Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:02:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: wawes  (Read 1340 times)
kenafirherif (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
July 15, 2017, 08:49:31 AM

3.80 ken bi miktar wawes aldım ama son 3-4 gündür 2.19 a kadar indi. ne yapacağım bilemiyorum yüzde 50 ye yakın zarardayım. acaba daha da düşer mi? yada bi pupm yapıp sonra mı dump yer acaba? güzel fikirleri olan var mı?

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 15, 2017, 08:51:44 AM

Hocam alırken uzun süreli yatırım olarak mı  düşündünüz yoksa kısa sürelimi. Eğer uzun süreli düşünüyorsanız hiç panik yapmayın. Gerekirse başka şeylerle uğraşın fiyatlara bile bakmayın bir süre. Wawes kaliteli alt coinlerden uzun vadede size kazandıracaktır.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 15, 2017, 08:53:35 AM

3.80 ken bi miktar wawes aldım ama son 3-4 gündür 2.19 a kadar indi. ne yapacağım bilemiyorum yüzde 50 ye yakın zarardayım. acaba daha da düşer mi? yada bi pupm yapıp sonra mı dump yer acaba? güzel fikirleri olan var mı?

Forumda da bakarsan senin onumunda olan bir çok kişi var. Hatta senin aldığın seviyenin üstünden de alan bir çok kişi var. Çoğunluğun görüşü 1  ağustosa kadar bu belirsizlik devam edecek yönünde. Şuan kimse bir tahminde bulunamıyor malesef çünkü bitcoinin durumu hiç belli değil. Şuan için yapılacak en mantıklısı 1 ağustos sonrasını beklemek ve görmek, ne oluyor ne olmuyor. Sonrasında kararını verirsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Keldel
Full Member

Activity: 166
Merit: 100

View Profile
July 15, 2017, 08:56:49 AM

Piyasa bu durumdayken kısa vadeli tahminlerde bulunmak gerçekten çok zor.Müneccim olmak gerekir bana göre.Ama elinizdeki waveslerin uzun dönemde değerlenebileceğini düşünüyorum.Uzun vade düşünüyorsanız elinizde tutmanızda fayda var bence.

kenafirherif (OP)
Member
**

View Profile
July 15, 2017, 11:29:50 AM

evet uzun vade düşünüyorum. ah keşke dün 2.8 ken hepsini satsaydım 2.05 e düştü bugün. baya bi fazlası ile geri alır kar ederdim. ama tahminimce balinalar elindeki wawesleri yükseğe satıp ucuza daha fazla wawes almak için pump sonra da dump yapacaklardır. fırsat bekliyorum. 3 dolar olduğunda hepsini satacağım.

esinti
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
July 15, 2017, 11:35:08 AM

evet uzun vade düşünüyorum. ah keşke dün 2.8 ken hepsini satsaydım 2.05 e düştü bugün. baya bi fazlası ile geri alır kar ederdim. ama tahminimce balinalar elindeki wawesleri yükseğe satıp ucuza daha fazla wawes almak için pump sonra da dump yapacaklardır. fırsat bekliyorum. 3 dolar olduğunda hepsini satacağım.

hocam rica etsem 3P2TPJNMTx77q6WANPbikTATeVShZ3zFCqY
adresime 0.003 kadar wave atarmısın btc attım ama waves olmadan alınmyor.
şimdiden teşekkürler.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 15, 2017, 11:42:42 AM

bende sureklı alıyorum waves2i zamanında serkan bey 20c civarında al diyordu dınlemedık gittik 202k sevıyelerınden girdik şimdi duştude duştu,bounty yaramadı waves'e mıllet alıp yukselmesını sağlayacagına sanırım ekip malı uzerımıze yıktı
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 15, 2017, 11:58:12 AM

heyecan yapmayın uzun vadeli dusunun.su durumda piyasadakı her sey dusuyor zaten 1 agustostan sonra duzelebılır belkı de daha da batabılırız.yaşayıp görcegız Cheesy
kenafirherif (OP)
Member
**

View Profile
July 15, 2017, 12:00:52 PM

şimdiden teşekkürler.
yolladım hocam. güle güle kullan.

esinti
Newbie
*

View Profile
July 15, 2017, 12:06:15 PM

şimdiden teşekkürler.

çok teşekkürler hocam,
bitrex e 50.000 satoshi attım 10.000'i fee olarak gitti kalanıyla dedim wave alim ama gel görki 50.000 satoshi altı alım yapılmıyor Smiley
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 15, 2017, 12:10:39 PM

şimdiden teşekkürler.

çok teşekkürler hocam,
bitrex e 50.000 satoshi attım 10.000'i fee olarak gitti kalanıyla dedim wave alim ama gel görki 50.000 satoshi altı alım yapılmıyor Smiley
Acemilikte oluyor böyle şeyler Smiley
esinti
Newbie
*

View Profile
July 15, 2017, 12:23:04 PM

şimdiden teşekkürler.

çok teşekkürler hocam,
Acemilikte oluyor böyle şeyler Smiley

hocam fazla göndermişsin geri attım senin waveleri.
btcleri çektim tekrar, işlem hacmi yok waves dex te.
btc/usdt al sat yapıcam bakalım.
mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
July 15, 2017, 12:27:50 PM

Hocam panik yapma waves sağlam coin ama sana tavsiyem o wavesları MRT ye çevir o şekilde daha kolay kazanç sağlarsın gibime geliyor.
kenafirherif (OP)
Member
**

View Profile
July 15, 2017, 01:42:54 PM

Hocam panik yapma waves sağlam coin ama sana tavsiyem o wavesları MRT ye çevir o şekilde daha kolay kazanç sağlarsın gibime geliyor.
nasıl mrt ye çevireceğim acaba?

mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
July 15, 2017, 02:14:16 PM

nasıl mrt ye çevireceğim acaba?

https://waveswallet.io/  buradan çüzdan aç kendine ve waves yolla bitrexden o waveslar ile buradan MRT alabilirsin.
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
July 15, 2017, 07:34:36 PM

MRT almayın, Waves'te kalın Waves 5-6 dolar seviyesini yakında görecektir diye umuyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 15, 2017, 07:43:10 PM

Arkadaslar bu nasil bir sanstir ne alsak dibi boyluyor son zamanlardaki dususu anliyorum ama waves bana 2 btc kaybettirdi su an.Ne ara tekrar toparlayacak dersiniz
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
July 15, 2017, 09:58:36 PM

Waves için daha zaman çok. Bu belirsizlikte de eğer geçerli bir güncelleme yapacaklarsa da bekletirler artık. Aslında belirsizlikte değil, hepimiz yarı oranında eridik, daha da beter olacak gibi. 2019' a kadar bekleyeceğiz gibi. Waves alan sabretmeli. Sabretmeyi başarırsa son gülen iyi gülecek.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 15, 2017, 10:05:56 PM

Bitcoin'i sallayın bu gidişle içine edecekler gibi görünüyor biz yola waves ile devam ederiz. Bitcoin ölsün gebersin bizde kurtulalım bu bağımlılıktan, dolarla işlem yapalım. Herkeste waves'e geçiş yapsın bizde zengin oluruz. 
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 15, 2017, 11:02:01 PM

Waves bana oyuncak gibi geliyor her ayin 15 de bakiyorum cuzdana birsey yollamislarmi diye 0.20btc yatirim yapmistim waves e oda tepelerden 20-24 araligindan almistim.Uzulmuyorum 0 da olsa cuzdanda dursun eglenceli bir coin birseyler geliyor ara ara
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: