Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:34:03 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sizce 2 ayda nasıl olur ?  (Read 3542 times)
yavuzgurkan
Newbie
*

Activity: 74
Merit: 0

View Profile
July 15, 2017, 11:28:17 PM

Bi adam varmis boyle binlerce btc i usb e yuklemis sonrada copemi ne atmis.Tabi aramis taramis copleri bulamamis boyle bir hikaye dolaniyor internetde

Anımı depreştirdiniz hocam bende 2010 senesinde 10-15 dolarlık kadar almıştım epey bir bitcoin vardı ne yedekleme nede bişey yaptım bilgisayar bozulunca btc lerde gitti bilseydim böyle olacağını bi güzel yedeklerdim usbyi başucumdan ayırmazdım
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 16, 2017, 06:31:57 AM

Bi adam varmis boyle binlerce btc i usb e yuklemis sonrada copemi ne atmis.Tabi aramis taramis copleri bulamamis boyle bir hikaye dolaniyor internetde

Anımı depreştirdiniz hocam bende 2010 senesinde 10-15 dolarlık kadar almıştım epey bir bitcoin vardı ne yedekleme nede bişey yaptım bilgisayar bozulunca btc lerde gitti bilseydim böyle olacağını bi güzel yedeklerdim usbyi başucumdan ayırmazdım

Bilgisayarın bozulmasa bile o bitcoinleri bu kadar yıl elinde tutmazdın bence. Yüzde 300 500 kar yaptığında hemen satardın. Sonrası yine malum, pişmanlık Smiley

Yüksek bir miktarda kaar yaptığında o parayı bitcoin olarak elinde tutmak gerçekten çok zor. Çünkü sonrasında düşüş oluyor ve pişman oluyorsun ve sonraki yükselişte satma kararı veriyorsun, çok büyük ihtimal. Smiley

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 16, 2017, 01:16:09 PM

Iste bilemiyorsun ki 10bin btc ile pizza alan adam bilebilirmiydi boyle olacagini,ama bugunlerdeki muthis dusus acikcasi beni korkutuyor cok fazla dustu hersey.Ether dibimize kibrit suyu dokecek gibi
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
July 16, 2017, 06:15:29 PM

10 000 btc ile pizza alınır diyebileceğimiz düşüşü yapana kadar sıkıntı yok, iner de çıkar da panik yok fırsat var, saygılar.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 16, 2017, 07:38:46 PM

Ağustos 1 'de ne olursa olsun bitcoinin önü açık ama böyle ama şöyle her şekil 5-10 k$ görecek 2018

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 23, 2017, 07:07:50 PM

Konuyu açtığımda 10.250 dolar olan portföy

Şuan : 17.500 dolar  dün 18.500 ü geçmiş

Portföyde hiç bir değişiklik yapmadım ne 1 lira ekleme nede çıkarma yaptım.

Hedef : 30.000 dolar

İyi kazanç gerçekten.Tebrikler  Smiley
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 09:40:28 PM

portföyünüz iyi gibi 1 ağustostan sonra 1-2 ay daha beklerseniz kazandırma ihtimali daha yüksek ya da yıl sonuna kadar bekleyebilirseniz iyi kazanırsınız. şimdiden bol şans dilerim.
osmanbugra
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
July 23, 2017, 10:01:12 PM

Portföydeki çeşitlilik oldukça iyi ama BTC ağırlığı çok az. Bu yönüyle fazla riskli bir portföy olmuş. En azından %40-50 BTC tavsiye ederdim ben. Ama risk kazandırabilir de tabi.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 24, 2017, 04:09:57 AM

Benim de portfoyüme yakın. Benimki daha çok waves ağırlıklı %60 70 civarında. Birazda ADX var unutmalık yatırım olarak yeni eklediğim.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
August 06, 2017, 05:49:31 PM

Forumdaki waves aşkı gözlerimi yaşartıyor  Grin Forumun yarısı wavese yatırım yapmış. Forumdaki çoğu kişinin portföyleri hemen hemen aynı
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 06, 2017, 05:57:52 PM

hedef miktarın 3/2 si tamamlanmış.30K olunca kardamı oluyorsunuz genel hesapta? o yuzden mi 30K yı hedef olarak sectiniz?
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 06, 2017, 06:56:53 PM

hedef miktarın 3/2 si tamamlanmış.30K olunca kardamı oluyorsunuz genel hesapta? o yuzden mi 30K yı hedef olarak sectiniz?

Şuan kardayım ancak hedefim 30

100 bin lira üzeri çekmek istiyorum umarım banka sorun çıkartmaz
turk borsalarından yuklu para çekenler cok var.btctalkta da bununla ilgili herhangi bir olumsuz yazıya rastlamadım.bankalar nedne sorun çıkartsın ki?
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 06, 2017, 10:23:01 PM

Konuyu açtığımda 10.250 dolar olan portföy

Şuan : 17.500 dolar  dün 18.500 ü geçmiş

Portföyde hiç bir değişiklik yapmadım ne 1 lira ekleme nede çıkarma yaptım.

Hedef : 30.000 dolar

Helal olsun yav cüzdanda yakıyor bu arada
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 06, 2017, 10:46:34 PM

Şuan kardayım ancak hedefim 30

100 bin lira üzeri çekmek istiyorum umarım banka sorun çıkartmaz

Bi sıkıntı falan çıkmaz illegal bir durum yok vergi durumu yok olacak tek şey aptal bir bankanın aptal şube çalışanı şüphelenebilir uyarabilir.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 07, 2017, 05:35:46 AM

Borsa güzel gidiyor. Ne alsan 2 aya kazanırsın Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 07, 2017, 05:46:03 AM

btc dumpı beklemek en mantıklısı olur epey yukseldı yıne bır yerde kıracaklar aşagıya altcoınler çıkış sağlayamıyor zaten btc aşagı ınerken onlar dahada ıner işte o zaman gırmek en makbulu
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 07, 2017, 06:33:59 AM

bu tarz challenge lar hosuma gidiyor.umarım hedefledigin miktarlara ulasırsın.
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
August 07, 2017, 06:42:44 AM

btc dumpı beklemek en mantıklısı olur epey yukseldı yıne bır yerde kıracaklar aşagıya altcoınler çıkış sağlayamıyor zaten btc aşagı ınerken onlar dahada ıner işte o zaman gırmek en makbulu
aynen katılıyorum fazla şişti btc , daha nereye kadar şişer bilemicem ama dump yemesi yakındır . şuan fiyatlar yüksek bende dumptan sonra girmeyi düşünüyorum
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 07, 2017, 07:47:55 AM

Btc de olsaydım fiat'a geçerdim.3200$ seviyesi satım için uygun.Eminim ki 1 ay sonra tekrar alım fırsatı verecektir.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 07, 2017, 10:52:20 AM

Wada bu app guvenlımı acaba ne zamandır kullanıyorsun
oldukca guzel birşeye benzıyor
üyelik ücreti falan varmı komisyon mu yoksa sadece
alım satım falan ergonomık mı
tavsıye edermısın
Pages: « 1 [2] 3 »  All