Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:02:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: DGB(digibyte)  (Read 5296 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 22, 2017, 09:44:53 PM

dgb yi yukarıdan alanlar en az sımdı 1 yıl eskı fıyatına gelsın dıye ellerınde tutacaklar birisi vardı satmayın 5bın olacak dıyordu acaba onu dınleyıpte satmayanlar neler yapıyorlardır sımdı

Siz nereden biliyorsunuz ki Dgb'nin 1 yıl sonra eski fiyatına geri döneceğini? Belki de 1000 sat'ın üzerine bile çıkamayabilir. Nasıl böyle emin konuşarak yorumlarda bulunuyorsunuz garip bir durum.
Adam 5000 olacak derken alkis tutuyordu millet benim dedigim niye garip geliyor.Eninde sonunda yine ciktigi seviyeleri gorecektir,coin dunyasinda bu isler boyle degilmi.
1715443353
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715443353
Reply with quote  #2

1715443353
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715443353
Hero Member
*

Ignore
1715443353
Reply with quote  #2

1715443353
Report to moderator
1715443353
Hero Member
*

Ignore
1715443353
Reply with quote  #2

1715443353
Report to moderator
1715443353
Hero Member
*

Ignore
1715443353
Reply with quote  #2

1715443353
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 09:47:14 PM

dgb yi yukarıdan alanlar en az sımdı 1 yıl eskı fıyatına gelsın dıye ellerınde tutacaklar birisi vardı satmayın 5bın olacak dıyordu acaba onu dınleyıpte satmayanlar neler yapıyorlardır sımdı

Bişi demiyeyim dedim ama dayanamadım gene, adamlar 100 satken alın 2000 olacak dediler,hedef 2500 dediler bende aynısını araştırıp yazmıştım. En geç 2500 te çıkmanız gerekiyordu ; yok eğer siz 2500 de aldıysanız diyecek bir şey yok; siz bu işleri bırakın zaten. Şimdi tepe noktadan alıpta ağlayanlara geçmiş olsun. Yine yeni haber çıkartıp eski seviyelerine getireceklerdir. Sonra tekrar düşüreceklerdir. Zaten bu şekilde para kazanıyorlar. Şunu da unutmayın hiç bir zaman havadan para gelmez , mutlaka birileri kaybedecek ki birileri kazansın.
Yazimdan nasil 2500 seviyesinden almis olabilecegimi cikardiniz anlamadim acikcasi ben 730 dan alip 1460 dan yani %100 yapip verdim arkadasim.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 09:49:26 PM

Bişi demiyeyim dedim ama dayanamadım gene, adamlar 100 satken alın 2000 olacak dediler,hedef 2500 dediler bende aynısını araştırıp yazmıştım. En geç 2500 te çıkmanız gerekiyordu ; yok eğer siz 2500 de aldıysanız diyecek bir şey yok; siz bu işleri bırakın zaten. Şimdi tepe noktadan alıpta ağlayanlara geçmiş olsun. Yine yeni haber çıkartıp eski seviyelerine getireceklerdir. Sonra tekrar düşüreceklerdir. Zaten bu şekilde para kazanıyorlar. Şunu da unutmayın hiç bir zaman havadan para gelmez , mutlaka birileri kaybedecek ki birileri kazansın.
Adam tepeden almadigini belirtiyor zaten mesajinda birde millete surekli bu isleri birakin diyen sizin tipler cok itici sanane dostum ister 5000 den alir ister 3000 den ben zamaninda dedim hidrocopa girme balon proje diye dinlemedi 800 civarindan aldi,1500 civarindan verdi.Ben simdi gecmise bakiyorum da 100 sat dan almisim.
Aynen agbi guzel kar ile kapattim dgb defterini
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
July 22, 2017, 10:12:01 PM

evet zamanında bende güzel kar ile kapattım o defteri fakat dediğiniz fiyatlara tekrar çıkabileceğini düşünmüyorum en azından bu yıl.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
July 22, 2017, 10:31:13 PM

Dgb uzun vadede kazandırır bu fiyatlardan alıp unutmak lazım
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
July 23, 2017, 05:13:27 AM

Kötü bir şey demedik yarası olan gocunur. Dgb çıkacak uçacak kaçacak yazanlar nerde diye sormuşlar , ona cevap verdik. Yoksa kimin kaçtan aldığı beni ilgilendirmez (Exortis). Ayrıca ben arkadaşa sen yüksekten aldın mı dedim, alanlar ağlamasın dedim. Her neyse, niye açıklama yapıyorum ki. İsteyen istediği gibi anlasın herkese göre itici tip var. İsteyen itilir , isteyen çekilir.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
July 23, 2017, 09:32:44 AM

dgb sinyalleri gelmeye başladı. dipten alanlar varsa köşeyi döndü.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 23, 2017, 09:43:07 AM

Cheesy dib dediğin 450'den aldık daha aşağılara düşmedi.DGB uçuşa başladı.Bugün yarın iyice çıkar tahminimce.Segwit'te tamamlanmış btc'de.Belirsizlikte ortadan kalktı.Altlarda genelinde bir artış olacaktır.Dib fiyat görülen sağlam coinler alınabilir.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 23, 2017, 09:47:50 AM

Cheesy dib dediğin 450'den aldık daha aşağılara düşmedi.DGB uçuşa başladı.Bugün yarın iyice çıkar tahminimce.Segwit'te tamamlanmış btc'de.Belirsizlikte ortadan kalktı.Altlarda genelinde bir artış olacaktır.Dib fiyat görülen sağlam coinler alınabilir.

