Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:31:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Bowhead Sağlık : Kişiselleştirilmiş Sağlık Platformu (ICO AÇIK %23 BONUS)  (Read 3518 times)
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 29, 2017, 04:31:59 PM

Iyice sacmalamaya basladilar. Saglik icin coin. Hic gulecegim yoktu valla. O kadar cok hayal sattilarki yeni yeni hayal ico fikirleri bulmaya zorluk cekiyorlar. Sonrafa sacma fikirler ortaya cikiyor Grin

ortaya koyulmuş reel bişeyler var ve fikir çoğu saçmasapan icoya göre daha güzel geldi bana. dediklerinizin bir kısmına katılıyorum ama adamlar yerden yere vurulmayı haketmiyor bence

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
August 02, 2017, 06:52:23 PM

Iyice sacmalamaya basladilar. Saglik icin coin. Hic gulecegim yoktu valla. O kadar cok hayal sattilarki yeni yeni hayal ico fikirleri bulmaya zorluk cekiyorlar. Sonrafa sacma fikirler ortaya cikiyor Grin

ortaya koyulmuş reel bişeyler var ve fikir çoğu saçmasapan icoya göre daha güzel geldi bana. dediklerinizin bir kısmına katılıyorum ama adamlar yerden yere vurulmayı haketmiyor bence

Katılıyorum, bence de farklı ve gerçekçi bir fikir kopya veya çalıntı projeden daha iyidir. Başta dikkatimi çekmişti ama arada kaybolmuş gitmiş proje. Ico da bol şans ve başarı dilerim.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 03, 2017, 11:04:15 AM

Bounty kısmı çok sert yönetilen bir proje ben başarılı olacagını duşunuyorum günümüz için biraz uçuk bir proje ama gelecekte iş yapması muhtemel
sağlık sistemini ucuza getirmenin yollarını araştırıp bulmuşlar ve başarılı olmalarını isterim açıkcası
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 03:34:20 PM

Bu tarz üçüncü parti projelerden medet ummuyorum. Çünkü 1-2 seneye hepsi yok olup gidecek. Bu gün yüzü gibi belli bir şey. Saçma sapan fikirler öne sürüp iş yapmasını ummakla en büyük yanlışı icoyu düzenleyenler yapıyor. Gene de yatırım toplar.
julslet84
Full Member

Activity: 150
Merit: 110

View Profile
August 03, 2017, 03:47:07 PM

Sağlık en önemli sektörlerden birisi olsa da proje bana da pek umut vermedi. Aslında fikir olarak farklı ve mantıklı ama yeteri kadar sürdürülebilir ve anlaşılır değil. yatırım toplasa bile gerisinin geleceğini pek sanmıyorum. yine de bol şans dilerim
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 03, 2017, 04:27:48 PM

Yabanci basliktada gelistirilen cihazlar borumu diyenler varda cok bir bok yapmiyorlar yani cogu hazirda olan seyler yani.Sanki kandan kanser testi yapiyor sekere,kolestrole falan bakiyor.Devlet seker olcen cihazlari belese veriyor bunlarin tek farki internete girip veri gondermesi herhalde.Baska bir numarasini goremedim ben
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 04, 2017, 06:07:17 AM

gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 04, 2017, 07:31:52 AM

gecenlerde baktigim bir proje. saglik sektoru hakkinda fazla proje yok simdilik. bence bu firsat yaratabilir.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 04, 2017, 08:34:25 AM

Elipte bulunan doktorlar iyi is cikartabilir,yani sonucta adamlar doktor olmus insan bir saygi duyuyor bunlar dolap cevirmez diyor ama kripto dunyasinda hicbirseyin garantisi yok
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
August 11, 2017, 09:10:40 AM

Elipte bulunan doktorlar iyi is cikartabilir,yani sonucta adamlar doktor olmus insan bir saygi duyuyor bunlar dolap cevirmez diyor ama kripto dunyasinda hicbirseyin garantisi yok

bende dolap çevireceklerini düşünmüyorum fakat ico süresini çok uzun belirlemişler insanlar da nasıl olsa zaman var diyerek sallayıp girmiyor bence. ico süreleri max 1 hafta olmalı uzun süren icolardan bi cacık olmuyor zaten 2 günde belli oluyor ne kadar yatırım alacağı az çok uzattıkça b.ku çıkıyor

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 11, 2017, 09:52:12 AM

Evet dediginiz gibi bu kadar uzun suren icolardan gina geldi spectiv de cok uzun surdu.Pillar ne guzel kisaydi zaten 2 hafta bir ico icin yeterli olmali
haitch
Hero Member

Activity: 539

View Profile
August 11, 2017, 11:14:42 AM

Evet dediginiz gibi bu kadar uzun suren icolardan gina geldi spectiv de cok uzun surdu.Pillar ne guzel kisaydi zaten 2 hafta bir ico icin yeterli olmali

bence 2 hafta bile çok pillar 2 gün sürdü ico su,max süre 1 hafta 10 gün olmalı hem bontyciler rahat eder hemde hızlı bi şekilde ak kara meydana çıkar,40 gün ico mu olur ya şu an girdiğim kampanyada da süre uzun ama projeden umutlu olduğum için bekliyorum sağlam ico yok piyasada

███        ███    ███
   ███      ███    ███
    ███    ███    ███
     ███  ███    ███
█████████████████████████
        ███    ███
       ███    ███
      ███    ███
IRELINE

██████
      ██████

██████
    ██████
   ██████
  ██████
 ██████
██████

Largest Fund worldwide for distributed application makers   
   ███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

wireline.io  -  facebook.com/wirelineio  -  @wirelineio

██████
      ██████

██████
    ██████
   ██████
  ██████
 ██████
██████

ICO
  September 1
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 12, 2017, 02:29:13 PM

Ne kadar toplandığıyla alakalı bir bilgi yok mu sitesinde bulamıyorum? Başarılı olurlarsa borsaya çıktıktan sonra uzun vadeli düşündüğüm coinlerden biri.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 13, 2017, 09:38:57 AM

Ne kadar toplandığıyla alakalı bir bilgi yok mu sitesinde bulamıyorum? Başarılı olurlarsa borsaya çıktıktan sonra uzun vadeli düşündüğüm coinlerden biri.

https://tokens.bowheadhealth.com/ linkten bakabilirsiniz. Şuanda 2.lot'ta hardcap yapacağını zannetmiyorum. 40-50 gün ICO olması çok saçma gerçekten 2-3 hafta yap reklamını hazırlığını 10 günde de ICO'yu yap olsun bitsin. Böyle olunca genelde çuvallıyorlar.
İlginç proje aslında, cihazlar hakkında bir şey diyemeyeceğim fakat sağlık verilerinin blockchain üzerinde işlenmesi güzel fikir. Şimdilik takipteyim
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 13, 2017, 01:34:31 PM

3.lota geçermi muamma açıkcası ilk lot fıyatı uygun dıye ınananlar girmiş almış ortalam 30cent desene 1 mılyonda zaten 300bin dolar yapar
başka adamlar bu mıktarı bounty dagıtıyor,yanı bu projede çöplerin arasına karışmak uzere
şimdiden geçmiş olsun

Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
August 15, 2017, 10:44:40 AM

ya bu kadar uzun ico mu olur ya yıl sürseydi bari inş toplayamazlar mk örnek olur diğer projelere deli oluyorum böyle uzun ico lara arkadaş.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
August 22, 2017, 05:44:08 PM

ya bu kadar uzun ico mu olur ya yıl sürseydi bari inş toplayamazlar mk örnek olur diğer projelere deli oluyorum böyle uzun ico lara arkadaş.

Valla müstehak hocam bu tür projelere. Ne kadar uzun tutarsam o kadar çok satarım mı sanıyorlar, anlamak mümkün değil. Yatırımcıyı da, kampanya katılımcılarını da bezdiriyorlar. Kendileri kaybediyorlar, bu tür ICO'lar güzel örnek olacak sonradan gelenler için
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 22, 2017, 06:43:02 PM

Forbesde bowhead den bahsedilen bi yazı daha yayımlandı linkten ulaşabilirsiniz

https://www.forbes.com/sites/annabelacton/2017/08/18/5-important-healthcare-predictions-for-2018/#66607a494c63
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 22, 2017, 09:38:09 PM

Nufusu hızla yaslanan gelir seviyesi yüksek özellikle batı ulkelerinde bu tarz projelerin tutacagını dusunuyorum ben. Ekip doktorlardan olusuyor zaten adamlar hakkından gelebiliyor olsa bu tarz bi projeye bile soyunma ihtiyacı duymazdı zannımca. Hatta oyleki adamlar ozel cihazlar bile gelistirmis sırf olayı otonom hale sokabilmek adına. Millet sırada bekliyor olmalı ki adam ugrassın gelistirsin bu tarz birseyi bana göre. Fena tanıtımda yapmadılar ayrıca.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 23, 2017, 08:58:09 PM

ico çok yavaş ilerliyor geçen günler merak edip bakmıştım 2 gün önce falan sadece 150000 token satılmış heralde2 günde,imzasına girenler sabırtaşı heralde inşallah beklediklerini alırlar proje uzun vadede kazançlı olabilir
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: