Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:12:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Indorse - Merkezi Olmayan Profesyonel Ağ  (Read 8971 times)
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 21, 2017, 03:16:41 PM

Sövseydiniz daha iyiydi valla 1 tane 2 tane token niye yolluyorsunuz. Hadi biz yine neyse de Allah ico yatırımcılarına sabır versin.

ico fiyatı tam olarak kaç dolar veya satoshiydi indorsenin? marketcapten şimdi baktığıma göre $0.070367  1235 satoshi. bu fiyat düşükmü? yatırım için almak bu fiyattan uygunmudur? tavsiyelerinizi bekliyorum

Yatırım için fiyatı şuan çok uygun ama mantıklı bir coin mi orası muamma bana göre. Öncelikle yatırımcıların ve coini takip edenlerin ümidi çok kırıldı projeye karşı. Ama sürpriz kovalıyorum diyorsanız bu proje mantıklı. Üst konuşmalarda da söylediğim gibi sağlam projelerle temas halindeler.
sürpriz yapar, alalım tutalım diye birbirimizi gazladık, guppies elimize patladı, bu karışık zamanda alt coinlere girmek riskli gibi biraz beklemekte fayda var. yarı yarıya değil 5 katı birden düşebiliyor altlar

Bende aynı fikirdeyim sizinle. Hiç sürpriz kovalama, heyecan arama zamanı değil şuan. 25 kasıma kadar alt coin yatırımcıları sakince beklemeli ve ellerinde bulundurdukları projelerin çok fazla düşmemesi için dua etmeli sadece Smiley Şu düşüşü en az zararla atlatıp sonra yolumuza bakmak lazım.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1714943549
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714943549
Reply with quote  #2

1714943549
Report to moderator
1714943549
Hero Member
*

Ignore
1714943549
Reply with quote  #2

1714943549
Report to moderator
1714943549
Hero Member
*

Ignore
1714943549
Reply with quote  #2

1714943549
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714943549
Hero Member
*

Ignore
1714943549
Reply with quote  #2

1714943549
Report to moderator
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
October 21, 2017, 05:10:49 PM

Sövseydiniz daha iyiydi valla 1 tane 2 tane token niye yolluyorsunuz. Hadi biz yine neyse de Allah ico yatırımcılarına sabır versin.

ico fiyatı tam olarak kaç dolar veya satoshiydi indorsenin? marketcapten şimdi baktığıma göre $0.070367  1235 satoshi. bu fiyat düşükmü? yatırım için almak bu fiyattan uygunmudur? tavsiyelerinizi bekliyorum

Yatırım için fiyatı şuan çok uygun ama mantıklı bir coin mi orası muamma bana göre. Öncelikle yatırımcıların ve coini takip edenlerin ümidi çok kırıldı projeye karşı. Ama sürpriz kovalıyorum diyorsanız bu proje mantıklı. Üst konuşmalarda da söylediğim gibi sağlam projelerle temas halindeler.
sürpriz yapar, alalım tutalım diye birbirimizi gazladık, guppies elimize patladı, bu karışık zamanda alt coinlere girmek riskli gibi biraz beklemekte fayda var. yarı yarıya değil 5 katı birden düşebiliyor altlar

Bende aynı fikirdeyim sizinle. Hiç sürpriz kovalama, heyecan arama zamanı değil şuan. 25 kasıma kadar alt coin yatırımcıları sakince beklemeli ve ellerinde bulundurdukları projelerin çok fazla düşmemesi için dua etmeli sadece Smiley Şu düşüşü en az zararla atlatıp sonra yolumuza bakmak lazım.

25 Kasım mı? Ben 2018 demeden hiç bir şeye yatırım yapmayı düşünmüyorum  Smiley Çünkü tam tamam yükseliyor derken tekrar çakılıyorlar ve eriyip gittiler böyle böyle. IND için konuşacak olursak yol haritasını iyi takip edip vur kaç yapmak daha mantıklı gibi.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 23, 2017, 10:33:20 AM

Fiyat düşmeye devam ediyor hala. 5 centlerin altına kadar indi geçtiğimiz gün. BTC gold forkunun olmasına yaklaşık 1 gün kaldığı söyleniyor. Umalım da forktan sonra alt coinlere fon akışı başlasın yoksa durumlarımız kritik
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 23, 2017, 02:38:36 PM

ICO fiyatının 8/1 inde falan şu anda. Gerçekten inanılmaz bir düşüş. Nerden girdim ben bunun icosuna anlamadımki. Neyse gideceği varmış gitmiş sağlık olsun.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 23, 2017, 05:17:49 PM

Umarım zararı olan kişiler zararını çıkarır ama bu çok imkanı olan bir olay gibi de görünmüyor. Ekip hala birşeyler yapmaya uğraşıyor ama ne kadar yeterli olacak onu zaman gösterecek.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 06:20:54 AM

okadar öldükü ki konu başlığı bile ölmüş demekki tek icosuna katılan benim bunda orospu çocukları yüzde80 değer kaybetti
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 02, 2017, 06:47:55 AM

https://www.youtube.com/watch?v=o-TilRWuA6U

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 19, 2017, 08:58:47 PM

okadar öldükü ki konu başlığı bile ölmüş demekki tek icosuna katılan benim bunda orospu çocukları yüzde80 değer kaybetti

yani kaybına üzüldüm ama %80 iyi bir rakam. primalbase ico fiyatı 3 BTC ama şimdi 0.4 BTC %600 falan herhalde düşüş. yani ico olayı çok riskli ve olmadık fiyatları görmek çok normal.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