Poloda şu an Digibyte yüze elliye yakın bir yükselme gösteriyor. Diğer bir çok koine göre kıyasladığımızda gerçekten güzel bir yükseliş ama tabi önceki konumlarına ne zaman gelir bilemeyiz. baya bir zaman alacak gibi.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 09:59:11 AM

Poloda şu an Digibyte yüze elliye yakın bir yükselme gösteriyor. Diğer bir çok koine göre kıyasladığımızda gerçekten güzel bir yükseliş ama tabi önceki konumlarına ne zaman gelir bilemeyiz. baya bir zaman alacak gibi.
uzun zaman almaz.Str,ripple,digibye gibi coinler kıza zamanda hacmi artan talep gören coinler.Bazen 1 günde bazen 1 haftada ikiye üçe katlayabiliyorlar.Önemli olan burada dipten girip yüksekten çıkmak.Yüksekten girip dibe çakılırsan kötü olur.En ufak bir olumsuz haberde BTC'nin düşmesinde bunlar iki katı değer kaybediyor.Tersi durumda uçuyor bu coinler.O yüzden bu coinlere yatırım yapanlar iyi takip etmeli.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 23, 2017, 10:05:34 AM

Kötü bir şey demedik yarası olan gocunur. Dgb çıkacak uçacak kaçacak yazanlar nerde diye sormuşlar , ona cevap verdik. Yoksa kimin kaçtan aldığı beni ilgilendirmez (Exortis). Ayrıca ben arkadaşa sen yüksekten aldın mı dedim, alanlar ağlamasın dedim. Her neyse, niye açıklama yapıyorum ki. İsteyen istediği gibi anlasın herkese göre itici tip var. İsteyen itilir , isteyen çekilir.
Kardesim kotu birsey demedim diyorsun tepeden aldiysaniz bu isleri birakin demek ahkam kesmek,kendini begenmektir.Daha da bunun baska aciklamasi yok.Bak forumda bir arkadas var ozelden konusuyorum 5000 adet etc almis 20c den.Bunun 1000 tanesi elinde hala,ama 18bin tl degerinde dgb almis 2000 den sen simdi bu adama bu isi birakmi diyeceksin.Ayni adam 20-25c araligindandan 20bin adet waves almis ve hala almaya devam ettigini belirtiyor,ama napsin 2000 den dgb aldi dimi biraksin bu isleri.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 23, 2017, 04:45:53 PM

Cheesy Grin Ustad benden bahsetmis evet etc den guzel para kaldirdim,sonra dgb ye girdim yanlis seviyelerden aldim 2k dan baslayip 700e kadar dustukce toplamda 18bin tl den biraz fazla alim yaptim.Ortalama dusurmeye calistikca icine girdim,gerci cok sorun degil bir iki pum daha yapsa kurtarmis olurum.
Waves ise gelecegim diyebilirim 10$dan 30bin waves'i bosaltacagim.Ne zaman olur bilmiyorum ama olacaktir elbet
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 05:20:56 PM

digibyte çoşmuş yine hadi digibyte koş koş  Smiley Cheesy
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 05:24:44 PM

Cheesy Grin Ustad benden bahsetmis evet etc den guzel para kaldirdim,sonra dgb ye girdim yanlis seviyelerden aldim 2k dan baslayip 700e kadar dustukce toplamda 18bin tl den biraz fazla alim yaptim.Ortalama dusurmeye calistikca icine girdim,gerci cok sorun degil bir iki pum daha yapsa kurtarmis olurum.
Waves ise gelecegim diyebilirim 10$dan 30bin waves'i bosaltacagim.Ne zaman olur bilmiyorum ama olacaktir elbet
10$'dan 30bin wawes.Hocam bu parayla emekli olursun artık  Grin Wink Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 23, 2017, 05:33:12 PM

10$'dan 30bin wawes.Hocam bu parayla emekli olursun artık  Grin Wink Smiley
Insallah ama 300bin$ buyuk para degil hocam.Oturdugum muhitte 1 ev alir icini dosersin anca o kadar.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 23, 2017, 05:39:11 PM

bir haber falan mı cıktı  dgb yle ılgılı de gene fırladı acaba .ya da altcoınler normale mı dönmeye baslıycak acaba
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 05:42:34 PM

bir haber falan mı cıktı  dgb yle ılgılı de gene fırladı acaba .ya da altcoınler normale mı dönmeye baslıycak acaba
haber falan yok ama belliydi çıkacağı.Çoğu insan terste kaldı.Terste kalanlar bozdurmadı eski seviyesine gelecek diye.Böyle bir beklenti oluştu.Bozduranlarda tekrar ucuzdan almak için giriyorlar.AYnı durum str ve ripple de yaşanabilir.Çıkınca değil çıkmadan girmek mesele.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
July 23, 2017, 05:43:04 PM

maşallah zararlar çıkıyor, kârlar ediliyor, ben de şortlu kıza tokat forumuna falan yazıyorum sıkıntıdan Grin Cheesy Bol kazançlar hepimize inşallah Smiley

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
so_handsome
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
July 24, 2017, 12:13:27 PM
Last edit: July 24, 2017, 03:52:42 PM by so_handsome

SegWit olayi gerceklesirse bu dgb yi ve SegWit destegi olan coinleri hareketlendirecektir.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 24, 2017, 12:31:17 PM

Yalnız Dgb iyi artış gösterdi. Neredeyse 2 katı arttı. Ayın 20'sinde 400 sat'larda dolaşırken fiyatı şuan 24 saatlik zaman zarfında en çok 740 sat'ı görmüş. Dipten alanlar iyi kazanç sağladı. 💰

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: