Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:58:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ciddi Proje İçin Yatırımcı Aranıyor  (Read 4481 times)
alkansalih (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 104

View Profile
July 14, 2017, 12:34:39 PM

CoinGO

Lokasyona göre kullanıcının çevresinde ki altcoinleri toplayabileceği bir oyundur. Reklam gelirinin %50 si coin olarak oyun içine yerleştirilir.

Maddi durumum yetersiz kaldığı için yatırımcı arıyorum.

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 14, 2017, 04:12:38 PM

Açıkçası hoşuma gitti. Yatırımcı bulma işini ico yaparak globelde halledebilirsiniz.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 14, 2017, 04:32:23 PM

İhtiyaçları benzer bir projede yer almıştım bir süre. O coinleri nasıl, ne zaman ve nereye koyacağınız büyük önem arz edecek.
alkansalih (OP)
Full Member

View Profile
July 14, 2017, 05:06:17 PM

İhtiyaçları benzer bir projede yer almıştım bir süre. O coinleri nasıl, ne zaman ve nereye koyacağınız büyük önem arz edecek.

Coinler manuel olarak girilmesi daha mantıklı olur. Kolayca ulaşılabilen yerlere koyulmazsa daha eğlenceli olucağını düşünüyorum. Denizin ortası gibi. Vapurla giderken kapılabilecek. Ve coini yakalamak için gereken maksimum mesafeyide ayarlayabiliyoruz.
alkansalih (OP)
Full Member

View Profile
July 14, 2017, 05:36:03 PM

Açıkçası hoşuma gitti. Yatırımcı bulma işini ico yaparak globelde halledebilirsiniz.

ICO işlerinden de çok anlamıyorum. O yüzden ekip arkadaşları arıyorum. Anlayan, projenin başarılı olacağını düşünenler var ise bilmek isterim. Projeyi yürütmek için her türlü teklife açığım.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
July 14, 2017, 06:53:16 PM

Eğer belli bir kullanıcı seviyesine ulaşırsanız ki amaç bu olmazlı zaten, manuel herhangi bir müdehale çok zorlar. Kesinlikle tavsiye etmem Smiley Bizim çalıştığımız uygulama da location based bir şeydi. Manuel location belirlemeyi hiç düşünmedik baştan itibaren ama ufak bir müdehale gerekiyordu. O bile büyük bela oldu. Düşünün dağırmanız gereken 10 bin birim coin var. Nereye ne dağıtacaksınız?
alkansalih (OP)
Full Member

View Profile
July 14, 2017, 06:59:09 PM

Eğer belli bir kullanıcı seviyesine ulaşırsanız ki amaç bu olmazlı zaten, manuel herhangi bir müdehale çok zorlar. Kesinlikle tavsiye etmem Smiley Bizim çalıştığımız uygulama da location based bir şeydi. Manuel location belirlemeyi hiç düşünmedik baştan itibaren ama ufak bir müdehale gerekiyordu. O bile büyük bela oldu. Düşünün dağırmanız gereken 10 bin birim coin var. Nereye ne dağıtacaksınız?

Doğru haklısınız bu konuda. Reklam gelir miktarı ile doğru orantılı coin yerleştirecek bir algoritma ile çözülür diye düşünüyorum.
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 14, 2017, 11:02:21 PM

Coinamon! Güzeel. İşte bunun için gezmeye değebilir sağlam bir altcoin çıktığında mesela.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 14, 2017, 11:09:23 PM

ICO yaparsan uygulaman yabancı destekli de olmalı ama. Tüm dünyada kullanılabilecek birşey mi bu?

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
alkansalih (OP)
Full Member

View Profile
July 15, 2017, 01:15:09 AM

ICO yaparsan uygulaman yabancı destekli de olmalı ama. Tüm dünyada kullanılabilecek birşey mi bu?

Arkadaşlar sıkıntı da bu. Şuan bu projede tek başımayım. Uygulamanın iskeleti hazır. Bu fikirleriniz gerçekten iyi ama problem tek başıma olmam. Ne bilgim ne enerjim ne de maddi durumum yeter dediklerinizi gerçekleştirmeye. Burada paylaşmamın sebebi projeyi beraber yürütebileceğim ortaklar bulmak. Gelen tüm yorumlar pozitif. Ben varım diyin ve bir ICO oluşturalım. Oyun adı altında türk bir coin bile çıkabileceğini düşünüyorum. Dünya çapında büyümemiz için önce türkiyede bir şeyler başarmamız lazım ki yeterli desteği alalım.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
July 15, 2017, 02:51:48 AM

