Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:56:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kaçıp gitme isteği  (Read 4118 times)
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 18, 2017, 09:27:50 PM

Herkes ister daha refah daha özgür bir ülkede yaşamak. Bence 3 kriter var bunlardan en az 2'si sizde yoksa boşa gitmeyin 3-5 aya geri dönersiniz. 1- Para 2- Dil 3- Gideceğiniz yerlerde geçerliliği olan bir mesleğiniz.
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
July 18, 2017, 09:37:07 PM

Herkes ister daha refah daha özgür bir ülkede yaşamak. Bence 3 kriter var bunlardan en az 2'si sizde yoksa boşa gitmeyin 3-5 aya geri dönersiniz. 1- Para 2- Dil 3- Gideceğiniz yerlerde geçerliliği olan bir mesleğiniz.

Kesinlikle dogru ayrica bir maddede ben ekleyim, yakisikli*guzel olmaniz gerekiyor, eger degilseniz isiniz daha zor

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
July 23, 2017, 01:21:09 PM

bana da çoğu zaman oluyor. Bazen oturduğum semtten, kimi zaman şehirden ama genel olarak bu ülkeden. Ülkenin durumu bu şekilde devam ettiği sürece sonumuz kötüye gidiyor. Bakalım sonumuz nasıl olacak
fukara
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 11:47:08 PM

Valla imkan olsa bende gidicem neden gitmek istiyorsun diye sorarsanız işsizlik,adaletsizlik,60 yaş emeklilik 450 tl maaşla yaşanılmaz ee zaten 60 ı zor görürüm ordan bağlanan parayla nasıl geçinilir orası var onu geçtim tabi şanslı olursam fazla yaşarım diye düşünüyorum ve bu stresle 60 ı zor görürüm
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
August 18, 2017, 12:07:30 PM

Para olsa bir dkka durmam bu ülkede diyecemde para oluncada ülkemizinde gezilecek, tozulacak güzel yerleride var ama Smiley kafam karıştı şimdi Huh Bütün mesele para işte.

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 18, 2017, 03:29:06 PM

Bu kadar etnik çöpün ve kültürel karmaşanın karşısında bu ülkede mutlu olmak elde değil. Heleki büyük şehirlerde yaşıyorsanız, insanların iş-okul telaşı, geçim kaygısı, siyaset, etnik çöpler yeterince sorun oluyor.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 18, 2017, 03:30:56 PM

yabani bir hayata yerleşme düşüncesi her insanda ki gibi bende de var. ama çokta yabani olmayacak internetim hala olacak mesela bir de yalnız olmak istiyorum sadece ben ve güvenilir yemyeşil bir yerleşim yeri.
quavo
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
September 06, 2017, 01:17:01 PM

Her gün daha da ağırlaşarak kendini gösteren durum ülkemi çok seviyorum ama insanlara bir şey anlatamadıktan sonra ve değişime kapalı bir toplumla başbaşa kaldıktan sonra bir anlamı kalmıyo
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 01:53:21 PM

Herkesin icinde biraz bulunan bir istek bence.ulkedeki cogu sistem insani boguyor ayrica hicbir sey tam anlami ile yapilamiyor

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
September 27, 2017, 02:25:21 AM

Yaş ilerledikçe ve de ülke şartlarını ele alınca ınsan uzaklaşmak ıstıyor ulkeden adeletı olmayan bır yerde yaşamak zorr koyun gıbı yaşıyoruz uyutuluyorz kısacası
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
September 27, 2017, 05:04:11 AM

Gitmek çözüm değil sanırım. Ömrünün sonuna kadar yetecek paran varsa ne ala git istediğin ülkeye paşalar gibi yaşarsın ama iş bulmak sorun gittiğin yerde. Irkçılık tüm dünyada arttı. Müslüman olduğun için ya da sadece Türk olduğun için dışlanabilirsin. Bu ülkede yaşanmıyor önümüzdeki yıllarda her şey çok daha kötüleşecek bence. İşte o zaman bütün riskleri göze alıp çoğumuz kaçacağız zaten.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 27, 2017, 08:14:04 AM

Toplumun, ailenin, arkadaşların, çevrenin bizi şekillendirdiği gibiyiz belki, kendimizi tanımamız ve kendimizi bulmamız için kaçıp gitmek, sıfırdan başlamak gerekir. Ama yapamıyoruz işte Sad
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
September 27, 2017, 08:28:26 AM

Valla bana kalırsa bu kaçıp gitme isteği bilgisayar başında çok fazla oturduğumuzdan felan değil, hatta bilgisayar bu isteği biraz da azaltıyor.

Sevgilisinden ayrılmış ve hayatta bir takım irili ufaklı acılar çekmiş biri olarak söylüyorum. Şu an için spor yapmak ruh halinizi biraz düzeltecektir.

Öneridir.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 27, 2017, 08:32:57 AM

Herkesden her şeyden kaçabilir insan, ama kendinden nasıl kaçacak? Kaçarak nereye varacak?  Bazen içindeki savaşı bırakıp, savaş ilan etmeli sahip olduğu değerlere karşı olanlara. Bu rahat nefes almak, düzgün düşünebilmek için yeterli alanı açacaktır. Savaş ahlakı ise insanın kişiliğini ortaya çıkaran, kendi ile buluşma şansı tanıyan ayrıcalıklardır.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 27, 2017, 08:38:41 AM

üniversite yıllarımda hergün aklıma gelen şeydir kendisi. Hayatın sürekli koşuşturması stresi hırsı parası derdi diyeceğim o ki geriyor beni.
Dere kenarına ayakkabılarımı çıkarım buz gibi suda saatlerce oturmak istiyorum. Bazen senin gibi bende çok sıkılıyorum.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 27, 2017, 03:47:48 PM

Şuanda icimdeki kacıp gelme istegini sevdiklerimin burada , Türkiyede oldugundan dolayı sürekli bastırıyorum . Kendi çapımda bunu 3 4 gunlük kampa giderek kafa dinleyerek geçiriyorum . Herkese tavsiye ederim
miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 27, 2017, 04:30:08 PM

ne yalan söyliyim sık sık olan birşey genellikle herşeyden uzaklaşmak istiyorum yalnız kalmak huzur bulmak..

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
September 27, 2017, 07:17:46 PM

denedim de yapamadım, alışkanlıklardan vazgeçilmiyor  Undecided
Anarcry
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
September 27, 2017, 10:15:30 PM

Özgürlüğün bile parayla olduğu hiçbiyerde olmak istemiyorum. Kültürümüzün merkezi olan yerler bile o kadar asimile oldu ki herşey ticaret oldu artık kendimi ait hissettiğim saniyelik ütopyalarda kayboluyorum. Şu kafayı biyerlere gidip dağıtamazsam kafa başını alıp biyerlere gitcek gari
okeanos1
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 06, 2017, 08:35:11 PM

Herkesin hayatında zorluklar vardır ve herkes kaçıp gitmek ister. Bunu bende istiyorum herşeyi bırakıp tek başıma kalarak sessizlik istiyorum etrafımda. Fakat kaçarak kurtulamayız kalıp olan herşeye inat mutlu olmalı ve bunlarla savaşıp yenmeliyiz ki bu düşünceden uzaklaşabilelim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: