacak sırf paraya ihtiyacı olanlar mı satacak o kısım bende de net değil. Bu konuyla ilgili ticket açtım finans başlığında.
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 06:26:28 PM
Last edit: July 12, 2017, 07:31:40 PM by ksnhll

Bu durumu ticket açarak sordum ve gelen cevabı aynen yapıştırıyorum arkadaşlar.

"Amazing question! And we have a great answer for it.

We are obligated to buy RKC off of the open market to pay the premiums. The RKC will be traded on the exchanges some days after the ICO ends. Including our new product, Tomorrow Exchange (tomorrowex.com). So there is still someone willing to sell the tokens, even for the high price, and we will have to spend our profit to buy them for whatever is the current market price. Even if the price is very high and no one wants to sell, we will have our price offer increased more and more until someone is willing to sell the necessary RKC. This will, of course, drive the price of the RKC up at the same time, because we would buy many sell orders at once on the exchange (leaving the orders with the higher price up).

Hope it clarifies some things."

Türkçe özet geçmek gerekirse burada diyor ki biz taahhüt ettiğimiz gibi aylık kârımızın yarısına borsadan RKC satın alıp RKC bulunduranlara ikramiye olarak dağıtmak zorundayız. Birileri satmak isteyene kadar teklifimizi yükselteceğiz yine de satın alacağız. Bu durumun RKC nin fiyatının çok fazla yükselmesine sebep olması da muhtemel diyor.

Yani sonuç olarak arkadaşlar benim bu projeden anladığım ya gelmiş geçmiş en büyük scam projelerden biri çıkacak ya da arkadaş forumda da denk gelip okumuştum keşke girseydim denilecek onlarca, yüzlerce kat kârdan olunacak kaçan trenlerden biri. Adettendir yazayım; Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ek olarak: açılış fiyatı 0,1$ iken şuan 0,5$ seviyesinde ve hala alınmaya devam ediyor. Bakalım ne kadar yükselecek.
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
July 12, 2017, 09:20:25 PM

We are obligated to buy RKC off of the open market to pay the premiums. The RKC will be traded on the exchanges some days after the ICO ends. Including our new product, Tomorrow Exchange (tomorrowex.com). So there is still someone willing to sell the tokens, even for the high price, and we will have to spend our profit to buy them for whatever is the current market price. Even if the price is very high and no one wants to sell, we will have our price offer increased more and more until someone is willing to sell the necessary RKC. This will, of course, drive the price of the RKC up at the same time, because we would buy many sell orders at once on the exchange (leaving the orders with the higher price up).

Türkçe özet geçmek gerekirse burada diyor ki biz taahhüt ettiğimiz gibi aylık kârımızın yarısına borsadan RKC satın alıp RKC bulunduranlara ikramiye olarak dağıtmak zorundayız. Birileri satmak isteyene kadar teklifimizi yükselteceğiz yine de satın alacağız. Bu durumun RKC nin fiyatının çok fazla yükselmesine sebep olması da muhtemel diyor.

Yani sonuç olarak arkadaşlar benim bu projeden anladığım ya gelmiş geçmiş en büyük scam projelerden biri çıkacak ya da arkadaş forumda da denk gelip okumuştum keşke girseydim denilecek onlarca, yüzlerce kat kârdan olunacak kaçan trenlerden biri. Adettendir yazayım; Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ek olarak: açılış fiyatı 0,1$ iken şuan 0,5$ seviyesinde ve hala alınmaya devam ediyor. Bakalım ne kadar yükselecek.

hocam sormanız ve cevabı burada paylaşmanız çok güzel bir davranış ve bu nedenle öncelikle sizi tebrik ediyorum.
ama işin doğrusu bu cevap beni çok tatmin etmedi.
şöyle ki: piyasada satan birileri olana kadar fiyatı arttıracağız ve buda fiyatın artması anlamına gelecek deniliyor ama mantık yanlış. fiyat artacağı için karın %50 si ile alabilecekleri token sayısı azalmış olacak ve paylaşımdaki miktar azalacak. yani fiyatın artması olumsuz yönde etkide oluşturabilir bence.
yinede dediğiniz gibi çok uç noktalarda duracak olan bir proje. ya çok yükselecek yada büyük bir scam olacak Grin

ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 09:29:32 PM
Last edit: July 13, 2017, 06:18:22 AM by ksnhll

hocam sormanız ve cevabı burada paylaşmanız çok güzel bir davranış ve bu nedenle öncelikle sizi tebrik ediyorum.
ama işin doğrusu bu cevap beni çok tatmin etmedi.
şöyle ki: piyasada satan birileri olana kadar fiyatı arttıracağız ve buda fiyatın artması anlamına gelecek deniliyor ama mantık yanlış. fiyat artacağı için karın %50 si ile alabilecekleri token sayısı azalmış olacak ve paylaşımdaki miktar azalacak. yani fiyatın artması olumsuz yönde etkide oluşturabilir bence.
yinede dediğiniz gibi çok uç noktalarda duracak olan bir proje. ya çok yükselecek yada büyük bir scam olacak Grin

Çok sağolun hocam sözleriniz için. Amacım adamlara arka çıkmak vesaire değil zaten ahım şahım bir yatırımda bulunmadım.  Maksadım burada farklı insanların da bakış açılarından faydalanıp projeyi daha iyi anlamamızı sağlamak.

Söylediğiniz konuda da evet fiyat artınca alabilecekleri token sayısı azalacak fakat sonuç olarak 1 liradan alınan 2 token ile 2 liradan alacağımız 1 token aynı değerde olacaktır. Yanlış anlamadıysam bir yandan da kendileri de satım yapacaklar fiyatın düşmesine sebep olmayacak şekilde. Sonuçta yeni insanlar da girmek isteyecektir olur da patlamaz sağlam kalan bir proje olursa Smiley
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 12, 2017, 10:54:51 PM

Bounty kampanyası yapılmayacak mı ?
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 13, 2017, 06:16:50 AM

Bounty kampanyası yapılmayacak mı ?

https://royalkingdomcoin.com/bounty/ adresinde bounty detayları var. Yalnız ben az buluyorum bounty ödüllerini.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
July 13, 2017, 06:56:31 AM

yani dubai nin yapmış oldugu devlet millet blockchain vs paylaşımlarını kullanarak ico cıkartıp köşeyi dönmeye calişan bir ekip gibi durmuyormu ? yani dubainin blockchainle ilgili herhangi bir düşüncesi varsa uygulamaya koymak istediği neden ico cıkarıp yatırım almak istesin ? kendi halleder bu işlerden anlayan bir team oluşturduktan sonra gerisi paraya bakar bence ico ya değil.. e parada olduktan sonra gerisi boş. dikkatli yaklaşın derim zırt pırt telede msj geliyo bununla ilgili zaten temkinli olmakta fayda var
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 13, 2017, 08:09:04 AM

yani dubai nin yapmış oldugu devlet millet blockchain vs paylaşımlarını kullanarak ico cıkartıp köşeyi dönmeye calişan bir ekip gibi durmuyormu ? yani dubainin blockchainle ilgili herhangi bir düşüncesi varsa uygulamaya koymak istediği neden ico cıkarıp yatırım almak istesin ? kendi halleder bu işlerden anlayan bir team oluşturduktan sonra gerisi paraya bakar bence ico ya değil.. e parada olduktan sonra gerisi boş. dikkatli yaklaşın derim zırt pırt telede msj geliyo bununla ilgili zaten temkinli olmakta fayda var

Evet hocam o yüzden özellikle önemli miktarda yatırım yapmayı düşünenlerin emin olup girmesinde fayda var. Halihazırda zaten kriptopara dünyası ciddi riskler barındırıyorken yatırım yaparken iyi araştırıp girmek veya kaybetmeyi umursamayacağın düşük miktarlarla girmek gerek. Tabi ki en önemlisi araştırıp emin olarak girmek. Bu Dubai blockchain muhabbetiyle ilgili DubaiCoin isimli bir coin biliyorum 3 ayda 1$'dan 25-30$'lara çıktı çok ilginç şekilde, bir de bu Royal Kingdom Coin var bildiğim. Biri veya ikisi de scam midir zaman gösterecek bakalım.
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 15, 2017, 07:08:13 AM

Sorusu olan arkadaşlar direkt slack kanalından ekiple iletişime geçebilirler

https://royalkingdomcoin.slack.com/join/shared_invite/MjE0MDk1MzE2ODIyLTE1MDAwNjg1NTQtYTgyY2JlNzdlOA
dreamturk
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
July 20, 2017, 02:03:16 PM

sistemi inceledim güzel bir tasarım ve ne istediklerini ne yapacaklarını belirtmişler bae bu konudaki yatırımlarından haberim var. arapların içinde en zengin ve en akıllı insanlardır. ayrıca ekip tam olarak güven vermesede ufak bir yatırımın zararı olmaz galiba. bilgilendirmeniz için teşekkürler
ksnhll (OP)
Full Member

View Profile
July 20, 2017, 10:18:30 PM

sistemi inceledim güzel bir tasarım ve ne istediklerini ne yapacaklarını belirtmişler bae bu konudaki yatırımlarından haberim var. arapların içinde en zengin ve en akıllı insanlardır. ayrıca ekip tam olarak güven vermesede ufak bir yatırımın zararı olmaz galiba. bilgilendirmeniz için teşekkürler

İmza kampanyasına siz de katılmışsınız hocam. Hayırlısı olsun bakalım inşallah yüzümüzü güldürür bu coin.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
July 20, 2017, 10:39:58 PM

Bunun imzasına katılmanızı önermem. Açık açık milletin mail adresini listeliyorlar burada.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WLq3zQFOB1wFusiycNYXtGM2EjDLMKW0SGXXhuoBQNY/edit#gid=1490783696

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
July 21, 2017, 07:49:52 AM

"Dubai hükümeti blockchain üzerine kurulu akıllı şehir kurma hedefi"

Hadi ordan derdim de diyemiyorum. Yani gerçekten insanlardan yatırım toplamanın bu kadar kolay olduğunu düşünen bir zihniyet var mıdır ? Gönlüm ister ki ben şu yazdıklarımda yanılayım ve patlama yapsın ama hiç öyle görünmüyor. Ciddi olamaz yani.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