Valla fikri çok beğendim pokemon go'nun coin versiyonu diyebiliriz, umarım projeyi ileriye taşıyacak finansman ve ekip arkadaşlarını bulursunuz.
ilookedwhennonedid
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile WWW
July 15, 2017, 04:46:25 AM

Arkadaşlar sıkıntı da bu. Şuan bu projede tek başımayım. Uygulamanın iskeleti hazır. Bu fikirleriniz gerçekten iyi ama problem tek başıma olmam. Ne bilgim ne enerjim ne de maddi durumum yeter dediklerinizi gerçekleştirmeye. Burada paylaşmamın sebebi projeyi beraber yürütebileceğim ortaklar bulmak. Gelen tüm yorumlar pozitif. Ben varım diyin ve bir ICO oluşturalım. Oyun adı altında türk bir coin bile çıkabileceğini düşünüyorum. Dünya çapında büyümemiz için önce türkiyede bir şeyler başarmamız lazım ki yeterli desteği alalım.

Acikcasi oyun fikri hosuma gitmedi degil, +1631742482dokuz  whatsappten yazabilirsen, detaylari goruselim.
herromerro
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
July 15, 2017, 11:56:37 AM

Tebrikler, çok güzel oluyor aramızdan çıkan projeleri görmek.

Çok fazla insan gibi ben de destek vermek isterim projeye, yalnızca bu proje için değil aramızdan çıkan tüm iyi, dürüst projelere destek vermeye hazırım.

Hayırlı forumlar!
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
July 15, 2017, 12:39:05 PM

--snip--

Geliştirme planınızı, ne için neye ihtiyacınız olduğunu içeren bir dokümanınız var mı? Siz mi kodluyorsunuz? Apple'ın coinlere olan alerjisi ile ilgili ne yaptınız?
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 15, 2017, 02:19:25 PM

Güzel proje fakat bununda pokemonGO gibi botunu çıkarıp uygulamanın bokunu çıkarırlar, tüm coinlere oturdukları yerden çökerler. Bunu engelleyebilirseniz devamlılığı sağlanır, başarılar..

neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
July 16, 2017, 01:36:53 AM

Güzel proje fakat bununda pokemonGO gibi botunu çıkarıp uygulamanın bokunu çıkarırlar, tüm coinlere oturdukları yerden çökerler. Bunu engelleyebilirseniz devamlılığı sağlanır, başarılar..

İşin bu boyutu da var gerçi, nintendo hilecilere baya çöktü son zamanlarda ama nintendo dev bir ekip burada 3-5 kişi bunu engelleyebilir mi baya zor iş.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 16, 2017, 08:41:59 AM

Açıkçası ben projeyi baya beğendim ve kesinlikle tutacağını düşünüyorum. Globalde projeyi tanıtıp sağlam bir whitepaper ve ekiple çok güzel işler çıkarılabilir.
koinforum
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
July 16, 2017, 11:45:56 PM

Tebrik ederim dostum, güzel bir fikir umarım hayata geçirir istediğin desteği almış olursun.
Balmain
Hero Member

Activity: 2142
Merit: 685

View Profile
July 17, 2017, 08:28:04 AM

Şu an projenin tek geliştiricisi siz misiniz? Geliştirici ekibi kurulur, pazarlama ekibi kurulur, ICO ile para toplanırsa başarılı bir proje olabilir. Ekip kurma işi kolay değildir ama kaliteli bir ekip kurulabilirse başarısız olması için bir neden göremiyorum.
alkansalih (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2017, 04:26:49 PM

Şu an projenin tek geliştiricisi siz misiniz? Geliştirici ekibi kurulur, pazarlama ekibi kurulur, ICO ile para toplanırsa başarılı bir proje olabilir. Ekip kurma işi kolay değildir ama kaliteli bir ekip kurulabilirse başarısız olması için bir neden göremiyorum.

Uygulamanın tek geliştiricisi benim şuanda. Ne bir grafiker, ne de yazılımcı başka biri yok. Geri dönütler çok pozitif, proje için heyecanlanıyorum. Tek başıma yönetebilecek bilgi ve maddi kaynağım olmadığı için ortaklar arıyorum. Eğer proje için nitelikli bir ekip oluşturabilirsek projenin çok iyi noktalara geleceğine inanıyorum. Ekipte yer almak, projeyi beraber sürdürmeyi düşünenler varsa pm den ulaşabilirler bana.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: