Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:29:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: TL ile ETC-ETH ve XRP satılır  (Read 1091 times)
kimkibu (OP)
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 14, 2017, 07:35:16 AM

*gunluk 10.000 tl ye kadar eth-etc ve ripple satabilirim.

*escrow luk için mhanbostanci dan  yardım istedim.kendisi sadece bitcoin için escrowluk yaptıgını soyledi.escrow kullanmak isteyenler foRumdaki diger trustı yuksek kişilere basvurabilir.

*kullandıgım banka enpara sadece hafta içleri akşam 5 e kadar satış yapabilirim.

*satış fiyatı coinone.co.kr deki fiyatların turklirasi karşılıgıdır. https://coinmarketcap.com/exchanges/coinone/ burdaki fiyatı  www.xe.com uzerinden cevirip birim fiyatları ögrenebilirsiniz.

*her bir koin için minimum alış 500 tl olmalı. 200 tllik xrp-100 tl etc istiyorum olmasın lutfen.

*escrow için düşündügüm yontem su sekilde: alıcı parayı escrow a yollar>ben alıcıya istedigi koini yollayıp escrowa bildiririm>escrow parayı bana yollar.escrow komisyon isterse bunu alıcı karşılar.

*TL sına karşılık sadece bu 3 koini tedarik edebilirim.lutfen diger koinlerle ilgili taleplerle gelmeyin.

1714955365
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714955365
Reply with quote  #2

1714955365
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714955365
Hero Member
*

Ignore
1714955365
Reply with quote  #2

1714955365
Report to moderator
1714955365
Hero Member
*

Ignore
1714955365
Reply with quote  #2

1714955365
Report to moderator
1714955365
Hero Member
*

Ignore
1714955365
Reply with quote  #2

1714955365
Report to moderator
kenafirherif
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
July 14, 2017, 11:02:18 AM

kardeş sen çok yanlış geldin. kim sana inanıp parasını emanet eder ki? zaten satan borsalar mevcut neden senden alalım? bi de tripli atarlı yazı yazıp iyice kendinden uzaklaştırdın

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 14, 2017, 11:30:39 AM

kardeş sen çok yanlış geldin. kim sana inanıp parasını emanet eder ki? zaten satan borsalar mevcut neden senden alalım? bi de tripli atarlı yazı yazıp iyice kendinden uzaklaştırdın

merhaba,
parasını emanet etsin demiyorum ki escrowla yapalım yazdım.parayı direk escrow a yollucak bende alıcıya koinleri gececegim.koinler eline ulaşınca escrow parayı bana yollucak burda bana emanet edilecek bi para yok..

turklirasi ile ethereum ,ethereum classic ve ripple satan borsa yok. bu 3 koinden almak isteyen turk lirasini turk borsalara gonderip komisyonuyla birlikte bitcoin alacak.aldıgı bitcoinle yukarıdaki 3 lüden almak isterse  başka borsaya havale edecek(çekim ucreti).orda gene komisyonla bitcoini bu 3 koinden birine degiştirmek için komisyon odeyecek. cuzdanına çekmek istediginde gene komisyon odeyecek.

yani toplamda en az 4 kez komisyon odemesi gerekiyor. bunlarıda tek tek hesaplayınca benim istedigim rakamdan pahalıya patlıyor.

tripli atarlı yazı olayını anlamadım, herşeyi açık açık bu şekilde satış yapabilirim diye yazdım,neresinde kime atar yapmışım?
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
July 14, 2017, 05:25:06 PM

iletişim pm lütfen
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 14, 2017, 06:32:24 PM

iletişim pm lütfen

yolladım
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
July 16, 2017, 08:01:00 PM

Merhabalar
47 liradan 11 etc satın almak istiyorum kabul ederseniz gönderinizin ardından parayı enpara ile hemen gönderebilirim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 17, 2017, 10:32:19 AM

Merhabalar
47 liradan 11 etc satın almak istiyorum kabul ederseniz gönderinizin ardından parayı enpara ile hemen gönderebilirim.

merhaba saglıyabilecegim fiyatlar surdaki fiyatlardır  https://coinmarketcap.com/exchanges/coinone/   eger uygunsa yardımcı olabilirim.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
July 17, 2017, 06:54:46 PM

Merhabalar

merhaba saglıyabilecegim fiyatlar surdaki fiyatlardır  https://coinmarketcap.com/exchanges/coinone/   eger uygunsa yardımcı olabilirim.
Dün yazdığımda fiyat 47 liraydı zaten

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 17, 2017, 09:25:36 PM

Merhabalar

Dün yazdığımda fiyat 47 liraydı zaten
iletişim bilgilerimi yolladım ordan daha hızlı iletişim saglıyabiliriz.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 17, 2017, 10:14:27 PM

selam,
günlük neden 10 bin lira limit? birde hangi şehirdesiniz?
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 18, 2017, 07:48:28 AM

selam,
günlük neden 10 bin lira limit? birde hangi şehirdesiniz?

koin başına 3.000 dolar diye düşünmüştüm bu da yaklasık 10 bin lira ediyor.talep olunca ordan alıp, alım yapan kişiye yolluyorum.yani elimde bu 3 coin yok.eger almak isteyen olursa hesabımdaki para ile  isteyen kişiye alıp-gönderim yapıp koredeki paramı turkiyeye geciriyorum.maddi oalrak herhangi bir kazanc saglamıyorum anlıyacagınız.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 18, 2017, 10:07:08 AM

İlk başta neden Kore borsasından (https://coinmarketcap.com/exchanges/coinone/) satış yaptığınıza anlam verememiştim ancak orada bulunduğunuzu açıklamanız üzerine taşlar yerine oturdu.

Coinone fiyatları diğer borsalara göre biraz pahalı olmasa tercih edebileceğim bir yöntem olur. Mesala ETC için Poloniex ile arasında an itibariyle 0.36 USD fark var. Bu farkı yarı yarıya karşılamayı düşünürseniz hem siz düşük komisyonla transferinizi yapmış olursunuz hem de benim açımdan uygun komisyonla alım işlemi olur. Düşünürseniz pm üzerinden haberleşelim.
kimkibu (OP)
Sr. Member

View Profile
July 18, 2017, 11:00:49 AM

İlk başta neden Kore borsasından (https://coinmarketcap.com/exchanges/coinone/) satış yaptığınıza anlam verememiştim ancak orada bulunduğunuzu açıklamanız üzerine taşlar yerine oturdu.

Coinone fiyatları diğer borsalara göre biraz pahalı olmasa tercih edebileceğim bir yöntem olur. Mesala ETC için Poloniex ile arasında an itibariyle 0.36 USD fark var. Bu farkı yarı yarıya karşılamayı düşünürseniz hem siz düşük komisyonla transferinizi yapmış olursunuz hem de benim açımdan uygun komisyonla alım işlemi olur. Düşünürseniz pm üzerinden haberleşelim.
merhaba,

hocam ben paramı normal sartlarda swift(35 dolar fee 10.000 dolara kadar) ile yollayıp en gec 2 gunde turkiyedeki hesabımda bulabiliyorum. yukarıda belirttigim gibi benim bu işten maddi bir kazancım yok belki paranın gecme suresi daha az oluyor( o da buyuk miktarlarda alım yapan olursa), boyle bir karım olabilir sadece.çünkü ben kore wondan x coin alırken komisyon oduyorum.o x coinin transferi için gene komisyon oduyorum.

eger forumda  etc-ripple eth ye uzun vadeli yatırım yapmayı dusunen kişiler varsa ve ellerinde btc yoksa bu yontem onlar için daha uygun olabilir oldugu için  -4 kez komisyon odemeden tek işlemde tl ile daha uygun fiyata alabilirler- açmıştım konuyu.

sizin yaklaşımınızıda anlıyorum,ama sizin bu postunuzdan gaza gelip, donanımforum ölücülerinin yaptıgı gibi tuhaf tekliflerle gelebilecek olan mesajları önlemek için bu açıklamayı yapma geregi duydum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: